Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2851. Mária 54
2016. dec. 7. 16:56
Nagyon szerettem volna én is - csak úgy - találni egy négylevelű lóherét. A második szomszéd füve tele van szép, nagylevelű lóherékkel. Mikor ott mentem el, mindig néztem, de nem álltam meg és nem görcsösen kerestem, hanem vártam. Hónapokig. Minden nap elsétáltam arra (bolt felé útba esik) és séta közben csak néztem. Egyszer megláttam. Tudtam, hogy lesz, de nem kutattam, megvártam türelmesen, míg eljön az ideje. Mert bíztam abban, hogy teljesül a kívánságom. No, ez a nem rágörcsölés. Azóta eszembe sem jutott lefelé nézni, más célokat tűzök ki. Például rejtvényfejtő karrierjátékban be-be vonzok valami jót, néha még a társaimnak is.
2850. segítőkész (válaszként erre: 2841. - Nana22)
2016. dec. 7. 16:26
Az nem jó megoldás h ingyen dolgozol mert azt azt a rezgést sugározod az univerzum felé h nem ér annyit a munkád h megfizessék.Azt végképp nem értem h kerül a képbe a politika?Tőlem még soha sehol nem kèrdezték meg apolitikai nézeteimet.Igaz nem is hangoztatom.
2849. segítőkész (válaszként erre: 2848. - Nana22)
2016. dec. 7. 16:18
Nagyon rágörcsöltél arra h otthon akarsz dolgozni.Ne úgy vizualizáld a dolgot h azon a helyen lásd magad./Néha úgy is sikerül/ hanem az érzést képzeld el h jól érzed magad kapod apénzt szereted amit csinálsz stb.
2848. Nana22
2016. dec. 7. 14:04
Aztán minek az a sok lóhere amit találtam a nyáron azt hittem ez az én szerencsém,sőt kapta valakitől püspök kenyeret h megsüssem megcsináltam és semmi...
2847. Nana22 (válaszként erre: 2845. - Segítőkész)
2016. dec. 7. 14:03

szerintem is!:)

Mi is másképp látjuk a dolgokat m emberekkel foglalkoz(t)unk.

Úgy mik más panaszkodott rögtön átláttam a megoldást,aztán most a saját gondomat nem tudom megoldani...

Jelentkeztem egy cipőgyárba dolgozni,pedig minden porcikám irtózik a varrástól,soha nem csináltam ilyent,nem is tudom elképzelni,nem is akarom...

2846. Nana22 (válaszként erre: 2842. - Mária 54)
2016. dec. 7. 14:00

mit jelent az h ne görcsösen ragaszkodjak?

vizualizálom,elképzelem,filmkockánként lepergetem nap mint nap,este ezzel fekszek,nappal igy ébredek...nem tudom h mit csináljak még.

2845. segítőkész (válaszként erre: 2841. - Nana22)
2016. dec. 6. 20:52
Milyen érdekes...Én is nővér vagyok.Úgy látszik a"mi fajtánk"fogékonyabb az ilyen dolgokra.
2016. dec. 5. 20:50
Kérni kell és megadatik :)
2843. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2840. - Segítőkész)
2016. dec. 5. 20:49
nekem volt egy érdekes dolog, a munkahelyemen már 8 éve voltam egy helyen és kezdtem elunni, másik csoportba szerettem volna kerülni. nem volt tudatos de 1-2 hónapja már agyaltam arról hogy jó lenne másik osztályra kerülni. egyik reggel bejött az egyik vezető és elmondta hogy lenne egy másik osztályon egy hely ahová nagyon szeretnék ha átmennék mert szükség lenne rám, de az enyém a végső válasz. azonnal igent mondtam. pár óra múlva eszembe jutott hogy ezt én "teremtettem" meg talán a gondolataimmal. félelmetes érzés volt, de jó is és szerintem így történt
2842. Mária 54 (válaszként erre: 2841. - Nana22)
2016. dec. 5. 20:45
Ehhez csak annyit, zárd ki a politikát, ne hibáztass semmit és senkit. Csak menj előre, de ne görcsösen. Hidd el, sikerülni fog.
2841. Nana22
2016. dec. 5. 14:19

Köszönöm h irtatok,szinte tudtam éreztem h valaki valami olyant mond,amivel újra jól érezhetem magam.

Megosztom a problémámat...

Egészségügyi nővér vagyok,d nincs állásom már 6éve,van két gyönyörű gyermekem,az egyik 5 a másik 2,5éves.

2013ban elkezdtem itthon dolgozni,volonterkedni,az egészségházába,minden álmom az volt h egyszer itt és itthon fogok fehér köpenyben dolgozni,segiteni az embereken,csináltam is,még egyszer cs és nem engem vettek fel hanem több másikat,gondoltam rendbe nem jött el az én időm.2014 szeptemberébe újra elkezdtem dolgozni minimál bérért,d csináltam m reménykedtem h felvesznek,2016 márc. dolgozhattam a szakmámba,én azt hittem erre születtem nekem ez az élet célom,nem kórház,nem külföld itthon,d nem tudom miért.Lényeg h egész nyáron vártam,reménykedtem,találtam kis ezernyi négy,öt,sőt hat levelű lóheréket tök véletlenűl,cs arra gondoltam h megyek vissza nem sokára .Kiderült szeptemberbe h két másik lányt vettek fel,ideiglenesen,d ak sem engem pedig én már x ideje ott voltam...megváltozott a rendszer,sok a politikai mizéria,d én ak is reménykedtem m jóban voltam a felettesimmel és csináltam mindent amit mondtak egyszerre több helyen a végén a semmiért,próbálkoztam az óvodában elhelyezkedni,szintén politikai út miatt nem sikerült,kórház semmi...

És továbbra is cs a hang a fejembe ne add fel,meglátod sikerülni fog.És ez hajtott végig pedig a falu mind lenézett,meg sokan mások mondták h totál hülye vagyok h ingyen elmegyek dolgozni,d továbbra is az a hang...nem megy ki a fejemből.

Már rég feladhattam volna d nem tettem,vlm nem engedi...

Kb.6 évvel ezelőtt mutatta valaki ezt a filmet,d hülyeségnek tartottam...most úgy érzem,h van még valami amit,az élet tartogat számomra d nem tudom h hol is indulja el v hogy próbáljak hozzá viszonyodni.Hiszem azt h nem hiába vannak jó és rossz dolgok...

2840. segítőkész (válaszként erre: 2839. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 4. 19:28
Igen.Nagyon sokszor.Volt egy nagyon különleges eset amin teljesen ledöbbentem.15 éve van egy kapcsolatom.Neki felesége van soha nem beszéltünk róla h elválna én igazából nem is akartam.Csak a tudatot h szeretne velem élni.1hétig minden este meditáltam majd minden érzékszervemmel elképzeltem a beszélgetést.Láttam ahogy mondja hallottam éreztem az illatát stb.Megtörtént PONTOSAN úgy ahogy elképzeltem.Még a ruha is olyan volt rajta.Döbbenetes volt.
2839. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2836. - Segítőkész)
2016. dec. 4. 17:53
és neked sikerült már hogy valamit elképzeltél koncentráltál rá és kialakult (vgy megtörtént vgy bármi)?
2838. segítőkész (válaszként erre: 2829. - Nana22)
2016. dec. 4. 15:18

Egészen biztos hogy szeretnéd vagy most van rá szükséged?Ha igen akkor ne görcsölj rá.Meditálj vizualizáld a kívánt dolgot lásd magad abban a helyzetben

mindha már teljesült volna.De semmiképpen ne görcsösen akard.

2016. dec. 4. 15:05
Most Jack Canfield Válj a vonzás törvényènek mesterévé című könyvét olvasom.Rengeteget lehet belőle tanulni azonkívül sok sikertörténet van benne ezek megerősítik az ember hitét.
2016. dec. 4. 14:59
Sok jó könyv van a témáról.Én újra és újra olvasom ezeket tehát naponta tudatosan foglalkozom vele.Így már automatikussá válnak a pozitiv gondolatok.
2835. 3d787b167a (válaszként erre: 2833. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 4. 14:46

Amíg próbálja, addig nem csinálja.


Ez egy helytelen szó.


Semmi se próbálunk. Vagy csináljuk, vagy nem.

2834. 3d787b167a (válaszként erre: 2829. - Nana22)
2016. dec. 4. 14:46

Van, hogy éveket várat magára a kívánságod, mert nem állsz rá készen.

Engedd el a negatív tulajdonságokat, szeress jobban! Elsősorban magadat.

Ne légy haragos, bocsáss meg gyorsan.

Mosolyogj többet! Ok nélkül is.


Tudj örülni bárminek.


Pl hogy holnap jön a Mikulás.


Miért adnád fel? Hiszen megszülettél!

2833. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 2829. - Nana22)
2016. dec. 4. 14:41
ne akard annyira görcsösen. kicsit engedd el és ne fókuszálj rá annyira, hanem próbálj picit rendet tenni magadban és picit lazítani. sikerülni fog
2016. dec. 4. 14:40
nekem is nagyon tetszik ez a fórum, nálam teljesen működik a vonzás törvénye, tehát a negatív gondolatok bevonzzák a rosszat és fordítva. sőt ha valamiről sokat agyalok (akár akaratlanul is) bekövetkezik és itt érdemes arra figyelni, nehogy túl sokat gondolkozzunk kellemetlen dologokról lehet ez betegség bármi.
2016. dec. 4. 14:37
Sziasztok!Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a fórumra.100%-ig állíthatom:a vonzás törvénye minden esetben működik.A lényege hogy először is rendet kell tenni a gondolatainkban.Vagyis meg kell bocsájtani(de tiszta szívből)mindenkinek akirevalamiért neheztelünk.Aztán meg kell bocsájtanunk saját magunknak is.Ezután kérhetünk az univerzumtól segítséget.Amig negatív dolgokkal nehezteléssel teli a lelkünk "nem tudjuk venni a jelet".Tehát:először gondolatnagytakarítás aztán koncentráció aztán kérés.
2830. Mária 54 (válaszként erre: 2829. - Nana22)
2016. dec. 4. 06:28
Ne add fel! Biztos összejön. Nem vigaszként szánom. De tudd, ha van célunk az már nagyon jó. Van, aminek az eléréséért tennünk kell, de vannak olyanok is, ami után elég vágyakozni. Hogy meddig?
2829. Nana22
2016. nov. 23. 10:19

Sziasztok!Nem tudom h él e még ez a fórum,d nekem most nagyon jól jönne egy két vigasz szó,megnéztem a titok c.filmet és nagyon bizakodó vagyok,voltam.Még én se tudom hol tartok,azt se tudom h olvasni fogja e valaki ezt a pár szót amit ide leirok,d nekem most nagyon nagyon szükségem van egy igazi pozitiv gondolkozásra.

Próbáltam vonzani a dolgokat,sok minden sikerült is az életembe anélkül h megnéztem volna ezt a filmet,d úgy érzem ez kevés.Egy nagy dolog az életembe nem akar összejönni,és hiába fokuszálok rá,hiába probálom elképzelni,folyamatosan nem sikerül,kezdem feladni,d valamilyen belső hang azt mondja folyamatosan h ne adjam fel...

Tudom h valaki válaszolni fog...

2828. 14672fd2e5 (válaszként erre: 2827. - Kittus4)
2016. jún. 24. 08:12
igen én is agyon sajnálom.Szinte minden nap olvastam.
2827. Kittus4 (válaszként erre: 2820. - 14672fd2e5)
2016. jún. 15. 10:51
Kar, hogy az a sokminden elveszett, amit ott irtak. :(
2826. Kittus4
2016. jún. 15. 10:44

Egyet ertek veled Mutans Jane, a Titok valoban csak a felszint kapargatja. Nekem csak annyit segitett, hogy elkezdtem erdeklodni a tema irant, bar lehet nem is a konyv, hanem inkabb a film hatasara. Mindenkepp erdemes egy jobb konyvet keresni. En olvastam tobbet is, de az sem fogott meg ami tul hosszu es "bonyolult", mint az Ester es Jerry Hicks konyvek, bar lehet ezzel csak en vagyok igy.

Nekem ami legtobbet segitett az az Igy Mukodtesd a Vonzas Torvenyet(Michael J. Losier) konyv. Annyira konnyen ertheto, tomor, lenyegretoro, szinte gyermeki egyszeruseggel irt konyv, de mukodik! A 3 lepest ha ugy koveti az ember szerintem jonni fog a siker, en tapasztaltam nem egyszer... :)

2825. Mutáns Jane (válaszként erre: 2824. - Mutáns Jane)
2016. jún. 14. 15:37
A Titok könyvről írottakat úgy értettem, hogy rengeteg különböző ember rengeteg különböző nézőpontból ír ugyanarról. Igazából ez a fő erénye a könyvnek a szememben. Tehát én használhatónak tartom, de kezdőként abszolút nem volt az számomra.
2824. Mutáns Jane (válaszként erre: 2822. - Michelle.r)
2016. jún. 14. 15:36

Köszönöm, igazából azért írtam, mert annak idején, mikor tényleg magam alatt voltam, akkor rajtam az efféle tanácsok egyáltalán nem segítettek, mert semmi gyakorlatban használható nem volt bennük, kb. mint halottnak a csók.

A Titok című könyv egészében nem valami használható, de mivel sok ember közreműködik benne, ezért találhatóak benne elszórtan apró, de nagyon hasznos információk, kizárólag olyanoknak, akik már olvastak a vonzás törvényével kapcsolatban ezt-azt, de a könyv nem szolgál egységes képpel az adott témáról. Kezdőknek egyáltalán nem ajánlott.


"Igen, egy depressziós, a feladás szélén álló embernek nem ugyanazt jelenti az elfogadás, mint egy tudatosnak."


Arról nem beszélve, hogy egykori önmagamra visszagondolva, egy ilyen ember eleve beszűkült tudatállapotban van, vagy lehet (főleg az egzisztenciális félelem miatt), ami egy hatalmas akadály, blokk, ezért a legelső lépés minden más előtt ennek a feloldása kellene, hogy legyen. Most kezdjem el magyarázni, hogy egy rettegő emberhez mennyire áll közel az elfogadás lelkiállapota? Kb. ugyanannak a skálának a két átellenes vége.

2823. Mutáns Jane (válaszként erre: 2817. - A8d0245cbd)
2016. jún. 14. 15:26
Nekem ezek viszonylag érthetőek, de egy vonzás törvénye-témában teljesen járatlan embernek nem biztos. Elég érdekes rajtad keresztül megfigyelni, hogy ezoterikus körökben is jelen van az, amit én csak "értelmiségi gőg"-ként aposztrofálok, hogy abban az állapotban, amikor már magától értetődőnek tekinted ezt a fajta szemléletet, ami a vonzás törvényének a használatával együtt jár, elfelejtkezel arról, hogy ezt te is tanultad, és hogy milyen volt akkor, amikor még nem ismerted ezt. Én pl. pont azért haladok lassan ennek a témának a megtanulásában, mert én nem akarom, hogy ekkora szakadék tátongjon a kettő állapot között.
2822. michelle.r (válaszként erre: 2816. - Mutáns Jane)
2016. jún. 14. 09:46

Ezer lájkot nyomnék erre, ha lehetne ;) Ezek a könyvek szerintem mind a felszínt kapargatják, a probléma gyökeréig ritkán érnek le. Én speciel utálom a Titok c. könyvet, mert könnyű álmot ígér, aminek a vége csalódás.


Meg kell találni és gyökerestől kitépni azokat a hitrendszereket, amelyek bizonyos állapotot előidéznek. Igen, egy depressziós, a feladás szélén álló embernek nem ugyanazt jelenti az elfogadás, mint egy tudatosnak.


Az elfogadás számomra azt jelenti, hogy ne harcolj az ellen ami van, vedd tudomásul, vagyis fogadd el. Közben összpontosítsd az energiádat arra, és fizikailag is tegyél azért, amit akarsz. Ahol a figyelem, ott az energia.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook