Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Nagy fogyásom fórum

A Nagy fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Nagy fogyásom

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
340. e642ac5487 (válaszként erre: 339. - Szuszy)
2009. febr. 12. 12:44

Reggel 58 kg voltam :)


Tegnap még azért behapzsoltam egy győri édes dörmi kismackót :$ Imádom, nem tudtam ellenállni :$, ja meg 6körül ubisalit :)


Ma reggelire ettem még 1 croissant, most megyek el, ha hazaértem pedig jön a joghurt majd ma sali helyett egy pár szem konzerv őszibarack :)


Anyukám megdicsért hogy gebe vagyok :)


Na azért az neeem, de alakul :) A pocit kellene még eltűntetni, meg azt a csúnya narancsbőrt :(


Ezekre jön a diéta tovább és a sok sok torna :)


Húú, hát 1 kis doboz könnyű és finomat tegnap vagy negyed óráig ettem :) Meg is volt a hatása :)


Ja a kávé! Szuper ötlet volt eltekintve attól hogy alig tudtam elaludni, de kíválóan elvette az éhségem :)

339. Szuszy (válaszként erre: 337. - E642ac5487)
2009. febr. 11. 21:11

Én sem vettem grillcsirkét, szimpla csirkemell filét sütöttem magamnak tepsiben, és még olaj is volt alatta :) persze csak pici, és fólia alatt sütöttem.

Vettem 70 dkg-ot, és elég volt 2 napra. Én inkább sok zöldséget ettem, sok savanyúkáposztát, és nem tudom mennyi idő alatt eszel meg egy adag kaját, én próbálom jó sok ideig enni, nagyon pici kockára vágok mindent, húst, gyümit, parit, ubit, szóval mindent, és desszertes villával eszem, nagyon lassan. Néha úgy érzem a fele adaggal jóllakom, pedig az egész kaja egy kistányéron bőségesen elfér.

338. Szuszy
2009. febr. 11. 21:07

Az én mai kajám:

reggeli: 1 kiwi, 1 narancs

ebéd: 10 dkg zsírszegény túró, 1 doboz tejföl (12 %)

délután: 1 alma

most éhes vagyok, de már nem eszem :(

337. e642ac5487 (válaszként erre: 336. - Szuszy)
2009. febr. 11. 20:11
Hát nem, de hirtelen nem tudtam venni grillcsirkét :)
336. Szuszy (válaszként erre: 335. - E642ac5487)
2009. febr. 11. 14:53
Hát..... :) Nem ugyanaz, de hátha :)
2009. febr. 11. 11:52

Átformáltam kicsit a 3naposat magamnak :) Ha nem jön be megcsinálom ahgy leírtad :)


Mai napi kajám : 1 croissant (vaníliás/pezsgőkrémes)


1 könnyű és finom joghurt barackos


fél liter tejeskávé :) (ez eddig jól elvette az étvágyam :)

334. Awela (válaszként erre: 333. - Szuszy)
2009. febr. 11. 06:19
Próbálkoztam, de nem ért semmit. Ha fogytam is, visszajött. Most, hogy váltottam, volt olyan hétvége, hogy normálkisan ettem, sőt, még többet is, és semmi nem jött vissza! Tudom, hogy lassabban megy, de a megtartás miatt fontosabb. A fogyás meg újra be fog indulni. Vannak hoxán olyan csajok, akiknek már rengeteg lement, ők is mondták, volt, hogy állt pár hétig, aztán ment tovább.
333. Szuszy (válaszként erre: 331. - Awela)
2009. febr. 10. 21:44

Szia Awela!

Sajnos én is tudom hogy nem ilyen kúrákkal kellene próbálkozni, de hidd el én is sok mindent kipróbáltam már, és annó amikor 31 kg-ot fogytam 8 hónap alatt, akkor csináltam azt, hogy amikor már hetekig nem mozdult a mérleg, ez a 3 napos bevált nekem, csak arra jó annak aki kibírja, hogy újra beinduljon a fogyás. Szerintem Béé-nek ez a problémája. Egyébként mindenki csak azt próbálja meg, amiről úgy gondolja hogy esetleg hatásos. Szerintem már Te is próbálkoztál néhány dologgal, van ami bejön, van ami sajna nem.

2009. febr. 10. 19:14
Az a baj, hogy én már havi 1et sem fogyok. Én életmódot váltottam, nem pedig szimplán diétázom.
331. Awela (válaszként erre: 330. - E642ac5487)
2009. febr. 10. 18:24

Nem igazán. Szerintem egyébként nem iyesmivel kellene próbálkozni, hanem életmódváltással. Csodát soha nem kell várni, a kilók se 3 nap alatt mentek fel, nem is mennek le ilyen gyorsan. És ha tartós fogyást akartok, nem is szabadna kúrákkal próbálkoznotok. Szerintem.

Én inkább fogyok heti 1 kilót, de legalább tartósan. Szerintem ez éppen olyan fontos, mint hogy lefogyunk.

330. e642ac5487 (válaszként erre: 329. - Szuszy)
2009. febr. 10. 16:57

Húúúhaa :D Ez elég kemény :D Holnaptól kipróbálom :)


A kávéba muszály leszek édesítőt tenni :) Laktat amúgy a tejeskávé?


Köszönöm szépen a receptet :)

329. Szuszy (válaszként erre: 328. - E642ac5487)
2009. febr. 10. 13:48

Szia!

Igen, torna is van, mindennap (kivéve vasárnap)

Rubint Réka 2x20 perces tornájából mindennap kb. 30 perc, ez az "add önmagad" az első részt már untam, most a második 2x20 percesét csinálom néhány napja, megint van izomláz is :) de ha nem bírom, akkor 30-35 perc. Olyan is volt hogy az álló gyakszikból csak 7-8 perc, aztán a talajgyakorlatot csináltam végig teljesen. Ez mind has, csípő, comb és fenékre jók. Gondolom ez kell szinte minden csajnak, legalábbis a többségnek.


A három napos diéta:


1. nap: 1 grillcsírke, zöldsalátával (jó a pari, ubi, retek, paprika, fejes saláta, káposzta, bármi)

2. nap: 30 dkg. sűlt csírkemell, savanyúkáposztával.

3. nap: 1 liter tejeskávé (ez egy kicsit nehéz, de meg tudod csinálni!)


A grillcsirkének megfelelő mennyiségű cs.mell is jó, de úgysem bírod megenni, ezért a maradék elég másnapra. A tejeskávés nap egy kicsit nehezebb, de 2 kg 3 nap alatt!!!

Ha eddig nem diétáztál volna, akkor a 2 kg tuti, nekem így a diéta alatt - 1,5 kg volt.

Hétfőtől én is megcsinálom mégegyszer.

Sok sikert hozzá, aztán majd számolj be légyszi, hogy sikerült -e? Szurkolok Neked!

A tejeskávét én cikória kávéból csináltam, ahogy rá van írva, de édesítőt nem raktam bele, én mindent cukor ill. édesítő nélkül iszom már több mint 10 éve, de édesítőt lehet bele tenni.

328. e642ac5487 (válaszként erre: 326. - Szuszy)
2009. febr. 10. 10:16

Aztaaa! 1 hónap alatt elég sokat leadtál! Én meg november közepe óta kínlódom :(


Mozogsz is valamit?


Igen, nagyon megköszönném ha leírnád nekem a 3naposat :)

327. Szuszy
2009. febr. 9. 13:50

Mai kajám: 1 kiwi, 1 alma, 1 narancs (reggeli)

Ebéd: párolt zöldköret (borsó, répa, karalábé) kb. 10 dkg, és kb. 5 dkg sült csirkemell filé.

Borzasztóan tele vagyok.

Este torna, és max. 1 joghurt.

Nekem most úgy tűnik ez nagyon jól bevált.

326. Szuszy (válaszként erre: 325. - E642ac5487)
2009. febr. 9. 13:47

Szia Béé17!

Nekem szerencsére ment le megint egy kicsi, tegnapelőtt reggel 60,5 kg voltam. A kezdő súlyom január 12-én 66 kg volt. Nagyon örülök hogy sikerült lejjebb adni, mert tudod a túródiéta második hete után csak 20 dkg ment le. Aztán csináltam a 3 napos diétámat, ami 1,5 kg minuszt eredményezett. Azóta is nagyon odafigyelek, és megy lassan a fogyás. Semmi mást nem eszem, csak csirkemellet savanyúkáposztával, vagy céklával, vagy párolt vöröskáposztával. A párolt vöröskáposztát magában is ettem, mondjuk vacsira.

Egyik este 2 pár virsli és egy kevés mustár, másnap délelőtt csak gyümi (1 alma vagy 2 narancs) és néha este 1 natur Activia. Próbálok én is nagyon odafigyelni.

Szerintem Te most leálltál, de ilyenkor jó a 3 napos, az beindítja újra. Ha akarod leírom a receptet. Ki lehet bírni :)

Azt hittem már meghaltunk itt mindannyian.

2009. febr. 9. 13:33

Sziasztok csajok!


Mostmár teljesen kivagyok, 3.hete 59-60 között ugrál a mérleg :S


Ez már nem igaz! Mondjuk kicsit elengedtem magamat evés terén, mától megint kevés kalória, 100felülés minimum, lábemelgetések, sőőt ma már újra ráültem a szobabicajra is :)


Ja igen, és elővettem a hullahopp karikát is...

Most az eddiginél is keményebben kell csinálnom mindent...:(


Mától számolva az új kitűzött határidő mondjuk április 15, addig a célom pedig lemenni 54kgra!


Ti hogy álltok? Túró diéta?

2009. febr. 5. 06:36

Sziasztok!

Egy jótanács: nagyon nézzetek utána, hogy a teák, és bogyók nem okozhatnak-e hormonzavart!

Én a pu-erh barna dobozos kapszulát ettem.

És bizony ez is közrejátszott, hogy hormonzavarom lett.:(

Úgyhogy csak óvatosan!

323. Awela
2009. febr. 1. 20:20

Hát én ma ettem elég sokat, tegnap azért visszafogtam magam, a hétvégén nem híztam vissza semmit. Viszont az előtte álló hetekben fogytam 5 kilót! Nagyon örültem neki és most is örülök, holnaptól gőzerővel folytatom.

Ló helyett egyél valami savanyút.:)

322. Szuszy
2009. febr. 1. 18:03

Sziasztok!

Úgy látom senki sincs jelen, már vagy két napja.

Én most úgy érzem meg tudnék enni egy lovat, ilyen még nem volt amióta diétázom.

Tegnap csak párolt zöldséget ettem, ma pedig rizs és savanyúkáposzta, délelőtt még egy alma is.

Remélem a holnap reggeli mérlegelésnél nem lesz meglepetés számomra.

Awela mi ujság? Remélem sikerélménnyel térsz vissza a hétvégi családlátogatás után :)

K.K. Az én hasam is úgy néz ki ha leülök, mintha 4-5 gumigyűrű lenne rajta. Ezért mindíg úgy ülök le, hogy egyenesen tartom a hátam, az segít hogy csak egy-kettőnek látszik az úszógumi :)


Vettem ma Csala Zsuzsa naturvarázs teát. Itta már valaki?

Nem tudom jól tettem -e, a mályvatea eddig bevált nekem, de az eladó azt mondta, az sokkal jobb, mert nem lesznek hasi görcseim tőle. Igaz az árában is van különbség, 1000 forinttal drágább mint a mályvatea.

Ha valaki itta már, beszámolhatna ról. Köszike!

321. 46665861ad (válaszként erre: 314. - Szuszy)
2009. jan. 29. 22:23

Na én kudarcca tudok szolgálni:D

Egyik nap nagyon jól bírom, másik nap- mint pl ma- semmi erőm nincs. Mondjuk meg is fáztam kicsit, úgyhogy ma nem is volt erőm tornázni. Cm-zni szoktam, de ma valahogy többet mutatott a szalag, mint amennyinek lennie kellene:S Ezért elkeseredtem.. ÉS nem úgy ettem ma,mint ahogy kellett volna...

A hasamon mintha lenne egy kis változás,talán alakul, de amikor leülök,akkor elszörnyülködöm:D (most már csak nevetni tudok ezen) A lényeg, hogy ha leülök,akkor hatalmas a hasam,de ha felállok olyan szépnek látszik a hasam:D valahogy jól el tudnak bújni ezek a zsírpárnák:D

na jó, a viccet félretéve, ha az embernek nincsen sikerélménye,akkor egy pillanat alatt romba dől az amit eddig felépített. Ez rám tökéletesen igaz:S

Remélem csak rám:P

A lényeg, hogy kitartás:)

És ha valakinek van egy ici-pici kis sikere,az irja meg, hogy a többiek-legfőképpen én:D-erőt merítsünk belőle:)

320. Awela (válaszként erre: 319. - Szuszy)
2009. jan. 29. 22:14

Felkészültem hétvégére, vettem extrudált kenyeret és azzal majd kibírom. Nagyon le akarok fogyni, ez tartja bennem a lelket.


A lányod nem semmi.:)

319. Szuszy (válaszként erre: 318. - Awela)
2009. jan. 29. 21:22

Szia!

A fürdőruhás képen már 65 kg körül voltam, az volt az az időszak, amikor a digitális mérleget visszaraktam a dobozába és eldugtam a ruhásszekrény legmélyére, mert mindig többet mutatott 2 kg-al, mint a kis egyszerű mérlegem.

Most viszont mégis a digit használom, mert az mutatja nekem a 10-20 dkg-ot is, és az most fontos nekem, hogy lássam a különbséget. Most a másikat nem veszem elő, mert mostmár eszerint akarom végigcsinálni a harcomat.


Azért a hétvégén otthon gondolom nehezebb neked, a család biztosan sok finomsággal vár :)


Nekem csak egy lányom van, Ő pedig nem dicsér még akkor sem ha látja hogy van változás. Folyton azt hajtogatja, hogy fogyjak le, mert nagy a fenekem, kifordul a hájam a nadrágból, stb. Nem baj,mert annál elszántabb vagyok, hogy majd meglátod, megmutatom....

318. Awela (válaszként erre: 317. - Szuszy)
2009. jan. 29. 17:11

Most semmit se csinálok, egyetemista vagyok és még nincs suli.:)

A fürdőruhás képen hány kiló vagy? Kb. így nézek ki most én is.

317. Szuszy (válaszként erre: 315. - Awela)
2009. jan. 29. 17:09

Szia!

Ilyenkor hol vagy? Még tanulsz? Dolgozol? Most jut eszembe, még fiatal vagy :)

Én szurkolok Neked a mérlegeléshez!

316. Szuszy
2009. jan. 29. 17:07
felraktam néhány szörnyű képet magamról, ha valakit érdekel, csak semmi vigyor :)
315. Awela (válaszként erre: 313. - Szuszy)
2009. jan. 29. 16:58

Szerintem valahol már olvastam róla, csak nem tudom, hol.:)

Holnap megyek haza, remélem, valami szép eredményt mutat majd a mérleg. Már kíváncsi vagyok.

314. Szuszy
2009. jan. 29. 16:45

Olvastam valahol, hogy ha mindig az a bizonyos "álomsúly" lebeg a szemünk előtt, akkor sokkal nagyobb a kitartás.

Én most kipróbálom, kirakom a hűtőre, a szobám ajtajára, és a fürdőszobába is. Egy jó nagy darab papírra ráírom és kiteszem.

Egyébként ma boldog vagyok, ma reggelre megvan a 4kg mínuszom :):):)

Ma reggel kereken 62 kg-ot mutatott a mérlegem.

Hogy haladtok? Valami érdekesség, örömhír? Jó lenne néha olvasni egy-két sikerről, de ha kudarc, akkor is segít ha leírjátok, én is azt tettem és erőt adott hogy továbblépjek.

313. Szuszy (válaszként erre: 312. - Awela)
2009. jan. 29. 16:38

Szia Awela!

Nem, nem égett a gyomrom a tejeskávétól, csak éhes voltam mert hiába ittam, a gyomrom nem igazán értette, hogy ez a folyadék most étel és nem ital :)

Ez egyébként egy három napos kúra, amit nem is olyan nehéz megcsinálni.

1,5 kg-ot fogytam vele 3 nap alatt.

Ha gondolod, leírom Neked, Nektek, ez tuti, már régen is csináltam, csak nem lehet túl gyakran ismételni. Egyébként a 3 nap alatt 2 kg volt ezelőtt amit leadtam tőle, de most, hogy már folyamatosan fogyizok, nem ment le, de ez is nagyon jó!!!

312. Awela (válaszként erre: 310. - Szuszy)
2009. jan. 29. 14:57

Egy liter tejeskávé egész napra? Nem ég tőle a gyomrod? Szerintem ez rémes... milyen kúra ez?


Én inkább eszek abonettet és narancsot, így is elég hamar éhes leszek, de remélem, segít.

2009. jan. 29. 13:03

Dehogy is...nem adom fel!


Most megpróblkozom azzal a módszerrel hogy minden fejben dől el, elkezdem mondogatni magamnak hogy akkor is 55 leszek, történjen bármi!!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook