Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A tényleg nagyon nagy túlsúly! fórum

A tényleg nagyon nagy túlsúly! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2009. aug. 24. 23:39

Na eltűnt mindenki!

Zöld tea - vízhajtó hatása van.

Csalán is víz, de talán has is.

De inkább a borsmenta ami hashajtó hatású.


Igazából Nóri én nagyon irigyellek ám Téged, mert én nem vagyok olyan bátor, hogy strandra menjek, tavaly hiába unszolt párom nem mentem. Keresztanyáméknak van egy ilyen felállítható, hát olyan közepes méretű medence, inkább ilyen ücsörgős, oda voltam hajlandó kimenni, napozni. Meg idén egyszer egy ilyen szabad strand jellegűre a Körösnél, ami itt folyik felénk :)


Éppen ezért tartok már előre a nyaralástól. Ott a strandkendő majd, utána meg valahogy gyors be a vízbe.

Sajnos hiába vennék fürdőruhát, mert én leginkább az alsó részemmel:csípő,belsőcomb vagyok elégedetlen. Anyunak is széles csípője van, nagynéném azt mondta,hogy az nem is lesz már nagyon kicsi...


Ja!

Red:én azzal kezdtem januárban a fogyit,persze nem orvos által, mert nem írta volna ki. Az első két hét hűűű:szédelgés,fejfájás,hányinger, épphogy valami kaja. Utána ésszerűen csináltam:joghurtféle reggelire, lightos ebéd, vacsi biotech ultra loss shake.

Egy idő után pedig kétnaponta szedtem csak a redet, mert kitartott a hatás. később mikor szedtem újra már nem éreztem amit az elején...


Most van ez a por, ez jónak tűnik, meg elszánt is vagyok,meg előtte már a por nélkül is elértem ahol májusban abbahagytam a vizsgázások miatt.


Hűűű ha összeszámolnám mennyit költöttem már ilyen olyan táplálékkiegészítőkre, krémekre... már lassan egy zsírleszívásra is összejöhetett volna :D

503. varga.nora (válaszként erre: 502. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 22:43

Szia. Neked is jó éjt!

Már én sem maradok sokáig csak felveszem a dominót!!!!

2009. aug. 24. 22:42
Örülök, hogy ilyen jót beszélgettünk, sajnos most mennem kell, remélem holnap is tudok lenni, jó éjt mindenkinek.Pusza
501. varga.nora (válaszként erre: 500. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 22:37
Persze, itthon mi már csak zöld teát iszunk, feketét egyáltalán nem
2009. aug. 24. 22:34

A zöld teát ismered?

Olvastam valahol róla, hogy jótékony hatással van az anyagcserére.

2009. aug. 24. 22:33
amúgy a csalántea is okoz hasmenést
498. varga.nora (válaszként erre: 497. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 22:33
Igaz, tényleg hasmenést okoz, viszont egy idő után már hozzászokik a szervezet!!
2009. aug. 24. 22:30
Uhh a szűzteáról azt hallottam hogy hihetetlen hasmenést okoz, ez igaz?
496. varga.nora (válaszként erre: 495. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 22:28

Nem, semmi ilyen orvosi szert nem próbáltam még.

Anno jó pár éve a Herbalife segítségével fogytam le, aztán ezek a kilók szépen vissza is jöttek. Tavaly ápr. körül ismét nekiálltam Herbalifézni, de akkor már nem voltam olyan sikeres és fel is adtam a harcot....

Olyanokat próbálgattam,h szűztea, almaecet, ananászkapszula...

495. e48ab364a9 (válaszként erre: 494. - Varga.nora)
2009. aug. 24. 22:26
Próbáltál már valamilyen tablettát?
494. varga.nora (válaszként erre: 493. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 22:23

Szerencsére ez nálunk is így van. A párom amiatt soha nem szólt, h meghíztam, inkább anyumék cseszegettek állandóan. Ő meg még akkor is mindig hallgatott. Soha egy rossz szót nem szólt.

Amikor elkezdtem pár hónapja fogyózni, akkor is támogatott anyagilag is, meg szerintem most is fog.

2009. aug. 24. 22:17

Amikor ráálltam a mérlegre elkezdtem zokogni, egyedül voltam itthon.

Látta rajtam a barátom, hogy valami gáz van.

Beültettem az autóba és elmentünk egy nyugodt helyre, ott mondtam el neki mi a szitu, zokogva.

Ő csak mosolygott és annyit mondott, hogy már fél éve látta rajtam, hogy valami nem oké, mert megnőtt a popsi, de nem mert szólni, mert fél, hogy megbánt.

Na erre még jobban elkezdtem bőgni, de megnyugtatott, hogy segíteni fog.

Lelkileg is, anyagilag is ha kell (ha már nem bírom tovább, bevetem a dokit és a Reductilt, persze nélkülük szeretnék sikert aratni)...

Szóval ebben talán nekem is mázlim van.

Anyumék nem tudják hogy diétázom, haza fogok utazni és kíváncsi vagyok, hogy észre veszik e változást.:-)

Basszus, jól kiközösítettük a falat. :-D

492. varga.nora (válaszként erre: 491. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 22:10

Nekem is sikerült egyszer-egyszer már lefogynom, de mindig visszajöttek a kilók, sőt általában több, mint amennyit leadtam :-(

Amikor megismertem a páromat kb 25 kg-mal kevesebb voltam, de szerencsére ő mindig mellettem áll.

491. e48ab364a9 (válaszként erre: 488. - Varga.nora)
2009. aug. 24. 22:08

Sose voltam egy bátor lány, mindig elbújtam valakinek a háta mögé, szerény vagyok, de ha felhúznak ki tudom nyitni a szám. :-D

Mindig gyűlöltem a strandot, ovi után híztam el, kivizsgáltak, semmigáz nem volt velem, valszeg unalomból ettem mindig.

Egyik diéta követte a másikat, jojoztam, gimibe mindig bántottak, és most az élet adja a legnagyobb pofonokat.

490. varga.nora (válaszként erre: 489. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 22:07

Rendben!!!!! :-)

Hát ma tényleg nem ettem olyan sokat, viszont gyümit annál többet!!!!

489. e48ab364a9 (válaszként erre: 480. - Varga.nora)
2009. aug. 24. 22:05

Nagyon szívesen, remélem ízleni fog, kitartást kívánok a diétádhoz.

Most olvasgatom a naplód, látom miket eszel, nagyon keveslem, többet eszek mint te, de látom te a 90 napos diétát csinálod, és azt nem ismerem.

Figyelemmel kísérlek, követlek. :-)

488. varga.nora (válaszként erre: 487. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 22:03

Én most nyáron is simán felhúztam a bikinit. Nagyon imádom a strandokat, és az alkatom ellenére elég sokszor ki is mentem a nyáron is. Ez van...

Azonban kb. 17-18 éves koromig én is csak fürdődresszben mentem ki a strandokra.

2009. aug. 24. 22:01

Annyira aranyosak vagytok, megkönnyeztem kicsit.

Ígérem rakok fel képet, fogok csinálni, amúgy olyan képeket őrizgetek amiken még nem vagyok ilyen -dumdumgolyóka-.


Rodin, rossz volt nagyon amikor "belenéztem a tükörbe", de végre kinyílt a szemem, és elegem lett egy csomó mindenből.

Nem azt mondom, hogy undorodom magamtól, vagy lenézem magam és a velem egy sorsúakat, de nem mehet így tovább.

Az egészségem a tét, mind fizikailag, mind lelkileg.

Tudom, hogy sose fogok bikiniben flangálni, de nekem már az is jó lenne ha elérnék egy olyan súlyt, amikor ha az emberek rám néznek az utcán nem fintorognak vagy néznek le...


Bocsi, hogy ennyit írtam, de jól volt kiírni magamból.

2009. aug. 24. 22:00
Lidércanyó, disznómalac nagyon eltűntetek!!!
485. Bcicus
2009. aug. 24. 21:33
Nekem friss képem nincsen fent, de nem azért , mert szégyenleném, hanem mert nem készült már vagy éve. Mérlegelőm meg azért nincs, mert még nem fogyózom, ma is sikerült egy burgerbe tévednem. Majd ha meggyógyultam, egyenlőre csak a betegség miatt parázom, meg így abszolult nem tudok mozogni.
484. varga.nora (válaszként erre: 483. - 57abc43d5b)
2009. aug. 24. 21:25

Nekem is fent van mindkettő. Sőt naplót is vezetek.

Eddig még én sem kaptam negatív kritikát, pedig aztán eléggé a nehézsúlyba tartozom!

2009. aug. 24. 21:23

Sziasztok.

El kell,hogy mondjam nektek,hogy mikor elkezdtem hoxázni eszembe sem jutott a mérlegelőmet nyílvánossá tenni.Arról meg,hogy képet tegyek magamról hallani sem akartam.Amikor bekerültem egy állandó csapatba akkor vettem a bátorságot,hogy mind a kettőt feltegyem.Eddig még soha,senki nem mondott semmi negatívumot sem ezekkel kapcsolatban.Sőt!Ahogy változtam egyre többen buzdítottak ismeretlem személyek is privátban!

Csajok,szedjétek össze a bátorságotokat és fel a képekkel és a mérlegelőkkel!Ha célod van és eltökélted magad úgy sem marad az a súly amivel kezdtél!Akkor meg majd alig győzitek a sok bíztatást!Még messze vagyok a célomtól,de higgyétek el,sokat segített a támogatás amit itt kaptam!

Bocs a litániáért!:)

Csak ez az én tapasztalatom.

482. Rodin
2009. aug. 24. 21:12
Hol vagy Lidércanyó? És te Disznómalac?
481. Rodin (válaszként erre: 479. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 21:11

Ismerős az érzés...még magam előtt is szégyelltem a súlyomat...úgy éreztem, ha őrzöm a rémísztő "titkot", akkor nem is valós...ugye, amiről nem beszélünk, az nincs is...


Engem felszabadított az, hogy beleordítottam a világba...talán neked is jót tenne...

480. varga.nora (válaszként erre: 476. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 21:10
Köszönöm szépen a receptet!
479. e48ab364a9 (válaszként erre: 478. - Rodin)
2009. aug. 24. 21:07

Nem itt vezetem a naplóm, hanem itthon, kézzel írom. :-)

De már gondolkodtam rajta, hogy ide is felteszem, adtál egy löketet nekem. :-)

Mérlegelő?Uhh, ahhoz eléggé szégyenlős vagyok... :-(

478. Rodin (válaszként erre: 477. - E48ab364a9)
2009. aug. 24. 20:43

én is gondoltam rá, hogy néha nagyon elnagyoltam a kalóriákat, és ahhoz képest, hogy azelőtt akár4-5 ezer kalóriát is bevittem, túl drasztikus volt a váltás. Ma már nem görcsöltem rá annyira az 1200-ra, remélem egyenesbe jövök.


Én is megnéztem az adatlapodat, de sem naplót sem mérlegelőt nem találtam, úgyhogy nem sokat tudtam meg rólad...ha úgyis naplót vezetsz az étkezésedről, nem tehetnéd nyilvánossá?

477. e48ab364a9 (válaszként erre: 471. - Rodin)
2009. aug. 24. 20:32

Szia Rodin, már akartam neked írni, privátba is, ugyanis majdnem hasonló súlyról indultam mint te és majdnem annyit is fogytam eddig mint te, amúgy cirka 3 hete csinálom ezt az -életmódváltást-.

Olvastam a blogodat, nagyon tetszik, és ez a fórum is nagyon bejön, főleg hogy lelkiekben is segítjük egymást, nagyon sok érdekes arcra (vagy karakterre?:-)) bukkantam itt.

Beszéltem ma egy dietetikussal, megmutattam neki mit eszem, iszom, ugyanis naplót vezetek róla és kiderült, hogy sokszor nagyon elszámoltam magam és jócskán 1000-1200 kalória alatt táplálkozom.

Mondta, hogy hosszú távon ez azért nem kifizetődő, mert inkább raktározni fog a szervezetem mintsem felhasználni és hízni fogok.

Így most öröm az ürömben, hogy ehetek többet, bár őszintén én ezekkel az adagokkal is elvoltam, de most kicsit jobban esik a májamnak a dolog.

Ha jól tudom te is számolod a kcal-t, ugye?

Vagy esetleg összetévesztlek valakivel?

Nem lehet hogy te is nagyon keveset eszel, és elkezdtél raktározni?

Minden esetre, kitartást kívánok neked, csak így tovább!!! :-)

2009. aug. 24. 20:26

Sziasztok, bemásolom ide azt a privát üzit amit nórának írtam, a nassika receptje:


Nem tudom mennyire szereted a zöldségeket, nekem minden esetre bejött ez a "recept", és tényleg lehet büntetlenül enni.

Hozzávalók:

1 kefír

1 natúr joghurt

fél esetleg 1 gerezd fokhagyma (attól függ mennyire szereted, el is hagyható)

10 dkg kígyó uborka

só, bors ízlés szerint


Ezeket a hozzávalókat kevert össze, de a fokhagymát és az uborkát reszeld le (sajt reszelőn).

Ez amúgy egy tzaziki alap (annyit változtattam rajta, h tejföl helyett kefírt használok és nem rontja el az ízért).

Viszont hallottam olyan változatokról is (dietetikus ajánlotta), hogy 1 kefír-1 joghurt és zöldfűszerek, ill. lehet kísérletezni grill fűszerekkel is.

Ha kész ez a katyvasz :-), vegyél elő zöldségeket, pl répa, karalébé, paprika, kígyóubi, amit szeretsz, szívesen megeszel és vágd fel őket vékony szálakra, olyan kis helyesekre. :-)

Ezek után már semmi más dolgod nincs, a nyers zöldségeket mártogasd bele a "szószba" és mehet a nassizás.


Nekem nagyon bejött, főleg ha jó le vannak hűtve a hozzávalók.

Ha van kedved próbáld ki, változtass ízlésed szerint.

475. Rodin (válaszként erre: 474. - Varga.nora)
2009. aug. 24. 19:53
Én sem először, de abban biztos vagyok, hogy utóljára...
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook