Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek fórum

A Titok- a vonzás törvénye - Sikertörténetek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2701. Scania
2014. ápr. 14. 23:03

Nekem is sokaig nagyon jol mukodott. Csak mintha az utobbi idoszakban nem mernek annyira bizni benne... abban, hogy mukodik. Most nekem is nagyon nagy szuksegem lesz a tudasra es a gyakorlasra, nehez lesz a nyar eleje. Te milyen gyakorlatokkal fejlodtel fel anyagi fuggetlensegig meg sajat autoig? Gratulalok hozza! :) bar nem tudom milyen tragedia erhetett, probalj meg elore tekinteni, biztos vagyok benne, hogy Neked is tartogat meg sok szep dolgot a jovo :)

Szep estet!

2700. rhajni2
2014. ápr. 14. 09:58

Sziasztok! Most találtam rá a fórumra,és én sem bánnám, ha kicsit felélénkülne. Majd vizualizálom :)

2 évvel ezelőtt találkoztam ezzel a életfilozófiával,rengeteg könyvet olvastam,filmet néztem,és ennek hatására elértem 1 év alatt az anyagi függetlenségem,lett egy új autóm,és bármibe kezdtem az tuti sikerült. Aztán egy éve történt egy családi tragédia, ami teljesen a padlóra tett,ezt most nem is szeretném részletezni,a lényeg,hogy egy évre abbamaradt a „vonzás” ,nem is foglalkoztam vele. Viszont most újra elővettem,remélem most is hasonló sikerrel tudom alkalmazni majd.

2699. Scania (válaszként erre: 2698. - Juca78)
2014. ápr. 14. 09:08

Nem hallottam még róla, majd utána nézek. Én a Rhonda Byrnie könyveket olvastam, a legújabb még nincs meg. Szükségem lenne rá, mert az elmúlt egy évem mindenhogy telt, csak nem optimistán.

Alapjáraton Kindle-ön olvasok mindent, de ezeket a könyveket meg szoktam venni ha tudom, mert szerintem értékesek. Persze a legtöbb könyv az, de számomra ezeket a legjobb érzés a polcra tenni.

Sok minden van a közeljövőbeni céllistámon, remélem mind valóra válik majd.

Tényleg jó lenne ha feléledne a topic. Erőt lehetne adni egymásnak.

Szép napot

2698. Juca78
2014. ápr. 14. 08:33

De kár, hogy megállt itt az élet..

Azért rákérdeztem, mert kíváncsi vagyok

Ki hallott Pam Grout E2 c. könyvéről? Van itt valaki aki olvassa?

2697. Juca78 (válaszként erre: 2696. - Juca78)
2014. márc. 25. 10:43
Jaj még eszembe jutott valami. Mindig nézegettem különböző oldalakon hogy milyen szépen be lehet rendezni szobákat, milyen jól néznek ki bizonyos színek a falon, és tetszenek ezek a falmatricák is. Férjem pár hete bejelentette, hogy átfestjük a szobákat, és akar falmatricákat is. Pedig én nem mondtam neki semmit...
2696. Juca78
2014. márc. 25. 10:39

Sziasztok. Nem nagyon van itt "forgalom".

Hát nekem kis dolgok vannak, mégis ha visszagodolok,jó érzéssel töltenek el. Pl: Mindig szemeztem ezekkel a kis utcai balerínacipőkkel, aztán egyik nap egy ismerősöm mondta hogy pár100 Ft-ért lehet venni egy turkiba. El is indultam másnap, és elképzetem, milyen lesz, milyen színe lesz. és egy pár olyan volt, és a méret is megfelel. Nem kényelmes, de amire nekem kell, épp megfelel. A másik hogy babát várunk, mikor mentem dokihoz, és még számoltam kb mikorrra leszek kiírva, egy barátom szülinapja körülire esett. Persze nem pontosan, de körülbebül. Aztán itthon vettem észre a papíron, hogy pont aznapra vagyok kiírva. Tegnap pedig nyertem 5000 ft-ot Puttón.


Az a lényeg, hogy ha az ember elképzeli, legyünk hálásak érte, majd utána el kell engedni. Nehéz, mert ha nagyon akarunk valamit, mindig arra gondolunk. De tényleg ez a megoldás.

2695. Cicc88
2014. márc. 17. 16:00

Sziasztok! nagyon örülök,h rátaláltam erre a fórumra.Jó olvasni titeket. Régen én is néztek a Titok című filmet, nagyon érdekesnek találom. Hiszek benne és alkalmazom is. Most olvasom a Vonzás törvénye könyvet.

Valakinek van új sikertörténete?

2014. febr. 26. 12:30
Sikerült :-)
2014. febr. 26. 08:42

Sziasztok!


Ma lesz a forgalmi vizsgám 11-től.

2692. Juca78
2014. febr. 23. 13:54

Ki hallott Rhonda Byrne: Határtalan gondolatok c. könyvéről?

Mindegyik oldalon 1-1 jó tanács van. Ezt olvasgatom pár napja.

2014. febr. 4. 12:59
Azon vagyok, pl megint elkezdetem vezetés órákat venni, hogy mire elkezdek dolgozni meglegyen a jogsi.
2690. Micimackó:) (válaszként erre: 2688. - Sutoczkine)
2014. febr. 3. 17:37

Akkor úgy alakul, ahogy szeretnéd:)

Dolgozz egy kicsit rajta, hogy nagyon tuti legyen.

2689. michelle.r (válaszként erre: 2688. - Sutoczkine)
2014. jan. 28. 19:59
Gratulálok ;) Ideje elkezdeni 'dolgozni' rajta, hogy szuper legyen ;)
2014. jan. 28. 17:08

Sziasztok!


Képzeljétek ma kaptam állást :-D, március 3-án kezdek.

2687. grizus
2014. jan. 2. 05:26
Én most tartok ott, hogy beleássam magam ebbe a témába. Igaz, hogy amíg azon görcsölsz, hogy egyáltalán megérdemelsz-e valamit, addig az nem fog jönni. Az első lépés amúgy is a hála, hogy tudatosítsd, hogy milyen sok mindened van máris. Ha ezután nagy szeretetet érzel, máris jó úton vagy a további bőséghez. Én mostanában kezdem érezni ezt. Hallottam olyat is egy asztrológushoz, hogy a különböző mágiák nem működnek mindenkinél ugyanúgy, mert az egyes embereknél más-más elem domináns. Van, akinél jól működik a víz- vagy levegőmágia, másnál meg nem.
2686. miss x (válaszként erre: 2685. - C6cc1a938e)
2014. jan. 1. 19:52

en inkabb azt mondanam, hogy abban a pillanatban megkapod, amint megszunik a gorcsos vagyakozas, amikor szinte mar meg is feledkeztel rola. na ilyenkor derul ki, hogy valoban vagytal-e utana vagy sem.

sajat pelda: anno erettsegi utan a kereskedelmi es vendeglatoi fosulira akartam menni. voltam iskolalatogatason is es szinte lattam magam, hogy oda jarok. aztan persze nem oda vettek fel, teltek az evek. ket masik fosulin is diplomat szereztem, majd jott, hogy en megis csak kozgazdasz akarok lenni. beadtam a jelentkezesemet, akkor mar ugye osszevontak bgf alatt a sulikat, amire jelentkeztem a kulkeren es a kvifen is indult es oda volt irva, hogy letszamtol fugg majd, hogy ki hova fog jarni. az, hogy felvesznek, nem volt kerdeses, a 490 max pontbol 465 pontom volt. aztan egy szep nap jott egy level, hogy dontsem el, melyik suli legyen kkfk vagy kvif. es ekkor nem a kvif-t valasztottam. kertem 10 evvel korabban es vegul megkaptam, csak akkor mar maskeppen dontottem.


rengeteg olyan dolog van, amit regen elkepzeltem es aztan evek mulva tenyleg megvalosult, ugy alakult vagy lehetoseget kaptam. persze tettem is ezekert, de sokszor csak utolag esett le, hogy en erre x evvel ezelott mennyire vagytam.


kicsit hosszu lettem, mindenkinek boldog uj evet es sikeres vonzast :)

2014. jan. 1. 17:25
Szerintem fontos,hogy megértsük,hogy a vonzás törvénye...karakterisztikus.Legalábbis emberek tekintetében,akik rendelkeznek szabad akarattal.Hogy az,amiről hosszú időn át,szívünk mélyéről álmodozunk határozott elképzeléssel,naponta többször is akár,valahányszor a szemünket csak lehunyjuk,az...igen,bejön az ember életébe,de talán egy teljesen más arccal,mint amit mi társítottunk eredetileg az igényelt személyiséghez,a betöltetlen szükségeinkhez.Igen.Van ilyen.És még én is csak lesek,hogy ennyire,a legintimebb kérdésekig bejött.De boldogító kétségtelenül.
2013. dec. 3. 18:28

Sziasztok!


Esetleg nyelvtanuláshoz tudtok valami jó technikát, hogy könnyebben menjen? Képzeljem el, hogy könnyen a fejembe megy? Most kezdtem el egy német kezdő tanfolyamot, de a szavak is és a nyelvtan is elég nehezen megy :-(

2683. Juca78 (válaszként erre: 2682. - Miss x)
2013. dec. 2. 09:24

Köszönöm a kedves szavakat!


ÁMEN! :-)

2682. miss x (válaszként erre: 2681. - Juca78)
2013. dec. 1. 13:57

szia!


az én elméletem, hogy vannak dolgok az életben, amiket nem kerülhetünk el. ilyen a gyermek születése is. neked valami miatt még egy gyermek van "megírva", azaz nem véletlen, hogy jön az a baba. biztos rengeteg örömöt hoz majd nektek és lehet, hogy ő hozza el azt a változást, amire már vágytál. :)

2681. Juca78
2013. dec. 1. 12:12
Úgy döntöttünk, megtartjuk a babócát. Nem tudom még hogy lesz, (hova rakjuk, miből neveljük fel) de bizakodó vagyok...
2680. sutoczkine (válaszként erre: 2679. - Nissi)
2013. nov. 13. 17:59
Sajnos még nem :-( Most fogom olvasni a Kulcs című könyvet, hátha az segít valamit. Most mát tényleg nagyon égető a helyzet.
2679. Nissi (válaszként erre: 2669. - Sutoczkine)
2013. nov. 13. 17:44
Sikerült már munkahelyet találnod? En dolgozok de nem szeretem, váltani szeretnék. Már annyi negative gondolot van bennem a munkahelyemmel kapcsoltaban pedig tudom nem helyes.
2678. Nissi (válaszként erre: 2676. - Juca78)
2013. nov. 13. 17:40
Gondolj bele hányan szeretnének kisbabát és nem jönn nekik össze. Ez inkább szerencse mint szerencsétlenség.
2677. sutoczkine (válaszként erre: 2675. - Juca78)
2013. nov. 13. 12:31
Szerintem pedig hihetetlenül szerencsés vagy. Nem lehet véletlen az a kis élet a pocakodban. Miért nem bírnád lelkileg? Lehet szükséged van valamiért még 1 gyerekre azért tér újra és újra vissza hozzád, nagyon meg szeretne születni.
2676. Juca78 (válaszként erre: 2675. - Juca78)
2013. nov. 13. 10:12
Bocsi lehet nem ide kellene írnom, de nem akartam új fórumot nyitni.
2675. Juca78
2013. nov. 13. 10:12

Mondjátok már meg nekem hogy lehet valaki ennyire szerencsétlen?

Nem találok munkát, tanfolyamra jelentkezek, felvesznek, a doki elutasít egy betegségem miatt.

Annyi nőbajom van (bal méhemet kivették, hátrahajló méhem van, méhszájsebem, állandóan felfázok, volt 2 abortuszom, 1 méhen kívüli terhességem stb) mégis úgy teherbeesek, hogy védekezünk. És ez nem az első eset. Mit csináljak? :-( Nem akarok mégegy abortuszt, viszont gyereket sem. Lelkileg nem bírnám. Pláne ennyi idősen. Van egy 13 éves egészséges kisfiunk, nem szeretnénk kistesót..

2674. 77ba6a8308 (válaszként erre: 2654. - B4d40997c0)
2013. okt. 30. 17:21
Agykontrollal IGEN- lehet. Éppen volt erről IS szó a tanfolyamon.
2013. okt. 28. 16:52
Olvastam. Nekem még nem sikerült.
2013. okt. 28. 16:02
Egyértelmű bizonyítékot tapasztaltam arra, hogy működik a hála ereje. Részletezni nem akarom, de működik ez tuti :-)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook