Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2761. b4d40997c0 (válaszként erre: 2760. - Emm1980)
2015. nov. 3. 13:51

Ő nem akar engem... ergo te akarod őt, de nem vagytok együtt...


Ha rá gondolsz, akkor a hiány erősödik, mert nincs veled, nincs melletted, ezért a negatív gondolat, ezért a "pozitív" magyarázás. A hiány érzését fordítsd át, éld meg úgy, mintha már meg lenne. Élj úgy, mintha már meglenne a vágyott dolog, és akkor nemsokára meg is jön az életedbe.


Konkrét férfit nem ajánlatos vonzani, inkább összegyűjteni, hogy te mit szeretnél, milyen legyen az a fiú, aki melletted legyen. Ne konkrét embert képzelj el, csak tulajdonságokat. És akkor be fog futni az, aki ennek tökéletesen megfelel.

2760. Emm1980
2015. nov. 3. 13:44
Szerintetek,ha egy negatív gondolatot megmagyarázok pozitív dologgal,akkor "megsemmisül" a negatív? Pl.Mi van ha ő nem akar engem? Válaszom: De akar,hiszen úgy is viselkedik...
2759. dory0421
2015. nov. 3. 13:14
Nekem is volt már olyan ami bejött .. de ez apró dolog.. ahogy megnéztem a filmet. .elképzeltem egy tábla csokit, elképzeltem hogy milyen finom stb.. aztán 2 óra múlva lementem a konyhába és az asztal tele volt édességgel .. és ott volt köztük a kívánt csoki .. elkezdtem nevetni, hogy ez eszméletlen :D a párom édesanyja nem tudta mi van velem .. tehát igen van ebbe az egészbe valami.. de a komolyabb dolgok mintha nehezebbek lennének .. vagy nem kéne úgy gondolnom rá hogy nehéz ? Igen. De azért nem egyszerű.. rá kéne állnom teljesen agyba .
2758. Emm1980
2015. nov. 3. 12:34
Rólam tudni kell,hogy mindent túlagyalok,túlkombinálok, ha hivatalos levél jön majdnem szívrohamot kapok,hogy mi az!A kapcsolatom is azért ment tönkre,mert amikor valami történt,csak agyaltam rajta,napokig nem beszéltem,depis hangulatba kerültem. Talán alakulok,mert mostmár pár napja sokmindent másképp látok,vannak kitűzött céljaim,de az a fránya "mi van ha" néha még mindig ott motoszkál.Próbálom pozitív irányba terelni a gondolataimat,és a vágyaimat,de biztos vagyok benne hogy ide még írni fogok,mert elbizonytalanodom.
2757. b4d40997c0 (válaszként erre: 2756. - Emm1980)
2015. nov. 3. 12:28

Előbb utóbb mindenre választ kapsz, akár negatív, akár pozitív az esemény. Minden okkal történik, amíg azt nem gondolod, hogy na, ezt akartam, ez így tök jó.

Én eddig egy kérdésre nem kaptam választ, de van egy sanda gyanúm, hogy ezt majd nagyon-nagyon későn, a halálom közeledtével fogom megérteni.

2756. Emm1980 (válaszként erre: 2755. - B4d40997c0)
2015. nov. 3. 12:26
Tudod,az az érdekes,hogy eszembe jutott egy sztori...kislány voltam még,tél volt,elmentünk szánkózni a barátaimmal,és közben azon gondolkoztam,hogy én szeretnék egy piros kis műanyag szánkót.Elképzeltem hogy belépek otthon az ajtón,és ott lesz...Hazaértem,és ott volt :)Mi ez,ha nem bizonyíték arra,hogy amit nagyon akarsz,azt megkapod.Vissza gondoltam a múltamra is,és válaszokat kaptam negatív eseményekre.Kicsit ijesztő.
2755. b4d40997c0 (válaszként erre: 2754. - Emm1980)
2015. nov. 3. 12:12

Az élet mindig úgy alakul, hogy te a legboldogabb legyél benne, csak észre kell venni a lehetőségeket, és megragadni azokat.


Már gyerekkorod óta alakul ez a folyamat, akár tisztában vagy vele, akár nem. Tudat alatt is vannak vágyaid, amiket jobban vagy kevésbé koncentrálsz. Amit a leggyakrabban mondogatsz és hiszel az valósul meg.


Hogy rátaláltál a könyvre és a fórumra szerintem nem sokat számít, maximum a könyv, a többet már te is kereshetted akarattal.


De az élet mindig úgy alakul, hogy a végén elérd az általad óhajtott célt. Épp ezért vigyázz mit kívánsz.

2754. Emm1980 (válaszként erre: 2753. - B4d40997c0)
2015. nov. 3. 12:05
Szinte egyfolytában jönnek a fejembe a kérdések,de talán ez így jó.Lehetséges az,hogy a kivánt dologgal vannak összefüggésben,azok a dolgok, amik történnek velem?Én látok benne összefüggést,de a történések elöbb kezdődtek, mint a vizualizált,kivánt dolog. Ami meg nagyon érdekel, hogy mennyire van köze az Univerzumnak ahhoz,hogy rátaláltam a könyvre,a filmre, és erre az oldalra?
2753. b4d40997c0 (válaszként erre: 2752. - Emm1980)
2015. nov. 3. 11:58
És mik a kérdéseid?
2752. Emm1980
2015. nov. 3. 11:36

Sziasztok!

Én tegnap olvastam el a könyvet,ma megnéztem a fimet.Rengeteg kérdés felmerült bennem,boldog lennék ha itt megkapnám a válaszokat :)

2751. dory0421
2015. nov. 2. 22:26
Sziasztok. Én már 2x néztem a filmet próbálom is alkalmazni.. S legnagyobb problémám hogy nehéz leküzdeni a negatív gondolatokat. Tudnatok tanácsot adni, Ti hogy kezdtetek az egészet?
2015. nov. 1. 12:43

Sziasztok!

Egyik nagy kedvencem a könyv! Próbálom is alkalmazni, kisebb nagyobb sikerekkel :( Két hete megromlott a kapcsolatom a párommal, mert túlagyaltam a dolgot... Mikor rájöttem, hogy gond van sos kezdtem próbálkozni a bevonzással, de sajnos hiába, mert a negatív gondolatokat nem tudtam kiűzni, így azok győztek! Elhagyott! Most újra elővettem a könyvet, megnézem a filmet, hátha sikerül legyőznöm saját magam és negatív hozzáállásom, és talán megoldhatjuk a problémáinkat....

Nagyon kellene egy kis megerősítés, és biztatás, hogy valaki volt hasonló helyzetben és sikerült neki!

2749. Kittus4 (válaszként erre: 2002. - Kittus4)
2015. szept. 20. 10:40

Sziasztok!

Már nagyon rég nem jártam erre, de mivel most egy kis megerősítésre volt szükségem gondoltam benézek...

Olvasgattam a hozzászólásaimat és találtam egy újabb bizonyítékot. A megjelölt hozzászólásomban említettem, hogy márciusban lesz esedékes a munka ügy, hiszen előtte vizsgáztam sikeresen a szakmámból, nos igy is lett!!! Az év március 14.-én el is helyezkedtem, ráadásul engem talált meg a munka és nem fordítva! 😊 Olyan munkahely amit elképzeltem magamnak, 5 percre van tőlem, jo fizetés, jo társaság! Azóta is ott dolgozom!

Ez most hatalmas löketet adott, hiszen eddig is tudtam/tapasztaltam hogy működik, de ez egy újabb pozitív megerősítés.

2015. máj. 8. 12:57
Szívesen írok nektek, mert magamról tudom, hogy mások sikertörténetei ösztönzőleg hatnak. "Ha neki sikerült, akkor nekem is fog!" És sokkal hihetőbb is, amikor nem egy erről szóló könyvben olvasol történeteket olyan emberekről, akikről azt sem tudod, léteznek e, hanem egy ugyanolyan hús-vér, saját problémáival küszködő fórumozó osztja meg a tapasztalatait. Legalábbis nálam így van. Mikor könyveket olvasok, igen, felemelő meg rendben van, jujj de szuper, hogy az író Michael nevű barátjával mlyen jó dolog történt, de ha a Gizike sztoriját olvasom Bivajröcsögéről, annak valahogy jobban hiszek :)
2747. pomponlány (válaszként erre: 2745. - PhoenixLibera)
2015. máj. 7. 23:02
Szia PhoenixLibera! Jó, hogy jelentkeztél újra. Örülök, hogy leírtad/megosztottad velünk ezt a remek kis sikertörténetet. Azt kívánom, hogy továbbra is, biz magadba, és, hogy higgy, a Vonzás-törvénybe, mert tényleg működik.
2746. secret! (válaszként erre: 2745. - PhoenixLibera)
2015. máj. 7. 15:16
Szuper összegzés, jó történet vezetés. Köszönöm, éppen erre volt most szükségem.
2015. máj. 6. 00:14

Sziasztok!


Én is jelentkeznék, korábban már olvashattátok a történeteimet. A vonzás törvényének segítségével elvégeztem a szinte lehetetlennek tűnő utolsó évemet az egyetemen, 5ösre államvizsgáztam, kiköltöztem Londonba, és 2 hónap alatt olyan fizetéssel járó melót kaptam, ami másoknak évek alatt sem sikerül.


Működik.


De azt soha nem mondta senki, hogy könnyű. Nekem sem az, és rengeteg olyan területe van az életemnek, amelyben szinte képtelen vagyok egyről a kettőre jutni, mert olyan mélyen vannak beidegződve a negatív hiedelmek. Ezeket nagyon nagyon nehéz leküzdeni, átformálni. Hiába mondogatsz szavakat, irkálsz egy füzetbe és álmodozol, ha tudat alatt hülyeségnek tartod és egyáltalán nem hiszed el, hogy megtörténhet valami. Gyökerestől át kell alakítani a gondolkodásodat, ha eredményeket akarsz. És mivel a gondolkodásod évtizedek alatt alakult ki, ne várd, hogy egy hét alatt sikerül rendbe tenni. De ez nem jelenti azt, hogy fel kellene adni. Csak annyit, hogy kitartóan dolgozni kell rajta, és nem nekikeseredni, ha valami nem sikerül. Majd sikerül másodjára, harmadjára vagy századjára. Nehéz beindítani a gépezetet, de ha már egyszer működésbe lendül, a megszerzett sikerélményekkel sokkal könnyebben lehet fenntartani. Hogy egy kis erőt adjak, folytatom a történetem....


A szuper új munkahelyem csak egy darabig okozott örömöt, mert rá kellett jönnöm, hogy a londoni lakhatással komoly gondok vannak. Ha nem szeretnél egymás hegyén hátán nyomorogni 5-10 emberrel és órákat utazni reggelente vagy éjjelente, akkor keményen a zsebedbe kell nyúlni. Egy élhető lakás bérlése megfizethetetlen egy átlagos keresetből. Ráadásul a munkahelyen is akadt két olyan ember, akik igyekeztek megkeseríteni az életem. Nagyon csúnyán padlóra kerültem lelkileg és érzelmileg egy ideje. De nem adtam fel. Látványos kínlódásom és önsajnálatom közepette azért emlékeztem arra, hogy hogyan is sikerült legalább idáig eljutnom, és tudtam, hogy újra csak a vonzáshoz kell nyúlnom. És mondjak valamit? Nem is feltétlenül kell jól érezned magad ahhoz, hogy be tudj vonzani dolgokat. Elég ha elhiszed és tudod, hogy azok megtörténnek. Szóval a kiiduló alap: több pénz kell, valamint annak a két embernek abba kell hagynia a sanyargatásomat.


Megoldások az első problémára: új, jobban fizető munkahely és/vagy lottónyeremény. Ne röhögj, mert simán lehet nyerni a lottón vonzással. Átgondoltam a lehetőségeimet...olyan munkahely kell, ami legalább 2000 fontot fizet havonta (jelenleg 1300-1400 körül keresek, és a minimálbér 900 körül van). Mivel a 2000 font itteni viszonylatban még mindig átlagos kategória, ezért biztos voltam benne, hogy rengeteg a lehetőség rá. Csak meg kellett találnom ezeket. Elkezdtem gondolkodni, milyen területen kellene nézelődni. Kb egy napra rá, hogy ez az egész kikristályosodott bennem, az egyik barátom egy beszélgetés alatt megemlítette, hogy milyen klassz lehet a Londoni tömegközlekedésnél dolgozni, hiszen ingyen utazhatsz és jó a fizetés is. Na ki is gyúlt a kis lámpa a fejem felett és azonnal megnéztem a Transport for London cég aktuális álláshirdetéseit. (remélem, követed a folyamatot...kérdeztem, választ kaptam). Találtam is egy ügyfélszolgálatos állást, ami éppen havi 2000 fontot fizet. Elég magasak voltak az elvárások, több rostán és interjún kell átesni, mire megkapod a munkát. De ez nem riasztott el, mert tudtam, hogy pontosan olyan csodás módon, ahogy az eddigi sikereim jöttek hozzám, ez is menni fog. Már 2 hónap is eltelt a jelentkezés óta, és úgy voltam vele, sebaj, akkor keresek mást, és aktívan nézelődtem is a munkalehetőségek között, amikor e-mailt kaptam, hogy kiválasztottak az interjúra. Már azóta túl vagyok rajta, és továbbjutottam az utolsó rostára is. Mostmár biztos vagyok benne, hogy az is sikerülni fog...hamarosan meglesz a 2000 fontos álommelóm.


A lottó...kicsit kényesebb téma. Elkezdtem játszani, hasraütés alapon adom meg a számokat, mert tudom, hogy nem azoktól függ, hogy nyerek e. Kizárólag rajtam áll. Bizonyos vagyok benne, hogy be lehet vonzani, sőt abban is, hogy sikerülni fog. Sokat gondolkodom rajta, mit és hogyan csinálok, amikor megtörténik. Utánaolvastam, hogyan működik a pénz felvétele, az első lépések, és hogy majd hogyan kellene kezelni mikor már megvan. Úgy gondolok rá, mint egy biztos dologra. Két héten egymás után kaptam nyertes e-mailt, mind a kétszer 3 számot találtam el, és előbb 8, majd 10 fontot nyertem. Ugyanazzal a számsorral, ugyanis előre megjátszottam őket 3 hétre. Valakinek egész életében nincs még egy kettese sem. Egyébként ma van a harmadik hét...nagyon kíváncsian várom az eredményt, mert elhatároztam, hogy mostmár minden héten nyerek :) Bár az eheti nyereményem már megvolt egy kaparós sorsjegyen, ahol 40 font vándorolt a számlámra.


És hogy mi lett a két emberrel, akik zavartak a munkahelyen? Egyszerűen kiradíroztam őket a fejemben, és igyekeztem rájuk se hederíteni, amikor ott vagyok. Az egyiküknek egy hónap múlva jár le a vízuma és elhagyja az országot. A másikat két napja rúgták ki lopásért....Vonjátok hát le a következtetéseket....

2744. secret!
2015. máj. 5. 14:06
Sziasztok, fel kell állni és újra csinálni, nem feladni a célodat, vagy a Titkot használod, vagy teszel érte, fizikai síkon. Nehéz évem volt, de minden nap felállok és a pofonok ellenére, megyek előre, néha úgy tűnik, hogy semmit nem haladok, de legalább nem megyek hátrafelé. A Titkot használom és használtam hatalmas sikerrel, bizonyítottan működik.
2743. 92d4e621ea (válaszként erre: 2742. - Perla del Mar)
2015. ápr. 27. 12:03

Nagyon sajnálom Perla!

Nehezen adjuk fel azt, amit szeretnénk, és nehezen fogadjuk el, ha nem sikerül. Igen, ez borzasztó. Néha előfordul, hogy van egy másik lehetőség is az eredeti terven kívül. Esetleg nézz szét magadban : mi van még, amit tehetnél ebben a témában? Illetve ha mégsem sikerül a szerepjáték, mi az, ami sikerülhet, ha teszel érte? Valaki nem tud Neked segíteni?

Könnyen beszélek, nekem senkim nincs - egyetlen ismerősöm sem- csak anyum. Az ember esetlen. Kell, aki fogja a kezét. Neked van ilyen?

Tényleg sajnálom ami történt. Remélem, mielőbb megoldodik, lesz munkád.

Sz

2742. Perla del Mar (válaszként erre: 2740. - Sutoczkine)
2015. ápr. 27. 00:25
Én is ezt érzem sokszor sajnos. Nekem sincs munkám. Egy tanár miatt kirúgtak az egyetemről , akinek nem tetszett a képem, pedig tanultam keményen , hittem benne, hogy sikerülni fog. Agykontrolos meditációt csináltam rá, nem végeztem tanfolyamot csak, ahogy mondták hogy kell csinálni. Egyetlen bűnöm a vizsgadrukk volt, a tanár közölte menjek szerepjátékra. Miből mentem volna rá? Még mindig reménykedem, hogy egyszer összejön, de már egyre kevésbé tudom hinni.
2015. ápr. 26. 23:17

A titokban való vonzasban hinni kell. Én hittem.

Kezdett is az életem szépen alakulni. A saját üzletem ki vettem, de már dolgozni nem tudtam dolgozni. Megallitottak. Ne tovább, állj!

Most gerincsérv műtét után fekszem mert a jobb lábam béna.

Anyummal élek, ő gondoz. Én mielőbb szeretnék dolgozni, de ha a testem nem kész rá.. ..

Sz

2015. ápr. 21. 15:54
Vagyis aki csóró dögöljön meg, mert semmi esélye, hogy egy kicsit legalább jobb legyen :-(
2015. ápr. 21. 15:53
De történik, 2 hónapja megint munkanélküli vagyok és sajnos nincs semmi kilátásba se aminek értelmes időbeosztása van. Azon kívül nem kapok semmilyen támogatást, mert túl magas az 1 főre eső jövedelem. A lakáshitelt nem hajlandóak figyelembe venni, mert azt nem volt kötelező felvenni. És mivel nem jár támogatás ezért se tanfolyamra se közmunkára nem vagyok jogosult. Hát köszönöm szépen annak aki ezt a baromságot kitalálta.
2738. Juca78
2015. ápr. 19. 10:42
Itt nem történik semmi??? :-(
2014. szept. 20. 09:15
Igen összejött 2 hónapra, amitmar meg is hosszabbítottak 4 hónappal 😀
2736. Juca78 (válaszként erre: 2734. - Sutoczkine)
2014. szept. 18. 09:32

Összejött a munka?

Én nemrég tanfolyamra jelentkeztem, de mikor a dokira került a sor, "megbuktam" :-(

De így utólag nem is baj, mivel terhes lettem, ott kellett volna hagynom, és így több mint 100000 Ft-ot buktam volna. Munkaügyön ezt szigorúan veszik...

2735. Juca78
2014. szept. 18. 09:29
Nem olyan régen írtam egy oldalra való (A5) kívánságlistát, már meg is feledkeztem róla. Ma végigolvastam, és majdnem fele összejött, vagy folyamatban van. :-)
2014. aug. 21. 11:15

Sziasztok!


Hihetetlen szerencsém van. Tegnap volt 1 hete, hogy felmondta a varrodába ahol márciusba kezdtem dolgozni és már rögtön másnap kaptam is állásajánlatot a mozgáskorlátozottak egyesületénél. 1-én kezdek is, igaz "csak" közmunka, de ettől még simán lehet, hogy véglegesítenek, mert a végzettségem megvan hozzá. Ma délután megyek a dokihoz alkalmassági vizsgálatra, aztán viszem be a papírokat. Bízom benne, hogy az életem többi területe is ilyen hamar rendeződik majd. Jelenleg az egész tiszta káosz.

2733. csibe3137 (válaszként erre: 2732. - Juca78)
2014. júl. 20. 08:37
Szívből gratulálok nektek!Sok-sok örömet kívánok,és további sikeres teremtést!
2732. Juca78
2014. júl. 15. 17:58

Július 6.-án kislányunk született. Imádja az egész család, apás szülés volt. Nagyfiúnk születésénél nem volt benn, de már megbánta.

Ami a tiokhoz kapcsolódik az annyi, hogy előre megmondtam pontosan melyik nap fog megszületni, (nem arra voltam kiírva) és azt mondtam, pontosan olyan lesz mint a nagyfiunk.

Ezek mind bejöttek, mintha csak kopírozták volna, csak kislányban :-)

Hát ennyi :-)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook