Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férfi szerelmet vall neked, de te nem viszonzod.Szereted, de nem szerelemmel.Tudod tökéletes lenne vele, de nincs nálad szerelem. fórum

A férfi szerelmet vall neked, de te nem viszonzod.Szereted, de nem szerelemmel.Tudod tökéletes lenne vele, de nincs nálad szerelem. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. márc. 18. 15:32

Szerintem eleve csak azért gondolkozol rajta, mert már most nem akarod megbántani a visszautasítással, és esetleg most egyedül vagy, jó lenne Valaki, akiről tudod, hogy szeret, de hidd el, később még rosszabb lesz, amikor már hosszú távú terveket szövöget veled, te pedig még mindig csak azért leszel ott, mert nem akarod megbántani. Meg fogod bánni azt is, hogy belekezdtél, mert úgy fogod érezni, hogy elrabolta egy csomó idődet és saját magadra fogsz haragudni, amiért "hagytad".

Ez talán így durván hangzik, de mindkét oldalon tapasztaltam milyen, amikor csak az egyik fél szeret szerelemmel és hidd el, hogy nem alakul ki később. Nagyanyáink sajnos kamuztak :-)

12. K.né (válaszként erre: 10. - 333b793c85)
2009. márc. 18. 15:31
Csak tudod, nekem nem a szerelem a legfontosabb, hanem a bizalom, tisztelet, megbecsülés, szeretet. Mert ezek, ha ápolják, örök dolgok. A szerelem mulandó, sajnos tapasztaltam és megszenvedtem. Nem merem "csak" a szerelmet vadászni. Nem a kapcsolatra értettem hogy tökéletes lenne, hanem Ő partnernek, társnak. Egyszerűen ugyanolyan mint én. Befejezzük egymás mondatait, humorunk és gondolkodásunk egyforma. Még mint férfi is vonz. DE NEM ÉRZEM A BIZSERGÉST, A SZERELMET. Ez alakulhat még? Azt mondta vár rám. De nem szeretném megbántani soha. Tanácstalan vagyok.
11. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Diegóóó)
2009. márc. 18. 15:26
A vonzalom azért tényleg fontos,egyetértek!
2009. márc. 18. 15:26

Sziasztok! Bocs, hogy csak így belecsöppenek, de már a kérdésfeltevésnél hibádzik valami... visszakérdeznék! Ha nem szereted őt szerelemmel, akkor hogyan lehetne tökéletes a kapcsolat? Nem a szerelmen kellene alapulnia?

Az már persze más kérdés, amikor hosszú kapcsolat után kihűlni érzed a szerelmet és akkor megmarad a kölcsönös bizalom, tisztelet és barátság, de akkor még mindig van lehetőség "újra feldobni" valamivel... ha eleve nem volt meg, akkor a kapcsolat lényege veszik el. Nincs min dolgozni, legjobb esetben is csak egy nagyon jó barátságot tudsz összehozni, és lehet, hogy nem fog haragudni rád, amikor majd közlöd vele, hogy többre vágysz, mert biztosan hiányozni fog a bizsergés, amit vele nem érzel.

9. K.né (válaszként erre: 7. - K.né)
2009. márc. 18. 15:26
Saját magamnak válaszolok: hiába játszok tiszta lappal, akkor is megbántódik, mert egy szerelmes ember csupa remény, tudom magamról... Á, nem tudom.
2009. márc. 18. 15:23
Szerintem attól is függ hogy vonz e mint Férfi,van e szexuális vonzalom köztetek.Ha ez nincs akkor én nem vágnék bele,mert ezt hívják barátságnak.Ha a vonzalom meg van akkor van esély esetleg szerelemre is a későbbiekben.
2009. márc. 18. 15:23
Az érdemest úgy értettem, hogy nem akarnám, hogy sérüljön a másik fél, mert nem tudhatom fogom-e viszonozni. De ha ő ezzel tisztában van, akkor felfogható úgy, hogy nem árultam zsákban macskát?
6. Alexa77 (válaszként erre: 2. - K.né)
2009. márc. 18. 15:21
Csak akkor érdemes, ha te úgy érzed, lehetne valami. Mondták a régi öregek, hogy a szeretet legyen meg, a szerelem megjön idővel... Nos, lehet hogy megjön, lehet, hogy nem. Akkor pedig el lehet rontani piszkosul.:-(
2009. márc. 18. 15:20

szerintem nem érdemes...

már csak azért is, mert már így álsz hozzá, hogy érdemes-e...

2009. márc. 18. 15:20

Szerintem egy ilyen kapcsiba kár lenne belemenni,mert te nem tudnád az érzelmeit úgy viszonozni,ahogy ő szeretné,és szenvedne.

Persze van olyan is,hogy később alakul ki a szerelem az egyik fél részéről,de sztem ez ritka...

2009. márc. 18. 15:20
A szerelem ugy is szeretetté változik. Szerintem bevállalható.
2009. márc. 18. 15:18
Jöhet még a szerelem? Érdemes belevágni?
2009. márc. 18. 15:17
A férfi szerelmet vall neked, de te nem viszonzod.Szereted, de nem szerelemmel.Tudod tökéletes lenne vele, de nincs nálad szerelem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook