Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan válasszak alapozót? fórum

Hogyan válasszak alapozót? (beszélgetős fórum)


1 2
38. BenDee
2011. ápr. 14. 11:22

Nekem is Max Factor Miracle Touch van...meg egy Xperience!

Az utóbbit nagyon nagyon szeretem!! Semmi rosszat nem tudnék mondani róla!

Viszont a Miracle Touch...én nem értem..nekem 55-s van...és felkentem és annyira sápadt lettem tőle...de ezt pirosítóval korrigáltam...és úgy már nem volt vészes...meg egy kis púder és jó is..:)

Az apró hiba, ami annyira nem is apró talán,h kimentem a fürdőbe ahol sokkal erősebb fény van...és az orrom meg állam vmi katasztrófa..pedig nem vagyok ragyás,meg annyira mitesszeres se...de mintha kiakarná emelni....ez másnál nem fordult elő???:S

37. 118ace9012 (válaszként erre: 36. - 118ace9012)
2010. nov. 16. 22:17

:-DDD Jó nagy hülyeséget írtam! :-DDD

Odáig stimmel, hogy L'Oreal, de a Lash Architect az a szempillaspirálom, az alapozó az az Accord Parfait. :-)))

2010. nov. 16. 12:49
Nekem is nagyon világos a bőröm, ráadásul szeplős is... Én már évek óta a L' Oreal Lash Architect R1-es alapozóját használom. Nem is nagyon merek váltani mert mindig úgy jártam, hogy a kézfejemen jónak tűnt, aztán felkenve meg nagyon sötét volt a nyakamhoz képest.
35. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 28. - 7f4731178d)
2010. nov. 16. 11:21
Nekem is világos a bőröm, minden alapozóból a legvilágosabb kell. Bourjois Paris. Healthy mix. Ezt használom. N 52. Vanilia.
2010. nov. 16. 11:07

sziasztok.én a folyékony alapozókat nem viselem el ezért csak vékonyan púderezek...

Elég zsíros a bőröm és problémás is..

Láttam a boltban a Rimmel Stay Matte púderét.(tesztere nem volt)de ránézésre kb olyan színű a legvilágosabb árnyalat mint a bőröm...

próbálta már valaki ezt a márkát??

2010. nov. 16. 10:25

Hello!

Számozásnál az alacsony számúakat kell nézni.

Nekem is fehér bőröm van, én a L'Oreal alapozóját használom, általában egy betű+szám a "besorolása", nekem K2 meg R2 van, ez utóbbi kicsivel sötétebb, de amúgy kellene alapozni fület és nyakat is, hogy ne térjen el.

2010. nov. 16. 09:21
Manha...an Natural Sand 65.Én most ezt használom nagyon világos a bőröm és eddig nekem is a nyakam és a fejem közti különbség volt az elrettentő ami miatt állandóan keresgéltem az alapozókat.Ez folyékony alapozó és olyan, mintha nem lenne rajtad semmi.Én is kaptam, mert aki megvette neki meg túl világos volt.De ilyet fogok ezentúl mindig venni.Egyébként a tesztert próbáld ki a kezed fején és ha ott jó, az arcod színével is meg fog egyezni.
31. 1d1983f461 (válaszként erre: 30. - 7f4731178d)
2010. nov. 16. 08:25
Nem a legjobb ilyen szempontból:) Én azért szeretem, mert egyáltalán nem látszik, hogy alapozó van rajtam. Nincs maszkszerű hatása. Épp ezért a nagyon durva bőrhibákat nem fedi el! Plusz minden igyekezetem ellenére sokszor hámlik az orrom, ez az első alapozó, amit ha felkenek az apró kis hámdarabokat nem kiemeli hanem eltünteti, mert annyira krémes és ápoló hatású. Én ezért használom, de ha neked tökéletes fedés kell ill ha nagyon zsíros a bőröd akkor nem ajánlom!
30. 7f4731178d (válaszként erre: 29. - 1d1983f461)
2010. nov. 16. 08:20
Szia. MEnnyire tartós a Rimmel alapozó?
29. 1d1983f461 (válaszként erre: 28. - 7f4731178d)
2010. nov. 16. 08:18
Én is elég hóka vagyok. Eggyel sötétebb színű alapozót használok, mint az arc színem,de nagyon minimális mennyiségben (Rimmel Stay Matte Ivory 100). jól el kell dolgozni az állnál is! Majd felviszek egy minimális a eredeti bőr színemnek megfelelő púdert ( Rimmel Stay matte Peach Glow 003) Nekem ez a kombináció jött be eddig:)
2010. nov. 16. 08:14

Világos a bőrom és már több féle alapozót kipróbálta.

MostL'oreal infallible 145-ös, max factor miracle touch 70es van,de mindkettő sötét. Vagyis az arcom tetszik,de amikor a nyakamra nézek,akkor hozzá képest jóval sötétebb a fejem. Ha pedig világossabbat veszek,akkor a párom sz erint hulla színem van. Hogyan válasszak?

27. 8ba6c5fcf8 (válaszként erre: 19. - Judit87)
2010. szept. 21. 15:26

Nekem is a Max factor a kedvencem. (matt)

Bár én csak ősszel meg télen használok egy kis alapozót.

26. Nikike1988 (válaszként erre: 25. - Judit87)
2010. szept. 21. 13:05
rendben köszi.
2010. szept. 21. 12:29

Az ásványi púderek(alapozók)szinte mind ugyanazokat az összetvőket tartalmazza így nem emelnék ki márkát.Az olcsóbban is ugyan az van mint a drágábban.Itt nem olyan széles minőség ingadozás mint pl. a folyékony alapozóknál.(Nem professzionális termékekről beszélek, hanem Rossmann,Dm, Müller stb termékeiről).

Számíts rá hogy nem olyan erősen fednek mint a folyékony alapozók inkább mint egy púder.(Én Essencéset használok)

24. Nikike1988 (válaszként erre: 23. - Judit87)
2010. szept. 21. 11:34

tudnál ajánlani ilyet?

a bőrőm nagyon világos egyébként,főleg télen...

23. judit87 (válaszként erre: 22. - Nikike1988)
2010. szept. 21. 11:30
Próbáld ki az ásványi alapozókat.Ezek porok és ecsettel kell felvinni a bőrre+ természetesek és felszívják a fölösleges faggyút.
2010. szept. 21. 11:21

sziasztok.

Én nem tudom elviselni magamon az alapozót.Ráadásul irtó zsíros a bőröm:S

Vajon elég a púder?

Most a MAnhattan Clearface kompakt púdert használom..de nem vagyok túlságos megelégedve vele:S

21. judit87 (válaszként erre: 18. - Névjegy82)
2010. szept. 21. 11:07
Nagyon szívesen és sajnálom hogy Neked nem jött be.
20. sunshine24 (válaszként erre: 17. - Meli0428)
2010. szept. 21. 11:03
Nekem éppen olyan van. Én szeretem. A púderem pedig Lorealos.
19. judit87 (válaszként erre: 17. - Meli0428)
2010. szept. 21. 10:58
Max Faktor mint márka jó szerintem, de sajnos ezt amit Te írsz nem próbáltam, de tudom melyikről van szó.Azt ajánlom, hogy próbáld ki az üzletben található termékmintát és kenj egy picit az arcodra és ez legyen rajta pár órát megfogod látni Neked ,hogy reagál rá a bőröd és mennyire tartós jó színű stb.Majd köv. nap ha tetszik, bemész és megveszed.Én legalábbis így szoktam és ezt ajánlom a vendégeimnek is, így mindíg kiderül jó vagy rossz e.
18. névjegy82 (válaszként erre: 15. - Judit87)
2010. szept. 21. 10:57
Próbáltam ezt a márkát is, vagy nem tudtam eldolgozni szépen,vagy egyszerűen nem rám tervezték nap végére általában a pólusaimban láttam csak nyomát (pedig nem problémás a bőröm), hiába a púder ugyancsak Maybelline. Annyi jót olvastam róla, pont ezért választottam, dehát ahány ember annyi féleképpen reagál az ember bőre. Ígyhát tovább keresek, szerencsés vagy, hogy neked bejött nagyon jó ára van... Azért köszi, hogy válaszoltál.
17. Meli0428 (válaszként erre: 15. - Judit87)
2010. szept. 21. 10:48
Én most Max Factor Miracle Touch-ot néztem ki magamnak. Erről valami véleményed? :S Köszi
2010. szept. 21. 10:46
*kimaradt:zsírhiányos a bőre.És mindenki jegyezze meg:egy alapozó púder nélkül....
15. judit87 (válaszként erre: 13. - Névjegy82)
2010. szept. 21. 10:44
Ajánlanám a Maybelline márkát.Én magamra a M.Affinitone-t használom, megvagyok vele elégedve nagyon jól ellehet dolgozni, tartós, jól fed+ nem drága.Az Essence ásványi alapú púder(púderecsettel felvéve) is jó.Loreáltól nem vagyok elájulva és igen drága.Alverde márkát(DM)próbáltam és szerintem túl zsíros még annak is akinek zsírhiányos: egy alapozó púder nélkül magában sosem lesz igazán jó és tartós.Az alapozót fixálnia kell valamilyen poranyagnak!!
2010. szept. 21. 10:32
Szerintem lehet a sötétebb, de azért ne négeres legyen:) és nagyon vékonyan tedd az alapozó fölé.
2010. szept. 21. 10:26
Nemcsak a szín kiválasztásával küzdök, a márkát sem találtam még meg ami bevált.. Judit87, van valami tipped?
2010. szept. 21. 10:21
Köszi! Még annyi,hogy púder hogyan válasszak hozzá? :S Ugyanazt a márkát szeretném,de nem ugyanaz a színkódja a púdernek... :( Sötétebb vagy világosabb legyen?
2010. szept. 21. 10:17
Alapozóból nem árt 2 db-ot venni.1 sötétet és egy nagyon világosat és ebből kikeverni az arcszínedhez passzolót.Mivel az ember bőrének színe évszakonként változik. Sosem kézfejen stb. kell kiválsztani a színt, hanem az arcodon(állon pl.)mivel oda kell illenie, nem pedig a kezedre.Sokan itt rontják el a vásárlásnál.Ha csak egy színt akarsz venni, akkor olyat vegyél ami hasonló a bőrődhöz vagy nagyon(!!!) picit sötétebb.A maszkszerű hatást azért éred el, mert nem jól dolgozod el.Áll alá a nyakra, a fültőhöz is lekell vinni az alapozót, púdert stb. így nem fog élesen elhatárolódni.Ajánlom a vizes szivacsot miután kézzel eldolgoztad.Egy kozmetikus....
2010. szept. 21. 10:17
nyakat is érdemes kicsit bekenni!Én sötétebbre kenem az arcom,mert a testem levan barnulva,de az arcom nem barnul le sose,sőt sápadt,és szürkés szinte :S de van bronzosító pirosítóm,kis gömböcskék,amikkel pirosítózom az orcát,és a nyakam,néha a dekoltázst is,és nincs vonal!
9. Meli0428 (válaszként erre: 8. - Édesmandula)
2010. szept. 21. 10:15
MEgnéztem a képeid és hasonló bőrszinenem van. MEgkérdezhetem,hogy Te milyen alapozót használsz ? ÉS a színkódját?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook