Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A L'oreal alapozót hamisíthatják? fórum

A L'oreal alapozót hamisíthatják? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 19. 15:26

A jó árút érdemes hamisítani, nem?


Szerintem hamisítvány. Azért gondolom, mert a nagyon occó boltok részben azért tudnak hihetetlen árakat produkálni, mert felvásárolják a selejtet. Pl. egy gyártó belenyom egy széria balzsamos flakonba sampont, akkor nem éri meg neki áttöltögetni, hanem eladják olcsóbban egy occó láncnak.

A L'orealról nem feltételezném, hogy egy 6000-es alapozónak így lehúzná az imidzsét, de nem lehetetlen. Én inkább azt gondolom, hogy hamisítvány, mint selejt.

2013. febr. 19. 15:17
már a L'oreal-t is hamisítják?
2013. febr. 19. 15:16
Olcsó hús. A színkód nem térhetne el szerintem, vagy igazi kínai színkód lenne? :)
2013. febr. 19. 15:08
Eddig a DM-ben vettem a L'oreal alapozót 5800ft-ért,de a hétvégen az ázsia Centerben is láttám és ott 2200ft. Ma sminkeltem és kicsit megdöbbentem. Egy-két árnyalattal sötétebb mint a DM-es,pedig ugyanaz a száma. Megkérdeztem egyik ismim és szerint külfödi és azért más színű! DE A SZÍNKÓD UGYAZ!!! :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook