Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfi szerelmet vall neked, de te nem viszonzod.Szereted, de nem szerelemmel.Tudod tökéletes lenne vele, de nincs nálad szerelem. fórum

A férfi szerelmet vall neked, de te nem viszonzod.Szereted, de nem szerelemmel.Tudod tökéletes lenne vele, de nincs nálad szerelem. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
43. K.né
2009. márc. 18. 20:31
Már kicsit nyugodtabb vagyok, de pokol volt, Eszméletlenül imádtam és a szívem mélyén most is szeretem talán. De ennek nincs jövője. Az eszemmel tudom. És talán itt a boldog élet ígérete, csak még nem kellene beleugranom. Remélem tud várni rám. Vagy hülyeséget akarok?
42. K.né (válaszként erre: 41. - 333b793c85)
2009. márc. 18. 20:29
Néha magam sem tudom. Egyszer akar engem egyszer nem, majd megint akar, aztán megint bizonytalan. Szerelmes, és elvileg mindkettőnket szeret. Na de én az ilyet nem ismerem. Tehát lépek. Ha ő nem dönt, döntök én.
2009. márc. 18. 20:20

Bocs, de csak most látom, hogy van egy kisfiad is, én eddig az adatlapod nem néztem.

Így már teljesen értem, hogy nem vagy túl az előző kapcsolaton. Biztos, hogy menthetetlen?

40. K.né
2009. márc. 18. 20:14
Köszönöm, imádom is nagyon. 25-én lesz 6hónapos.
39. diegóóó (válaszként erre: 38. - 274c9996b8)
2009. márc. 18. 19:54
Ezt már én is írni akartam.Tényleg nagyon gyönyörű,tünemény.:)
38. 274c9996b8 (válaszként erre: 37. - K.né)
2009. márc. 18. 19:50

Hat persze teljes szivemmel,megertesemmel !(ha ez jelent valamit ?)

Gyönyöru a kisfiad !

37. K.né (válaszként erre: 36. - 274c9996b8)
2009. márc. 18. 19:17

Szia!

Ne haragudj rám, de sok minden összejött. :-( Vagy még nekem? :-(

2009. márc. 18. 18:43
Azt hiszem a 23.beiras az ami a legjobb valasz neked ! Nem tudnam en sem jobban megvalaszolni a kerdesedet !
35. lilura
2009. márc. 18. 17:06

Bocsi, de Én úgy gondolom, hogy ha valami az elején már nincs meg, akkor az később sem fog valóban kialakulni...persze megszeretheted, sőt meg is szokhatod, de a Szerelem vagy jön vagy nem.

Nem érdemes megalkudni egy kapcsolatban.

2009. márc. 18. 17:00
Nem tudom igazán, én próbáltam, nem ment. Ha már az elején nincs semmi bizsergés, csak az ami 5 év múlva lenne, akkor szerintem nem megy.
33. diegóóó (válaszként erre: 32. - 333b793c85)
2009. márc. 18. 16:30
Így van.Nálam is a csókkal kezdődött a dolog.Akkor már tudtam hogy jó lesz ez.:)
2009. márc. 18. 16:26
Ha meg nem olyan régi és megvan a vonzalom, akkor vágj bele, mit veszíthetsz? Vannak ennél faramucibb helyzetek is és talán segít továbblépni. Még az is lehet, ha megcsókol előjön a bizsergés is :-)
31. K.né
2009. márc. 18. 16:04

Nem hiszem, hogy lezártam. :-(

Biztonságban érzem magam vele, de mégis félek.

Kitekinteni soha nem tudnék. Ez biztos. Még akkor sem, ha nem működik. Tapasztaltam és nem okozok ilyen fájdalmat. Inkább megmondom és lezárom. Ez tényleg így van, ilyen vagyok.

Kedves, udvarlós, türelmes, talán meghódít. Vagy nem? Igazából szeretném.

Nem túl régi barát.

Este jövök vissza. Köszönök minden eddigi hozzászólást. Ne kíméljetek, minden szemszögből szeretném látni a dolgot. Tényleg segítséget kérek. :-(

2009. márc. 18. 15:50
Nagyon hamar kitekintenél az ilyen kapcsolatból, ezt pedig a másik nem érdemli meg. Legyél őszinte, és hagyd hogy mást tegyen boldoggá!!
29. zsugabubus007 (válaszként erre: 17. - K.né)
2009. márc. 18. 15:48
És teljesen lezártad már a múltat? Nem lehet, hogy ez is oka a bizonytalanságodnak?
2009. márc. 18. 15:48
Látod a jövőtöket együtt közösen?Mert ha nem akkor ne törd magad.Ha nem érzed magad biztonságban mellette akkor soha nem fogod.
27. 333b793c85 (válaszként erre: 25. - Diegóóó)
2009. márc. 18. 15:47
Ez így szerintem teljesen rendben van. Én arra gondoltam - az eredeti kérdésből úgy értettem -, ők már régóta ismerik egymást és ez egy teljsen kialakult barátság. Persze, más, amikor egy a haveri kör és egyszercsak "egymásrataláltok", megpróbálod és bejön, ez tök jó!
26. zsugabubus007 (válaszként erre: 19. - 333b793c85)
2009. márc. 18. 15:45

Hát ez egy érdekes történet és hosszú lenne ide. Nekem előtte is hosszú kapcsolataim voltak, nem vagyok az a hirtelen váltogatós tipus.


De az első fél évben "csak" jó éreztük magunkat együtt és semmi több...még egyszer eszembe is jutott, hogy kell ez nekem??? De aztán rájöttem, nem tudom mit veszíthetek, hát haladjunk tovább. Fél év után elmentünk nyaralni és ott ránkzuhant a rózsaszín köd :-)))

25. diegóóó (válaszként erre: 22. - 333b793c85)
2009. márc. 18. 15:43
Én még nem kezdtem úgy kapcsolatba bele hogy szerelmes voltam.Meg volt a vonzalom,tetszett,kedvesnek találtam,sok közös dolgunk volt,de ezt még nem nevezem szerelemnek.Nekem az már közben alakul ki.A páromat is ismertem előtte már egy éve.Közös a baráti körünk.Ő kezdeményezett én belementem a vonzalom miatt és aztán hamar jött a szerelem is.Eddig mind a két kapcsolatomnál így volt.Az első 4,5 évig tartott,ez pedig most 9 hónapja.
24. Serry (válaszként erre: 12. - K.né)
2009. márc. 18. 15:40

Nem érzed azt a bizsergést, de a többi ok?

De ismerős:)) Pontosan így voltam a férjemmel én is. Nekem ő 9 hónapig udvarolt ez alatt soha nem bizsergett. Viszont volt bizalom, tisztelet, egyetértés és sok sok szeretet köztünk. Mi most már 6 éve vagyunk házasok és van két kisfiúnk. Teljes harmóniában élünk és nagyon szeretjük egymást. Nincs tényleg nagy bizsergés, de vannak nagy egymása szeretések,ha érted mire gondolok.

Szóval szerintem van remény. DE egy biztos az ilyen érzéseidről kell beszélgetni. Én is elmondtam a férjemnek anno,hogy így érzek. Akkorra már képtelen voltam lángolni, nagyon megégettem magam.

Én úgy érzem csodálatos házasságban élünk.

2009. márc. 18. 15:40
Én is indiszkrét leszek.Előre is bocsi és ne válaszolj ha nem akarsz.Olvasom mindig a tudásbázis kérdéseidet."Honnan lehet tudni, hogy csak fellángolás-menekülés vagy tényleg szerelem?"-ezt is figyelemmel követtem.Ez akkor Rólatok szólt?
2009. márc. 18. 15:39
Biztos igazatok van, én csak azt mondom, hogy eleve hosszú távú dologra számítani úgy, hogy nem érzed a szerelmet értelmetlen dolog. De persze ha valakinek a párkapcsolat egyenlő egy bizalmas barátsággal, akkor hajrá, mindent bele!
21. K.né (válaszként erre: 15. - Alexa77)
2009. márc. 18. 15:39
Lehet igazad van. Igen, nagyon megszenvedtem. És nem merek szeretni. Mert tudat alatt félek újra átadni magam az érzésnek. Ezt hogy győzzem le?
20. K.né (válaszként erre: 13. - 333b793c85)
2009. márc. 18. 15:38
Gyűlölöm a magányt és ő megszépíti a napjaimat. Igen, annak indult, hogy istenem ne legyek egyedül, de már nem azért keresem. Egyszerűen hiányzik ha nem beszélünk. Nagyon jól érzem magam vele, és magamnak teszek szemrehányást amiért nem érzem azt amit ő. Hülye vagyok?
19. 333b793c85 (válaszként erre: 14. - Zsugabubus007)
2009. márc. 18. 15:37
Szia, nagyon örülök, hogy olvashatom, amit itt írsz magadról és gratulálok! Tényleg. De azért tisztázzuk, hogy először nem egy hosszú távú kapcsolatra számítottál igaz? Valahogy csak úgy alakult, nem? De javíts ki ha tévedek!
18. diegóóó (válaszként erre: 14. - Zsugabubus007)
2009. márc. 18. 15:37
A én kapcsolatom is így kezdődött és most hatalmas a szerelem.Persze a vonzalom az már előtte is meg volt.
17. K.né (válaszként erre: 14. - Zsugabubus007)
2009. márc. 18. 15:35
Változnak az idők... Ez van most.
16. Serry (válaszként erre: 10. - 333b793c85)
2009. márc. 18. 15:35

Nem ,hogy válaszoljak az első felvetésedre. Nem szerelmen kell alapuljon egy kapcsolat. Az régen halára van ítélve, mert a szerelemnek múlnia kell, ahogy a sláger mondja. Sőt a szerelem el is múlik, mert az olyan lobbanékony dolog.

Egy igazán életre szóló kapcsolat szereteten és bizalmon alapul.

A szerelem ráadásul vak is. Én a férjem nem lángoló szerelemmel szerettem és szeretem. Tény szerelmes vagyok belé. Ez olyan megnyugtató érzés inkább szeretet mint szerelem, nem fog múlni tudom.

De persze ha a férfit nem ilyen szeretettel szereted, olyannal amiről tudod, hogy átalakul hiába lenne tökéletes a másikat ámítanád azzal,hogy vele vagy.

15. Alexa77 (válaszként erre: 12. - K.né)
2009. márc. 18. 15:34
Az eszedbe jutott már, hogy ha ez a férfi bizony szexuálisan is vonz és mindaz igaz, amit leírtál, akkor nem a szerelem hiányzik? Arra gondolok, hogy írtad, megszenvedted a szerelmet. Lehet, hogy csak azért nincs ott a "bizsergés" mert félsz a szerelemtől...
2009. márc. 18. 15:33

Szia!

Magadról beszélsz?..már bocs a hirtelen, indiszkrét kérdésért, csak az adatlapodon és a naplódban ott a férjed?! ...vagy már nincs és ez egy friss dolog?


Amúgy Én úgy mentem bele a mostani kapcsolatomba, hogy nem volt elsőre szerelem- no igaza van Diegóóónak, vonzalom az volt - aztán lett szerelem és tart is!!!Sőt már gyümölcse is van!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook