Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napossal 90 kiló ellen fórum

90 napossal 90 kiló ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 90 napossal 90 kiló ellen

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1696. szlia72 (válaszként erre: 1694. - Sz.Panka)
2009. jún. 2. 15:27

szia szupper a 2kg- hát még a 8!!!!

mióta is csinálod a diétát? min akaesz szigoritani 8nap alatt2kg az jó!!!!!!!!!

vagy ??????????

2009. jún. 1. 14:13
jaj a mai víznapom elmaradt mert éhes lettem és ettem husit:S:Sde még az a baj h bűnöztem is kicsit:/
1694. Sz.Panka
2009. jún. 1. 08:04
Sziasztok lányok! Ma volt a szokásos nyolcadik napi mérlegelés, és 2 kiló mínusszal büszkélkedhetem. Így összesen 8 kilótól szabadultam meg. Most azért megbeszéltem magammal, hogy lesz egy-két szigorítás, mert néha úgy érzem, mintha nem is fogyóznék, annyit zabálok. És egy hónap múlva a nyakamon egy balatoni hétvége... Ti például mit tudtok az up-date tésztákról? Használja valaki?
2009. máj. 31. 14:30
ma gyüminap...holnap pedig víznapozok:/ junius 28.-ig 5 víznapot fogok tartani...kicsit durva lesz de muszáj:S
1692. nefelejcs
2009. máj. 30. 22:14

Helló mindeki!


Megvolt a keményítő nap, ebédre hagymás krumplival, késő délután pedig egy kis rizzsel. Este pedig Rubint Rékáztam, felsőtest formálás és comb...még most is remegnek az izmaim. :) Elmentem egyet futni is, de a kutyám ugrálgatásai miatt inkább séta lett belőle. Na majd holnap! :)

1691. szlia72
2009. máj. 30. 13:50

sziasztok !

tegnap megvolt az aerobik!Panka egessz kedvet kaptam hozzá !!!!

NEMSOKÁRA itt a nyaralás jó lenne minél több- kg től megszabadulni:)

1690. coryk (válaszként erre: 1688. - Nefelejcs)
2009. máj. 30. 09:07
Hurrá elindultak lefelé a dekák!!!!!!!!!!!!!!
2009. máj. 29. 15:33
Szia, hajrá sok sikert és kitartást -:)
1688. nefelejcs
2009. máj. 29. 15:03

Sziasztok! Ma kezdtem a diétát, elszántabb vagyok, mint valaha.:)

Olvasgattam a fórumot, nagyon lelkesítő mindaz, amit írtok, belőletek próbálok erőt meríteni! :)

Hajrá mindenki! :)

1687. coryk (válaszként erre: 1686. - Sz.Panka)
2009. máj. 29. 10:11

Szia!

Egy kevés olajat forrósítok, abba egy kanál barna nádcukor, rá a borsó, sózom. Majd majdnem készre párolom. 1 doboz kókusztejet öntök rá és azzal készre főzöm. Még egy kis vizet is öntök rá nem sokat. Mikor a borsó kész, egyharmadát turmixgépbe rakom, teljesen pürésítem és azzal sűrítem a főzeléket. Lehetne keményítővel is, de így intenzívebb a borsó íze.

Hát ha tetszik ha nem, mindenképp kell mozogni a lányom vett magának szintén lépcsőzött, hát úgy gondoltam kipróbálom. Ezt még tévézés közben is lehet használni. Ráadásul nem foglal nagy helyet.

1686. Sz.Panka
2009. máj. 28. 21:33
Körözött! Mekkora ötlet! És én azt hogy szeretem! Köszi Fiona. Szia Coryk, üdv újra, látom mindenki kedvet kap a mozgáshoz is! A kókusztejbe keményítőt raksz? Írnál nekem egy pontos receptet?
1685. coryk (válaszként erre: 1682. - C8f7404b48)
2009. máj. 28. 20:47

Sziasztok!

Visszaszálltam a családi diétába és közben vettem egy lépcsőző gépet.

Nálunk ma mézes-mustáros csirke volt lila káposztával.

Holnap borsó főzelék, amit kókusztejjel készítek.

1684. Fiona (válaszként erre: 1677. - C8f7404b48)
2009. máj. 28. 19:59
körözött, én azt is ettem fehérje napon.
1683. Sz.Panka
2009. máj. 28. 19:57

Sziasztok lányok! Ki hogy van?

Szlia, nagyon ügyes vagy, kitartás, jól fogod magad érezni! Én most estem haza, úgyhogy a mai sport elmarad, pedig ma uzsonnáztam : egy egész doboz mackósajtot. Tudom, tudom, ne mondjatok semmit. De úgy éreztem, meghalok, ha nem ehetek. Nyilván nem haltam volna meg, és nem kellett volna egy egész dobozzal benyomni, de ez van. Még szerencse, hogy fehérje nap van... Ha nem tudnám, hogy nem eshetek teherbe, biztos lennék benne, hogy terhes vagyok.

Bettus, én a krumplit is megeszem hidegen :) Gondolom, nem lepődtél meg :) Pl. petrezselymes krumpli natúr paradicsomszósszal; rizibizi. Nekem akkor mázlim van, hogy a munkahelyem mellett van egy kínai étterem, és ott van egy ún. "szerzetesek eledele" nevű kaja, bambusz, brokkoli, káposzta, sárgarépa, zöldbab van lepirítva, és kész. Kb. 250-300 Ft az egész, változó náluk az ár:), azt nem sokallom egy ebédért.

2009. máj. 28. 15:30
köszi a tippeket. keményítő napra valami ötlet?
2009. máj. 27. 22:25
uhhh most csináltam a rubint rékás 5 perceseket....áh a hasizmosat nem birtam:S
2009. máj. 27. 21:58
ma nem is volt vészes ez a gyüminap....hmmm fincsi cseresznyét ettem:P délután voltam futni és jól esett nagyon:)32 napom van a nyaralásig...muszáj fogynom:S nekem az a baj h a hasam nagy:S és azért fürdőruhában az pont látszik...
1679. szlia72 (válaszként erre: 1678. - Sz.Panka)
2009. máj. 27. 19:40

Panka !peldat vettem rolad es most jottem aerobikrol mondhatom halalomon vagyok naon kifaradtam:)

Bettus vigyel fincsi sulthusit es salit az hidegen is finom!nyama.....

1678. Sz.Panka
2009. máj. 27. 16:08

Szia Bettus! Szerintem a ropi szénhidrát. Én protein napon mindig húst eszem, és hidegen is meg tudom enni :) Mint mindent :) A húst sütni szoktam, igyekszem változatos módon tenni : fokhagymás tejfölben római tálban; paradicsompürében oreganóval tesiben; most per pillanat göngyölt húst sütök holnapra. És ezeket mind-mind meg tudom enni forrón, langyosan, melegen, hidegen és sajna bármikor. :) A kedvenc húsom fenn van a receptjeim közt, szerintem az is ehető hidegen.


Szlia, köszi a biztatást, és neked is kitartás, és biztos, hogy látszik rajtad, csak te nem veszed észre, mert minden nap látod magad :)


Copfos, én is gratulálok neked!

2009. máj. 27. 15:32

sziasztok lányok, proteines napra kérnék kaja tippeket. sajna a munkahelyemen nincs mikró csak hűtő úgyhogy ez gáz. valami olyan kaját kéne kitalálni amit hidegen is lehet enni. ötlet? vettem ma azt a kukit amit a gyerekek esznek meg hagymás karikát ez volt a mai kajám. de nem volt valami éhségcsillapító.

A ropit hova soroljátok?

1676. szlia72
2009. máj. 26. 15:23

copfos! tok jo ha eszreveszik! rajtam sajnos meg nem latszik:( de nem adom fel!!!!

panka te aztan mindent beleadsz ! szerintem jonni fog az eredmeny is !!!! kitartas!!!

1675. Sz.Panka (válaszként erre: 1673. - Szlia72)
2009. máj. 25. 21:53

Nekem a lépcsőzőgép jött be nagyon, meg a kickbox. Ezen kívül hetente háromszor megyek hypoxitréningre ( bár a jövőhéten lejár a bérletem, és nem igazán tudnám kigazdálkodni egy újabbnak az árát ), egyszer pedig infraszaunába. Sport előtt karcsúsító zselével masszírozom be a combom és a fenekem. Ez így jól hangzik, de az eredmény nem közelíti ám meg a vártat!

Én rántott dolgokat nem szoktam enni, mert az én fejemben a tojás, a liszt meg a prézli nem illik keményítő napra, de az ismerőseim simán ették, és semmi gond nem volt belőle. Én nem keverem, és visszajött egy kiló, tehát keverd nyugodtan !:) Mindegy, most örülök a kis 7 kiló mínuszomnak, a kicsit is becsülni kell! Kitartást mindenkinek!

2009. máj. 25. 20:29
jaj ma ketten is észrevették rajtam és megjegyezték h fogytam:)ez oan jóól esik és erőt add:)
1673. szlia72 (válaszként erre: 1671. - Sz.Panka)
2009. máj. 25. 19:38

sziasztok!

Panka sajnos nincs semmilyen tippem csak erdekelt ,en most probalom magamat ravenni a mozgasra!neha szoba bicizek de nem rendszeresen sajna!

ebedem rantott karfiol sult krumpli es sali

nagyon gaz ? vagy meg belefer a dietaba?

2009. máj. 25. 18:53
Sziasztok!Lányok fel a fejjel.Lehet, hogy velem van a baj, de szerintem meg lehet szokni a kajálást.Én egyszerűen nem gondolok rá, hogy milyen lenne úgy enni, mint előtte.-nem filózok rajta, hogy de jó is lenne egy jó marhapöri nokival pl.Igaz én két hét alatt -2 kg-val büszkélkedhetek, de mellette ez a napi 14 km biciklizés is segít. Formálódni formálódtam már, és ez nekem elég akaraterőt ad.Na jó könnyen dumálok, mert a párom miatt csináljuk a diétát, és ezért lehet, hogy lazán veszem, de be tudom tartani.Na kitartás!!!!
1671. Sz.Panka
2009. máj. 25. 16:43

Szia Coryk, én is el voltam keseredve, de ne adjuk fel!!!! Eldöntöttem, hogy azért sem bűnözök egy falat erejéig sem, nehogy már ne bírjam ki! Szorítok neked is!

Szlia, igen sportolok, törekszem arra, hogy azért hetente négyszer-ötször aerob mozgást végezzek, és jól megizzadjak. Én infraszaunázom is. Miért? Van vmi tuti tipped? :)

2009. máj. 25. 15:43
ma paprikás krumpli:)
2009. máj. 24. 12:43
sziasztok.a tegnapi gyüminapom annyira rossz nem volt:)ma husi nap,először víznapot szerettem volna tartani de amikor megláttam h itthon mien fincsi kaja van elis döntöttem h majd máskor tartok víznapot:)kitartás emberek megcsináljuk:)eddig -4kg:)
1668. coryk
2009. máj. 24. 11:30

Sziasztok!

Azért nem írtam, mert egy kicsit elkeseredtem, proteines napon olyan "halálos éhség" tört rám, hogy este befaltam, a déli maradékot. Majd olyan rosszul voltam 3 napig, plusz 3 napos migrénes fejfájás is hozzájárult, hogy egy hétre felfüggesztettem a diétát. Persze nem álltam neki zabálni, levest és főzeléket ettem, mert egyszerűen ezt kívántam. Ma fehérje nap van és most én is azt eszem a többiekkel. Mérlegre nem álltam, mert jó ideje meg sem mozdult a dekák sem. Lehet, hogy mától folytatom, de lehet, hogy még 4 napot kihagyok, majd holnap meglátom.

1667. szlia72 (válaszként erre: 1666. - Sz.Panka)
2009. máj. 24. 10:06

hat Panka elhiszem hogy csalodott vagy ,de fel a fejel ,megindulnak azok a franya kilok!!!!!!!!!

en sem merek merlegre allni!nekem csutortok a merlegeles napja .Panka te tornazol?

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook