Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Nagy fogyásom fórum

A Nagy fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Nagy fogyásom

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
10. Heni88
2008. dec. 29. 18:20
a lényeg hogy nagy akaraterő kell a diétához.szerintem.ami nekem ebben a témában nincs:)
9. 46665861ad (válaszként erre: 8. - D.lara23)
2008. dec. 29. 18:12

Tudjuk milyen érzés:D:$

Csak az a legrosszabb, hogy még most sem mondja a barátom, hogy drágám fogynod kellene,hanem igy is tetszek neki:D Holott tudom, hogy régebben biztos jobban néztem ki:D És imádunk elmenni vacsorázni kettesben: akár pizzázni,akár Mcdonaldsba,akár egy étterembe....nem bírok nemet mondani. És mostanában falási rohamaim vannak:S Nem bírom abbahagyni az evést és mindig éhes vagyok:S Ezen muszáj változtatnom:S Csak olyan nehéz:D:D

2008. dec. 29. 17:33

Szia!

Miután elolvastam a történeted,elárulom nem vagy egyedül.én 56 kg voltam 2 évvel ezelőtt aztán jött a boldogság és szeptemberben 74 voltam!Akkor már lelki beteg voltam elkezdtem fogyizni....lement mostanra 6kg,de megint nincs akaraterőm pedig annyira szretném a 60-at megütni!!!!!!!

januártól próbálkozom ismét!

2008. dec. 29. 17:31
szia!nagy akaraterőd lehet,mert én sajnos még egyszer sem tudtam magam rávenni egy komolyabb diétára.a cikked nagyon jó,sok sikert.várjuk az infókat,hogy hogyan haladsz,hátha én is kedvet kapok hozzá :)
2008. dec. 29. 17:30

Szia!Sok sikert;)

Én is ugyan ott vagyok,ahol te.... Ismerem ezeket a Mc'donaldsos dolgokat és az esti pizzázásokat,sajnos ez tényleg meglátszik rajtam is,meg a barátomon is,persze azért rajta ez még elfogadható,mert amúgyis olyan kis vékony volt:D De rajtam annyira nem. Amúgy is alacsony vagyok,a termetemhez képest nagyobb vagyok,bár a testtömegindexem szerint normális a súlyom. Hát hogy finoman fogalmazzak,van mit fogni rajtam:D De nem sokáig:P

Januárban majd én is elkezdem szedni az adipexet, hogy kicsit gyorsabban beinduljon a fogyás,mellette Rubint Rékázom,ami kiváló alakformáló mozgás. Hát kiváncsi leszek, hogy hogyan alakulok. Neked meg tényleg kitartást és biztos sikerülni fog;)

2008. dec. 29. 17:29

Köszönöm szépen mindenkinek :)


Bár az ünnepek alatt visszajött sajnos 1kg :S :(


De azt hiszem ha ilyen kitartással csinálom mint eddig, akkor sikerülni fog!

Sok sikert mindenkinek akivel 1 cipőben járunk :)


Naplót vezetek, mindjárt csinálok is egy új bejegyzést, már rég írtam :)

2008. dec. 29. 17:23
Sok sikert a fogyáshoz!!!:)
2008. dec. 29. 17:21

Sok kitartást kívánok neked!

Ha van kedved, akkor miden nap leírhatnád, hogy mit ettél, hogy az nap mennyit mozogtál!

( Hátha kedvet kapnék én is a fogyáshoz!:) )

2008. dec. 29. 17:12
Szia! Jó a cikked, tetszett, sok erőt és kitartást kívánok a célod eléréséhez! :) Ügyes vagy, menni fog!! :)
2008. dec. 29. 17:03
Úgy gondoltam megosztom veletek, hogy miért is szeretnék lefogyni. Lehet, nem teljesen cikk értékű, de úgy gondolom megér egy próbát. Tudnotok kell, hogy a cikk nem befejezett, most kezdtem a fogyit, tehát nem a végeredményről szól.
A cikk a történetet írja le, hogy mi miatt kezdtem el a diétát, mi motivál a fogyásban, hogy haladok, milyen szeretnék lenni stb. Ha érdekel olvassátok el, ha hasonló helyzetben vagytok mint én, osszuk meg egymással a történeteinket. Sokszor csak "rátok" számíthatok itt, ti és a cikkeitek nagyban hozzájárultok ahhoz, hogy kellő kitartással csináljam végig a fogyit.

Ugrás a teljes írásra: A Nagy fogyásom
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook