Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A tényleg nagyon nagy túlsúly! fórum

A tényleg nagyon nagy túlsúly! (beszélgetős fórum)


24. Bcicus
2009. aug. 18. 12:15
Engem nem zavar a súlyom, szeretem a testem, bár most egy nagyon súlyos betegség miatt a hasam tönkre ment, de azon az sem fog változtatni ha lefogyok. A párom akarja, hogy fogyjak, mert szerinte akkor lenne esélyünk arra amire vágyunk, de ez valszeg nem igaz. Tudom, hogy lehetne lefogyni, fogytam már 4-5 hónap alatt 40 kilót, de akkor még jóval fiatalabb voltam. Nekem a térdem nem a súlyomtól rossz, hanem egy fiatalkori sport sérülés miatt. Úszni kéne amit imádok is, hisze gyerekkoromban versenyeztem is, csak az a baj, hogy az uszodákban egyből elkapok valami fertőzést. Meg amíg a mostani melóhelyemen vagyok a kajálás leállítása sem fog menni. De a legnagyobb akadály, hog igazából én nem akarnék fogyni mert jól érzem magam így.
23. varga.nora (válaszként erre: 21. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 12:14
Én megtaláltam. Sajna már nincsenek fent képei!
22. b2076ec79b (válaszként erre: 14. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 12:14

Szia!


Én is fogyásban vagyok, de az a bizonyos kb.30 kg már lement rólam :) Szeretnék még kb 10-et leadni.

Szerintem elsősorban fejben dőlnek el ezek a dolgok...is :) Egyszer kell kőkeményen elhatározni és kitartani bármi áron. Másrészt vallom azt, hogy egy fogyókúra önmagában nem elég. teljes életmódot kell váltani.

Sok sikert neked és NE ADD FEL!!!!

21. fcb7a39af7 (válaszként erre: 12. - Varga.nora)
2009. aug. 18. 12:12
Anisz-t kerestem nem találtam.De meg szeretném nézni!
20. fcb7a39af7 (válaszként erre: 18. - Varga.nora)
2009. aug. 18. 12:11
Abból is van liht.
19. fcb7a39af7 (válaszként erre: 9. - Niki1)
2009. aug. 18. 12:10
csak a turbót etted? és amikor csak azt mennyi ment le mondjuk egy hét alatt?
2009. aug. 18. 12:09
Nekem a fagyi a nagyon gyengém!
17. fcb7a39af7 (válaszként erre: 16. - Niki1)
2009. aug. 18. 12:09
Akkor néha gyere erre várlak!
16. Niki1 (válaszként erre: 14. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 12:07

Kb. én is így csinálom, semmi lisztes, semmi cukros. Az első 1-2 hét a nehét. Nekem már nem is hiányzik az édesség, pedig nagyon édesszájú vagyok. Sütni is szoktam, és megbírom állni, hogy nem eszem.

Biztos menni fog. Ha kell itt leszek.

15. Cinka
2009. aug. 18. 12:06
Én ha rászánom magam ,akkor le tudok dobni 8-12 kilót (a szükséges 30-ból hehe) aztán a lendületet követő megtorpanásban vissza is szedem az egészet... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :D
2009. aug. 18. 12:04

Nem gondoltam,hogy máris ilyen sokan írtok!

Én lelki támogatásra gondoltam!Arra, ha el akarnák "csábulni" vagy lanyhulna a fogyási vágy vagy csak ránk kacsintana valahol egy süti ide jöhetnénk panaszra,tapasztalat cserére stb...


Én sajnos csak úgy tudok fogyni ha nincs liszt,kenyér,csokika,

Van viszont joghurt,saláta,fött vagy grillezett húsi és tea,ásványviz.


Régen úgy csináltam reggel egy nagy adag tea délbe húsi vagy hal zöldséggel v. salival este joghurt vagy gyümi.

Ezzel fogytam három hónap alatt 27kg-ot.

És utánna meg is tudtam tartani úgy,hogy ha rendesen ebédeltem bármilyen "normális" kaját és este megint csak gyümi.Nekem az esték a legrosszabbak akkor ennék,nasiznék legszivesebben.


Erre az eshetőségre úgy készültem fel,hogy olyankor nagyon sok szotyit ettem.Sokáig tartott és nem is olyan rossz.

2009. aug. 18. 12:02
katica76- ot nézd meg, bomba csaj lett belőle 33kgot fogyott kb eddig
12. varga.nora (válaszként erre: 10. - 91d4989ab9)
2009. aug. 18. 11:59
Nézzétek meg Aniszt! Ő tudom,h iszonyú sokat fogyott.
2009. aug. 18. 11:58
Nem tornázom még, mert még nagyon sok van rajtam, hanem óriásiakat szoktunk sétálni városban-erdőben(>10km) leginkább hétvégente.
10. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 11:58

hajrá, mindent bele! ezek szerint tudod már hogy lehet fogyni, a kitartásban meg sokat segit ha nézegeted mások mérlegelőit, főleg azokat akiknél -15-20 -30 kgokat látsz . eszméletlen hogy van aki január ota diétázik és 15-20 kgal kevesebb mint volt. nézd meg az adatlapjukat is, ott az előtte utána képeket, majd mindjárt megnézem ki az a hölgy aki nagyon szépen lefogyott, bár többen is vannak.


a kajával én is vigasztalom magam néha, de ha jó passzban vok akkor csinálok egy nagyadag salátát, tonhallal kefirrel uborkábal salátával és megeszem az egészet egyszerre, jó sokáig tart lehet rágni és ugy eltelit szinte kipukkadsz tőle, és nem hizlal.

2009. aug. 18. 11:56
Az elején azzal a bizonyos turbóval kezdtem kb 1,5 hétig, ameddig a gyomrom összeszűkült. Azóta csak arra figyelek mit eszem.
2009. aug. 18. 11:56

Sziasztok!Tavaly ilyenkor!!! még én is 30 kilóval könnyebb voltam, mert 2008 január 1-től júliusíg ennyit fogytam, de bejött egy jó kis pajzsmirigy-alulműködés(ami mára oké) meg 1 kis-nagy zaba és újra ott vagyok, ahol a part szakad.

Én magas is vagyok, jobban el is oszlik, csak éppen olyan nagyon-nagy vagyok. :(

Most július 8-tól lement 8,2kg Norbival.

7. Niki1 (válaszként erre: 6. - Cinka)
2009. aug. 18. 11:55
Én sem tornázom még itthon sem, nem bírjék a térdeim. Nem eszek semmi liszteset, csak húsokat magában. Reggel megiszom a tejeskávémat, utána délben eszem valami húsfélét vagy leveslét krumplival és hússal, zöldséget nem szeretem. Délután egy kis gyümi vagy túróféleség.
2009. aug. 18. 11:53
Én már 100x kezdtem meg feladtam az egészet :D Valami jó ötlet kéne, de a munkám és a család miatt edzőterembe nem tudok járni (meg pénzem sincs rá). Otthon ha rá tudtam venni magam, intenzíven szoktam súlyzózni, az nekem nagyon bejött, csak most megint tespedős vagyok.
5. Niki1 (válaszként erre: 1. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 11:53
Szia! Én már kb. 3-4 hete fogyózom. Én kb. 16-18 kg-tól szeretnék megaszabadulni. Sajnos a mérlegelő csak a napokban jutott eszembe. így lehet most kezdem majd el írni. Én 82.7 kg-mal kezdtem. Ma reggel 75,9 kg- voltam. Szeretnék 62-63 kg-ra lefogyni de ha 65 lesz már azzal is megelégszem. Talán tinikoromban voltam 60 kg- körül. éve már sikerült jól lefogynom akkor 62 voltam és nagyon jól éreztem magam. De a terhesség közbeszolt. Eddig szoptattam, de sajnos nem fogytam semmit az idő alatt.
4. cfbf9bf4af (válaszként erre: 1. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 11:51

szia!


Milyen magas vagy ehhez a súlyhoz? És hogy csinálju az együtt fogyást? Én most kezdtem el járni egy bizonyos mozgásformára, csajos torna, amit gépekkel kell végezni.

Én 16 kilót fogytam március óta, juniusban állt meg a fogyás és stagnálok... Még 10 kilót kéne fogynom! Ötletek?

2009. aug. 18. 11:49

Szia!

Én szívesen veled tartok!

Hogyan szeretnél fogyózni.

Én 100 kg körül vagyok, úgyhogy van miből leadnom!

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fcb7a39af7)
2009. aug. 18. 11:49
Aranyos a neved :o)
2009. aug. 18. 11:47

Olyan fogyni vágyó emberkéket keresek akik tényleg igazán nagy sulytól szeretnének megszabadulni.Gondolok én itt20,30,40 stb..kg megszabadulására.Én nyilvánossá tettem a mérlegelőmet.Tudom,hogy nem lehetetlen mert én már egyszer fogytam 27 kilót csak egy nem várt élet helyzet miatt mind vissza jött.Sajnos én azok közé tartozom aki a kajával vigasztalodnak.Viszont érzem,hogy sok ami sokk!!!!Ismeritek azt az érzést mikor felmentek egy lépcsőn és tikolni kéne,hogy mennyire kell lihegni?Míg a többi vigan szögdel?

Vagy azt mennyire tud fájni a lábatok?Vagy azt,hogy a háj alatt fel tud fedezni jé ez a térdem?Nem titok én 133kg vagyok utálom.Talán azért is mert tudom milyen voltam amikor sikerült leadnom az a 27kilót.Volt kedvem élni a végtagjaim kezdtek hasonlítani a "normális"emberéhez.Tudom,hogy nagyon nehéz éhezni,küzdeni.De az is nehéz ha nincs kedved felkelni mert egy bálnának érzed magad!Idegesítő,mert nem kapsz magadra normális divatos ruhát mert a bálna méret csak arról szól,hogy egy darab anyagot két oldalról össze varnak.A kövéreknek minek kiemelni az elönyeiket.Pedig én tudom,hogy vannak mindenkinek.

Szóval én szeretném felvenni azokat a ruhákat amiket 27kilóval könnyebben hordtam.Nekem a célom a 95kg de nagyon megelégszem a 99kilóval is.Mert nekem az már nagyon jó!Én mindenképp megpróbálom ezerrel!Ki tart velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook