Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfi szerelmet vall neked, de te nem viszonzod.Szereted, de nem szerelemmel.Tudod tökéletes lenne vele, de nincs nálad szerelem. fórum

A férfi szerelmet vall neked, de te nem viszonzod.Szereted, de nem szerelemmel.Tudod tökéletes lenne vele, de nincs nálad szerelem. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
103. c28612d577 (válaszként erre: 102. - Bdf78cc352)
2014. márc. 21. 10:31

Ez szerintem egy isteni szerencse, hogy ti így egymásra találtatok, és olyan jó ilyeneket hallani.

Az embernek vissza adja a reményt. Én nagyon sok boldogságot kívánok nektek. Remélem még sokak számolnak majd itt be hasonló tapasztalatokról.

Köszönöm.

102. bdf78cc352 (válaszként erre: 100. - C28612d577)
2014. márc. 21. 10:24
Nem:) nem hittem azt. A nekem , azt jelenti hogy én látom a 21 éves énjét is , még ma is.Kell a lángolás főleg fiatal korban, ha az ember oda kozmál egyszer kétszer a saját tüzében, megbecsüli a megbízható jó emberket.Sajnát szememmel láttam már olyat aki fiatalon megalkudott, 37 évesen meg dobott mindent mert nem tanulta meg időben , hogy a lángolás csak egy ideig tart, nem örökké:)
101. c28612d577 (válaszként erre: 99. - Bdf78cc352)
2014. márc. 21. 09:59
A parázsból még lehet tűz, de ha a tűz kialszik, nem mindig marad parázs.
100. c28612d577 (válaszként erre: 99. - Bdf78cc352)
2014. márc. 21. 09:57
Örülök neki, hogy így látod. Ez a természetes, nem akarok a kegyeidért harcolni. :-D Ne érts félre nem megbántani akarok senkit. Pusztán érteni szeretném, mert ez így nekem nagyon olcsónak tűnik.
99. bdf78cc352 (válaszként erre: 98. - C28612d577)
2014. márc. 21. 09:51
TE ENNYIRE KIS NAIV VAGY?Cuccolni? vinni kel szép helyekre?Végig dologztam az életemet, apámon kívül nem tartott el senki(ő is csak míg tanultam).Nem a párkapcsoalt folyamatos munka,FOLYAMATOS.Két közös gyrekünk van, felneveltük őket és ha azt hiszed ez valami mesevilág, a nő pedig egy hülye báb akit meg lehet etetni tévedsz.Megmondom ahogy van ha 28 éves vagy még fiatal vagy egy langyi kapcsolathoz.Mondjuk már bocs, de a párom 20 évvel idősebben is jobb pasi mint te,nekem:)
98. c28612d577 (válaszként erre: 97. - Bdf78cc352)
2014. márc. 21. 09:40
Tehát akkor tudományosan meglehet fogalmazni a tartós párkapcsolat lényegét. Amikor a nő szerelmes jól meg kel cuccolni, vinni kell szép helyekre, adni kell az élményeket, a dopamin úgyis felfokozza, és ez elég a folytatáshoz, mert az agy kellemes élményekkel társítja be az illetőt?
97. bdf78cc352 (válaszként erre: 96. - C28612d577)
2014. márc. 21. 09:34
jÓ EZT INKÁBB NE.hAD TUDJA MINDENKI MAGA MIT AKAR.23éve vagyok házas, de a fene se tartott volna ki ha nincs az elején a szerelem.Szelidült, de ha csak nem vagy 40 felett, kell a tűz az elején:)Jobban mint a parázs.És ha a te tüzed parazsa jobban becsülöd mert neked lobogott.
2014. márc. 21. 09:19
Ne is haragudjatok, de fejetetejére állt a világ? Mi fontosabb van a szeretettől? A szerelem az csak vágy, dopamin hormon semmi több. Elmúlik. Lejön a rózsaszín köd, és ráeszméltek, hogy az aki iránt éreztétek nem szerethető, mert csak a vágy volt meg, de semmi más. Ezért van annyi szakítás. Ez férfi női részről egyaránt igaz. Az egyik érzés szívből tisztán fakad, a másik az csak testi, hormonális. Ezek szerint ti nem is társra, hanem egy érzésre vágytok? Szerelem kell, nem szeretet? Hát melyik szól egy életre könyörgöm! Vagy azt szeretnétek, hogy a köd után amikor tisztán láttok legyen jó az amit ott találtok? Szerelmesnek lenni, akár kibe lehet. Még látatlanul is. Plátói szerelem. De szeretni azt hány embert tudtok szívből igazán azért aki? Nem is csodálom, hogy ilyen könnyen kihasználnak titeket a pasik.
95. bdf78cc352 (válaszként erre: 4. - Miss Angel)
2014. márc. 21. 07:01
kapcsi :) most lettem öngyi:)
94. coller (válaszként erre: 93. - C114183a1c)
2014. jan. 2. 17:23
Szóval 25ödike óta nem kerestem egyáltalán, se barátnőinél nem érdeklődtem.. így a helyes..
93. c114183a1c (válaszként erre: 91. - Coller)
2014. jan. 2. 16:53

Akkor valamit félreértettem... :(

Csak mert ezt írtad: "Arra nem érkezett semmi válasz..így fogtam magam és másnap felhívtam az egyik barátnőjét (talán a legjobbat). Elmondtam neki is amiket itt nektek és a lánynak is elmondtam..és a végén mondtam, hogy készítettem egy montázst és szeretném ha megmutatná a páromnak.."


Így nem fogja érezni a hiányodat, ha másokon keresztül akármivel folyamatosan bombázod.

92. coller (válaszként erre: 89. - Toprengo)
2014. jan. 2. 16:17
Elfoglaltság úgy ahogy megvan, kis edzés meg fürdőbe járkálok de a motor még mindig darabokban.. Távol vagyok tőle, nem keresem, csak rossz érzés nagyon, hogy nincs a közelemben..
91. coller (válaszként erre: 90. - C114183a1c)
2014. jan. 2. 16:15
Igen, nem a barátnőitől tudom amit leírtam..hozzá nem fog visszajutni. Nem kerestem se őt se egyik csajt se..
90. c114183a1c (válaszként erre: 87. - Coller)
2014. jan. 2. 15:59
Tényleg megértetted, hogy mit akartam Neked írni! :D
89. Toprengo (válaszként erre: 87. - Coller)
2014. jan. 2. 15:43

Szia coller!

Lehet, hogy jól értelmezed a jeleket, de én a helyedben várnék még.

Valamilyen érzelmi gát van most ebben a lányban, amit a jelek szerint egyedül akar leküzdeni. Csak ezután lehettek boldogok, ha a szíve téged választ.

Találtál valami elfoglaltságot? A motorod egyben van már?

Próbálj még távol maradni a lánytól.

2014. jan. 2. 15:19
egyértelmű:meg kell neki mondani kerek perec hogy sose fogod úgy szeretni őt ahogy ő szeretné,vagyis szerelemmel.pont ebbe a helyzetbe vagyok,bár úgy veszem észre,hiába a szavak és hiába adtam tudtára világosan,mi a szitu,reménykedik...na ez nem épp kívánatos számomra,de mint ember kedvelem.bár akármilyen sz*r érzés le kell építeni,szánalomból"szeretni"nem érdemes,sőt...nem is lehet!
87. coller
2014. jan. 2. 14:13

Vannak apró változások..de még semmi kézzelfogható.

Szenteste küldtem neki 2 smst ami igazából rólunk, közös jövőnkről szólt. Arra nem érkezett semmi válasz..így fogtam magam és másnap felhívtam az egyik barátnőjét (talán a legjobbat). Elmondtam neki is amiket itt nektek és a lánynak is elmondtam..és a végén mondtam, hogy készítettem egy montázst és szeretném ha megmutatná a páromnak.. akkor nem tette meg. Majd 29-edikén találkoztunk egy rendezvényen ahol én elég jól elvoltam és ezt ő láthatta mert este 11kor megszüntette a kapcsolatunkat Fb-n. Azóta sem kerestem.. csak tudom, hogy Hétfőn csajos kupaktanács volt mert teljesen kivan és, hogy sürgősen kell neki az a montázs látni akarja. Persze eleinte nem akarták odaadni de végül kiharcolta. Csak lejárt a letölthetősége.. Szilveszter este elment ezekkel a csajokkal bulizni de szomorú volt és hiányoztam neki így nem érezte jól magát. Persze a maszk fent volt, arra a külső szemlélő azt mondaná, hogy minden ok.

Tegnap kora délután kaptam egy üzenetet attól a csajtól akinek anno küldtem a linket, hogy adjam meg újra ha még 'fontos'. Megadtam, megnézték vagy nézte a párom.. azóta semmi egyéb nem történt..

Ha jól értelmezem már 2x legyőzte a buksiját a szíve és még mindig kell, hogy rájöjjön hiányzok és minden jó lesz. De mi van ha túl makacs ahoz, hogy lépjen? Én még 1,5 hetet adtam arra, hogy nem keresem..akkor felhívom. De nagyon rossz ez az egész, hogy nem ölelhetem és érezhetem az illatát..

Mit gondoltok ezekről a történésekről?

Mert én úgy vettem ki, hogy ezek rám nézve pozitívak..

86. coller (válaszként erre: 85. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 23:54
Ok, képben vagyok. Nagyon kicsi az esélye, hogy találkozzak bárkivel is, szerintem nem lesz gond..
85. c114183a1c (válaszként erre: 84. - Coller)
2013. dec. 25. 23:46
Nem, ne így értsd! Azért ne kérdezz rá a Barinőknél, mert akkor ha találkoznak Vele, elmondják Neki, hogy Te érdeklődtél. Ne érezze azt, hogy hiányzik Neked! Ha össze is futsz a Barinőivel, róluk kérdezz csak, majd hirtelen jusson eszedben, hogy találkozód van, vagy mittudom én. Lényeg, hogy lépj le!
84. coller (válaszként erre: 80. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 23:14

Sajnos minden így van ahogy írtam. Az a pici plussz nincs meg egyedül benne, de rajta lennék azon, hogy sikerüljön elővarázsolnia magából..


Erre a csajos megbeszélésekre találtam egy részt, bemásolom: "Sajnos a barátnők ritkán adnak jó tanácsot.

Sokszor részlehajlók Feléd, és tárgyilagos hozzáállás helyett még olajat öntenek a tűzre, és együtt szidhatjátok a barátodat a „minden pasi egy rohadék” szellemében.

Előfordul, hogy nem merik megmondani az igazat. Máskor meg irigyek, és szívesebben látnak egy rossz kapcsolatban, mintsem hogy őszintén tudjanak a boldogságodnak örülni, és tanácsaikkal előmozdítani azt."

83. coller (válaszként erre: 82. - Toprengo)
2013. dec. 25. 23:08

Ohh akkor bocsánat valamiért azt gondoltam férfi vagy, sorry!


Fényezőhöz kell vinni a cuccait de csak Január végefelé ér rá.. Lehet eljárok uszodába meg valamit sportolni még..

82. Toprengo (válaszként erre: 78. - Coller)
2013. dec. 25. 21:44

Erős vagy, ki fogod bírni. Rakd össze azt a motort. :-)


Ja, én is nő vagyok, csak nem mondtam. :-D

2013. dec. 25. 21:34
Az olyan rossz mikor az ember nem szerelmes valakibe, de az belé igen. Velem is volt már ilyen, a szalagavatós párom zúgott totál belém, és olyan rossz volt a próbákon mindig bepróbálkozott. Egy fél évet kellett így kibírnom, nagyon kellemetlen volt, mert hiába mondtam, hogy nem érzek úgy nem vette lapot. :/ aztán végre mikor vége lett a próbáknak úgy kerültem ahogy lehet, szerencsére már nem is írogat. De akkor nagyon rossz volt, de nem akartam megbántani szegényt.
80. c114183a1c (válaszként erre: 79. - Coller)
2013. dec. 25. 21:28

Nem tudok konkrét időpontot írni, de 1-1,5 hónapig biztos, hogy semmilyen úton-módon nem keresném. És ez alatt azt értem, hogy a Barátnőin keresztül sem! Mert hidd el! Ahogy Ti Pasik, úgy mi nők is megbeszéljük a dolgokat. Éreznie kell a hiányodat!!!


Én szívből drukkolok Nektek, mert ha tényleg úgy van, ahogy írtad, bolond lesz, ha eldob Téged!

79. coller (válaszként erre: 66. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 21:08

Szia démon angélique!


Alig vártam, hogy egy nő is hozzászóljon.. Mégiscsak kicsit közelebb vagy a női lélekhez :)


Szerinted mennyi lenne az az idő amíg ne keressem? 1hónap? 2? 6? Megéri várnom rá mert tudom, hogy vele minden tökéletes lesz! Vagy inkább várjam meg amíg ő keres szerinted is?

78. coller (válaszként erre: 77. - Toprengo)
2013. dec. 25. 21:02

Igen magába zárja mert még a legjobb, legközelebb álló "barátnői" se látják, látták, hogy valami gond van...

Igen ezt tudom és valahogy meg is fogom valósítani, hogy ne keressem. Sajnos motoros vagyok és a gép darabokban..ez lenne a hobbim..szóval valamit majd csak találok.

Igen, én is naplót írok reggel, este..részben mükődik is..


Ha másról nem akkor az ottmaradt sok cuccot miatt eszébe fogok jutni..direkt otthagytam az órámat amit tölle kaptam meg jópár ruhát is.. Meg Péntek este adtam neki egy képkeretett rólunk készült fotókkal amiket kicsit átszerkesztettem amikor meglátta elkezdtek potyogni azok a nagy krokodil könnyek.. Ezt a keretet Vasárnap olyan helyen láttam ahol sokszor elmegy és rátud nézni..


Nagyon köszönöm mindenkinek a tanácsát és segítőkészségét, nagyon jól esik!

77. Toprengo (válaszként erre: 63. - Coller)
2013. dec. 25. 14:28

Szia Coller!

Ha nagyon jó volt a kapcsolata az édesanyjával, akkor magába zárja a fájdalmát. A bulikkal, szórakozással akarja feledni ezt a hatalmas fájdalmat.

Próbáld meg kibírni, hogy nem keresed őt. Semmilyen formában.

Tudom, hogy ez nagyon nehéz neked, de talán most tényleg időre van szüksége. Nem miattad, hanem önmaga miatt.

Ha te vagy számára az igazi, rá fog jönni. De ehhez az kell, hogy érezze a hiányodat.

Ha van kedvenc hobbid, sportod, merülj bele. Vagy kezdj bele valamibe, amit mindig szerettél volna csinálni. Keresd a barátaidat.

Amikor magamba zárkózom egy nehéz élethelyzetben, írni szoktam. Kiírom magamból a fájdalmat.

Sok erőt kívánok neked!

76. c114183a1c (válaszként erre: 75. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 25. 12:38
(Igen, pont erre gondoltam, hogy talán mégsem kellene szétoffolni a topic-ot. Érdemes lenne kiírni egy szavazást, vagy egy új topic-ot nyitni ebben a témában.)
75. 1bf89bddf4 (válaszként erre: 74. - C114183a1c)
2013. dec. 25. 12:36
(Milyen jó nekem, különleges vagyok. :-) A nőkről is elmondható valami hasonló, s bár ennek fejtegetése érdekes lehet(ne), talán érdemes is lenne eszmét cserélni róla, de tényleg nem offolom tovább a kolléga topikját, van elég baja és fájdalma enélkül is...)
74. c114183a1c (válaszként erre: 73. - 1bf89bddf4)
2013. dec. 25. 12:28
(Mert szerintem 10 ezer férfiból 1 gondolja így... Bár lehet, hogy keveset írtam!)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook