Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A legjobb pózok a teherbeeséshez fórum

A legjobb pózok a teherbeeséshez (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. szept. 26. 14:00

Sziasztok!

Gólya váró vagyok és elkeseredve,türelmetlenségemben írok ide.Hátha kapok megnyugtató sorokat valakitől.

Már van egy nagy lányom első házasságomból,férjhez mentem újra és kis tesón dolgozunk.Ketyeg az órám de nagyon,ebből fakad a félelmem.A ciklusom normális,megérzem a peteérést és tisztában vagyok a dolgokkal.Tudom kevés ideje próbálkozunk,mert csak az első hónap telt el.A teszt negatív de émelygek és szokatlan módon 2 napig volt barnázásom az akció után 12 napra.Azóta semmi.A menzeszeimtől eltérően történik minden.Zavaros az egész és elvesztettem a nyugodságom pedig tudom milyen terhesnek lenni.Van esélyem ennyi évesen újra babát várni?Még 2 nap a nem várt mensiig...Hogy lehet kellő nyugodsággal kezelni a dolgot,hogy ne beszéljek be magamnak semmit?Elméletben megy minden de a gyakorlat más.Sok megnyugtató cikket olvastam itt.Reménykedek nagyon...

2009. júl. 30. 14:26

Szerintem a gondos tervezgetés, előkészítés egy egészséges pár esetén a legnagyobb akadálya lehet a fogantatásnak. Mindkét gyerekünk "véletlenül" jött össze, a másodiknál 8 hónapig próbálkoztunk programozottan. Én a lazaságra, a spontaneitásra esküszöm, és sikerül, amikor eljön az ideje!

Mindez persze nem érvényes azokra, akiknél valami probléma van.

16. Ncilány (válaszként erre: 14. - Margitnéni)
2009. júl. 30. 14:16
Megérezted, Alkalmas a pillanat...
15. Mocori (válaszként erre: 14. - Margitnéni)
2009. júl. 30. 14:05
Ez jó volt! :DDD
2009. júl. 30. 11:25
Nekünk szerencsénk volt annó. Délután megbeszéltük, hogy jó lenne egy gyerek, este el is készítettük, én is meglepődtem, hogy ilyen gyorsan összejött. A pózra már nem emlékszem, de párna biztos nem volt.
13. Cyntia
2009. júl. 29. 17:42

Nálam pont fordítva volt. Ha naponta csináltuk nem jött össze. És én máshogy is tanultam.


De a gátmetszésnek is van előnye is meg hátránya is.. stb. stb.


Szia Macs! :D!

2009. júl. 29. 16:55
Sziasztok. mi is minden nap együtt voltunk és sikerült a baba alig 3 hét alatt,söt volt hogy egy nap többször is csinálltuk. De gondoljatok bele nagyanyáink korába,szoknya fel be és ki és csak ugy potyogtak a gyerekek,nekem nagyim mesélte. ugyhogy jön az a gyerek igy is ugy is.
11. koppanya (válaszként erre: 8. - Cyntia)
2009. júl. 29. 16:23
:) igen :)
10. macs77
2009. júl. 29. 15:38

Sziasztok, szia Cyntia :)

Hát akkor mi kakukktojások vagyunk, Dorka babánk nekünk is úgy jött össze hogy egymás utáni 3 nap voltunk együtt :)

2009. júl. 29. 15:11

Sziasztok nálunk bejött a mindennapos szex,meg volt nemrég a neten,hogy a naponkénti azért jó mert frissül a sperma és így csak az életképes egészséges spermák jutnak be,állítólag meddőnek mondott pároknál tesztelték nagy sikerrel.

A doki nekem azt javasolta 2-3 naponta viszont a peteérés hetében naponta akár többször is lehetünk együtt.És nálunk bejött igaz volt 1 vetélésem is,de most 24 hetes terhes vagyok a 3.babával.

8. Cyntia (válaszként erre: 7. - Koppanya)
2009. júl. 29. 14:48

Te tudod persze.


Mondjuk nekem is van némi közöm a témához..


De ha belegondolsz: a 2 naponkénti olyan ritka a naponkéntihez képest?


És bejött a 2 naponkénti?

7. koppanya (válaszként erre: 6. - Cyntia)
2009. júl. 29. 14:32
Nekünk kimondottan az orvos ajánlotta a 2 naponkénti akciózást, a naponkénti szeretkezés "árt" a sperma minőségének.
2009. júl. 29. 13:36
A minden 2. napot túl gyakorinak tartom. Ilyenkor rosszabb a minősége az ondónak és nehezebben tapad meg. Ajánlott a ritka szeretkezés. Akkor biztos (legalábbis nálam is) a siker.
5. e799f80651 (válaszként erre: 4. - Nikice)
2009. júl. 29. 10:37
nekem hátrahajló méhem van
2009. júl. 29. 10:35
Egy kis kiegészítést írnék, ha a cikk írója megengedi. Aki tud róla, hogy hátrahajló méhe van, annak az "akció" után előnyösebb a hasonfekvés.
2009. júl. 29. 10:30

szia

és bejött? meg van a 2. gyerköc?

2009. júl. 29. 10:06

ez aranyos volt:)

Hát nálunk egyeske véletlenül fogant, egyszer nem figyeltünk, én voltam felül, szóval nagyon akarhatott jönni, mert még a "póz" és a gravitáció sem hátráltatta:))

2009. júl. 29. 10:03
Második gyermekem "tervezésekor" komoly kutató munkálatokat végeztem a könnyű és gyors teherbeesés érdekében. Mindent szerettem volna megtenni azért, hogy ne kelljen várnom rá, minél előbb sikerüljön beköltöztetni a pocakba.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook