Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. febr. 26. 17:24
Én próbáltam a vonzást ,úgy tettem mintha megtörténe már az amire vágyom, és csak magamat csaptam be :(elég jó idöben mondott kérés...honnan tudom mikor van a "jó idő"
2790. 14672fd2e5 (válaszként erre: 2787. - Mutáns Jane)
2016. febr. 23. 17:00
Ez így van,de néha elég egy jó időben mondott kérés.Legalább is nálam így is működött.
2789. Mutáns Jane (válaszként erre: 2788. - Mutáns Jane)
2016. febr. 23. 14:13

javítás:


a külvilág már semmivel sem tud többé lehangolni téged

2788. Mutáns Jane (válaszként erre: 2787. - Mutáns Jane)
2016. febr. 23. 14:13
A fantáziádat kell használni, de ha a valóságban fellelhető sok, kis apró, látszólag nem erre a célra ott levő részletet fölhasználod egy saját, téged boldogító elképzelés megalkotására, aminek már a gondolatától is a mennyekben vagy, és nagyon sokszor eszedbe juttatod, lehetőleg annyiszor, és olyan intenzíven, hogy külvilág már semmivel sem többé lehangolni téged, akkor működni fog a dolog.
2787. Mutáns Jane (válaszként erre: 2786. - Csinoska2012)
2016. febr. 23. 14:10
Elnézést, hogy belekotty, de szerintem a vonzás törvénye úgy működik, hogy önmagadat érzelmileg olyan mélyen "becsapod" (elhiteted a tudatalattiddal és az érzelmi világoddal, hogy amire vágysz, már a tiéd), hogy ebből a szempontból tulajdonképpen ezt érzed minden érzelmeddel (és már-már érzékeddel) valóságnak, nem azt, amiben vagy, és amit meg akarsz változtatni. Tudom, hogy ez eléggé bicskanyitogatónak hangzik így elsőre, de én az utóbbi időben jöttem rá, hogy a vonzás törvényének az a lényege, hogy fölcseréled az ok-okozati sorrendet: nem megjön a boldogító dolog az életedbe, és te attól boldog leszel, hanem megelőlegezed az érzelmi reakciódat: te attól (elképzeled, "becsapod magadat") boldog leszel, és erre válaszként megjön a boldogító dolog az életedbe. Így érthető?
2016. febr. 23. 11:28
Próbálom a vonzást de nem nagyon jön be amit szeretnék :(
2016. febr. 23. 08:24
Sziasztok! na,ki hogy áll a vonzással? Én amig használom addig minden jó,de akkor abba is hagyom és jön a baj.Mint most is.:( Muszáj Újra kezdeni. Abba se kéne hagyni.
2784. Kittus4
2016. febr. 5. 12:28

Sziasztok.

Elfelejtődött a fórum? Én szivesen olvasnám újra mások sikertörténeteit!!

itt egy uj év, tele tervekkel, álmokkal amik megvalósításra várnak, segítsünk egymásnak, hogy sikerüljön!! 😊 Mit szóltok??

2783. secret!
2016. jan. 8. 12:17

Joe Vitale : A kulcs.

Ezt fontos hozzá elolvasni. Rá fogsz jönni, hogy miért nem működik, pedig működnie kellene.

2782. csinoska2012 (válaszként erre: 2781. - Secret!)
2016. jan. 4. 11:15
kérlek oszd meg velünk,én folyamatosan gyakorlom a vonzást ill motiválom magam :)
2781. secret!
2015. dec. 31. 10:14
Itt az év utolsó napja, és tegyük élővé ismét ezt a fórumot. Sok mindent találtam a témában, ami segíthet hogy sikerüljön!!!
2015. nov. 6. 09:34
Igyekszem a gondolataimat pozitiv irányba terelni és másra gondolni, de mint írtam nem egyszerű.Addig már eljutottam,hogy jobban értékelem amim van a gyerekeim, az otthonomat,és mindennap hálát adok érte.
2779. Emm1980 (válaszként erre: 2778. - 65c7891360)
2015. nov. 5. 16:18
Valami olyasmi,hogy oké,rendben van minden,készen állok,mostmár oké lesz minden :D Néha még egy kis pocakbizsergés is bejátszik,amit megint nem tudok mire vélni, de meg kellene figyelnem mikor jelentkezik konkrétan,és akkor okosabb lennék :D
2778. 65c7891360 (válaszként erre: 2777. - Emm1980)
2015. nov. 5. 16:15
Ismerős... amolyan... az út végén úgyis nagyon boldog leszek érzés, nem?
2777. Emm1980
2015. nov. 5. 16:13
Ami érdekes,és talán majd egyszer erre is választ kapok, hogy mióta elkezdtem az életemet átértékelni, a gondolataimat tudatosan "használni",azóta egy ilyen semleges érzés van bennem,egy nyugalmi állapot. Teljesen más mint amilyen voltam...
2776. Emm1980 (válaszként erre: 2775. - 65c7891360)
2015. nov. 5. 16:09
Igen,ez nálam is így működik,átforgatom a gondolatokat,és máris jobban érzem magam :) Ha pedig nagyon makacs gondolatok, akkor elkezdek más dolgokon elmélkedni,amiről tudom hogy jó :)
2775. 65c7891360 (válaszként erre: 2774. - Emm1980)
2015. nov. 5. 16:00

Erre írtam én is példát, de lehet rossz lett :)


Átfogalmazom. Tegnap láttam, hogy ez a gyűlölt ember házasodik, autója van, háza van, és az az ember is mellette van, akit anno én akartam, hogy mellettem legyen.


Aztán átforgattam. Van egy csodás pasim, aki mellettem akar maradni örökre, házam lesz, autóm van, munkám szupi.


Ő a munkájából egyedül nem tudna megélni, én jelenlegi is abból élek. Neki a pasija szerzett meg mindent, nekem saját magam. És kész. Átforgattam a dolgot. Amint eszembe jut, hogy bezzeg neki, eszembe jut, hogy jaaa, nekem is, és mennyivel jobb.


Ez még így gonoszság, persze... de én így kezdem kell, mert nekem kell, hogy jobbnak érezzem magam annál, akit jobbnak érzek. Később már az is leszek emberileg is.

2774. Emm1980 (válaszként erre: 2772. - Csinoska2012)
2015. nov. 5. 15:52
Ne hagyd magad,hogy ezek a gondolatok végi menjenek a fejedben.Ha csak ott vannak, és nem akarnak eltűnni,válts egy olyan gondolatra vagy emlékre,ami szép és jó.Ezt úgy tudnám talán megfogalmazni, hogy lapozok a könyvben, olyan oldalra ami érdekel,ami jobb kedvre derít.
2773. 65c7891360 (válaszként erre: 2772. - Csinoska2012)
2015. nov. 5. 15:34

Azért vonzod a negatívat könnyebben, mert a rezgéseid arra könnyebben ráhangolódnak. Ha a pozitívat tudnád ilyen könnyen elfogadni, akkor azt vonzanád.


A napokban nekem is volt egy mélypontom. Megkérdőjeleztem az életem, és a felfogásom. Majd rájöttem, hogy a hiba bennem van. Azért gyűlölök még valakit egy 1 évvel ezelőtti sérelemért, mert nem szakadtam még ki a múltból. Elgondolkoztam, hogy sikeres és jó ember akarok lenni, ezért ezután igyekszem úgy viszonyulni az emberekhez. Ez nehéz, mert nem szeretem az embereket, tömegiszonyom van. Könnyen gerjedek haragra, és bosszúálló típus vagyok, de ez engem mérgez. Így megváltoztattam a hozzáállásom.

Mondjuk az is hozzátartozik, hogy felismertem, hogy míg az említett személy elért mindent, amit én is szeretnék, de neki alátettek mindent. Én megharcolok érte, és ez értékesebb emberré tesz. Amiben kevesebb vagyok az az, hogy az embereket jobban értékeljem. Az idegeneket is, ne csak a családomat.


Szóval feladat nekem is van, pedig már 2 éve kezdtem az agykontrollt, vonzást.

2015. nov. 5. 15:22

Az a baj ha eszembe jut egy negativ gondolat az tuti be is vonzom, de a pozitivat ill. nagyon szeretnék egy társat az nem megy.

a negativra pl.ha olvasok pl itt a neten egy cikket,hogy valakinek ki jött egy horibilis számla,ezen el kezdek gondolkodni,hogy mi lenne ha ezt én kapnám miből fizetném ki és mi történik néhány nap múlva jön egy magas számla.

2771. Emm1980 (válaszként erre: 2770. - Csinoska2012)
2015. nov. 5. 15:05
Írj egy példát...talán tudok segíteni,hogy én hogyan bánok el a negatív gondolatokkal:)
2015. nov. 5. 14:56
Én is próbálom a vonzást, de nem tudok elkesegetni a negativ gondolatokat :(
2769. Emm1980
2015. nov. 5. 11:51
Ha még esetleg valaki olvassa ezt a topikot...Az elmúlt pár napban emésztettem az olvasottakat,és bár első körben én is azt mondtam,hogy nem fogom tudni megcsinálni,mert nem egészen értem...aztán akarva akaratlanul elkezdtem a múltamon elmélkeni,válaszokat adtam rá,és így már kezdem átlátni a vonzás hatalmát :) úgyhogy ha valaki vagy valakik nem hisznek abban hogy képesek változtatni,gyorsan változtassák meg az álláspontjukat :)
2768. Emm1980
2015. nov. 3. 14:25
Én azért változok mert én akarok változni :) Nem miatta,senki másért,magamért!Akkor jelen esetben a legjobb amit tehetek,hogy megvonom a vállam vele kapcsolatban, és lesz ami lesz?
2767. b4d40997c0 (válaszként erre: 2765. - Emm1980)
2015. nov. 3. 14:19

Ezt meg hagyjuk. Az exem is állítólag azért nem akart tőlem semmit, mert felelőtlen vagyok, gyerekes és éretlen. És állandóan csak bántom. Kétségbeesetten akartam változni, de folyton megkaptam ezt, hiába éreztem, hogy változom.


5 év alatt jutottam el odáig, hogy tudatosan vagyok gyerekes, vagyis nem veszem túl komolyan az életet, pont annyira, hogy sikeres legyek, de nem dramatizálom túl. A többi pedig mind saját maga visszatükröződése volt, hisz soha nem bántottam, felelőtlen meg pláne nem voltam sem akkor, sem most. Így visszanézve ezek rá igazak.


Szóval attól, hogy ő állítólag ezért hagyott el, nem biztos, hogy jo lenne, ha ezért változnál. Azért változz, mert ezt akarod, de őt akkor is hagyd.

2766. b4d40997c0 (válaszként erre: 2764. - Emm1980)
2015. nov. 3. 14:16

Írj nyugodtan privit, ha szeretnél.


Véletlenek nincsenek, ebbe szinte teljesen biztos vagyok. Stephen Hawking is hisz a vonzás törvényében, tudományos alapjai is vannak, engem ez is segített abban, hogy elhigyjem a dolgokat.

Szóval nyugodtan törődj bele, hogy ennek így kellett történnie, és teljesen addig fog hülyíteni és a nyakadra járni, míg a sarkadra nem állsz. Vagyis addig fogja ezt a leckét adni a sors, míg nem tanulsz belőle. Utána léphetsz tovább.

2765. Emm1980
2015. nov. 3. 14:09
Hozzátartozik a dologhoz,hogy pont azért "szakított",mert egy negatív életet éltem,és mindent drasztikusan fogtam fel.Ezek után kezdett bennem tudatosulni, hogy én nem akarom ezt az életet tovább,lehetnék én boldog is,hiszen annyi minden van amit köszönhetek az életnek,minek mindenben a rosszat látni
2764. Emm1980 (válaszként erre: 2763. - B4d40997c0)
2015. nov. 3. 14:07
hááát tudod múlt héten ugyanezeket elmondtam neki,másnap reggel elzavartam,mondván hogy nem fogom elnézni a nőügyeit,engem nem fog érzelmileg zsarolni(akkor is simogatott miegymás),és nem itt fogja kivárni a megfelelő lakhatást.Szombat este már megint itt volt..Hogy miért,azt szivesen leírom priviben...Most elvileg házat akar venni,de a körülmények ismeretében nem lesz egyszerű...jelenleg az a kérdés izgat,hogy ennek így kellett történnie,vagy totális véletlenek összefüggése?
2763. b4d40997c0 (válaszként erre: 2762. - Emm1980)
2015. nov. 3. 13:59
Ilyenkor kell erősnek lenned. Ebből már nem lesz énekes halott sem, csak csövezik nálad, mert mocskos nehéz albit találni. Te meg engeded. Ez így nem jó. Engedd el, tedd ki, lehet ráébred, hogy te kellesz neki, de minél hamarabb lépsz, annál hamarabb jön a jobb az életedbe.
2762. Emm1980 (válaszként erre: 2761. - B4d40997c0)
2015. nov. 3. 13:56
Ezzel alapvetően az a "gond",hogy a szóban forgó férfi velem él,egy ágyban alszunk,puszit ad reggel mikor elmegy dolgozni,csak úgy hozzám ér,stb. Múlthéten másfél hónap után elmondta,hogy nem működhet közöttünk tovább a dolog.De mivel nincs hova mennie,a mai napig nálam él. Így elég nehéz nem rá gondolni...Őt szeretném,de ez így elég kaotikus.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook