Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyitársakat keresek, akik kalóriaszámlálással küzdenek a kilók ellen fórum

Fogyitársakat keresek, akik kalóriaszámlálással küzdenek a kilók ellen (beszélgetős fórum)


9. c9f9b53798 (válaszként erre: 7. - Sibetti)
2012. aug. 3. 15:38
nekem is ajánlották, igazából már másfél éves a kislányom, és eddig a szopi mellett én csak (mások általában pont fordítva) híztam és híztam, de mivel szeretnénk Kistesót is, így év végére le kellene adni azt a tíz kilót, és annyi lenne a súlyom, amivel kezdtem az első terhességemet, és akkor próbálkoznánk is újból - a kislányom pedig remélhetőleg akkor már nem fog szopizni (bár elég nehezen megy egy ekkora gyereknél a leválasztás, mert eszes!:)))és kiköveteli a cicit magának)
8. zsanzi88 (válaszként erre: 2. - Sibetti)
2012. aug. 3. 15:34

Köszi szépen , bele fogok olvasni!

Sok sikert a maradék leadásához :)

7. Sibetti (válaszként erre: 4. - C9f9b53798)
2012. aug. 3. 15:34
Nagyon tetszik ez az oldal! Eddig még nem találkoztam vele. Ügyes vagy, hogy tudsz fogyni és mellette még szoptatsz is.
6. zsanzi88 (válaszként erre: 3. - Pici Manócska)
2012. aug. 3. 15:33
Gratulálok a fogyáshoz és sok erőt kívánok neked a megtartáshoz!!!
5. zsanzi88 (válaszként erre: 4. - C9f9b53798)
2012. aug. 3. 15:32
Szia! Örülök , hogy van kedved csatlakozni!!! :)
2012. aug. 3. 15:30
én csatlakozom, a kaloribazis.hun vezetem a kajálásomat, igaz én nem eszek "fogyókúrásan", mert szoptatok, viszont próbálok sokat mozogni hozzá - így azért ált. negatívba zárom a napot, 10 kg-tól szeretnék év végére megszabadulni, eddig 5 kg ment le 3 hónap alatt
2012. aug. 3. 15:27

Szia

Azt nem mondom, hogy csatlakozok, mert én már elértem a célom szinte ugyan ezzel a módszerrel..

egészségesebb kaják, kalória limit és sok-sok mozgás...

Most a tartás a cél....ugyan így kalória limit megszabva és mozgás... :)

szerintem nagyon jó ez a modszer, mert végül is és semmit nem tettem tiltó listára...mondhatni volt nap mikor a sütitől fogytam...

sok sikert és kitartást kívánok neked...

2012. aug. 3. 15:26

Szia!


Sok sikert kívánok Neked! Én két éve így fogytam 10 kg-ot. Most két hete újra belevágtam mert szeretnék 5-6 kg-ot fogyni. Az előző 10-ből csak 1,5 kg jött vissza, az is az idei nyaralás alatt.

Én most csak odafigyelek, nem számolok, nagyjából már tudom mit lehet és mit nem. És persze tornázok.


Engem anno nagyon motivált egy blog, aminek az írója közel 40 kg-ot fogyot. Talán már hallottál is róla. Épp a napokban írt egy összefoglalót a fogyásáról.

www.noneletmod.blogspot.hu


Ha érdekel olvass bele!

2012. aug. 3. 15:18

Helló!!!


Ez már a sokadik általam indított fórum , de remélem , ez lesz a leghatásosabb is a súly csökkenés terén.

Nagyon sokféle fogyit kipróbáltam már kisebb nagyobb sikerrel.

Az egészséges életmódot meg a kalória számlálást "vegyítettem" remélem be fog válni ezzel már mostanában többször próbálkoztam és úgy tűnik , hogy működik mert88 kiló 80 dekáról indultam és most le ment 83-84 kilóra most meg pár napja újra neki láttam és 82 kiló voltam ma reggel , tehát valószínűleg működik csak azért , hogy ne adjam fel társra van szükségem meg azért nem nagyon vagyok még benne ezekbe a kalória számlálós dolgokban. Ha van kedved csatlakozz!!! :)

Zsanzi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook