Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei fórum

A terhesség jelei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A terhesség jelei

344. Nadinka
2007. szept. 6. 18:46

Sziasztok!


Újra ébren vagyok :)


Üdv Ibolya,én 23 éves vagyok és mi is babát szeretnénk,ahogy itt többiek is. :)

Remélem jól fogod köztünk érezni magad :)

343. 30-as (válaszként erre: 342. - B1ab363e4e)
2007. szept. 6. 18:36
Ibolya!! Üdv. közöttünk!! Én is 33 éves vagyok, bébi nincs még!! Többen szeretnénk itt a fórumon. Majd megismersz mindenkit!! Itt olyan rendes minden csaj!!!!!
2007. szept. 6. 18:08

Sziasztok. Új vagyok, még soha nem írtam egy fórumban sem. Gondoltam most elkezdem. Ma nap elég szar volt a melóhelyen, pihenek, fekszem és netezem. 33 éves vagyok, még nincs gyerekem, de nagyon szeretnék. (erről talánkicsit később bővebben ) Remélem majd tapasztalatokat cserélhetek, sok mindent olvastam itt.

Üdv. Ibolya

341. 30-as
2007. szept. 6. 18:02
Itt vagyunk , mindannyian!!
340. Nadinka
2007. szept. 6. 16:05
Tökre kisgyereknek érzem magam,hogy mért nem lehet valami jó ízt adni egy gyógyszernek,utálok beteg lenni de ki szeret?! Szerintem senki.
339. Nadinka
2007. szept. 6. 16:00
Én itt leszek és gondolom 30-as is :) Jó vásárlást :)
2007. szept. 6. 15:58

Köszi Nadinka!


Mostmár sajnos mennem kell, mert lejárt a meló és mindjárt itt a férjem. Megyünk vásárolni és itt a fekete felhő a fejem felett. Remélem, hogy holnap is találkozunk és beszélgetünk. További szép napot nektek. Gyertek holnap is léggyszí!!!!!!!! Ne hagyjatok el!!! Szükségem van rátok!!!!

Pusz!!!!!

337. Nadinka
2007. szept. 6. 15:56
Reméljük Adri! Én szorítok ám!!!
2007. szept. 6. 15:46

De jó!!!!!!!!!!! Sziasztok!!!!

Az a baj, hogy még 15 percig tudok maradni, utána mennem kell. Szóval egyre jobban feszít a mellem a szélén. Olyan rossz a gyomrom. Lányok lehet, hogy mégis terhes vagyok? Lehet, hogy a héten jött össze? Létezik hogy már érzem? VAgy ez csak a closti hatása?

335. Nadinka
2007. szept. 6. 15:43

Adri én is itt vagyok és olvasgatlak titeket két alvás közt.

Nagyon vacakul vagyok. Enni kellene valamit csak ahhoz fel kéne kelni,ami nehezen megy,mert szédülök,hányingerem van és fáj fejem,a lázam 38,2,teljesen leterít :(

334. 30-as
2007. szept. 6. 15:25
Adri!! Nyugi!! Itt vagyok!!
2007. szept. 6. 14:46

LÁnyok!

Nagyon érdekes hogy a mai nap szinte halott e a fórum. Már nincs semmi érdekes amiért idejönnétek és írnátok? Annyi minden történik velünk nap mint nap. Vagy addig érdekes valami amíg lehet belőle baba?

Nem hiszem hogy ti is olyanok lennétek akik elfordulnak valakitől mert nem babás.

Egyébként még lehetek ebben a hónapban.

Még mindig nem jött meg.

Reggel csináltam ovulációs tesztet: pozitív :o)))

2007. szept. 6. 13:48
Nem hiszem, hogy elszámolnám magam. Odafigyelek. EGy mellfeszülés és egy hányinger között::...
331. 30-as (válaszként erre: 330. - 91da1d93eb)
2007. szept. 6. 13:31
Most kezdem magamat összeszedni!! Új frizura, -10 kg, ezek a tervek!! Miért is nem jött még meg??Azért figyelj az elszámolásra, nahogy miattunk számold el magad!!
2007. szept. 6. 13:02
Hát ez jó!!! Eredeti vagy! Én egyébként a fórum közben pályázati elszámolást tervezek. Érdekes párosítás.
329. 30-as (válaszként erre: 328. - 91da1d93eb)
2007. szept. 6. 13:00
Én már nem foglalkozom a tüneteimmel, inkább elvonultam főzni zöldség krémlevest!!Abból még ehetünk is egy jót!!
2007. szept. 6. 12:46

Látod mennyit változtam pár nap alatt? Jó hatással vagytok rám!! Legalább kicsit gondolkoztam azon mi a helyes és mi nem.

Egyébként nagyon zavarnak jelenlegi tüneteim! Tisztára kiborítanak....

Nem értem és nem értem.

2007. szept. 6. 12:45
Tudod a múlt héten azt mondta nekem a férjem, hogy őt nem érdekli a gyerek, majd csak akkor ha megszületik. Addig én vagyok a legfontosabb neki. Akkor nem értettem a dolgot és folytattam tovább a hülyeségeimet. Mostmár tudom!!! Tényleg az az igazság hogy szeretni kell egymást a többi nem számít. Ha veszekedünk abból még nem lesz gyerek. De ha szeretjük egymást.....
326. 30-as (válaszként erre: 325. - 91da1d93eb)
2007. szept. 6. 12:41
Hát igen, ez a helyes út!!A férjem azt mondta, már őt nem is érdekli, lesz-e baba, csak mi ketten jól meglegyünk. Elgondolkodtam: milyen igaza van!!
2007. szept. 6. 12:20
30as. Ne csinálj több tesztet, ha van második halvány csík akkor babás vagy. Várj egy kicsit és menj orvoshoz. Nem fog megjönni. És igen fordíts több időt a férjedre és magadra. Hidd el megéri. Tapasztaltból tudom!!! Tegnap délután és este rájöttem és megértettem a dolgokat. Nyugalom. Fölösleges idegesítened magad. Kiborulsz mint én a héten és annak nincs értelme. Én aznap még egy egész pohár készletet összetörtem. A férjem komplett hülyének nézett. Mostmár ő is nyugodtabb. Rájöttem nem akarom elveszíteni. Nagyon szeretem.
324. 30-as (válaszként erre: 322. - 91da1d93eb)
2007. szept. 6. 12:10

Adri!! Nem hisztizek, sztem csak idő kérdése, és megjön. Már teszteltem vagy 4-et, a zuracskám már hülyét kap, a 6-700 forintokkal. A sok hormontol hízok, de elhatároztam + neki is megígértem, ha nem sikerül, akkor léböjt kúrát tartok!! Többet foglalkozom majd magammal!!Olyan szép tervek!! Most ez éltet!!

Köszönöm a kitartásotokat!! Olyan jó, hogy itt vagytok!!!

323. Nadinka
2007. szept. 6. 11:40

Sziasztok!


Igen komoki újabb reménnyel teli hónap elé nézzünk :)))


30-as mért nem tesztelsz még egyet? Nem lennél ilyen bizonytalan. Augusztusban annyira vártam a két csíkot,hogy a mensi várható idő pontja után szinte két naponta teszteltem még meg nem jött.

De szerintem baba van a háttérben :) Szorítok!!!


Ma megint magas volt a hőm. de kiderült,hogy a nátha miatt,most lesz egy hét pihim :)

2007. szept. 6. 11:33

30-as! Ne hisztizz!!!! Azt kívánom, hogy ne jöjjön meg és babás legyél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tiszta szívből szurkolok érted!!!

321. 30-as
2007. szept. 6. 11:31
Rohadt szar/ már bocs/ ez a bizonytalanság!! Gondolom az utrotól!! Már jöjjön meg!! Igaz, semmi ráutaló nyom nincs!!
2007. szept. 6. 11:18

sziasztok lányok!!!!!!

30-as nagyon jók a kilátásaid, szerintem tuti, hogy babás vagy!!!!! Nagyon szorítok neked!!!!!!!!

Hát igen komoki írtam neked e-mailt, abban benne van minden. Szerintem most egy kicsit észhez tért, de én is. TEgnap este és ma már nem jut eszembe a dolog. Csak az a baj, hogy nagyon furán érzem magam. Feszítenek oldalt a melleim és feszül a hasam. Ja és a bal petefészkem is fáj. Mi ez? Már megint pé van?

319. 30-as (válaszként erre: 318. - Komoki)
2007. szept. 6. 10:37
Szia!! Jelentkezem!! Mensi még nincs. A hőm ugyanolyan magas, mint tegnap!!Ari vagy, hogy szorítasz értem!! Igazán jólesik s rámfér!!
318. komoki
2007. szept. 6. 10:30

Sziasztok Lányok!

Kinél mi a nagy újság???

Szia Nadinka! Akkor a kövi hónapban is együtt izgulhatunk:)))


Adri!

Hogy vagy? Uraddal jutottál dűlőre?


30-as!!!

Jelentkezz!Jelentkezz! Mizu van? szorítok érted!!!

317. emily (válaszként erre: 312. - 91da1d93eb)
2007. szept. 5. 22:13
Szia! Ne add fel, én nagyon szorítok!!! :-)
316. 30-as (válaszként erre: 315. - Nadinka)
2007. szept. 5. 19:31
Nadinka!!Az én hőm még magas!Én már nem tesztelek.Nem mérgelődöm!!
315. Nadinka
2007. szept. 5. 19:03

Sziasztok!


30-as az a halvány csík csak jót jelenthet :)

Részemről a remény véget ért,mert ma reggel a hőm 36,5 volt és du. meg is jött :(((

De újabb hónap újabb remények!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook