Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pasinak milyen alapozót ajánlotok? fórum

Pasinak milyen alapozót ajánlotok? (tudásbázis kérdés)


29. bige
2011. jún. 17. 16:38
:(((
28. egypt
2011. jún. 16. 13:53

Hú, de szépen ki lett moderálva ez a topic, de hogy miért?:O

Azért, mert nem szorosan az indító kérdéshez kapcsolódó hozzászólások voltak? Ennyi erővel az összes topicot törölni lehetne kivétel nélkül. No mindegy.


Az jutott még eszembe, hogy a Normadermnek van mindenféle alapozója, korrektorja, stb., direkt ilyesmi bőrhibákra, amit írtál, pl. pigmenthiány meg hasonlók, nagyon erős fedést biztosítanak. Gyógyszertárban kapható.

27. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Salomon Rozen)
2011. jún. 16. 00:56
Nem kell alapozó.Használj megfelelő színű korrektort.
2011. jún. 15. 21:15

AZ Yves Rocher-ban van színezett hidratáló krém, nagyon jó!

Ezt használja egy férfi ismerősöm. Nem látszik, pedig jól fed.

2011. jún. 15. 19:29
Vagy a tescóban,corában,interspár-ban tudod meg venni ott is van orifame én is ott szoktam ha véletlen nincs szín belőle meg rendelik neked!Itt netten nem szoktam!
2011. jún. 15. 18:41
bőrgyógyászhoz először. :)
2011. jún. 15. 18:38
Szerintem is oriflame, vagy avon újságból próbálj meg rendelni. A többit leírták előttem elég jól:) Én mondjuk Gerard Butlert részesítem előnyben a kettő közül de semmi gond avval sem ha valaki nem borostás stb. A második képről szerintem a nőknek egy nő vagy egy nagyon nőies pasi jut eszükbe azért nem tetszik a legtöbbjüknek, de értem mit akartál vele kifejezni :)
2011. jún. 15. 18:17
Egy pasi inkább legyen nőies, mint borostás és ápolatlan.
21. Salomon Rozen (válaszként erre: 19. - Noricica1987)
2011. jún. 15. 18:11
Tudsz adni egy linket, mert én csak valami csillámizét találtam.
20. Salomon Rozen (válaszként erre: 19. - Noricica1987)
2011. jún. 15. 18:08
Meg is nézem milyen, köszi. :)
2011. jún. 15. 18:08
Én az orifemből szoktam rendelni a Giordani Gold,Perfect folyékony alapozót szerintem nagyon jók és el tünteti a bőr hibákat tökéletesen fed.
18. Salomon Rozen (válaszként erre: 16. - Bige)
2011. jún. 15. 18:00

A nők is javarészt egész viccesen mutatnak sminkkel.

Főleg ha több rajtuk a ránc mint ahogy évesek, mégis belefekszenek a púderekbe, meg felnyomják a vérvörös rúzst.


Attól függ, hogy tekintünk egy pasira, hogy ettől vicces. Van akinek úgy a jó egy pasi, hogy rövid haj, borosta egyéb hülyeségek. Van aki szeret törődni magával. Aki szeret jól kinézni és nem szereti az átlagos külsőt, ami mindenkinek van.


Mert lássuk be a férfi, férfi.

És örül neki, mert elég neki egy héten egyszer megborotválkoznia meg rövidre vágatnia a haját.

A nők meg azt mondják, mert pasi. De ez nem férfi, ez a skót divat követése. A skót pasik voltak ilyenek, borosta meg ezek.


És az nem baj ha egy pasi nőies, engem nem zavar.

Csak rövid haja ne legyen, meg olyan fedett kinézete, amit bárki meg tud csinálni magának.

Amihez nem kell különösebb törődés


Most megmutatom mi a különbség eme skót divat és a törődöm magammal között:


Skót:

[link]


Törődöm magammal:

[link]

17. szakalyadri (válaszként erre: 16. - Bige)
2011. jún. 15. 17:53

Egyetértek,nem fog szellőzni a bőröd az alapozótól.Nyáron én egyáltalán nem is használok mert kipattogok tőle.Max.korrektor.

Te mindenképpen bőrgyógyászhoz menj,bizar látvány egy alapozóval kikent férfi.

16. bige (válaszként erre: 13. - Salomon Rozen)
2011. jún. 15. 17:44

illatszerboltok. DM, Rossmann, stb.

...de én is azt hangsúlyozom, hogy nem biztos, hogy elfedni kell. Az meg tutifix, ha ennyire messze vagy a piperéktől, hogy azt sem tudod hol lehet vásárolni, akkor felkenni sem fogod tudni úgy, hogy ne lehessen észrevenni. Szóval csak körültekintően! ( szerintem egy pasi igen vicces, ha bármivel is keni magát. az olyan nőies...szerintem ...)

2011. jún. 15. 17:40

Utánanézek a dolgoknak. :)

Meg van az orromnál 2 aprócska ránc, az is zavar kicsit. ^^ Anyám meg folyton pattog, hogy mindig magaddal meg a hajaddal vagy elfoglalva. Még mindig jobb mintha nem érdekelne, hogy hogy nézek ki. :P

14. Re87 (válaszként erre: 11. - Salomon Rozen)
2011. jún. 15. 17:38
Szerintem ha zavar mindenképpen menj el bőrgyógyászhoz.Ez a "furcsa szín" sok mindentől lehet.Villanófényes kezeléssel vagy savas arcradírozással szerintem ellehet tüntetni,de a doki jobban tudja.:)
13. Salomon Rozen (válaszként erre: 12. - 31c1daa9fa)
2011. jún. 15. 17:37
Értem, értem. De nem tudom hol lehet itt kapni alapozót. Van itt 2 élelmiszerbolt, 1 áruház, 1 ócska tesco, ami kicsi is. -.-
12. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Salomon Rozen)
2011. jún. 15. 17:34
Olyan színűt, ami passzol az arcod színéhez. Ne sajnáld rá az időt, mert ha elüt a színe hülyén fogsz kinézni. A csuklód belső felén keresd ki melyik szín áll legközelebb, aztán nézd meg az arcodon. Ha úgy tűnik, hogy rendben van, akkor mindenképp nézd meg napfénynél is. Sétálj az ablakhoz, ajtóhoz, ha lehet. Ha erre nincs lehetőség (pl. egy bevásárlóközpontban), akkor inkább menj ki, és ha tényleg jó, akkor visszasétálsz, és megveszed. Ne legyen se sötétebb, se világosabb.
11. Salomon Rozen (válaszként erre: 10. - Re87)
2011. jún. 15. 17:25

Ragya? Nincsenek ragyáim, kisebb hibáim vannak.

Az orromon, meg az arcom két féltekén furcsa a szín.

Sajnálom jobban nem tudom megfogalmazni, nem egységes a színe, meg vannak ilyen kis pontok. :(

10. Re87 (válaszként erre: 1. - Salomon Rozen)
2011. jún. 15. 17:23
Kisebb bőrhibákra elég a korrektor.Meg próbálj ki valami szépség vitamint.A nap is segít rajta,de azzal vigyázni kell.Én ha kiragyásodok elmegyek szoliba:).
2011. jún. 15. 17:00

Szia!

Attól függ milyen jellegűek a bőrhibáid. Ha olyanok amik mással is eltüntethetők nem biztos hogy jó ötlet elfedni, mert többet árthatsz vele és soha nem szabadulsz meg az alapozótól.

2011. jún. 15. 16:58
De komolyan, bőrgyógyász, kozmetikus mit mond?nem lenne jobb egy kozmo által elismert kencét kérni? Ott aztán semmi megalázó nincs, ha esetleg a személyes boltban vásárlás nem tetszene..
2011. jún. 15. 16:57
Nem fog szellőzni a bőröd, szerintem többet árt mint használ.
6. Kolibri (válaszként erre: 5. - Egypt)
2011. jún. 15. 16:57
Ez igaz, a korrektor jobb.
2011. jún. 15. 16:56
Minél világosabbat. De szerintem inkább korrektort használj, abból is a legvilágosabbat, azzal el lehet tüntetni a kisebb bőrhibákat. és talán kevésbé látszik, mint az alapozó, ha ügyesen csinálod.
4. 5bfba16667 (válaszként erre: 1. - Salomon Rozen)
2011. jún. 15. 16:55
Bőrgyógyász? Kozmetikus?
2011. jún. 15. 16:54
Bár a kissé sötétebbnek is megörültem, hogy eltüntette a marhaságokat az arcomról. De azt hiszem ez lesz, de nem tudom hol kell venni alapozókat, ezt is neten rendeltem. próbaképpen.
2011. jún. 15. 16:53
A boltokban kérj a saját bőrödhöz illőt, legfeljebb azt mondod az eladónak, hogy a barátnődnek pont ilyen árnyalatú a bőre, mint neked. Könnyebb úgy ajánlani, hogy látják, milyen bőrre kell.
2011. jún. 15. 16:49

Üdv! Én egy 22 éves pasi vagyok és vannak kisebb bőrhibáim amik igazán irritálóak. Nem azt mondom, hogy egy pasi fesse a szemét, legyen rajta rúzs meg ilyen baromság. De szerintem nem árt ha ügyel az arcára.


Ti milyen alapozót ajánlotok fehér bőrű pasinak? Kicsit sötétebbet próbáltam, mert egy csaj azt ajánlotta de nem volt jó, mert a csaj mindig napozott... lehet azt hitte én is az a napozós fajta vagyok. Ötletek? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook