Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Nagy fogyásom fórum

A Nagy fogyásom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Nagy fogyásom

160. tlia (válaszként erre: 136. - Szilvi0410)
2009. jan. 4. 10:08
Szilvi megnéztem a lapodat....hát ez valami egészen elképesztő, csak gratulálni tudok neked, bomba nő vagy. Gondolom éhes voltál az első időben, és gondolom a folyadék nem vette el az éhségérzeted ( nekem legalább is sajnos nem veszi el ) hogy akkor mit csináltál?
159. hofiagi (válaszként erre: 136. - Szilvi0410)
2009. jan. 4. 09:04

szia.

én is hasonlóképpen szeretnék fogyni. megosztanád velem, hogy mi volt az az egyféle amit ettél? és amikor befezted a fogyást, akkor hogyan álltál át a normál étkezésre? eszel most már mindent, de csak módjával. ha esetleg ezekre a kérdésedre már válaszoltál itt akkor elnézést kérek, felületesen olvastam a fórumot. köszi

158. Mayalina (válaszként erre: 157. - Sysrulez)
2009. jan. 3. 21:04
Van akinek az a sok. Ne feledjük, nem mindenki 180 magas...
2009. jan. 3. 20:24
66 kiló, és adipex?, "egyetlen problémám,hogy túl száraz a bőröm"- mint az ominózus reklámban. irigylem a problámáját
2009. jan. 3. 17:47
Ha az enyémet kérdezed, lentebb leírtam. :)
155. vörösmacska (válaszként erre: 152. - Leonoraaa)
2009. jan. 3. 17:41

Szerimtem nem a mennyiség számít,hanem a minőség.Ez szerintem az élet minden területére igaz.

Ehetsz te ettől többet is,csak sót,ételízesítőt ne használj! Ha pedig ezek nélkül nem tudod elfogyasztani a túrót,akkor csökkentsd a megengedett mennyiséget.KITARTÁST!

2009. jan. 3. 17:36
Te melyik diétát csinálod?
2009. jan. 3. 17:28
nem hiszem, hogy nagy baj, elvégre a túró is zsír meg fehérje, a tejföl is. Meg vannak ezek a 12%-os tejfölök, úgy még diétásabb, de szerintem sima tejföllel sem baj.
2009. jan. 3. 17:23

Mégvalami:

szerintetek ha nem eszem annyi túrót.MA 75 dkg helyett csak 40 dkg ment le,ehetem kőrözöttként.Magában?Abba van tejföl is,nem tudom baj e??

2009. jan. 3. 16:51
Hát..majd beszámolok mennyi ment le és hogy élek e még a sok túrótól:)
150. vörösmacska (válaszként erre: 147. - Awela)
2009. jan. 3. 16:19
Megértelek! A családom eléggé szereti a túrót,pl.tésztával,vagy sütiben,de 2,5 Kg túrót nem eszünk meg 1 hónap alatt sem. Itt pedig 1 hét leforgása alatt kell elfogyasztani 1 embernek.Kávé,spenót,túró,zöldsaláta......,na ezektől amúgy sem hízik meg az ember.
2009. jan. 3. 16:17

Sziasztok!


Én valami túrós almás dolgot csináltam, de a túró nekem nagyon folytós volt, ezért nem tudtam megenni az előírt mennyiséget :) Az ilyen a jó diéta, mi? Még az előírtnál is kevesebbet eszik az ember, pedig általában éhezik a diéta során :)


elsejétől én is fogyózom, egyelőre d.u. 2 után nem eszek semmit, előtte is csak cukor, liszt és egyéb hizlaló dolgoktól mentes fogásokat. A sok folyadék és a torna alap. Régen ez nekem bevált már, akkor voltam a legkevesebb. remélem, sikerülni fog mindenkinek, aki eltervezte a fogyást! Sok sikert Béé17-nek és Mindenkinek!


u.i.: ja igen, az Atkinst is próbáltam már, de attól nagyon ingerlékeny voltam, szinte semmi szénhidrátot nem ettem, és fáradékony. Nekem következésképp a vércsoport diéta sem válna be, hiszen az nekem, mint 0-s vércsoportúnak fehérjedús, húsokban gazdag táplálkozást ír elő, de habár nem vagyok vegetáriánus, az ismerőseim bizonyíthatnák, hogy szinte alig eszem húst, szimplán csak mert nem kívánja a szervezetem. :)

2009. jan. 3. 16:15
Én már végigcsinálom,legfeljebb örökre megunom:)Remélem nem baj,ha nem eszem meg a 25dkg -os adagokat??Vagy igen?
147. Awela
2009. jan. 3. 16:04
Nem csoda, ez rengeteg túró. Én egyszer elkezdtem, közben feladtam, azóta sem tudok túrót enni, annyira undorodok tőle.:)
2009. jan. 3. 15:58
Elkezdtem a túrósat.Lehet,hogy csak a kávé miatt,de már ma éreztem a változást...És nem vagyok elviselhetetlenül éhes.De én sem eszem meg a kiírt mennyiséget.Nem megy le:)
2009. jan. 3. 15:20

Sziasztok!

ÉN szomorúan közlöm, hogy rájöttem, amíg itthon vagyok szabin a párommal, addig jobb, ha meg sem próbálom a diétát.

Viszont hétfőn munka. Nekem ott könnyebben megy.

És azt is észrevettem, hogy ha itthon vagyok, kevesebbet folyadékot iszom. Melóban azért a másfél liter megvan, meg még utána itthon fél lityó minimum. Most meg jó, ha az 1 L megvan egy nap.

De vígasztal, hogy ha fogyni nem is fogyok, szerencsére hízni sem hízok. Simán stagnálok.

144. e642ac5487 (válaszként erre: 134. - Vörösmacska)
2009. jan. 3. 12:11

Köszönöm szépen! Eddi jól megy, nem eszek meg olyanokat amiket régen megettem, ha eszem akkor nagyon nagyon ritkán és azt is reggelire.


A Karácsony kicsit belepiszkított a diétámba, de szerencsére nem lett baj, sikerült visszanyomni 60-61közé :) Sok sikert mindenkinek!

2009. jan. 3. 12:07

Na ki hogy áll? Én tegnap lemértem megint magam, a naplómban el is olvashatjátok.


Ma mérlegre is álltam, eléggé félve :S :(

De szerencsére 60 és 61között állt a mutató! :)

(sajnos nincs digitális mérlegem, de nekem ez is megfelel) :)

2009. jan. 3. 11:19

Lányok ezt a cikket most találtam ,felrakom ,hátha valakinek segít:

Ötletek az utolsó 5 kiló leadásához:


Legelőször is a fogyókúrát a fejben kell elhatározni. Ne keress kifogásokat, hanem kezd el ma a diétát!


Válassz olyan időpontot, amikor tényleg képes vagy betartani a diétát. Sokszor érdemesebb a hétvégét kezdő napként választani, hiszen például a sok folyadékbevitel, sok szaladgálással is jár.


Ha kicsit csökkented a szénhidrát-tartalmú ételek fogyasztását, és az élelmiszerek rostban gazdag változatát választod, rendszeresen mozogsz, sok folyadékot iszol és ezt képes vagy hosszú távon megőrizni, akkor ezzel a nyerő kombinációval biztos legyőzöd a kilókat.


Ne vásárolj olyan élelmiszereket, amik nem illenek bele a diétádba. Ilyenek a csokoládé, a sütemények, különböző édes és sós nassolnivalók, a finomított lisztből készült, valamint zsírban gazdag és cukrozott élelmiszerek. Ha nincs otthon, akkor kísértés sincs.


Cukor helyett használj mesterséges édesítőszert!


Ne feledd, a barna kenyér nem jelenti azt, hogy teljes kiőrlésű lisztből készült, mert a gyártó színezheti pl. malátával. Olvasd el a címkét!


Többször egyél keveset, így nem fog rád törni a farkaséhség. A munkahelyen sokszor lehetetlen ezt betartani, ezért legyen mindig melletted egy müzliszelet, vagy egy alma. Ezeket gyorsan meg tudod enni, és az éhségérzeted is csökkeni fog.



Nassolási kényszerünket nem kell legyőznünk, ha bogyós gyümölcsöket, vagy olajos sótlan magvakat választunk csemegének.


Kávé helyett válaszd inkább a zöldteát. Frissít, élénkét és akár 2 litert is ihatsz belőle.


Nem érdemes minden nap a mérlegre állni, sokkal célszerűbb hetente egyszer lejegyezni a súlycsökkenést.


Ha sportolunk is a diéta mellet, akkor a fogyás nemcsak súlyban, hanem centiben is mérhető lesz. Ezért a kúra megkezdése előtt célszerű lemérnünk derék- és csípőbőségünket is. Nagyszerű érzés, amikor centiben is kisebb lett a derekunk.


Heti háromszor mozogj intenzíven. Futás, lépcsőzés gyors és biztos fogyást ígér.


Erős akaraterővel, a nyári nagy melegben a kilók is leolvadnak rólunk! Vágj bele most! Mi szurkolunk neked.



A Dieta.hu véleménye:


Tény, hogy az utolsó 5 kiló leadása a legnehezebb, de nem lehetetlen. A látványos eredmény eléréséhez most a mozgáson van a legnagyobb hangsúly, természetesen a megfelelő energiatartalmú diéta további betartásával. A diéta egyezik a kiegyensúlyozott, egészséges étrenddel, aminek az alapelveit minden embernek érdemes betartani mindenkori egészsége érdekében.

141. szilvi0410 (válaszként erre: 140. - Leonoraaa)
2009. jan. 3. 11:15

Szióka !nekem egy ismerős csinálta 10 nap alatt 6kg a fogyás.ez a recept amit ő használt.Én nem bírnék ennyi túrót megenni.


Túró diéta:

Ezzel a diétával két hét alatt 7–10 kilót adhatsz le koplalás nélkül. Az étrendet pontosan tartsd be, így a szervezeted minden létfontosságú tápanyaghoz hozzájut. Fontos, hogy ne tegyél vajat, zsírt, olajat a főzelékbe és a salátára, a teát, kávét pedig édesítőszerrel idd! Alkoholt a kúra ideje alatt egyáltalán ne fogyassz!


Két hét elteltével érezni fogod a különbséget. Utána folytasd normál étkezéssel, de továbbra is ügyelj arra, hogy kevesebb szénhidrátot (liszt, cukor) fogyassz. Néhány hét elteltével megismételheted a túródiétát, amennyiben még többet szeretnél fogyni.


1. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD:25 dkg túró, feketekávé

VACSORA: 25 dkg túró, vegyes saláta, 1 szelet pirítós


2. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 2-3 db tojás, főzelék spenótból vagy sóskából (liszt, zsiradék nélkül), 1 narancs, feketekávé

VACSORA: 1 szelet marhasült, zöldsaláta


3. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 2-3 db tojás, spenót, 1 narancs, feketekávé

VACSORA: 2 szelet marhasült, uborka, paradicsom



4. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Vegyes saláta, narancs, feketekávé

VACSORA: 25 dkg túró, zöldség, 1 szelet pirítós


5. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: 1-2 db tojás, spenót vagy sóska, feketekávé

VACSORA: sült hal (nem panírozott), vegyes saláta


6. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Gyümölcssaláta (bármennyi) cukor nélkül, feketekávé

VACSORA: 1 nagy szelet sült hús, paradicsom, uborka, tea


7. NAP

REGGELI: 2 alma vagy narancs, 25 dkg túró, feketekávé

EBÉD: Főtt tyúkhús, paradicsom, főtt káposzta, feketekávé

VACSORA: Zöldségleves, narancs vagy alma

2009. jan. 3. 11:06
Sziasztok!Anno leadtam 25 kilót pikk pakkra egy nyár alatt.10 kilót szeretnék mostmert jött is vissza.68 kiló szeretnék lenni.De ez a 10 kiló lassabban megy,mint gondoltam.Próbálta valaki a túrós diétát?
2009. jan. 2. 23:20
Csalánlevél! Köszönöm!
138. 2d5a00656a (válaszként erre: 137. - Vörösmacska)
2009. jan. 2. 23:01
Na itt a lényeg!!!Végre valaki aki nem akar 45kiló helyett 43 lenni!!
2009. jan. 2. 22:59

Szilvi0410!

Örülök,hogy van olyan ember,aki egyet ért velem.Kevesektől hallom ugyanezt.Úgy gondolom,hogy 1 cipőben járunk.Nagyobb tömegből könnyebben le tudunk dobni 5-10 Kg-ot,mint aki eleve nem több 50-60 Kg nál,és csak 1-2Kg-tól szeretne megszabadulni.

Lányok! Én azt mondom és vallom,hogy míg van olyan férfi a világon,aki elhiteti velem(velünk),hogy minden reggel értem(értünk) kel fel a nap,addig nem nagyon érdekel,hogy hány Kg vagyok!!!!!

136. szilvi0410 (válaszként erre: 134. - Vörösmacska)
2009. jan. 2. 22:02
Én maximálisan igazat adok neked ,de van akiknek a te vagy az én módszerem nem jó.de én is azt vallom ami te,csak úgy lehet fogyni ha keveset eszel .én minden nap 1 féle dolgot ettem és csak 1 alkalommal naponta,7 hónap alatt 50kg le is ment és nem éheztem.most azóta 8 hónap telt el és 2kg + az ünnepek miatt,tehát nem igaz ,hogy könnyebben vissza híznak azok az emberek akik gyorsan fogynak.persze vigyázok a mai napig ,de sokkal lazább a dolog ,ez egy életforma.
2009. jan. 2. 21:56
Sziasztok.Eloszor is szeretnak mindenkinek gratulalni a mar elert eredmenyhez.En mult heten talaltam ra erre az oldalra mert ugy gondoltam a november kozepen elkezdett fogyokuram melle lelki tamaszra van szuksegem.Jelenleg 30 eves vagyok egyszer 17 voltam amikor lefogytam szerelem miatt,tavaly fogytam 12 kg.ot ugyan ez miatt,de iden mar sajat magam miatt szeretnak fogyni.A paromtol kaptam egy lefogyasztos kondi berletet,ahova hetente 3x kell mennem treningre,2 hetente lemernek,es kapok dietas programot.7 kgot sikerult fogynom,meg 20-at szeretnek.Mit ne mondjak nehez...
2009. jan. 2. 21:46

Szia Béé17!

Nekem az a dolog,hogy ezt fogom csinálni és ennyit fogok csinálni,egy kicsit sántít.Én úgy gondolom,hogy attól nem hízik az ember,amit nem eszik meg!!!

Én 91Kg voltam,mikor elketdtem diétázni,és 3 hét alatt le ment 9 Kg.Mindenki azt mondta,hogy ez gyors fogyás,és vissza fogom hízni.Ennek már 3 hónapja,és 'hál Istennek nem lett igazuk.Lékúrát csináltam.Ha éhes voltam,magas rostartalmú italokat fogyasztottam,mikor pedig megszomjaztam szénsav mentes á.vizet ittam.Hozzá tartozik a dologhoz még az is,hogy egyébként nagyon kevés folyadékot szoktam inni,napi 0,5L. KITARTÁST KÍVÁNOK A DIÉTÁDHOZ!!!

133. Awela
2009. jan. 2. 14:56

Szia!


Én is hasonlóan vagyok ezzel, sokáig rosszul voltam. Próbálj naponta többször enni, reggelizel, aztán egy kis joghurt pl. délelőtt, kevés ebéd, stb. Ez elég ahhoz, hogy szinten tartson, nem leszel rosszul és még fogyhatsz is vele szépen.

2009. jan. 2. 12:55

sziasztok.mintha magamra találtamvolni itt!énis most kezdtem1én!najo mindigis probalkoztam..de ezzelacsak tartoma súlyom.énis kb ugylehetek mint ti.165cm 60kg.nemhangzik rengetegnek.de ténylegaz!50kg szerettnéklenni.

nekem az okoz gondot MINDIG hogy jojo kibirom én h nemeszem este,kenyeret se szoktam,reggelit sosemhagyom ki.de délután körül ugy leesik a vércukrom hogy szédelgek,nincs eröm semmihez,még beszélni sem.olyanszerű mintha elájulnék..nincs valami ötletetek ezellen?ilyenkor szoktam bekapni egykis csokit... :(:(

most koffeinnel probalkozom.decsaknem akarok mindennap kolát inni(lájtotpersze)..

kitartást.azthiszem itt bátorithatjuk egymást!

131. Awela
2009. jan. 2. 11:14

Sziasztok!


BÚÉK mindenkinek!

Tegnap elkezdtem rendesen a fogyimat és mit ne mondjak, eddig remek.:) Sok sikert mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook