Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A tényleg nagyon nagy túlsúly! fórum

A tényleg nagyon nagy túlsúly! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
414. Buksi13 (válaszként erre: 411. - 91d4989ab9)
2009. aug. 23. 17:46
szerencsére van egy kutyusunk és igy legalább a sétát nem tudom ellógni. Napi 2-3 alkalommal. Sajnos én a barna kenyeret nem szeretem, a rozsos dolgoknak már az illatuktól is felfordul a gyomrom.
2009. aug. 23. 17:44

Arra valakinek valami használható ötlete,hogy hogyan győzzük le önmagunk gátlásait ill. sikerélmény esetén hogyan,mivel jutalmazzuk meg önmagunkat?!Pl.-ha rendesen elvégeztük a tornát?

Pavlov kutyájának mintájára be kellene építeni egy "agyi csengőt" ami siker élmény esetén működne,de mi legyen a "jutifalat"?

2009. aug. 23. 17:38
Monee,ne beszélj csacsiságot,milyen beszéd,hogy nem akartál furakodni?:((( Ez az infúziós kúra ilyet még nem hallottam.Erről tudnál bővebb infot szerezni?Vagy esetleg a kórház neve?Szeretek olvasni,tehát írj bátran és hosszan!Hiányoztál Te is láthatod!
411. 91d4989ab9 (válaszként erre: 403. - Buksi13)
2009. aug. 23. 17:20

mozgásnak jó a kicsit temposabb séta is, nagyon jó, kezdetnek meg aki beteg is annak főleg, napi egy másfél óra elég is


enni meg ehetsz csak jókat, husik zöldségek kicsi rizs tojás, tejtermékek kivéve tej, édességnek kevés fincsi gyümölcs


reggelire esetleg kevés barnakenyér

410. Buksi13 (válaszként erre: 408. - Lidércanyó)
2009. aug. 23. 17:17
köszönöm szépen, majd figyelek. Nekem olyan van, amit még a gyógytornász vett fel a műtétek után. Hát az is elég húzós, csak a lustaság ugye, persze abbahagytam, pedig a gerincem miatt is nagyon kellene csinálnom.
2009. aug. 23. 17:16

Sziasztok!

Engem sem a sok hozzászólás tartott vissza, csak nem is nagyon voltam ma még gépnél, meg nem is akartam befurakodni a fórumotokba, csak érdekes egyezés volt, hogy hogyan bánnak az orvosok az emberrel...


Norbi, Alexandra dolog nem is rossz ötlet, nekem is eszembe jutott, hogy tudnának Neked segíteni.

A másik ami még most beugrott: Mamám volt kórházban ilyen infúziókúrán és ott a kórházban találkozott olyannal, aki azért fekszik bent, mert fogyasztják. Még mondtam is neki, hogy mért nem érdeklődött, mert rá is ráférne a diéta, kellene is mert cukros(2es típusú,tehát a diéta segítene). De nem hallgat rám...Meg ő is sok gyógyszert szed, szinte már minden szervére.


Vannak amúgy ilyen sibutramine tartalmú gyógyszerek is, nem nagyon olvastam vissza a legelejére, így nem tudom, hogy van-e kizáró ok, hogy szedhesd. Bár ahogy írtad, hogy alig eszel.

Szerintem mindenképpen egy jó, lelkiismeretes orvos kellene, aki foglalkozik a pácienssel, nemcsak a kvótát látja benne!


Amúgy meg ne is mondj ilyet, kaszás... 41évesen, még anyukámnál is fiatalabb vagy!

Mamámnál se szeretem mikor a halált emlegeti.

Örülnünk kell, hogy élünk, hogy élhetünk és minden apró dolognak örülni kell!


Ajánlom amúgy a Titok című könyvet mindenkinek kötelező! :) Érdekes és tanulságos.



Bocsi megint hosszúra sikeredtem, csak ha egyszer elkezdek írni... :)

408. Lidércanyó (válaszként erre: 403. - Buksi13)
2009. aug. 23. 17:13
Ez a csontritkulásban szenvedők tornája.Ma már nem igérem,de ha holnapig nem kapsz honlap címet megpróbálom beszkennelni és felrakni vagy elküldeni.Ez kifejezett gyógytorna.A balesetem után nekem is ezt javasolta a gyógytornász.
407. Buksi13 (válaszként erre: 405. - Lidércanyó)
2009. aug. 23. 17:09
Nem ismerem ezt a tornát, őszintén erről nem is hallottam még.
2009. aug. 23. 17:05
Valery tudom én,de olyan jóóóó!!!
405. Lidércanyó (válaszként erre: 402. - B838f88be5)
2009. aug. 23. 17:04

Mivel kenegeted?


Buksi!Itt jó helyen jársz,biztos,hogy fogsz kapni címet vagy ötletet!Az osteoporosis tornát ismered?

404. 57abc43d5b (válaszként erre: 400. - Lidércanyó)
2009. aug. 23. 16:44

Szerintem senki nem azért próbál segíteni,mert hálát vár.Egyszerűen mindannyiunknak ugyan az a problémája.Valakinek kisebb valakinek nagyobb,de lényegében ugyan az.És ezt együtt sokkal könnyebb megoldani mint ha mindenki egymaga próbálkozna.Úgy,hogy tessék mindenkinek lökdösni a másikat!:)

Hajrá hölgyeim!

403. Buksi13
2009. aug. 23. 16:44

sziasztok

valami jó ötlet kellene nekem is. Az elmult egy évben sikerült felszednem 15 kg-ot, ezzel együtt kb. 20-at kellene lefogynom. De nagyon nem megy. Nem tudom megállni, hogy egyek. Nem vagyok normális? Ha meg éhezem, akkor fáj a fejem , ideges leszek stb. Sajnos a mozgással is gondban vagyok, két gerincműtét után, most már össze is csavarozták a gerincem, igy a fémmel a derekamban nem tudok akármit csinálni. Szivesen venném , ha valakinek lenne valami jó ötlete, ami már bevált neki. Vagy ha csepel közelében tudtok esetleg olyan helyet , ahova érdemes lemenni tornázni, és nem nézik ki az embert.

Na most ezt jól rátok zúditottam, de eléggé elvagyok keseredve.

2009. aug. 23. 16:40

Sziasztok!Mennyi idő kell, hogy elmúljanak a pttanás helyén kialakult hegek?Mert 10 napja kenem kenőccsel, de semmit nem javult:(( (Skinoren)


Légyszi válaszoljon valaki,

2009. aug. 23. 16:36

Nem baj Valery,majd lesz még rá alkalom!

DM!Hol kószálsz?

2009. aug. 23. 16:35
Hölgyeim,lehet,hogy tényleg jó helyen vagyok?A segítőkészségetek teljesen lenyűgöz.Őszintén mondom nagyon meg vagyok lepve és nagyon szokatlan érzés.Privin is kaptam segítségét és ez leírhatatlanul jó érzés!Mindenkinek köszönöm aki már eddig is segített vagy ezek után "lök" rajtam a jó irányba!Nem tudhatjátok.hisz csak a betűimet ismeritek,de még sosem maradtam senkinek adósa és most sem fog elmaradni a hálám,ha egy kicsit összekapom magam!Tudom,hogy nem ezért teszitek,de én is szeretek örömet okozni másoknak!
2009. aug. 23. 16:28

Hali.

Sajna nem tudtam lefotózni az ebédemet,mert elvitte unokaöcsém a gépet.:(

De pörivel fincsi volt a nokedli.:)

Sütit nem sütöttem mert valami csoda folytán nem kívántam az édeset.

Pedig anyum tegnap zserbót sütött.Hú,de jól néz ki.:(És egy morzsát sem nyaltam meg belőle.

398. 91d4989ab9 (válaszként erre: 397. - Lidércanyó)
2009. aug. 23. 16:27
jo lenne az még ugyse voltam:P
2009. aug. 23. 16:25

Bcicus!örülök,hogy nem tüntél el,csak nem tudtam hová tenni a jelenséget.Amikor teheted gyere várunk,mesélj mindig hogyan alakulsz,mi a helyzet veled!

Zsuzsi,köszi!Már írtam is neki,kiváncsi vagyok mikor jön majd válasz!Lehet,hogy Ti lesztek a szerencsecsillagaim?Ámen.

396. Bcicus (válaszként erre: 357. - Lidércanyó)
2009. aug. 23. 16:10
A többiek nevében nem írhatok, de én nem azért nem írtam mert sokat írtál, dehogy is. Én örülök, ha minnél többen megírják a bajukat és az ember tanulhat belőle. Azért nem írtam mert nem sok időm volt, meg nem tudok sokat ülni egyszerre mert még nem gyógyultam meg és elég erős fájdalmaim vannak a hosszab ülés után, ráadásul máig nálam volt anyuék kutyája is, mert nyaraltak az elöbb vitték el, plussz még a bátyám madara is itt van, emrt ő is nyaral, de pár óra és itthon van, ráadásul a párom is most itthon volt egész héten szabin, így amikor tudtam vele foglalkoztam.
2009. aug. 23. 15:58
dr. fáklya mónika endokrinologus
394. 91d4989ab9 (válaszként erre: 391. - Lidércanyó)
2009. aug. 23. 15:56

van egy ilyen oldal hogy webbeteg.hu oda ird le a diagnozisod szerintem fályi mónika vagy valami ilyen nevű dokinő szokott válaszolni a chousikg korral kapcsolatos kérdésekben


az is ird meg hogy nem válalták sehol a ctét, mrt!

393. Lidércanyó (válaszként erre: 392. - M.mami)
2009. aug. 23. 15:48
Szia M.mami!Örülök,hogy látom a betűidet!Még nem érkezett meg!Hétvégén lassú a posta!:DDD
392. M.mami (válaszként erre: 390. - Lidércanyó)
2009. aug. 23. 15:42
Szia!!!!! Privi ment!
2009. aug. 23. 15:42

Orvosi ellenőrzés mellett...Ma magyarországon...

Pedig ez lenne a normális!Van is,magán intézményekbe,jó pénzért létezik ilyen.

2009. aug. 23. 15:39

Nori!Köszönöm,láttam,ezek elég általános tanácsok.

Hiába van szobabiciglim,a gerincsérülés és a merev térdemmel,hogy biciglizzek?Tudod milyen érzés mikor 140 kg súly nyomódik a nyergem?Tehettem én rá párnát...

Kaptam kölcsön Easy shapert,azt is csak nagy kínlódás árán tudtam használni.Elótte be kellett venni egy marék fájdalomcsillapítót.

Az utolsó kísérlet az Ab King Pro-val ez sem múködött.

A szaunaöv nem ért át.

A Tenskészülék a háj vastagsága miatt volt hatástalan.

389. Lidércanyó (válaszként erre: 381. - 91d4989ab9)
2009. aug. 23. 15:23
:)))))) Szívesen! Elég ha vigyáztok magatokra és jobban odafigyeltek magatokra mint én!Akkor már nem koptattam a klaviatúrát hiába!:)
388. varga.nora (válaszként erre: 387. - Lidércanyó)
2009. aug. 23. 15:18

[link]


Mozgáshoz tanácsok!

2009. aug. 23. 15:15

Van külön honlap ezeknek a betegeknek,de a táplálkozásra vonatkozóan én nem igazán találtam semmmi iránytmutatót.Ami a mozgást illeti főleg nincs.Aa betegség leírása viszont rendkívül korrekt.

Dg..Chusing-kór.Meg lehet nézni a honlapon a fényképeket.:(((((((

A statisztika szerint ma Mo.-on kb.100 ember szenved tőle /amit én olvastam /.

Valóban inkább figyelem felkeltés volt,hogy vannak "egészséges" túlsúlyos és "beteg" túlsúlyos ember.

2009. aug. 23. 15:11
disznómalacnak is beigérünk pár fenékbe billentést mert ő se nagyon ir, pedig jó lenne ha irna
2009. aug. 23. 15:08

A Norbi féle könyveim megvoltak,de a sajnos megsemmisültek,mert a rablók olyan pusztítást végeztek,mint egy hurrikán.Széttépték,összetaposták a könyveket,a ruhákat,ágyneműt mindent amit értek.

Egy kisérletet mindkettő megér.de attól tartok a mozgás témában ők sem fognak tudni segíteni.nem beszélve arról,hogy a Norbi blogjában olvastam:annyi levelet és e-mailt kapnak,hogy komoly restanciájuk van.Ettől függetlenül veszteni valóm nincs.Köszönöm.

❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook