Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Nagy fogyásom fórum

A Nagy fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Nagy fogyásom

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
310. Szuszy
2009. jan. 28. 13:55

Sziasztok Csajok!

Nem volt időm mostanában, de úgy látom másnak sem. Azt hiszem nem fogom kibírni a mai napot, pedig nagyon elhatároztam magam! Jó lenne egy kis bíztatás :)

Ma egész napra egy liter tejeskávé a kajám, meg persze mellé egy csomó víz. Hajjaj, éhes vagyok :(

309. henett (válaszként erre: 300. - Szuszy)
2009. jan. 27. 10:19
ne add fel.először nem mozdul a mérleg maj utána fog:) bár én ezt a túró diétát nem probáltam..én méregtelenitettem magam,és böjtöltem 2 hétig,csak viz,és gyógyteák..2 hét alatt 8 kg ment le..szia szép napot
308. Mayalina (válaszként erre: 299. - 46665861ad)
2009. jan. 26. 15:00
Nem lehet kiküszöbölni. Hamarabb úgy tudsz rajta túllendülni, ha abban az időszakban egy picivel még szigorúbbra fogod a programod, illetve esetleg szaunával, infrával.
307. Awela (válaszként erre: 305. - Szuszy)
2009. jan. 26. 13:57
Hétvégén mérlegelek, már nagyon kíváncsi vagyok. Azért látszik már, hogy fogytam, de en tudom még, mennyit. Én leginkább a vacsit szorítom meg, olyankor csak keveset eszek, gyümölcsöt vagy zöldséget. Reggelio eddig kenyér volt, most áttértem abonettre. Ebéd pedig valami főtt étel, főzelék, rizs, zöldség, stb. Heti egyszer engedek meg magamnak sütit és minden este taposok fél-1 órát. A nagyon kötött kúrák nem jönnek be, mert nem tudom tartani, ezért csinálok sajátot.
306. Szuszy (válaszként erre: 303. - 46665861ad)
2009. jan. 26. 13:32

Majd délután előveszem az én kis füzetemet, ami már kb. 10 éve megvan, abban vezettem a has, derék, csípő, comb stb. ja, és kg. eredményeimet, méréseimet. Azt hiszem utoljára novemberben mértem magam, majd azok alapján fogom látni a különbséget szerintem, mert ott már a kg. is sok volt :(

Csak az elhatározás várt magára december közepéig.

Tudjátok, amikor még 10 naponként (diétával) mindig híztam 1-1 kg-ot.

Most majd másképp lesz! Kitartok, nem adom meg magam a zsír és háj alattomosságának.

305. Szuszy (válaszként erre: 302. - Awela)
2009. jan. 26. 13:23

Köszi, én is remélem, mert azért sem fogom feladni, csak azt sajnálom hogy nem mértem meg magam centivel, mert én látom hogy van eredmény, de a mérleg szerint szinte semmi. Azt gondolom ha hazamegyek, (most dolgozom :) ) pótolom a mérést centivel is.

Te hogy haladsz, mivel fogysz? Örülök neki hogy sikerül, azt írtad szépen fogysz. Én is szeretnék...

304. 46665861ad (válaszként erre: 301. - Awela)
2009. jan. 26. 13:22

én sem értem,de azért nem adom fel:)

Néha rámtör egy kis nassolás utáni vágy,de akkor leginkább előveszek 1-2 almát és berakom a mikróba, hogy megsüljön. Utána szórok rá egy kis fahéjat. Nagyon finom:)És telit is:) Olyan,mintha édességet ennék:)

303. 46665861ad (válaszként erre: 300. - Szuszy)
2009. jan. 26. 13:20
Szerinem ha kilóban nem látszik az eredmény,mérd le magad cm-ben.... akkor már biztos kell lennie változásnak.
302. Awela (válaszként erre: 300. - Szuszy)
2009. jan. 26. 12:27
Te aztán tudod kínozni magad! Remélem, azért sikerül végre a kívánt fogyás, ha ennyit gyötröd érte magad!
301. Awela (válaszként erre: 299. - 46665861ad)
2009. jan. 26. 12:26
Több mozgás, esetleg egy tisztító kúra. Ennyi szerintem be kell, hogy indítsa. Nem tudom, mért stagnálsz.
300. Szuszy
2009. jan. 26. 12:05

Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve :( Megcsináltam a 14 napos túródiétát.

Első 7 nap után -2,3 kg. Erről már beszámoltam Nektek.

Második 7 nap után -0,20 kg. Vagyis 20 dkg. !!!!!

Egyszerűen nem tudom miért. Mindent ugyanúgy csináltam, diéta, torna, citromos víz, mályvatea.

Nem akartam hinni a szememnek reggel, újra ráálltam a mérlegre, és akkor is ugyanúgy 63,5 kg-ot mutatott. Teljesen kiborultam, de nem adom fel!!!

Ma elkezdtem egy 3 napos diétát, ami már régen bevált nekem, most hátha... Csak a harmadik nap nagyon kemény, 1 liter tejeskávé, hát nem lesz könnyű, de mindent a cél érdekében.

Remélem van valaki közöttünk akinek többet sikerűlt fogyni, én szurkolok mindenkinek!

299. 46665861ad (válaszként erre: 297. - Mayalina)
2009. jan. 25. 22:53

De hogyan lehetne ezt a stagnálást kiküszöbölni?

Sztem én is most stagnálok:S És nem tudom hogyan lehetne újra beinditani a fogyást.... 1-2 tipp?:D

2009. jan. 25. 20:42

Sziasztok!

Hallottatok már valamilyen visszajelzést az ultrahangos zsírégetésről? Szerintetetek lehet valamilyen mellékhatása?

2009. jan. 25. 15:14

Nyugi Béé!

Minden diétában eljön az idő, amikor stagnál 1-2 hétre. Utána folytatódik lefelé. Csak most ne add fel!!!!!

2009. jan. 25. 12:37

Reggel mikor keltem megint 59et mutatott a mérleg :S


Már több mint egy hete csak ingadozik 59-60 kötött :(


Úgylátszik semmi áron nem akar lentebb menni :(


De akkor sem adom fel!

2009. jan. 23. 14:46

Az bizony sokat számít!

Egy példa megint:

Tegnap vacsira ettem két szelet pizzát.

Máskor ilyenkor már majdnem egy kilóval többet mutatott a mérleg.

Most bezzeg nem!

Őrület!

294. Awela (válaszként erre: 293. - Mayalina)
2009. jan. 22. 16:47
Ez jó.:) Nekem szerencsére nem gond a bogyó szedése, fogyok így is szépen. Bár az enyém nem túl nagy hormontartalmú.
293. Mayalina (válaszként erre: 291. - 46665861ad)
2009. jan. 22. 15:45

Hello!


Nos, tegnap elmnentem a nőgyógászhoz. Mindenféle vizsgálat során kiderült, hogy mivel a Harmonett egyfázisú tabletta, ezért túl nagy adagban adagolta (az én szervezetemhez képest) a hormont, ezért nem tudtam fogyni.

Kaptam helyette most egy háromfázisút.

Elmondanám, hogy még csak egy hete tettem le a Harmonettet, de már most leugrott rólam 80 deka...

És ez úgy ,hogy a Pu-erh-ről és a mályvateáról leálltam, csak a válogatott étkezés és a sport maradt, meg persze a szauna néha.

Magyarul, csak a fogamzásgátlón változtattam, máson nem, és fogyok, méghozzá kis mankók nélkül.

Ehhez mit szóltok?

2009. jan. 22. 05:39
Húúú,minden elismerésem a tiéd!!!!Gratulálok,csak így tovább!!!!!
291. 46665861ad (válaszként erre: 287. - Mayalina)
2009. jan. 21. 14:20

Én is szedek fogamzásgátlló gyógyszert,és mielőtt elkezdtem simán tudtam fogyni. Volt, hogy nem is diétáztam,nem figyeltem oda az étkezésekreés fogytam.... Most meg annyira odafigyelek és akarok fogyni+ még mozgok is,de nem látom eredményét. 5 kilót kellene leadni....de nem megy:S

saját tapasztalatból beszélek: sztem lehet olyan hogy a fogamzásgátló gyógyszer nem enged nagyon fogyni. Bár ezt csak én gondolom igy....lehet hülyeség:D:D

290. Awela (válaszként erre: 289. - Mayalina)
2009. jan. 21. 10:02
Szerintem ez diétának nagyon is jó, nem értem, miért nem fogysz. A teákra gondolok, 1-2 hónapnál tovább nem szabad inni, szünetet kell tartani, mert károsak lehetnek. Mályvateát és társait pedig csak heti 1-2 alkalommal ajánlott, főleg, ha szedsz mellette mást. Nem hiszem, hogy a fogamzásgátló állítaná meg a fogyást,én is szedek, de tudok mellette fogyni.
289. Mayalina (válaszként erre: 288. - Awela)
2009. jan. 20. 18:30

Mi számít hosszú távnak?

Kb 1 hónapja szedem...

Egyébként a kenyeret mellőztem, este 6 után nem eszek, heti 3-5 óra aerobic, heti 1-2 alkalommal 3*10 perc szauna, többször eszem egy nap, ebből egy étkezés mindig gyümölcs... Nemtom, mit lehetne még?

288. Awela (válaszként erre: 287. - Mayalina)
2009. jan. 20. 18:28
Csinálsz mellette diétát is? Mert ez csak arra jó, hogy méregteleníts, többre nem. És hosszútávon nem szabad csinálni!
2009. jan. 20. 18:10

Sziasztok!

Gratula a sikereitekhez.

Én kb azóta kezdtem e Pu-erh tabit szedni, hogy ez a topik létrejött.

Az előző menzeszem rendben megjött.

De most ár két napja késik. Azt mondta a házidoki, hogy a hasmenés bizony bezavarhat a ciklusba, de ne aggódjak, meg fog jönni. Hát én bizony várom, mint a messiást.

Közben a tabi, az időnkénti mályvatea és a megváltozott étrendem miatt a napi 4-5 nagydolog (nem feltétlenül hasmenés) simán megvan, mégsem fogytam többet fél kilónál.

Elképzelni sem tudom, hogy miért???

Egy barátnőm szerint a fogamzásgátlóm nem hagyja. De azt már 10 éve szedem, és eddig nem volt ilyen gondom.

Valaki hallott már ilyenről?

286. 46665861ad (válaszként erre: 282. - Szuszy)
2009. jan. 20. 17:08

Nem követek semmilyen diétát,mert az sajnos nem jön be nálam:D Inkább megpróbálok odafigyelni, hogy mit és mikor eszem. CSak már olyan nehéz. Szenvedek és néha úgy érzem nincs eredménye. Ilyenkor nehéz megállni és megértettni magammal, hogy igenis még bird ki egy kicsit....ma még nem tornáztam,de már azt is unom:S és nem tudom rávenni magam:S de muszáj lesz valahogy:D

Már csak 5 kilót kellene leadnom,de nem megy:S Valaki tud vmilyen hatásos módszert? Mert úgy érzem mindjártfeladom:S

285. Awela (válaszként erre: 284. - 9e00aedcd2)
2009. jan. 20. 16:24

[link]


Szerintem nagyon durva. De fogyaszt.:)

2009. jan. 20. 09:39

ez milyen diéta amit ti csináltok?

milyen túró diéta?irjátok márle lécci!%!!!

283. Awela (válaszként erre: 281. - Szuszy)
2009. jan. 20. 08:36
Ez jó! Én is mindgi lépcsőzök, bár én nem merek liftezni...:) De jól csinálod. És örülök, hogy tudsz még túrót enni.:)
282. Szuszy (válaszként erre: 278. - 46665861ad)
2009. jan. 19. 22:41

Szia! Hogyan fogyókúrázol? Magadnak alakítottál ki diétát, vagy valami mással próbálkozol?

Örülök hogy van sikered, ez erőt ad a továbbiakhoz, hogy ne add fel. Ezzel én is így vagyok. Meglátod, sikerül majd még többet fogynod, én bízom benne! Feltéve ha még szeretnél fogyni. Nem tudom mennyi a súlyod, és mennyire szeretnél lefogyni, de ha nem hírtelen megy le a fölös, akkor a bőr szépen hozzászokik ehhez, és szép marad. Én 66 kg-ról indultam :(

281. Szuszy
2009. jan. 19. 22:36

Sziasztok Awela,Béé17,k.k.!

Nagyon jól esett amit írtatok!

Szerintem kell ez, hogy biztassuk egymást, legalábbis én úgy érzem nekem jót tesz :)

Ma van a 8. napom, (túró) csak a reggelit ettem meg, úgy éreztem nem kell több túró, de az esti 40 perces Réka torna után olyan éhes lettem, aminek amúgy már örültem is egy kicsit, mert már megijedtem hogy miért nem kívánok enni :), hogy megettem kb. 5 dkg. túrót, paprika, ubi, parival és 2 szelet hatmagvas kenyérből készített piritóst. Na ez nagyon jól esett.

Jaj, és képzeljétek el, munkából hazafelé megkíséreltem megint a lift helyett a lépcsőt, és sikerült feljönnöm a 9. emeletre gyalog. Igaz azt hittem hogy meghalok, de megcsináltam! Aztán kicsivel később lementem (gyalog a lépcsőn) szoliba, ami két házzal arrébb van, és visszafelé megint gyalog indultam fel a lépcsőn, de már csak a 4. emeletig jutottam. Most úgy gondolom ez már nagy teljesítmény volt tőlem, és még utána jött az esti tornám. Na azt hiszem mára elég ennyi.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook