Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Nagy fogyásom fórum

A Nagy fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Nagy fogyásom

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
250. Szuszy
2009. jan. 12. 12:24

Sziasztok!

Ma elkezdtem a túródiétát. Van valaki közöttünk aki végigcsinálta már? Csak olyan hozzászólást találtam, ahol valakinek az ismerőse fogyizott igy.

Engem azért érdekelne, hogy milyen sikere van?

Ha valaki válaszolna, megköszönném.

Tegnap este óta iszom a citromos vizet is, csak nem tudom hogyan kell. Egy pohár vízbe csavartam fél citrom levét jó így? Eddig 4 pohárral ment le.

Mindenkinek kitartást és sok sok mínusz kilót kívánok!

2009. jan. 12. 11:17
Nyugi...nem indul az be olyan könnyen sajnos :( :)
2009. jan. 12. 08:14
Jó reggelt mindenkinek! CSak gondoltam megosztom én is. Nekem nem mutatott tegnap reggel semmi változást a mérleg..de feljebb sem ment.a héten megint szorosabbra veszem picit,nem nagyon csak picit :)ja és elkeztem inni citromleves vizet,majd meglátjuk mi lesz belőle. :)de ugye nem gáz,hogy egy hét után még nem változott semmi?vagy már kellett volna?
247. Awela
2009. jan. 11. 20:36

Akkor...

Tejbegríz szerntem oké, zsírszegény tejjel és édesítővel persze.


A betegséget elég nehéz lenne meghatározni, elvégre tél van.:) Azért a túródiéta szerintem nem nagyon gyengíthet le, de azért most nem árt kicsit rendesen étkezni, amíg rendbe nem jössz.


A fogyásnak meg csak örülni lehet.:) Ma én hallgathattam, hogy mi történt? Mintha vékonyabb lennél... Pedig még csak egy kicsit több, mint egy hete csinálom. De jó volt hallani.:)

2009. jan. 11. 18:41

Sziasztok!

Képzeljétek, ma reggelre 1 kg-mal kevesebbet mutatott a mérleg!

Pedig eddig meg se akart moccanni!

Úgy örülök! :)

2009. jan. 11. 17:24
MAjd beszámolok a túrós diétám eredméynével,de jelenleg örülök,hogy az ágyig eljutok.Beteg lettem.Lázas,torok gyulladás.A betegség összefüggésben van szerintetek ezzel?Mármint a diétával.Inmunrendszer lehet,hogy legyengült?:(
2009. jan. 11. 17:10
Sziasztok! VAcsorára ehetek tejbegrizt?-édesitőszerrel?
243. e642ac5487 (válaszként erre: 231. - 673567bc24)
2009. jan. 11. 11:17

Én is ugyan így voltam, csak nekem kb; 2hét alatt ment le 6-7kg, én sem tudtam megmondani senkinek hogy hogy ment le, mert nem csináltam semmit :)


Nekem sajnos vissza is jött :(

242. Awela
2009. jan. 11. 10:39

Én is ettem a túródiéta előtt... Azóta semmilyen túrót nem tudok megenni.:)

Hú, én taposógép-függő lettem.XD Megkaptam, azóta le se szállnék róla. De ez nagyon jó. Így aztán tuti formál valamit rajtam.

241. szimba (válaszként erre: 238. - 46665861ad)
2009. jan. 11. 07:12

Az itteni tápanyagtáblázatban is meg tudod nézni a túró kalóriatartalmát 10 dkg-ra. Azért nem kerestem ki neked, mert nem tudom, hogy sovány, félzsíros vagy milyen.

Szerintem nyugodtan lehet enni, fogyós időszakaimban is ettem esténként tejfölös túrót zöldséggel (paprika, pari, ubi) és valami abonettsuerű kenyérrel.

240. 46665861ad (válaszként erre: 239. - Barackvirág72)
2009. jan. 10. 21:03

Igen,ezek a gyengébb napok sajnos nálam is jelentkeznek:D

De már 4 napja eléggé kitartó vagyok:)

Eddig minden nap megcsináltam 40 perc Rubint Rékát és egészségesen táplákozom,ma pl 1 órát tornáztam.

A változásokat sajnos nem tudom mérni,csak érzem,hogy haladok a kitűzőtt cél felé,igaz,hogy lassan,de biztosan:)

És tény, hogy az itt lévő "sorstársaim" rengeteg erőt adnak:) És mindegy, hogy 5 kilótól kell megszabadulni,vagy 15-től....A lényeg, hogy erőt adjunk egymásnak:)

Ui.: Nagyon jó érzés sikereket olvasni:) Hajrá mindenkinek:)

239. barackvirág72 (válaszként erre: 234. - Szuszy)
2009. jan. 10. 20:51
Írd le, ha úgy érzed ez erőt ad, nekem például semmi másért nem jó, mint a gyengébb napjaimon erőt ad, hogy látom idáig eljutottam, igen megcsináltam, és ez az amit nem szabad feladni, eljátszani.Vagy neked nincsenek gyengébb napjaid? Mindenesetre sok sikert és kitartást kívánok neked a mostani fogyidhoz is!
2009. jan. 10. 20:39

Sziasztok!

Szeintetek lehet estére túrót enni édesítővel?:$ És kb hány kalória?

2009. jan. 10. 18:47

Hát őszinte Gratu, Szuszy!

Azért mindig elszégyelem magam, mikor látom, hogy másoknak micsoda kitartása van, nekem meg...

236. Awela
2009. jan. 10. 16:54
Valószínű vagy legalábbis alacsony kalóriatartalmú. És nagyon finom.:)
2009. jan. 10. 16:39

Sziasztok!

Azt lehetséges, hogy a savanyúkáposztának zsirégető hatása van?

Legalábbis a káposztadiétából kiindulva gondolom ezt....

234. Szuszy
2009. jan. 10. 16:04

Olvastam néhány sikerről szóló hozzászólást. Kedvem lenne leírni, hogyan sikerült a 83 kg-os énből 61 kg-osra fogynom egy év alatt, aztán meg két hónap szünet után 52 kg-ossá válnom. Ez nem volt egyszerű. Azóta eltelt 10 év. Most azért küzdök, hogy a 65 kg-os malackából 55 kg-os csinibabát csináljak :)

Azt azért el kell mondanom, hogy a rég leadott kilóimat nem szedtem vissza egészen tavaly nyárig, amikor eltört a lábam, 8 hét gipsz aztán csak kerekedtem, mert egy jó ideig fekvő volt ám.

Na ezt a pluszt már nehéz leadni. Különben is közel a 40-hez úgy tudom nehezebben megy. Azért nem adom fel. Ja, és a bőrömnek meg sem kottyant annó az a -31 kg!!! Egyébként meg kicsi vagyok, kb. 154 cm. Csak azoknak mondom, akik keveselnék a 65 kilómat!

233. Szuszy (válaszként erre: 222. - Kriszti40)
2009. jan. 10. 15:25
Nekem is van tapasztalatom a Reductillal kapcsolatban. Nem volt semmi mellékhatása a vezetésre, napi szinten vezetek kb. 30-40 km-t a munkám miatt. Volt viszont egy igen kellemetlen tapasztalatom, már az első 5-6 nap után megjött a menzeszem. Elmult 3 nap mulva, aztán ujabb 5 napra megint, és ez így ment 7 héten keresztül. Már bejelentkeztem nőgyogyihoz, amikor abbahagytam a gyógyszert, és rendbe jött minden. Azóta sincs ilyen problémám. Azt mondták, rengeteg vizet kell inni mellette, de egy csöpp folyadékot sem kívántam, csak erőltettem magamba a vizet. Augusztusban a legnagyobb kánikulában csináltam, ill. kezdtem hozzá. Fogyást nem eredményezett, mondhatom nyugodtan hogy egyetlen dekát sem adtam le a 7 hét alatt. Orvos írta fel, mindent megbeszéltünk előtte, de még így sem ment a fogyás. Állítólag csökkenti az étvágyat, de nem vettem észre az étvágytalanságomat, sőt egyre több édességet kívántam, holott évekig nem volt csoki a számban. Most próbálok kevesebbet enni, Mályvateát iszom, nem olyan drasztikus, és próbálok sokat inni, kb. 20 napja csinálom, de nem látványos az eredmény, a mérleget még nem mertem elővenni.
232. Awela (válaszként erre: 231. - 673567bc24)
2009. jan. 10. 15:18

Te szegény!:P

Én is szeretném, ha csak úgy magától lemenne 12 kiló. Azzal már jól érezném magam. Bár nem mondom, én is alakulok, már látom a nadrágon. Plusz most sokat mozgok, hogy a combom is nézzen már ki valahogy.


A fogyóknak grat.

2009. jan. 10. 14:31
Fogalmam nincs,hogyan történt,de én kb 1,5 hónap alatt ledobtam 12 kg-ot,nem is vettem észre,nem foglalkoztam vele,egyre többen mondták,hogy "hogy lefogytál,mit csináltál?"----fogalmam nincs,de azóta nem jött vissza semmi rám,pedig eszek mindent,ami belefér!:DDD
230. Mayalina (válaszként erre: 229. - E642ac5487)
2009. jan. 10. 14:28

Na most sárgulok rendesen!

Nekem még egy dekát se moccant!!!!!!!!!!!

De legalább felfelé sem... :-S

2009. jan. 10. 11:39
Csajok! Le se merem írni, de muszály! Reggel 59et mutatott a mérleg!!!!!!!!!
228. Awela (válaszként erre: 227. - Mano2001)
2009. jan. 10. 10:10
Ahogy érzed! Van, aki csak reggel iszik, van, aki étkezések előtt, én naponta többször is, mert szeretem és így nem kívánom az édességet.
2009. jan. 10. 10:08
oké,rendicsek. :) kipróbálom :) ja egyébként naponta kb mennyi?azt elfelejtettem megkérdezni! :)napi1,5-2 liter? vagy az már sok?
226. Awela (válaszként erre: 225. - Mano2001)
2009. jan. 9. 16:56
Vagy 100%-os léből vagy még jobb, ha rendes citromból csinálod. Jó hozzá az ásványvíz, de a sima víz is szerintem. Az a lényeg, hgy jó citromos legyen, mert akkor nagyon hatásos.
225. mano2001 (válaszként erre: 223. - Awela)
2009. jan. 9. 16:55
És szerinted milyent?tudod lehet kapni pl apenta,vagy jana meg ilyesmi citromso vizet,vagy csináljak otthon sima alanatúr bolti citromléből savmantes ásványvízzel??
224. Awela (válaszként erre: 222. - Kriszti40)
2009. jan. 9. 16:19

Szia!


Szerintem ilyesmire semmi szükség, ezt írtam már eddig is. A mellékhatások emberenként változnak, így nem tudni, nálad mi lenne. De ha el akarod kezdeni szedni, tanácsos olyankor, amikor más is van veletek, nehogy valami gond legyen.

223. Awela (válaszként erre: 221. - Mano2001)
2009. jan. 9. 16:17
Igyál citromos vizet, az elveszi az éhséget és csökkenti az édesség utáni vágyat.
2009. jan. 9. 12:42

Sziasztok !


Én kb egy hete kiváltottam a Reductil-t, de nem merem elkezdeni szedni. Olvasom a mellékhatásokat, olvasom a fórumon írottakat, mint pl. erős szédülés, álmatlanság, stb.Kicsi gyerekem ( is ) van, és nem merek vele kettesben maradni az első napokban, hátha rosszul leszek. Bár gyógyszer nélkül sem vagyok a top-on, mert talán az antidepresszánsok abbahagyása, a munkahelyemen való felmondás, az ünnnepek,stb hatására igencsak vacakul érzem magam. Az első napokban is lehet kocsit vezetni?

Köszi, ha válszol vki.

221. mano2001 (válaszként erre: 214. - Narah)
2009. jan. 9. 11:42

Jajj te ne haragudj,nem akartalak ám megbántani. Csak a hozzászólásodban annyira magamat láttam, mert én is pontosan ugyanezzel indítottam, hogy jaj mi bajuk van mikor CSAK 60kilo tájt vannak,de tényeg nyomasztó lehet az is.Mert ugyebár személyiségtől függ, súlyeloszlástól,no és persze magasságtól :)

azt hiszem az első hét nekem is várakozásaimnak megfelelően alakult,jól megy a koplalás,édességre nem nagyon nézek..nem merek :)majd meglátjuk vasárnap mit mutat a mérleg...remélem mellém áll :) ha meg nem ,hát akkor majd jövőhéten hátha :)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook