Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi történetünk fórum

A mi történetünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi történetünk

1 2
13. lauren26 (válaszként erre: 12. - Lívia19851203)
2014. jan. 23. 10:47

Gratulálok neked,és sajnálom is ami a 2 picivel történt. :(

Kedden derül ki,hogy mi lesz :) 12 hetesen kisfiút láttak,de hát az tudod még olyan pici,hogy köldökzsinór is lehetett,én kislányt érzek bárki bármit mond. Tegnap este nagyon mocorgott,és ma reggel is,amikor jöttem haza a boltból. Szinte lépni alig tudtam annyira fájt már a hasam. nem tudom mitől van,szerintem pihennem kéne kicsit.

Majd megírom Kedden,hogy kit is várunk :)

Az biztos,hogy ha fiú akkor Ábel lesz,ha kislány akkor Sára Zselyke :)

2014. jan. 23. 10:15
Gratulálok és jó egészséget nektek!Tudjátok már a kicsi manó nemét?Nekem van már 3 gyermekem ők az életem értelmei(5 éves csajszi,3 éves kisfiú,8 hónapos picilány).Sajnos nekem is elment spontán vetéléssel 2 baba és mai napig megszakad a szivem utánnuk és azon jár az eszem hogy milyenek lettek volna!De ez van az élet megy tovább majd csak túl leszek rajta és azt mondják hogy idővel jobb lesz!
2014. jan. 22. 09:40

Köszönjük szépen mindenkinek! :)

bibity, ez nagyon szép idézet erre! :)

10. bibity
2014. jan. 22. 08:29

Az Élet él és élni akar!

Ez az idézet jutott eszembe, Adytól.

Sok szépet és jót kívánok nektek!

2014. jan. 21. 21:26
Gratulálok!:D Sok boldogságot és egészséget nektek!Ezután már csak a szép napok jönnek...
2014. jan. 21. 18:37
Gratulálok, hogy megtaláltad a teljes boldogságot. További örömökben teli babavárást kívánok! :D
2014. jan. 21. 15:50

Köszönöm a jókívánságokat, manoscsalád gratulálok nektek,és jó egészséget kívánok.

Amint megszületik a pici várható lesz az újabb cikk. Valamikor Júniusban. :)

2014. jan. 21. 15:17
Gratulálok!Sok boldogságot nektek!Nekem 3 gyerkőcöm van(7 éves leány,3 éves kisfiú,és 1 éves kiscsaj),a legkisebb hó elején volt 1 éves,és nagyon boldog perceket hoz a néha szürke hétköznapokban.Kívánom nektek is ugyanezt.Mégegyszer kívánok nektek sok boldogságot,és boldog perceket a terhesség idején is!
2014. jan. 21. 13:00
Gratulálok nektek! Várjuk az újabb cikket a születéséről.
2014. jan. 21. 12:33
Gratula! Majd írd meg a végkifejletet is!
3. lauren26 (válaszként erre: 2. - Wewe)
2014. jan. 21. 11:34
Nagyon szépen köszönjük! :)
2. wewe
2014. jan. 21. 10:30

Jó, hogy ezt megírtad, sok nőnek ad reményt a történeted!

És jó példa arra, hogy milyen jó, amikor az ember nem reked meg egy rossz kapcsolatban, és mer kilépni belőle, még akkor is, ha nehéz. De tudja, hogy így lesz a legjobb mindannyiuknak. Jól tetted, és lám, meg is jött a boldogság! :)

Gratulálok, jó egészséget nektek és soksok boldogságot! :)

2014. jan. 21. 09:08
Keddi napon megtudtam, hogy terhes vagyok, szerdán bekerültem a kórházba erős görcsökkel és vérzéssel. Az orvos meglehetősen bunkó volt hozzám, pedig szerintem természetes, ha egy kismama aggódik a babája egészségéért. Ő nem így gondolta...

Ugrás a teljes írásra: A mi történetünk
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook