Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Nagy fogyásom fórum

A Nagy fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Nagy fogyásom

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
370. e642ac5487 (válaszként erre: 369. - Szuszy)
2009. márc. 18. 17:48

Nekem nagyon nagyon bevált, nem is fogyás, hanem közérzet terén! Fogyást meg meglátom hátha segíti :) Reménykedem :)


Toporgok én is, már jó ideje, holnap lehet csinálok egy lénapot, ha nem lesz változás :) Ma is voltam a szaunában, keddig le kell mennie sürgősen vagy 3kgnek.


Ma már alig ettem vmit, mert a kedd tényleg fontos nekem. Futni kellene még így az utolsó napokban :)

369. Szuszy (válaszként erre: 368. - E642ac5487)
2009. márc. 18. 13:19

Szia!

Szerintem biztos fog segíteni, azt mondják nagyon jó, csak sajnos nekem nincs rá se időm, se alkalmam hogy elmenjek, pedig én is nagyon szeretnék :(

Hogy haladsz a fogyással?

Én most egyhelyben toporgok, pedig ugyanúgy eszem, tornázok, sőt többet tornázok mint eddig, és semmi.

Azért nem adom fel, várom a csodát :)

2009. márc. 18. 11:25
Tegnap voltam infraszaunázni, nagyon jó lett a közérzetem tőle...most megyek szombatig minden nap :) Hátha segít valamit :)
367. Orchidea25 (válaszként erre: 365. - E642ac5487)
2009. márc. 12. 21:15

Szia:)


Köszönöm a hozzászólásodat. Hasonló gondokkal küzdök Én is. A lábamon épp ma reggel döbbentem meg. Felkeltem, napfény volt és ahogy a tükör előtt elmentem, belepillantottam és jujjjj, majd elhánytam magam...nem csak hátul de még elől is a combomon narancsbőr van, totál gáááz, gyorsan kapkodtam is fel a nacimat, nehogy a párom meglássa....nagyon rossz érzés volt, hogy takargatnom kell magam és rájöttem, hogy ezt nem akarom, jön a nyár, a jó idő és ha most nem kezdem el akkor nekem lőttek. Ráadásul pont ma mondta a párom reggel, hogy fogyjak, mert tudja nagyon szép nő lennék és ki kell hoznom magamból a maximumot mert igen is számít a külső, és ebben teljesen igaza van, nekem is jobban tetszik egy olyan pasi aki foglalkozik a testével. Az én párom rendszeresen jár edzeni, akkor kérdem Én, hogy akarom Őt megtartani ha csak zabálok és zabálok, narancsbőrtől és hájtól duzzad a testem....áhhh....

Csak annyira nehéz az önkontroll...de saját hibámból tanulnom kell és ezt a pasit nem akarom elveszíteni a túlsúlyom miatt. Folyamatosan írom a mérlegelőm. Remélem hamar elérem a célom.

Igazad van abban is, hogy a mozgás nagyon fontos!!! Én járok edzeni mostmár és esténként még a masszázsgépem fogyasztó és narancsbőr elleni szalagjával is formásítok magamon:)

Hozzátenném, mindig olyan hülyeségeket követtem el, ha elmentem vásárolni és megláttam egy nagyon ütős ruhát ami nem jött fel csak a fenekemig, akkor is megvettem, hogy majd belefogyok, na most a gardrobom tele van új ruhákkal amik az évek folyamán összegyűltek és soha sem voltak rajtam. Ezért is fáj a szívem, hogy nem tudom őket felvenni. Na de most hátha sikerül idén hordanom őket.

366. Szuszy
2009. márc. 12. 13:38

Szia! Én itt vagyok néha, csak úgy látom ez a fórum meghalt :(

Hogy haladsz Béé17?

Én most egy helyben toporgok, de nem adom fel, nagyon kitartó vagyok. Amióta nem jártam itt, felszedtem fél kilót, csak tudnám mitől, de optimistán állok hozzá, majd lemegy ez és akkor még visz magával 1-2 kilót remélem.

365. e642ac5487 (válaszként erre: 364. - Orchidea25)
2009. márc. 11. 10:42

Teljes mértékben megértelek!

Bár nekem nem volt ilyen "súlyos" a helyzet.

Tavaly előtt ilyenkor még 65kg voltam, majd nem tudom hogy egy szakítás után hipp hopp lement rólam 7kg, így 58 lettem. Nagyon jól éreztem magam a bőrömben! Szerettem volna még többet leadni, mivel nem vagyok túl magas azért volt még pocakom. Ehelyett lett egy új párkapcsolatom és nyárra szépen visszahíztam 64-65re. :(


Aztán november elején már elszakadt a cérna, mikor a mérleg 66 kgt mutatott :(


Azóta sikerült leadnom 7kilót, legalábbis reggel 59et mutatott a mérleg. A célom most valahogy megint beindítani a fogyást, mert a hirtelen visszahízás miatt elég csúnya lett a lábamon a bőr :S


Végülis a jó időig van még durván 2 hónapunk, addig keményen fogok küzdeni! Neked is ezt tudom ajánlani! Ne add fel soha és ne csábulj el! Én sajnos már nagyon sokszor elcsábultam, ezért tartok még most is csak 58-60között. :(


Most erőt veszek magamon, mert reggel tükörbe néztem és nem kell már sok a célig. Próbálok most nagyon nagyon sok vizet inni, meg lightosan kajálni. Tegnap pl; pirítóst ettem, 1,5 vitslit fél kenyérrel, (tudom h nem szabadna de nem tudom megenni ezt nélküle) meg 6előtt gyorsan még háztartási kekszet teával.


Mai menüm még nem tudom hogy mi lesz, lehet próbálok ma valami gyümit vagy zöldséget is belevinni. Ezenkívül mozogni kell!


Muszály, mivel így sajnos nem megyünk semmire. Futás nagyon hatékony lenne, de a térdem nem bírja és a mellemet sem akarom szépen lefogyni, úgyhogy mást kell kitalálnom. Addig marad a felülés, lábemelés, hullahopp.


Te is próbálj valami ilyesmit, te is voltál már vékonyabb, az motiváljon hogy 1× már sikerült fogyni és ha meg van ne engedd hogy bármi miatt is visszajöjjenek a kilók!

2009. márc. 10. 20:52

Sziasztok. Régóta próbálkozom már én is a diétával kisebb-nagyobb sikerekkel...amhogy a képeim között is láthatjátok volt, hogy 89kg voltam (titkon elárulom voltam már 95 is!! de erről nem készült fotó, gondolom sejtitek miért)

elkezdtem ismét fogyókúrázni és rájöttem mindig ugyan azt a hibát követem el. Tavaj volt egy párkapcsolatom, ahol a párom folyamatosan csesztetett a diéta miatt, hogy fogyjak le...próbáltam fogytam is keveset, de mindig visszajött, úgy voltam vele, hogy ha szeret ezért nem hagy el, hisz túlsúlyosan ismert meg...hát nem így történt...elhagyott, tavaj februárban...akkor voltam 86kg...aztán persze összeszedtem magam és rááltam a kemény diétára, hogy azért is megmutassam, ugye ilyenek vagyunk mi nők későn kapkodunk, legalább is én....sikerült lefogynom 78kg-ra, nagyon csinos voltam már mások szerint, úgy éreztem haladok a célom felé, kezdtem jól érezni magam a bőrömben, nagyon jól...aztán jött egy új szerelem novemberben, boldogság, minden és én hülye megint elengedtem magam...most 86kg vagyok újra....nem vagyok normális....megint elcseszem a párkapcsolatomat...észre is vettem a páromon, hogy már nem kíván úgy, nem úgy áll hozzám és már mondogatja is, hogy híztam és látszik nagyon és hogy fogyózzak...azért jöttem ide vissza újra, hogy segítséget kapjak tőletek, megoszhassam az eredményeimet és bíztassuk egymást, hisz mindjárt itt a tavasz és ha lekerül a kabát jajj nekem!!!!

Szeretném megmenteni a párkapcsolatomat, le szeretnék fogyni....utálom, hogy nem jönnek rám a ruháim és hogy szinte még a szexuális együttlét is kellemetlen a párommal mert szégyenlem magam a túlsúly és a megjelent narancsbőr miatt....szörnyű érzés....

2009. márc. 10. 13:39
Magamba maradtam :(
362. e642ac5487 (válaszként erre: 361. - Szuszy)
2009. márc. 1. 15:20

Húhha :) Nagyon ügyes vagy :) Nekem ezekkel a hétvégékkel van bajom, ilyenkor mindig van itthon annyi kaja...ma már próbáltam megint úgy enni ahogy kellene, eddig rendeben vagyok, mamám sütijét beleértve...1szelt belefért :)


Hnaptól szigorúan veszek mindent, muszály lemennni 55re 24éig...

361. Szuszy
2009. febr. 27. 13:04

Hahó!!!!!

Nagyon-nagyon boldog vagyok, mert ma reggelre túl léptem a nyolcadik kiló minuszt.

Vasárnap nagyon vigyáztam a lányom szülcsinapja volt, de mégis feljött fél kiló.


Ma reggel pedig nem akartam hinni a szememnek, háromszor is megmértem magam, és akkor is 57,8-at mutatott a mérlegem.


Dupla torna egész héten és csak gyümi, zöldség és hús. Ez hatásos volt.

A hús pedig most zsírtalan karaj volt. Eddig csak csirkemell szerepelt az étrendemben, de megmaradt vasárnapról a kolbászos karaj, azon éltem a héten, persze a kolbászkarika nélkül.


Hogy álltok csajok?


Béé17!

Sajnálom hogy nem sikerült, pedig szurkoltam Neked!

360. e642ac5487 (válaszként erre: 353. - Szuszy)
2009. febr. 26. 19:01

Hát sajnos nem sikerült :( Még több voltam mint előtte :S Most 59 vagyok, de újabb célom márc. 24-ig lemenni 55re...nem tudom hogy fog menni :S


A tornával én is így állok :s Úgy döntöttem hogy most először is nagyon szigorú diéta, majd sok mozgás...hátha így összejön...öbbieknek is sok sikert!

359. Awela
2009. febr. 25. 06:39
Nem, csak keveset vagyunk. Sok sikert a fogyáshoz!
358. Gertike
2009. febr. 24. 20:58
Lányok szétcsaptam köztettek?
357. Gertike
2009. febr. 24. 13:18

Sziasztok

Vége a szoptatásnak és most, minden másnap gyümölcsnapot tartok. A lugositás miatt lehet áttérek a zöldségre.

Tornázok sokat,és én 4-5 kilot szeretnék fogyni. De ez alig akar megmozdulni.

356. Awela
2009. febr. 22. 17:32
Ez az!:) Én szerencsére tudom csinálni, elég keveset is eszek, mert nincs rá időm. Remélhetőleg meghozza gyümölcsét.:)
2009. febr. 22. 17:06

Sziasztok!

Én is holnaptól belehúzok.....

Január óta tartom az 56-ból 54re sikeredett kilómat....

Holnaptól minden nap újra Rubint Réka 40 perc- Add önmagad 1 és a 2 felváltva....+ még a Napi 20 perc önmagadértból valamelyik 20 perc....egyik nap 20 perc has,másik nap 20 perc comb,3. nap 20 perc felső test,aztán 4. napon 20perc fenék....

Teljes erőbedobással csinálom:D

És én is 6 után igyekszem majd nem enni:D

Sok sikert mindenkinek!

ÉS húzzunk bele,mert lassan itt a tavasz:)

2009. febr. 22. 15:19

Sziasztok!

most kezdtem el újra "fogyózni" nemsoká itt a nyár és addigra leszeretnék fogyni vagy 5-6kgt és meg is szeretném a későbbiekben tartani...az étrendemen amit változtatok nem eszek felesleges dolgokat gondolok itt csoki chips süteményekre...és 6 után nem eszem próbálok most elkezdeni egy tonizáló életmódot aki tud valami jó bevált otthoni eddzést légyszi oszza már meg:)

(főleg hasról szeretnék fogyni)Köszi előre is:)

353. Szuszy (válaszként erre: 348. - E642ac5487)
2009. febr. 21. 15:44

Szia! Hogy akarod leadni azt a 2 kg-ot ennyi idő alatt?

Én minél többet tornázom, annál kevesebb megy le kilóban, de a centi sem akar mozdulni.

Remélem sikerül a célod! Szurkolok hogy elérd!

352. Szuszy
2009. febr. 21. 15:42

Most sütök, főzök, a lányom holnap lesz 13 éves, nagy szülinapi buli lesz. Már előre félek, hogy mit mutat ezek után a mérleg, mert nem tehetem meg hogy én semmiből ne egyek. Külön sütök magamnak csírkemell filét, zöldsalátával, a többieknek mindenféle majonézes salátákat, sűlthusokat, stb. A tortából viszont ennem kell, a gyermekem azt mondta, most az egyszer megehetem. A baj csak az, hogy ha megkóstolom, biztos nehéz lesz megállni hogy ne egyek meg egy egész szeletet. Majd jó vékonyat vágok magamnak :)


Hogy haladtok csajok? Alig-alig ír valaki mostanában.

Ki hogy bírja?

351. Szuszy (válaszként erre: 349. - Ashlye)
2009. febr. 21. 15:38

Szia!

Ahogy én látom, Te sem vagy olyan rossz formában:) Igaz biztosan soknak tartod a súlyod, de ahogy elnézem nem olyan rossz az.

Sajnos én is a melleimből fogytam először, de ez ellen nem tudok semmit tenni, a torna sem segít, megbarátkoztam vele.

350. ashlye
2009. febr. 20. 18:01
Én eddig csak a melleimből fogytam :(((
349. ashlye (válaszként erre: 347. - Szuszy)
2009. febr. 20. 18:01
Szuszy nagyon jól nézel ki! Minden elismerésem!
2009. febr. 19. 14:18
Na csajok...most a cél jövő keddig (azaz 4 nap alatt) 2kg-t leadni :S Drukkoljatok!
347. Szuszy
2009. febr. 17. 16:36
Tettem fel tegnap este készített képeket. A lányom kiakadt a sok fotózkodás miatt :)
346. Awela
2009. febr. 17. 15:34

Sziasztok!

79 vagyok.:) Még kb. tíz kiló a végcélig.

2009. febr. 16. 11:51
Most én mert visszajött 1kg :( Hétvégén anyu olyan fincsi sütit sütött...nem tudtam ellenállani :(
344. Szuszy
2009. febr. 15. 11:29

Most szomorú vagyok, mert tegnap reggel 40 dkg-al több voltam mint előtte pár nappal.

Alig ettem valamit mégis felfelé ment, ezért főztem egy nagy fazék zöldség levest, és megettem 3 tányérral :)

2009. febr. 15. 10:48
Hahóóóó :) Nincs itt senki rajtam kívül? :)
342. e642ac5487 (válaszként erre: 341. - Szuszy)
2009. febr. 12. 16:01

Közben rájöttem h nem a kávé, hanem a telihold miatt volt :)


Nagyon befolyásol az idő meg az ilyesmi sajna :)


Köszönöm szépen! Szép napot neked is! :)

341. Szuszy (válaszként erre: 340. - E642ac5487)
2009. febr. 12. 12:49

Szia!

Nagyon örülök, látom fel vagy dobva, nagyon ügyi vagy, remélem továbbra is ilyen jól alakul majd! :)

Szép napot Neked!


A tejeskávétól nem igazán értem miért nem tudtál elaludni, a cikória vagy zamat kávéban nincs koffein.

Hacsak nem másmilyenből csináltad :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook