Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi történetünk fórum

A mi történetünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi történetünk

1 2
2014. febr. 24. 10:50
Sajnos nem alakulnak jól a dolgok. 23.hétben vagyok,egy hete felpuhult a méhszáj,feküdnöm kell,ami megvalósíthatatlan. Rengeteg mindent kéne még elintézni a baba születése előtt,remélem semmi baja nem lesz :(
42. F. Tündi (válaszként erre: 41. - Lauren26)
2014. febr. 9. 16:15
köszönöm :)!
41. lauren26 (válaszként erre: 40. - F. Tündi)
2014. febr. 4. 13:13

Köszönöm szépen! Remélem így lesz,és nagyon boldogok leszünk :) Most már ránk fér! :)

Sok boldog percet kívánok nektek! :)

2014. febr. 3. 14:52
De jó! Gratulálok! Kívánom,hogy annyi örömed legyen benne,mint nekünk a mi drága kisfiunkban! Majd most megtudod milyen az ,ha egy "pasi" igazán odavan érted! A férjem is tud udvarolni meg szépeket mondani,de olyan őszintén senki nem tud szerelmet vallani,mint a kisfiam!:)
2014. jan. 28. 13:55
Kisfiú lesz :D Ma elég látványosan megmutogatta magát :D
38. manoscsalád (válaszként erre: 30. - Florcita)
2014. jan. 27. 15:10
Szia!Tisztellek,becsüllek,hogy így döntöttél.Biztosan nem volt könnyű,de ha tényleg megkapsz minden támogatást szüleidtől,akkor jó helye lesz a kicsinek,és nem fogod megbánni.Aki pedig ezt mondta neked,nem tudja milyen egy gyermek életét kioltani.Ne csak addig kelljen egy nő,hanem ha valakiért felelősséggel tartozunk is.Ez az én véleményem.Nekem 3 gyerkőcöm van,a 3. fogamzásgátló mellett lett,de hála égnek egészséges.Ha tudtam volna hogy nem lesz az akkor őt nem tartom meg,mert még nem terveztük a 3.-at.De már nem bánom.Sok boldogságot!!!!
37. lauren26 (válaszként erre: 36. - Lívia19851203)
2014. jan. 26. 20:17
Hát igen,te már igen :D
36. Lívia19851203 (válaszként erre: 34. - Lauren26)
2014. jan. 26. 14:35
Nagyon szivesen!Tudod már rutinos vagyok:)
35. lauren26 (válaszként erre: 30. - Florcita)
2014. jan. 25. 15:35

Nagyon sajnálom ami veled történt :(

Tudom mit érzel,én is hazaköltöztem. Hiába van párom,sajnos nem lehet velünk szinte soha (1 hónapja nem találkoztunk),160 km-re lakik innen. Szörnyű fájdalmat élek meg nap mint nap,amit csak az ért meg aki ugyanebben a cipőben jár. Mint pl. Te. Fel a fejjel,biztos vagyok benne,hogy találsz majd neki rendes apukát. :) Ha gondolod priviben beszélgethetünk minden nap :)

34. lauren26 (válaszként erre: 29. - Lívia19851203)
2014. jan. 25. 15:32
Köszönöm a jó tanácsot :) Nálunk van egy jó hosszú lépcső. :) Kösziii
33. Florcita (válaszként erre: 32. - DWAncsa)
2014. jan. 25. 14:21
Köszönöm,igyekszem :-) most pròbálok csak a pocaklakòmra gondolni és magamra! Szerencsére a munkám sem megterhelő és van lehetőségem mindig kifutni a mellékhelységre észrevétlenül, amikor rámtörnek azok a "csodás rosszúllétek" :-) Alig várom, hogy elmúljon, és túl legyek a genetikai vizsgálaton is, szeretném tudni, hogy minden rendben van e a kis csemetémmel! De ezzel biztos minden anyajelölt így van?! :-) izgulok nagyon :-)
32. DWAncsa (válaszként erre: 30. - Florcita)
2014. jan. 25. 12:43
Kitartást kívánok neked! Nem biztos,hogy így marad a helyzet,lehet csak bepánikolt és idő kell neki. Ha meg nem,akkor meg sem érdemli,hogy részese legyen a csöppség életében. Szerintem jól döntöttél,én se tudtam volna elvetetni. Az miatt ne aggódj,hogy apa nélkül fog felnőni,sok helyen olvastam már,itt is az egyik topicban,hogy a szülök szétmentek a terhesség alatt,aztán az anyuka talált társat magának,olyat aki jobban szereti a gyereket a saját apjánál. Én azt mondom fel a fejjel. :-)
31. DWAncsa (válaszként erre: 28. - Lívia19851203)
2014. jan. 25. 12:34
Nekem van egy lassan 16hónapos kislányom és egy 19hetes kisfiam a pocakomban. :-) Bogi szintén nem egy nagy alvó és a fájdalom terén nagyon érzékeny,a fogzás kezdetektől megviseli,de pl az időjárásra is nagyon érzékeny. Nappal 1-1,5 órát alszik és éjjel még többször is kel. Amugy egy tünemény,nagyon okos kislány. :-) Mostanában körbe vagyunk véve babákkal,így szokja a helyzetet,nagyon aranyos,simogatni szokta őket,meg hintáztatni,és ha a kezembe van egy másik baba nem féltékeny. Persze a kisöcsinél kicsit lehet az lesz,majd meglátjuk.
2014. jan. 25. 10:55
Sziasztok! Úgy örülök, hogy rábukkantam erre a fòrumra! Egy kis pozitív energiát kaptam,úgy érzem. 9hetes kismama vagyok, egy éve élek a párommal, minden szép és jò volt főleg az előtte levő 4 évig tartò iszonyatos párkapcsolatomhoz képest. Aztán karácsony után kiderült,hogy összehoztunk egy kis bébit, ő azt mondta ez szerelemgyerek, de nincs még itt az ideje. Korban tökéletesek vagyunk,hogy szülővé vállhassunk, de sajnos fejben nem mindenki érik meg erre. Elbizonytalanított, úgy gondoltam jobb,ha nem születik meg egy ilyen helyzetben levő "családba", biztos voltam benne ha nem tartjuk meg nem tudnék továbbra vele maradni,mert életem végéig bánnám és ő miatta minden nap eszembejutna. Így jött a dilemma...persze ő is elbizonytalanodott,kicsit elültette bennem a reményt, majd amikor néhány nap gondolkodási időt hagyván rákérdeztem,hogy mit szeretne, egyértelműen jött a válasz ismét,hogy nincs helye még nálunk babának,mindezt úgy,hogy a családjainknak már elmondtuk! Eszméletlen boldogtalan voltam és csalòdott,úgy éreztem őszinte kapcsolatban élek, és sosem gondoltam volna, hogy van ilyen. Viszont nekem kellett döntenem, hiszen az én testemről van szò és az én babámròl,azért írom,hogy az enyém,mert egyedül én szerettem az első pillanattòl kezdve. Hazaköltöztem a szüleimhez 6 év után, és tudom,hogy mindenben támogatni fognak. Egyedül azért nem tudok felhőtlenül boldog lenni,mert apa nélkül fog felnőni. Sosem szántam ilyen sorsot a saját kis csöppségemnek.
29. Lívia19851203 (válaszként erre: 26. - Lauren26)
2014. jan. 25. 07:04
Szia!Annyi séta kell meg megmondom őszintén én is melóztam kismama ként de én nem bírtam mert mindentől rosszul voltam és kb 5 percenként rohangáltam ki!Sajnos nekem mind a 3 terhességem így zajlott amig be nem töltöttem a 24.-dik hetet!Mondok egy jó tanácsot remélem megfogadod!Én sokat lépcsőztem és nagyon sokat segít szülésnél mert jobban tágulsz és jobban birod a fájásokat is!Ezt tapasztalatból mondom!Ja és abban igazat adok neked hogy a babáért mindent csak ne mennyen az egészségetek rovására!Vigyázz magatokra!
28. Lívia19851203 (válaszként erre: 25. - DWAncsa)
2014. jan. 25. 06:56
Köszönöm szépen!Megmondom őszintén annyit sikerült elérnem napirend terén hogy délben lefektetem őket aludni!Mióta megvan a pici lányom is a 2 manókám mellé kelünk vele 5 körül mert felkölti a pocakja és még cicizik utánna megyünk oviba,bolt és ha haza értünk akkor alszik kb 20 percet utánna még napközben megint kb 20 perc,de este fürdetés meg vacsi után is csak este 8-kor hajlandó elaludni és még csak 8 hónapos!Nincs nagy alvás igénye pedig sokszor jó lenne ha ugy tudnék főzni hogy nem vigyorog az ölemben hogy 1 kézzel szerencsétlenkedek!De ez van és attól még imádom őket!Szerintem azért nem nagyon alszik mert jön a foga és szegénykém nem sír csak nyűgösködik.Nekem sincs sok idő a 3 gyerek között és szerintem ez így pont jó.Milyen nemű babócát vártok és mi van otthon!?
27. lauren26 (válaszként erre: 25. - DWAncsa)
2014. jan. 24. 19:14

Én 26-ra. :) Az a 2 nap :)

De jó neked :) Én is szeretnék majd még gyerkőcöt,de hát majd..ki tudja mit hoz az idő :)

26. lauren26 (válaszként erre: 23. - Lívia19851203)
2014. jan. 24. 19:13
Egyenlőre még nem tudom,de muszáj lesz. oda-vissza gyalog fél-fél óra,de nem baj :) A kisbabáért mindent :)
25. DWAncsa (válaszként erre: 21. - Lívia19851203)
2014. jan. 24. 13:22
Le a kalappal előtted! A napirendet hamar sikerült kialakítani? Én most várom a másodikat,20hónap lesz közöttük. Nem aggódok,mert tudom,hogy megoldok mindent,és így is terveztük,hogy ne legyen nagy korkülönbség közöttük.
24. DWAncsa (válaszként erre: 20. - Lauren26)
2014. jan. 24. 13:17
Június 24-re vagyok kiírva. Mi Pesten élünk. Hamar elrepül az idő. :-)
2014. jan. 24. 13:15
Szia!Igen rengeteg szeretet van a gyerekekben azt szokták mondani hogy a gyerekek még őszintén tudnak szeretni!De azért a csibészkedés meg a hiszti a vérükben van.Az nem jó hogy állapotosan kell dolgoznod hogy fogod bírni?!
22. lauren26 (válaszként erre: 21. - Lívia19851203)
2014. jan. 24. 09:25

Istenkém :( Annyi szeretet van a gyerekekben. Én is elsírtam volna magam,ha a gyermekem ilyen szomorú lenne :(

Pihenek,de márciusban viszont dolgoznom kell. Végre találtam egy kis munkát,az is plusz pénz. És az napi 8 óra lesz :/

21. Lívia19851203 (válaszként erre: 16. - Lauren26)
2014. jan. 24. 09:17
Szia!Én is szedtem a napi 3 magnézium tablettát és az mellett kellet még a pezsgőtabletta!Jó nekem biztos az is sokat befolyásolt hogy mindíg fel kellett venni a gyerekeket meg 4.-en laktunk és a lépcsőn is cipeltették magukat plusz a táska bevásárlás után!Sokszor ugy főztem hogy akkor is ölben voltak!Sajnos ezt hozza ki belőlük a féltékenység!A 3-dik babócámmal korházba is kerültem mert hematómám lett ami azt jelenti hogy a placenta meg a méhfal között véröbleny keletkezett ami elzárt 2 főeret is ami a picurkámhoz vezetett na akkor nagyon megrémültem 1 hetet voltam bent mert meg kellet várni hogy felszívódjon és ugy jöttem ki a kórházból hogy rögtön mentem a nagyobbik lányom farsangi báljára ami az elsö volt neki mert ez előzőnél pont beteg volt és a férjem hazavitte a kórházi cuccokat és fiam is ott maradt velem!Nagyon nehéz fontossági sorrendet felállitani!Plusz a kislányom sírt előző nap hogy nem fogom látni pedig ő pillangó lesz és a kórházban majd meg szakadt a szivem érte hogy nem elég hogy bent vagyok és fekvésre vagyok itélve még ő is sír hogy mennyek haza mert hiányzom nekik!Utánna a fiam is megfogta a kezem hogy gyere anya pá-pá haza.Esküszöm hogy ezt nem kívánom senkinek.Úgy hogy jó tanács ként mondom ha birsz pihengess meg ne nagyon cipekedj!
2014. jan. 23. 22:05

Jajj de jó,hányadikára? :)

Én somogy megyében :)

2014. jan. 23. 21:17
Szia! Én is gratulálok Neked! :-) Hidd el,hamarabb itt lesz a június,mint gondolnád. Én is júniusra vagyok kiírva a pici fiammal. Már van egy 15 hónapos hercegnőm,akit mindennél jobban imádok. Merre felé laksz?
18. lauren26 (válaszként erre: 17. - F. Tündi)
2014. jan. 23. 18:27

Köszönöm,én is neked! :)

Őszinte legyek..én is ezt éreztem,aztán orvost váltottam. A mostani nagyon kedves,megértő,de a szüléstől kicsit tartok. A kórházban lévő nővérek és a legtöbb orvos ahogy észrevettem..nincs a helyzet magaslatán. Na majd kiderül,bár már örülnék,ha a kezemben tarthatnám :)

2014. jan. 23. 16:10
Gratulálok! Én is sokszor éreztem azt a 2. terhességem alatt,hogy az orvosom nem érzi át azt,hogy én attól a pillanattól ahogy megtudtam,hogy babát várok aggódok azért a kis manóért odabenn és megőrülnék ha elveszíteném bármilyen kicsi is még! Mindkét terhességem alatt azt éreztem mintha a dokinak csak én számítanék a gyermek a hasamban az csak egy másodlagos dolog!
16. lauren26 (válaszként erre: 15. - Lívia19851203)
2014. jan. 23. 15:56

ejha :D

napi 3-at szedek..azt mondták muszáj.gyakran keményedik a pocim,és sokszor fáj,vérzés már elmúlt :)

én a zöldségeket és gyümölcsöket minden mennyiségben,pizzát,néha csokit,néha sósat,és a tejtermékeket..joghurt,túrórudi stb.,és a gyümölcsös jégkrémeket.

2014. jan. 23. 15:02
Szióka!Ha fáj a hasad azonnal vegyél be magnéziumot és pihenj én rögtön olyankor magnézium pezsgötablettát ittam mert nekem is fájt a hasam állandóan sőtt volt olyan orvos aki azt mondta hogy 2cl jó minőségű rum is segít!Kitartás!Én a lányoknál ruszlit ettem eperfagyival meg erőspaprikát bármivel meg töménytelen mennyiségű csokit meg habcsókot.A kisfiamnál csak a húst kívántam meg a csokit semmi savanyút!Te mit kívánsz nagyon?
2014. jan. 23. 10:51
MINDEN JÓT KÍVÁNOK NEKTEK! !!!!! :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook