Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mi történetünk fórum

A mi történetünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A mi történetünk

20. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 19. - Vanianyu)
2009. máj. 17. 08:25
Koszonjuk szepen! :-) majd eljon az ideje, nincs még elkesve semmirol! :-D
2009. máj. 16. 15:59
ja és nagyon cuki a kisfiad..
2009. máj. 16. 15:55
Gratulálok nagyon meghato történet. Sok boldogságot. Ügyes a kisfiad,hamar lett szobatiszta,lányom 2 évesen lett az,most 2,5 de éjjelre még kell rá.
2009. máj. 14. 23:11
Szép történet :) Gratulálok! Jó egészséget és sok örömöt kívánok!
16. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 15. - Töttike)
2009. máj. 14. 16:32
Nagyon szepen koszonom! azt hiszem nem is lettem volna kepes ra!! :-D
2009. máj. 13. 19:41
Ármin Márk Anyu! Örülök, hogy nem vetetted el a babát! Egész életedben végig kísért volna! Mindenkinek csak ezt tudom tanácsolni! És gratulálok a kisfiatokhoz!
14. Töttike (válaszként erre: 8. - Gonoszdi)
2009. máj. 13. 19:38

Sok erőt és kitartást kívánok neked! Ez valami borzalmas! Hihetetlen, hogy némelyik embert miért ver így a sors!? Sokszor egész életén keresztül. Hallottam már egy pár történetet!

De kívánom neked teljes szívemből, hogy most már csak jobb jöjjön és mire fiaid felnőnek mindenben kárpótoljanak!

Üdv!

13. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 12. - 7934d1ac97)
2009. máj. 13. 15:33

Koszonom szepen! Armin egy eves koraban megjott, még szoptattam Ot, es azota napi pontossaggal, sot ora pontossaggal megjon!!!! Most hagytuk el a szopit, 1honapja, de a menszeszem ugyanolyan oke!!

A varandossag elegge rendbetett! :-DD

2009. máj. 13. 15:16

Szia!


Nagyon tetszett az írásod, meg is könnyeztem. Sok egészséget kívánok nektek és gratulálok!! A szobatisztasághoz megpláne!!!


Azóta rdeződött a menszeszed, ha szabad kérdezni?

11. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 9. - 43287dec91)
2009. máj. 13. 13:06
Koszonom! Igazabol, miota a cikk szulette, ujabb hir hogy teljesen szobatiszta mar ejszakara is!!! Cici es pelus mentes eletet el :-) pedig 2 honapja még el se tudtam kepzelni, hogy valaha is eljon ez az idoszak!!
10. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 8. - Gonoszdi)
2009. máj. 13. 13:05
Szerintem a gyermekeid potolnak azert!! :-)
2009. máj. 13. 12:33
gratula, hogy így végigcsináltad és a szobatisztasághoz meg külön gratulálok!
8. gonoszdi (válaszként erre: 7. - C42aaaac41)
2009. máj. 13. 11:59
Köszi. Nem panaszkodásképpen írom.De sosem bánt velem a sors kegyesen. De elfogadtam.
7. c42aaaac41 (válaszként erre: 6. - Gonoszdi)
2009. máj. 13. 11:52
Te jó ég!Téged aztán nem kímélt a sors!minden tiszteletem a tiéd!Kár,hogy nem tudok kalapot emelni,mert megtenném!
6. gonoszdi (válaszként erre: 4. - Ármin Márk Anyu)
2009. máj. 13. 11:30
Köszi.Igaz a kislány után fiúk születtek.Férjem szeretett volna kislányt. Próbálkoztunk,de csak fiúk születtek. 4. fiú után azt mondtam,hogy nincs több próbálkozás. Fel is kell nevelni őket nem csak világrahozni. Jobb is,hogy megálljt mondtam. Ugyanis ha mégtöbb lett volna,sokkal több gondom akadt volna. Egyedül maradtam 4 gyerekkel.Férjem betegségben meghalt.
5. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 2. - Ildika)
2009. máj. 13. 11:25
Nalunk en nem akartam oszinten, armin jott hogy leveszi a pelust es wcbe pisil mint Apa! ez volt a perdonto nalunk, hogy Apa mit csinal!! hiszen neki nincs pelusa :-D Amint erett lesz ra, abbahagyja majd..es egyebkent is nincs még elkesve semmirol szerintem!
4. Ármin Márk Anyu (válaszként erre: 3. - Gonoszdi)
2009. máj. 13. 11:24
Jesszus, nagyon sajnalom!! nalunk csak annyi volt hala az egnek, hogy inkubatorba kerult, mert nagyon alacsony cukorral szuletett, de egy nap utan mar visszakaptam! Viszont grtaulalok az ikrekhez! :-)
2009. máj. 13. 10:43

Gratulálok a szép kisfiadhoz.

Nektek szerencsétek volt. Sajnos nálam a toxémia kislányom életébe kerűlt. Sosem fogom kiheverni halálát.Annyira vártuk Őt. 2700g 57cm-el született. Akkor is voltak felelőtlen orvosok.Hiába mentem panaszaimmal egyik orvostól a másikig. Megvizsgáltak és annyi volt a reagálásuk,hogy diétázzak. Következő várandásóságomnál(ikreknél)szuper jó ,lelkiismeretes orvost fogtamki.

2009. máj. 13. 10:36
Gratula a szobatisztasághoz! Az én lányom 2007 július 24-én született, de még nem hajlandó ilyenre...
2009. máj. 13. 10:03
Annyi történetet olvastam már a szülésről, úgy gondoltam megosztom Veletek a miénket is. Annyira nem különleges, de azért, hogy megértsétek, miért is örültem neki annyira mégis, kicsit korábbról kell, hogy kezdjem, mint általában a szüléstörténeteket kezditek.

Ugrás a teljes írásra: A mi történetünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook