Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Nagy fogyásom fórum

A Nagy fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Nagy fogyásom

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
280. Awela (válaszként erre: 279. - Peppencs)
2009. jan. 19. 20:36
Igen. Nagybátyám nagyon jól fogyott tőle, én semmit.:(
2009. jan. 19. 19:13
Sziasztok! Próbálta már valaki a Metabol Forte fogyis kapszulát?
278. 46665861ad (válaszként erre: 275. - Szuszy)
2009. jan. 19. 18:54
Ez jó kezdetnek tényleg:) Én is csinálom RR 40 perces dvd-jét. És mellette fogyókúrázom. 10 nap alatt 2 kiló ment le,de cm-ben nagyobb a változás,hiszen a RR-val izmot is növesztettem(ami nehezebb,mint a zsir),de a bőröm sokkal feszesebb és már nem annyira szorul rám a nadrág,mint a diéta kezdetén:)
2009. jan. 19. 17:03

2,3 kg 1hét alatt sztem nagyon szép teljesítmény!


Bárcsak nekem is így menne :( De mostanába sajnos egyre nehezebb :(

276. Awela (válaszként erre: 275. - Szuszy)
2009. jan. 19. 13:41
A diéták többsége jóval többet ígér, mint amennyit el lehet vele érni. Sok múlik ám a kezdősúlyon is. Meg hogy mennyi a víz abból a súlyból. Ded azért ez is szép!
275. Szuszy
2009. jan. 19. 13:39

Sziasztok!

Az első 7 nap után (túró diéta) -2,3 kg. Na ez már jó így kezdetnek nem? :)

Folytatom, még egy hétig. Torna, citromos víz, mályvatea, nincs vacsora :) én azt hittem egy kicsit több is lement, de már ennek is nagyon-nagyon örülök. Szerintetek is jó így? A diéta azért többet ígért! :(

274. Awela (válaszként erre: 273. - E642ac5487)
2009. jan. 19. 13:36
Jaj, azért óvatosan!!!
2009. jan. 19. 12:01
+1 :S :S :S
272. Awela
2009. jan. 18. 22:19
Szerintem írd be keresőbe, hogy méregtelenítés, ott kiad mindent, amit tudni kell.
2009. jan. 18. 21:47

na sziasztok

legyen szives vki leirni h hogy müködik ez a méregtelenités

mit kell csinálni és hogyan!szvól mindent

olyan 8-10 kg kéne leadnom!

elöre is köszi

270. Szuszy
2009. jan. 18. 20:25

Sziasztok!

Ma elérkeztem a túró diéta 7. napjához.

Mérlegre reggel fogok állni, nagyon kíváncsi vagyok, mit értem el, én úgy érzem magamon fogytam, de volt már ilyen máskor is, aztán meglepődtem...

Kedd óta Rubint Réka 2x20 perces tornáját is csinálom, emiatt a vacsorákat teljesen elhagytam, a torna után nem kívánom, az ebédet pedig késő délután ettem meg, valószínűleg ezért nem ment le a vacsora. Mellette folyton iszom a citromos vizet, este elalvás előtt egy csésze mályvatea, ez bevált arra a célra, hogy ha keveset eszem is, azért a WC-re tudok menni. Régen ez volt a legnagyobb problémám, hogy 4-5 naponként tudtam menni, annak tulajdonítottam, hogy alig eszem, akkor mitől? Most látom hogy akkor is van mitől.

Jaj, a sóska után amiből csak 4-5 kanállal tudtam megenni és még 1 egész főtt tojás sem ment le, mindig rohanni kellett abba a bizonyos mellékbe :)

Nem gondoltam hogy ilyen formában hashajtó hatása van. (Én nem tettem bele semmi mást, csak egy tojással elkevert tejfölt, pici sót, semmi édesítés, ezért aztán olyan savanyú volt, mintha ecetet kanalaznék). Bízom benne hogy a mérleg jó irányba fog billenni, de ha nem, akkor is megcsinálom még egy hétig. A tornát is, most nagyon szenvedek, mert iszonyatos izomlázam van, ill. inkább csak volt tegnapig, alig tudtam leűlni és felállni, na nem mintha a lépcsőzés olyan könnyű lett volna, de mostmár jobb. Elhatároztam hogy minden nap gyalog fogok feljönni, nem liftezem, de még csak a 4. emeletig sikerült, ott automatikusan rátapadtam a lift hívógombjára, de holnap már az ötödikig kell gyalogolnom remélem ez is sikerülni fog. Már csak néhány nap és meg sem kottyan majd ez a 9 emelet :)

Holnap ha lesz időm beszámolok a sikeremről vagy kudarcomról, de azt hiszem mindenképpen jó eredményt kapok, mert én látom... vagy csak látni akarom. Az akarat, a kitartás a legfontosabb.

269. 46665861ad (válaszként erre: 266. - Bocicsalad)
2009. jan. 17. 20:10
szia !a google-ba ird be, hogy adipex és ott már találni fogsz vkit.
268. Awela (válaszként erre: 266. - Bocicsalad)
2009. jan. 16. 20:48
szerintem doki ír fel, ha nagyon súlyos az elhízás. Én nem javaslom, ilyesmik nélkül is le lehet fogyni és egészségesebben. És főleg ha nincs rajtad sok súly, szerintem simán lemegy sima fogyókúrával. Én anno 26 kilót adtam le és nem volt szükségem "segédszerekre".
267. Awela (válaszként erre: 265. - Henett)
2009. jan. 16. 20:46
Én egyébként se eszek olyasmit, mióta fogyózok. Inkább zöldségeket, főzeléket és nagyon sok levest, mert azt imádom. Plusz gyümölcsök minden formában és heti egyszer-kétszer fehér husi. Én most így fogyok és nagyon jól érzem magam, a sok vitamintól tele vagyok energiával.
2009. jan. 16. 10:48

Sziasztok,

en kb 5 eve szedtem adipexet kb 1 honapig..sikerult is nagyon szepen lefogynom, hosszu honapokig tartottam a sulyomat..aztan megismertem jelenlegi ferjemet, aztan ahogy az masoknal is lenni szokott szepen jottek fel a kilok, 65-rol felmentem 80-ra. Amugy hozzateszem, hogy mindig is hajlamos voltam a hizasra. Aztan jott az eskuvo es arra sikerult lefogynom 68-ra. Az eskuvo utan meg jott a terhesseg. A szules utan CSAK 4 kilo plusz maradt rajtam...na most azzal kuzdok :) A terhesseg utolso heteiben iszonyatosan kivanos lettem az edessegre..es ez sajna most is tart, de eros vagyok es ellenallok :) Hol lehet manapsag adipexet kapni, szerezni???


Van olyan nap, hogy 4-5 liter vizet megiszok, az nagyon fontos!!!!!

265. henett (válaszként erre: 264. - Awela)
2009. jan. 16. 09:07
ha nem bírod,ne csináld.persze 1 nap böjt is jó.csak utána ugy rontsa el mindenki,hogy sokat eszik.akkor aki nem bírja az egyen.de barna kenyeret,sok gyümölcsöt,és sok vízet igyatok.de akkor 2 hétig ne egyetek nehéz kaját.,inkább fözelékeket..
264. Awela (válaszként erre: 263. - Henett)
2009. jan. 16. 09:02
Nyáron még egy-egy napot kibírok, de többet nem, mert a cukrom nagyon lemegy. Most se tudom megcsinálni, hogy csak édesítőt használok, mert nem bírom. De van egy kevésbé terhelő böjt, egy hetes és fokozatosan állít le a normál étkezésről és egy nap a tényleges böjt. Azt meg tudom csinálni és szoktam is, mert nagyon jót tesz.
263. henett (válaszként erre: 260. - Awela)
2009. jan. 16. 08:42
szia! hát nyáron kell csinálni.most nem is szabad.de csak a kezdet nehéz.És ami a legfontosabb,higyj magadban
262. henett (válaszként erre: 261. - Szilvi0410)
2009. jan. 16. 08:41

szia!az első három napban,csak 1 pohár gyümölcslevet ittam,a többi víz.az első 3 nap a nehéz,aztán utánna már észre sem veszítek,hogy éhessek lesztek.de ezt nyáron csináljátok,most télen nem jó a szervezetnek.aki nem nagyon bírja az almát is ehet.de kaját ne...utána,pedig ha vki végig csinálja,fokozatosan egyen de ne darabosat.

és 1 nap is egyszer.sok kamilla tea,csalán tea.az nagyon jó.de csak ugy tisztán...

261. szilvi0410 (válaszként erre: 259. - Henett)
2009. jan. 16. 08:02

gratulálok,nagyon jól nézel ki .

Henett :Kérdezném nálad a böjt az amit leírtál ???vagy ha más írnál róla bővebben.

260. Awela (válaszként erre: 259. - Henett)
2009. jan. 15. 22:37
Szia! Sajnos a böjtöt nem mindenki bírja. Ez a szervezettől, terheléstől is függ. De neked csak gratulálni tudok!
259. henett
2009. jan. 15. 21:09
sziasztok.én 33 éves 2 gyermekes anyuka vagyok.Az első terhességemet 53 kg-val kezdtem,70 kiló voltam.a másodiknál 42kg ról 84 híztam,igaz kaptam vitamininjekciót.de már kezdem visszanyerni az alakom.DE én 2 hét böjt alá vettettem alá magam,és pillanatok alatt leadtam.fontos a méregtelenítés.sok kammillatea,citromos viz..1 évben legalább 2 szer böjtöljetek,és uj lesz a szervezet.kb 2 liter víz naponta.teszek fel képet magamról.A KISLÁNYOM 13 éves.kisfiam 10.1 éve ,hogy én is csinálta ezt a böjtöt,és 15 kg lement.sok sikert.HIDJETEK MAGATOKBAN EZ A LEGFONTOSABB
2009. jan. 15. 08:00
Nagyon remélem.
257. Awela (válaszként erre: 256. - Mano2001)
2009. jan. 14. 16:16
Az úgy elég rossz. De próbáld ki, hátha. Valami csak hat neked is, olyan nincs, hogy nem hat.
2009. jan. 14. 15:46

:S:S ajjajj..el is keseredtem..nekem sosem hat az ami másnak..mi a frászért vagyok én mindenre "immunis"?miért nem lehet,hogy ami másnak jó,jó nekem is? :S :( :(

iszom még,lehet hogy csak magában kéne innom,s nem vízzel?

255. Awela (válaszként erre: 254. - Mano2001)
2009. jan. 14. 12:14
Jaj.:) Nem tudom, én elég citromosan iszom a vizet és elveszi az étvágyamat... Lehet, hogy neked nem hat.
2009. jan. 14. 11:50
Sziasztok!!Van egy kis problémám.Iszom a citromos vizet én is.Viszont nem érzem azt tőle,mait "kellene",sőt én tegnap csak éhesebb voltam :S velem van a baj,vagy ez normális,vagy idő kell neki,vagy igyak többet???magam sem tudom :S :(vagy keverjem mással,másképp,vagy ne is igyam?
253. Awela (válaszként erre: 250. - Szuszy)
2009. jan. 12. 17:03

Igen, a citromos víz úgy jó. Túródiétát nem tudtam megcsinálni, de azt hallottam, nagyon hatásos.


Hullahopp jó a hasra!

2009. jan. 12. 12:53

[link]

És egy kis érdekesség;)

2009. jan. 12. 12:51

Sziasztok!

A has oldalán lévő felesleget szerintetek a hullahopp karikázás segiti eltüntetni?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook