Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok olyan alapozót ajánlani, ami tartós és nem hagy nyomot a ruhán? fórum

Tudnátok olyan alapozót ajánlani, ami tartós és nem hagy nyomot a ruhán? (tudásbázis kérdés)


23. Miss Angel (válaszként erre: 21. - Miss Angel)
2015. márc. 15. 13:06
húsz centit akartam írni .D
22. Miss Angel (válaszként erre: 21. - Miss Angel)
2015. márc. 15. 13:04
*vagy
21. Miss Angel (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2015. márc. 15. 13:03
sziasztok,találtam egy olyan megoldást fixálásra,amit megosztanék,esetleg segíthetek ezzel Nektek.Alverde smikfixáló spray....kitűnő.Kicsit felrázni,kb két centi távolságból az alapozott arcra fújni és kész is...tartósan helyén marad az alap+vannak olyan púderek is amiket kipróbáltam és elégedett vagyok.Érdemes az avonnál is nézegetni,azok között sok a jó púder,amik jól fixálnak!Fontosnak tartom továbbá,hogy ecsettel vigye fel az ember az arcára,ne koronggal,agy egyéb módszerrel,ez is számít!!
2013. jún. 10. 09:32

Sziasztok,lenne 1 olyan kérdésem,hogy az alapozótokat,ti mivel hogyan fixáljátok le az arcotokon úgy,hogy igazán tartós maradjon,értem ezalatt azt,hogy ott maradjon egész nap?

mert pl evésnél,de még orrfúlyásnál is:D vigyáznom kell,mert ahol megtörlöm az arcom általában "pótolni "kell az alapozót,ha pótolom nyilván ugyanolyan tökéletes lesz a smink,mint volt,de ez nekem roppant kényelmetlen.más is igy van vele?

csakis jó minőségű alapozot használok,többek között az itt sokat emlegetett érintésállót is,de ez a "probléma" ,bármelyiket használom,van.Adjatok erre tippet minél előbb,köszönöm előre is!

2012. szept. 3. 19:10

Azért így tényleg nehéz lehet,hogy ennyire érzékeny az arcbőröd.én hálistennek nem vagyok allergiás tipus,de azért a vegyes bőrrrel is van baj elég:S

nem lehetett könnyű dolgod,de a lényeg hogy megtaláltad te is a hozzád illőt:)

18. Miss Angel (válaszként erre: 17. - 04d410066e)
2012. szept. 3. 09:20

Köszi szépen.

Hát igen,a bőrtípus megnehezíti az ember dolgát:)

Most megvettem az Astor 24 órásat amit ajánlottatok,kipróbálom,aztán ha nem jó,váltok.Ezt beszélték rám a drogériában is,több helyen érdeklődtem,mindenütt ezt mondták,érintésálló,tartós,annak ellenére hogy krém állagú,nem túl sűrű és nem tömíti el a pórusokat,stb stb....meglátjuk.

A szín kiválasztásánál vacilláltam kicsit,de aztán megmutatta az eladó hogyan kell,rá a csuklóra,és így tényleg egyből látszott hogy mind túl világos és a legsötétebb árnyalat kell.

Ti is így szoktatok színt választani?

17. 04d410066e (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
2012. szept. 2. 21:38
Hát ez eléggé hasonlít az én bőrömre, csak én még pattis is vagyok/voltam. Hidratálóból mindenképp megér egy próbát a Bioderma Sensibio Light, a krémmániás vélemények hatására vettem meg én is, és tényleg szuper. Nem csinál pattit egyáltlaán, és puha lesz a bőröd tőle. Az egyik legjobb pontszámmal és véleményekkel rendelkező hidratáló a krémmánián.
16. Miss Angel (válaszként erre: 15. - 04d410066e)
2012. szept. 1. 17:45
nézegetem az oldalt....egyébkét fura bőrőm van,t-vonalban zsírosodik,a bőröm finom ugyan,de nagy pórusú,mitesszeresedésre hajlamos....ha víz éri,akkor pedig teljesen száraz lesz és itt ott hámlani kezd,ezért kellenek a könnyű,nem túl zsíros hidratáló krémek.
15. 04d410066e (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2012. szept. 1. 17:28
Hát nekem nem jött be, de nagoyn kényes a bőröm. Iszonyat mennyiségű alapozót vettem meg, de el sem használtam, mert tele lettem tőlük pattival, meg zavartak, és maszk hatású a legtöbb. Egyedül a missha signature bb-m jött be eddig. Egyszerűen nem összehasonlítható egy olcsóval. Próbáltam az il makiage-t még, ami drága, attól pattis lettem, bár nagyon jó főleg fotózáshoz, bulikba, rendkívül szépen fed. Próbáltam még egy-két drágát, de egyedül a bb-m volt jó, mert nem csinált pattit, és annyira nem érzem, hogy valami van az arcomon, hogy még sportolásnál sem zavar egyáltalán. Egyébként a drága és az olcsó között is már szignifikáns különbség van, ha belenyúlsz a tutiba. ÉRdemes a krémmánián nézegetni, és véleményeket olvasni, így, hogy nem tudni, milyen a bőröd, nehéz tanácsot adni, melyik neked a legjobb.
14. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Annette)
2012. szept. 1. 17:27
Köszi,nézem:)
13. Miss Angel (válaszként erre: 9. - 04d410066e)
2012. szept. 1. 17:26
Egy tubussal kb mennyi időre elég?
12. Miss Angel (válaszként erre: 9. - 04d410066e)
2012. szept. 1. 17:25

Érdekes,a miss sportyban én sem hittem,gondoltam:"olcsó húsnak híg a leve":D

ennek ellenére nagyon megszerettem.viszont nem érintésálló:/

2012. szept. 1. 16:50
Manhattan
10. 04d410066e (válaszként erre: 9. - 04d410066e)
2012. szept. 1. 16:31
És persze nem hagy foltot, de ez nem is egy maszk, nem túl erős a fedése, de egységessé, csodássá teszi a bőrt.
9. 04d410066e (válaszként erre: 3. - Miss Angel)
2012. szept. 1. 16:31
Miss Sporty árkategóriában ne várj csodákat. Drágábban van nagyon jó. Az én kedvencem a Missha Signature BB krém, (8-9000 Ft körül van), nem leszek tőle pattis, szépen, természetesen fed, és egész nap fent marad. De én is azt javaslom, hogy a kremmania.hu-n.
2012. szept. 1. 16:19
Az átöltözéshez ajánlanám a következőt(amikor kontyom volt így tettem én is):valami vékony kendővel takard be az egész fejedet és alul,a nyakodnál kösd meg.Így a ruhád,de a hajad se megy tönkre, ha elég nagy a kendő nem lapul a fejedre.
2012. szept. 1. 16:10
2012. szept. 1. 16:09
Én is astort használok, a drogériások közül nekem a legjobb, de ha kremmania.hu-n szétnézel akkor elég bő értékeléseket találsz mindenről :)
5. 342402de6d (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2012. szept. 1. 16:04
Igen az,és mattító hatású,ellenáll párának nedvességnek...
4. Miss Angel (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2012. szept. 1. 15:58
szia,ez krémes állagú?
2012. szept. 1. 15:58

Sziasztok,én évek óta miss sporty alapozókat használok,eddig ez az egyetlen ami bevált,vegyes bőröm van,sok alapozóval úgy vagyok,ha felteszem,hiába kenek alá hidratáló krémet,lehámlik vele az egész bőröm,olyan ronda lesz,hogy le kell mosni az egészet,így évekbe telt mire megtaláltam a megfelelőt.Ezért mindenképp krémes állagút kell használnom,ami a zsíros területeken matt marad, a szárazabbakon pedig nem "hámlasztja"fel a bőrömet.De most olyan kellene nekem ami nem hagy foltot a ruhán,mert munkában,mikor át kell öltöznöm,nem tudom elkerülni,hogy a ruha hozzáérjen az arcomhoz.+az alapozónak legalább 8-9 órát bírnia kellene.

tudtok ebben segíteni?

előre is köszi.

2012. szept. 1. 15:56
ASTOR 24H érintésálló alapozó
2012. szept. 1. 15:54
Tudnátok olyan alapozót ajánlani, ami tartós és nem hagy nyomot a ruhán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook