Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem fogom őt keresni. Nagyon megbántott. Megint. Ha tényleg... fórum

Nem fogom őt keresni. Nagyon megbántott. Megint. Ha tényleg... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
31. Tímea_ (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 11:51
Mióta ismeritek egymást? És mióta tart ez a csiki-csuki?
30. temmp (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 11:15

Na ez igy mar egesz mas tortenet.

Neki kell egy kis noi energia. Egy kis beszelgetes, egy kis ego-simizes, egy kis ezt is meglehetne erzes, a birtok iranti vagy ki van elegitve. A ferfit ferfikent az pozicionalja, amije van, vagyis a birtoka: mammut, barlang, no, kocsi, haz, penz, pozicio, ill. ezek potencialja, ha meg ugyan nincs, de kepes megugorni.

Ennyire van szuksege toled. Meg meg masik 5-tol, akikrol te nem tudsz...


Zard le, tiltsd is le, mert ket het mulva megint ir egy kis cukit, hogy a birtokot fenntartsa. Te megeszed, kotodsz o meg lecar tovabbra is, neki jo lesz, te meg szenvedsz.

29. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 10:39

Mert nem akar többet. Ez eddig nem jutott eszedbe? Pedig mondja is burkoltan. Annyira nem akar megbántani hogy a szemed be mondja nyíltan. Az viszont az ő egojának jól esik hogy te tepersz. Ébresztő. Ez nagyon megalázó. Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel. Te itt úgy adtad elő mintha egy pár lennétek, pedig nem voltatok és sajnos valószínűleg nem is lesztek. Ezt el kell fogadnod.

Többet érsz és jobbat érdemelsz.

28. libikóka (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 09:02
Sajnálom,, de ez időpazarlás,,
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Ágio8405)
2022. nov. 14. 08:26

Nekem ez már kevés, hogy csak ismerősök vagyunk, semmi több. Próbálom rávezetni őt, hogy kellene már lépni egy szintet, de ha megkérdezem tőle, hogy fontos vagyok neki, azzal jön, hogy miért mikor voltam én fontos neki. Ha megmondom neki, hogy én úgy érzem, hogy szükségem lenne már valakire, aki szeret, az a válasza, hogy sok sikert…

Egy alkalommal se jutna eszébe rákérdezni, hogy akkor mi legyen megpróbáljuk, megnézzük, hogy hogy működne. Soha.

Megrekedt egy szinten és nem indulna el egyik irányba se.

26. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 14. 07:18
Ha szeretsz szenvedni úgyis ezen a nagy semmin fogsz pörögni egy év múlva is...
2022. nov. 14. 04:19

Azt sem tudod mit válaszolt már?

Látom te is odafigyelsz rá...

24. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 22:01

De min vesztek össze ha nem

Is vagytok együtt?Féltékenykedés?

23. Tímea_ (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 17:22

Megbeszélni azt, amiről ő nem is tud?

Ez a szomorú az egészben.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Temmp)
2022. nov. 13. 17:08

Személyesen nem igazán vitatkozunk. Inkàbb akkor van probléma, amikor ő 2-3 napig távol van, vagy én vagyok valami oknál fogva pár napig távol tőle és jópár napig nem látjuk egymást.

Üzenetben, vagy messengeren jönnek a problémák. Összeveszünk, próbálom akkor megbeszélni vele, de nem nagyon lehet. Majd adok pár napot, hogy akkor amikor hazajön megbeszéljük, hogy mi a baj, de soha kerül rá sor. Ha egy hétre rá felhozom a témát, ő nem akar róla már beszélni mondván, hogy felejtsük el…

21. krisztikrisz (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 16:52

Kicsit haragszol rá, mert ragaszkodsz hozzá valamiért, talán a gyenge önbecsülésed miatt. Normál esetben nem engednéd hogy így viselkedjen veled, jól éreznéd magad egy olyan ember társaságában, aki rendesen viszonyul hozzád.


Amire én gondolok, az szimpla kihasználás, hogy csak akkor keres, amikor szüksége van valamire, de hogy milyen problémád van, az őt egyáltalán nem érdekli. Az a fajta férfi lehet, aki elveszi ami kell, miközben keresztül gázol mindenkin. Nulla empátiával rendelkezik.

20. temmp (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 16:50

A probalsz vele beszelni az hogy nez ki a valosagban?

Leulteted es te mondod a magadet ezerrel vagy hogy?

19. krisztikrisz (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 16:44
Ez az ember semennyire nem becsül téged.
18. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 16:42
Ez szituációtól is függ hogy mivel bántott meg. Teljesen más valakit indulatból lehülyézni, mint viselkedésből megalázni. Az egyik az szó, a másik már tett.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Birebora)
2022. nov. 13. 16:11
Nem tudom.
2022. nov. 13. 16:07
Nem autista vagy nárcisztikus enyhe fokban?
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2022. nov. 13. 16:03
Mert amikor megbánt és próbálok vele beszélni róla, passzív lesz. Pár szavas válaszokat ad, mintha várná, hogy múljon el a haragom, aludjam ki, hogy ne kelljen erről beszélni.
14. Tímea_ (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 15:33
Nagyon is jól tudja, hogy megbántott, csak épp érzéketlen. De én nem látom át a te helyzeted.
13. Tímea_ (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 15:31
Akkor game over. Az x. alkalom után - ha hagyod -, már bocsánatot sem fog kérni.
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 15:26
De miért nem mondod neki azonnal? Most mivel bántott meg?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Tímea_)
2022. nov. 13. 15:23
Hát ő tudomást se vesz arról, hogy megbántott, nemhogy bocsánatot kérjen vagy bármit megígérjen.
10. Tímea_ (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 14:54
Ismerős. Attól is függ, mivel bántot meg, és mióta tart ez az állapot. Vannak reménytelen esetek. Fűt, fát megígér, bocsánatot kér, és ugyanott folytatja...
9. liliom10 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 14:09
Csak annyit mondanék neki, hogy " VÉGE ! " És többé nem érdekelne, hiába keresne !
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2022. nov. 13. 13:29
Említettem neki pár napja, hogy én kicsit haragszom rá azért, amit akkor csinált. Majd elhallgatott. Megkérdeztem tőle, hogy nem szeretne semmit reagálni… mondott valamit, de én nem igazán értem már, hogy mi van. Volt, hogy megmondtam neki a szemébe, hogy miért keres, ha nem érdeklem őt. Amire megint semmi választ nem kaptam azon kívül, hogy szerinte beszélek össze-vissza hülyeségeket…
7. michelle.r (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 13:24
Vagy egyszerűen nem bánt, csak te megbántódsz. Neki meg fogalma sincs, mi a bajod. Nem lenne egyszerűbb elmondani akkor, amikor úgy érzed, hogy megbántott?
6. temmp (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 11:47

Te nyitottad ezt forumot is:

"Miért nem tudom elengedni? Miért próbálom erőltetni ezt? "

5. 55Judit (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 11:34

Hát akkor ne eltűnjél sértődöttségedben, hanem azonnal szembesítsd azzal, hogy rosszul esik amit mond, vagy tesz.

Sok férfinak egyszerű agya van, nem következtetnek egyes történésekből semmire, ezért nem tudja ő se hogy miért tűnsz el. Legyél egyértelműbb. De én nem is erőltetném ezt a kapcsolatot, változni nem valószínű hogy fog, te pedig nem fogod sose tolerálni a megbántásokat. Ha meg észre se veszi, az egész életed arról fog szólni mellette hogy magyarázod neki mit csinál rosszul.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 55Judit)
2022. nov. 13. 11:17
Az a legnagyobb baj, hogy megbánt, de nincs tudatában vele. Akkor jön rá mindig, hogy valami rosszul esett nekem amit tett vagy mondott, amikor eltűnök napokra, hetekre…
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 11:11
Miért kételkedsz abban hogy nem vagy neki fontos? Sajnos nem vagy. Ha az lennél, nem bántan meg egyszer se. Ha véletlenül mégis, azon lenne rögtön hogy kiengeszteljen és minimum megígérné hogy többet nem fordul elő. Én átnéznék egy ilyen emberen.
2022. nov. 13. 11:06
Rendben,de erős legyél ám!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook