Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napossal 90 kiló ellen fórum

90 napossal 90 kiló ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 90 napossal 90 kiló ellen

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
1816. Edó baba
2009. okt. 16. 15:37

Szia!

Olvastam a cikkedet és érdekelne ,hogy sikerült a fogyid? Sikerült büszkén betoppannod az esküvőre? Én is csináltam már a 90 naposat és most is szándékozom valamit csinálni,de nem tudom ,hogy mit válasszak. Leveledet várom,pusz,Edit

1815. sagievi (válaszként erre: 1813. - 64cb523242)
2009. okt. 15. 12:52

Szia! Igen, Évi a nevem. Hát le a kalappal előtted, hogy tornázol és bicajozol is naponta. Én 97 kg-osan nem bírtam mozogni. Örültem, ha a házimunka meg a melóbajárás sikerült. Már 16 kg mínusz is sokat javított a mozgásomon.

Nekem sokan mondták a fogyókúra alatt, hogy milyen sokat fogytam. Sőt az első 5 kg-t is észrevették már, pedig akkor még 90 fölött voltam. És nagyon-nagyon jó húzóerő volt.

Nekem is sokszor van lelkiismeret furdalásom a csokievés után.

1814. Gaby76 (válaszként erre: 1812. - 64cb523242)
2009. okt. 15. 08:57
szia! nem tornazom. Nincs hely a lakasban. futni nem birok, edzoterem 10-15 kilometeres korzetben nincs, uszoda ugyszinten. Pedig imadok - imadnek uszni. Sőt, azt is bevállalnám, hogy megkérnék egy edzőt arra: fogyasszon le. De azokban a konditermekben 10 km-re innen nincs edző sem, aki segithetne. Már azon gondokodom, hogy a fővárosba, Pozsonyba mennek edzőterembe, ott keresgele, de az meg oda-vissza 100 kilometer, eléggé költséges fogyás lenne. Akkor már az a zöld lötty, amit említettel, az is olcsóbb! :-( MA NAGYON EL VAGYOK KESEREDVE4!!!!!
1813. 64cb523242 (válaszként erre: 1811. - Sagievi)
2009. okt. 14. 12:11

Szia Évi!!/remélem jól vettem ki a neved/

Az este megint ehetnékem volt és este ettem egy kis párolt rizst,hiába...,gondolom kezd a szervezetemnek elege lenni a nyerskosztból,pedig nem akarok még erről lemondani.Ma sem ettem még semmit,reggel megcsináltam a norbimat,meg a biciklizizést,és,,,,még nem ettem semmit.Ez így nem túl jó.Nem tudom mit kellene tenni az éhségrohamok ellen,érdekes amúgy,ha egy picit eszem el tellek,nem tudom jobban megmagyarázni,de utánna hatalmas a lif,,hogy minek kellett enni.Akartam este mégegyszer tornázni,hogy ledolgozzam,de már nem volt erőm....17.-én lesz két hónapja.Ma könyörögtem az öcsémnek kicsit dícsérjen már meg hisz látható a fogyás...Nem hiszik el mennyire fontos most ez nekem,hogy más is lássa már rajtam a változást!El fogom érni azt a pontot,hogy már nem látom magam reálisan,és azt fogom gondolni,hiábavaló az egész!!!!!Pont az volt a bajom 17 évesen is,senki nem tudatosította bennem,mit is értem el.Olyan természetesnek veszi mindenki,megszokják,pedig 109-ről 78-ra,nem mindegy,Az emberek irigyek,és meg nem dicsérnének....pedig fontos lenne...megszenvedtem érte.Ezt is meg fogom csinálni,eldöntöttem!!!!Csinos akarok lenni!!!!!!!!!Már most tapasztalom,könnyebb a mozgás,a fürdés,hihetetlen....Nem tudom megmérne már a mérleg,de még nem akarok ráállni.z 5 évvel ezelőtti nadrágom kicsit lötyög rajtam,felpróbáltam,ez augusztusban úgy 10cm-rel nem jött rám,ó hogy gyűlölöm én ezeket a varratott nadrágokat....,ha elérem a 130kgt,akkor már tudok venni magamnak,de jó lesz...Elegem van már a melegítökböl!!!!!

2009. okt. 14. 11:52
Kedves Gabi!Gratulálok a házassági évfordulótokhoz!Ne emészd magad,ha tegnap kicsit többet ettél....Tornázol,ha igen mit?
1811. sagievi (válaszként erre: 1809. - 64cb523242)
2009. okt. 14. 10:16
Szia! Én is mindig délután és este őrülök meg! Akkor jár mindig a kajáláson az eszem.
1810. Gaby76 (válaszként erre: 1809. - 64cb523242)
2009. okt. 13. 23:01
szia! Ma nem tudtam irni, hazassagi evfordulonk volt, azt unnepeltuk. Na a merleg este nem mutatott tulsagosan szep sulyt, holnaptol ujra koplalas :-) Csak nem tudom hogyan, mert a ferjecskem kokuszgolyokat gyartott nekem este :-)
1809. 64cb523242 (válaszként erre: 1808. - Gaby76)
2009. okt. 13. 16:16
Amióta zöldségen élek nincsen savam az almától,pedig nekem is sok a savam,meg ami a leglényegesebb epekövem van,kb2 cm-es.A normális kaják közűl alig tudok valamit enni,szinte mindentől beteg vagyok,Érdekes,hogy a salátában a paprika,hagyma nem okoz problémát viszont ,ha meg vannak főzve....halál!!!Valamelyik nap ettem pár rántott karfiolt,hajnalban azt hittem megpusztulok.Egyébként elég rendszertelen az életem,napi egyszer étkeztem sok éve már,általában szendvics,krémtúró.joghurt.Ezért is sikerült a 112 kilómról így felhíznom,Ezt a súlyt sokáig tartottam,meg úgy 8 éve a barátom egyik napról a másikra lelépett,minden szó nélkül,bánatomban pedig ettem....A mostani súlyom is tartom 4-5 éve.Szokatlan volt most a salátámnál,hogy naponta többször egyem,de be kell indítani reggel az anyagcserét,legalábbis azt mondják az okosok,mindegy mit de enni kell,Amúgy olyan 10 körül eszem elöször.Érdekes,hogy azt lehet mondani 2 óráig el lennék,meg ált.el is voltam anélkül,hogy egyek,mitől lehet az,hogy délután szeretnék enni?Az édességehetnék is ált.ilyenkor jön rám ,meg este,Te nem tapasztalál ilyet??Hiába mondják ilyenkor egyél gyümölcsöt,mert édes,nem használ...
1808. Gaby76 (válaszként erre: 1806. - 64cb523242)
2009. okt. 12. 22:17
koszi a tanacsot, de nekem eg a gyomrom az almatol, citrusoktol - savtultenges. nem nagyon eszem gyumolcsot.
1807. 64cb523242 (válaszként erre: 1804. - Sagievi)
2009. okt. 12. 21:00
Köszönöm neked is a segítö szándékod,élek vele.
1806. 64cb523242 (válaszként erre: 1805. - Gaby76)
2009. okt. 12. 20:58

Sziasztok.

Ma nagyon rossz volt,délelőtt elvoltam,sütöttem croissant,ettem belőle,meg este sütit.Ehetnékem van,nem tudom tegnap óta olyan édességevéstört rám,majd belebolondultam,nem tudom mitől van ez,pedig ettem salátát,mégis...Most lelkiismeretfurdalásom vagy,Gyorsan lezavarok egy norbit,meg a biciklizésemet,talán igy nem vétkeztem túl sokat.Nem tudom hogyan lehetne az agyat arra átkódolni,hogy ne gondoljon az evésre.Nagy a csábítás,nehéz megállni!Próbálj meg Gabi enni te is egy kis almát,körtét,hogy ne legyél annyira éhes,meg legyen valami a gyomrodban.Tudom ez nem telít,de megszokható.puszika

1805. Gaby76 (válaszként erre: 1803. - 64cb523242)
2009. okt. 12. 20:29
Ma csak egy egyszerű kis kérdésem van. Hogy vagy? Közérzet és lelkiállapot és fogyókúra szempontjából? Ma egész nap úton voltam. Csak úgy megyek és rohangálok egyik helyről a másikra, hogy teljen az idő és ne kívánjak enni. Ma sajnos zabálási kényszerrel ébredtem! De délutánra egész jól átment rajtam, aztán 4 körül ettem valamit :-)
1804. sagievi (válaszként erre: 1803. - 64cb523242)
2009. okt. 12. 12:14

Szia! Én a szétválasztódiétával fogytam le 16 kg-ot. 96 kg-ról indultam, 79-80 kg vagyok. De még én sem elégedtem meg ezzel a súllyal, még szeretnék fogyni. Odafigyelek a mennyiségre, nem eszem a húshoz köretet, 6 után nem eszem stb... És minden nap 30 perc szobabiciklizés. Igazad van, hogy küzdessz azért, hogy csinosabb légy és könnyebben elfogadjanak. Sajnos a mi kicsi országunkban nagyon sok az előítélet.

Ne felejtsd el, a szépség belülről fakad.

Ha kérdésed lenne a 90 napossal kapcsolatban, nyugodtan írjál, akár priviben is szívesen válaszolok.

Sok sikert kívánok Neked!

1803. 64cb523242 (válaszként erre: 1802. - Gaby76)
2009. okt. 11. 12:31
Sajnálom ,hogy így jártál,azoknak is rossz lehet akik a fogamtásgátlótól kezdtek hízni.Nekem tulajdonképpen,a súlyhoz a szervezetem hozzászokott,mármint fizikailag.A napi kis tornám mindig megvolt,meg nem akartam ki plötyi lenni,ha már kövér vagyok ne legyek teljesen szétfolyva,Edzésben vagyok,csak kevés időm van magamra,de most végleg beláttam helyettem senki nem tesz meg semmit,magamnak kell ezt megszenvednem,Csak jó lenne ha támogatást kapnék.Nagyon nehéz ellenállom,még itthon lakom,és hát ugye főznek,és nagy a csábítás.Valamelyik nap például rákóczi túróst sütöttem,nem tudtam megállni,hogy ne egyek belőle,de aznap 2x ducitréningeztem,Hiába az édesség hiányzik,nem ettem én soha mázsaszámra,meg nem is fogok,de néha egy sportszelet,az hiányzik...Remélem tényleg nem lesz késő és megtalálom én is a párom,talán nagyobb lesz az önbizalmam.Rájöttem arra is,hogy nem kell szégyellnem magamat,merni kell beszélni a problémámról,sok sok ember segítőkész,amint látom,nem tartja meg magának a tudását,tapasztalatát.Te is közéjük tartozol,rendes vagy.És,az előbb kimaradt megnéztem a képeid,nagyon csinos lettél,kis aranyos vagy!Úgy szeretnék szép ruhákban járni,olyan nőiesekben,nem pedig melegítőben,pólóban...sokszor eszembe jut, a 78 kilóm,blúzok,szoknyák,és nem értem magamat,hol volt az eszem,hol volt a tárgyilagosságom,hogy igenis jól nézek ki............Egy a lényeg,a régi életet el kell felejteni....Ja ,kenyér ,érdekes egyáltalán nem hiányzik
1802. Gaby76
2009. okt. 11. 11:30
én vékony voltam 29 éves koromig. 50-60 kg között változott a súlyom, hízásra hajlamos voltam, vagyok, de odafigyeltem. Aztán a gerincbetegségemet infúziókkal meg hormontartalmú gyógyszerekkel kezelték - nem segítettek egyébkén -, akkor olyan hirtelen elkezdtem hízni, hogy szinte naponta 1 kilóval több lettem! Egyik hónapról a másikra 85 kg lettem, aztán még több. Az ízületeim a 60 kg-hoz voltak szokva, és eljutottam oda, hogy a térdem nem bírt el!
1801. Gaby76 (válaszként erre: 1799. - 64cb523242)
2009. okt. 11. 11:26
En is 33 éves vagyok, csak 3 éve mentem férjhez, a párom fél év után kérte meg a kezem. Nagyon igazad van, hogy még nem késő, itt az idő. Ne maradj egyedül! Néha idegesítő az a másik,de nélküle meg kibírhatatlan hosszútávon. Bármilyen módszerrel is fogysz, fontos, hogy fogyjál! De az is, hogy néha megpihenj, mert nem vagy kecske, hogy életed végéig túléld nyers zöldségen
1800. Gaby76
2009. okt. 11. 11:23
A döbbenettől még a szavam is elállt... Próbálom elképzelni mi mindenen mehettél át!!! Abszolút megértem, hogy nem vagy hajlandó tűrni a megaláztatásokat!
1799. 64cb523242 (válaszként erre: 1796. - Gaby76)
2009. okt. 11. 10:02

Szia,Gabi.

Nekem az a legnagyobb problémám,hogy kicsi korom óta túlsúlyos vagyok,nem szeretem,ha kövérnek neveznek,ez túlsúly.Szóval igazad van,a nyerszöldséget bírálják.Voltam klinikán 4 éve fogyókúrán,660kal.étrenden,semmi,csak ami víz,salakanyag távozott.146 kg-san jöttem ki.Azt mondták,teljesen leáll az anyagcserém,az utólsó ember lennék aki meghal a földön,ha éhínség lenne,hát köszönöm,megbíztattak,Pedig nem eszem sokat,soha nem is ettem,de nekem mégiscsak sok lehet.Az életem folyamán kora gyerekkoromtól számos fogyókúrás teát,ilyen -olyan étvágycsökkentőt kipróbáltam,hasztalan.A klinikán a fogyókúrám alatt olyan megaláztatás ért....egy rakás orvostanhallgató elé ki lettem ültetve,hogy nézzétek,milyen torzszülött.Nem mondták,hogy mit akarnak,ott ültem ,az adjunktus kitett közszemlének,pizsamában,huszonévesen,,,,,megalázó volt.Járnom kellett volna kontrollra,ha esetleg gyomorszűkítö műtétre kerülne sor,akkor legyen előéletem.Azóta se voltam feléjük se,magamnak próbálkozom,még nem sikerült rájönnöm,mi a legjobb megoldás. "szakemberek "vannak,de minek,semmi kézzelfoghatót nem mondanak,csak általánosságban beszélnek,megbotránkoznak a külsődön/pedig én nem vagyok annyira hájaS,megvan a fizikumom,rendszeresen tornázok,súlyzózom,arányos vagyok/16 ÉVESEN KEZDTEM KOMOLYEN FOGYÓKÚRÁZNI,AZ ISKOLAORVOS ÁLLANDÓAN LEHÍVATOTT MÉRÉSRE,ÖSZTÖNZÖTT,DECEmBERBEN 109 VOLTAM,januárban már 106,és lefogytam 78kilóra.Nem érzékeltem a változást,szörnyű volt,ha ma visszagondolok rá.....nem voltam tisztában mit is értem el.Senki sem tudatosította bennem,hogy ember jól nézel ki!Most meg itt vagyok,fiatalon,nem kellek a kutyának sem,ilyen súlyosan,nem is járok sehová ahol szórakozni lehetne.Nincs is megfelelő ruhám.Már gyűlölöm a varratott nadrágokat,rettentö nehéz az életem,és magányos,szégyellem magamat az emberek előtt.Most végképp elhatároztam lefogyok,33 éves vagyok,még nem késő.........Augusztusban volt az unokatesóm lagzija,nem mentem a szertartásra ,mert nem volt miben mennem,istenem hová jutottam....Anyuka példáján felbuzdulva elkezdtem kutatni a neten,számos oldalt találtam ami a nyers ételek fogyasztását javasolja,lúgosítással.Van valamilyen zöld lötty,ami állítólag sejtszinten segít lúgosítíni,napi 5 litert kell meginni belőle.Na a napi 5 liter folyadék,eleve telít...Szóval gondoltam,rendelek,,,23000 ft egy havi adag,keress rá az újbiológiára,ott megtalálod.Namármost,ha egy havi adag ilyen drága,kinek van erre pénze????Minden ,amit úgy gondolsz,hogy jó lenne,nem tudod megfizetni.Szemétség,szükséged lenne rá,és nem érheted el..Úgyhogy most csak a zöldségnél ragadtam,de azért ha lenne pénzem rendelnék,kipróbálásra,Egyébként írtam a nőnek ,hogy lehet e valami mellékhatása,de nem reagált rá,már egy hónapja,akkor most mi van??Te nem szoktad nézni a viasat3 an,szombat délutánonként volt idáig a mutasd a tányérod,ott is mindíg a zöldségekkel fogynak 8 hét alatt,igen jelentős súlytól szabadulnak meg,csak van benne valami,Mondtam Anyukának,hogy milyen nagy a szülő felelőssége a gyereke felé,mert te azt eszel,amit Ő ad!!!!!Persze míg kicsi,fiatal vagy.Jelen tudásom birtokában,nem kellett volna azt a sok megaláztatást,csúfolást,kiközösítést elviselnem,amit kaptam,már az óvodában,ezt senki nem értheti mit szenvedtem,Szóval most jó úton haladok,tudom ez sem a lehető legjobb út,csak ennek most hatása van,és nem akarok lemondani róla,addig míg lefogyok,addig nem,És persze mindíg mindenhol érdeklődöm,bővítem az ismereteim,mert nekem a hagyományos étkezéshez nem lehet soha visszatérni,ezt eddig is tudtam,Meg kell találnom az arany középutat,hogy ne érezzem a lemondást,mert,azért enni jó,és főleg jókat enni jó.Na,mindegy,most elkezdtem valami teát inni,zöld,meg jáva tea,az egyik ismerős adta,5 litert kell ebből is meginni.Már iszom egy hete,legyűröm az 5 litert,állandóan pisilnem kell tőle,átmossa a szervezetet,csak nem tudom,hogy van e valamilyen mellékhatása????Félek,hogy felborítja a hormanháztartásomat,mindegy kipróbálom,egy hónapot megcsinálok.Azért is érdekelne,hogy van e valaki ,aki ezt a szétválasztó diétát megcsinálta,és használt neki,Meg lehet csinálni??Mit jelent a mindennapokban ez a z egész,hogyan lehet megvalósítani.Tudom az enber,ha rászánja magát akkor,persze megszokja mit lehet ,mit nem bizonyos napokon,csak aki már megcsinálta annál már tudás van..Én is szívesen elmondom bárkinek a tapasztalataimat.

1798. Gaby76
2009. okt. 11. 08:24
én is fogytam a mellembol, nem is keveset, de ez nem bant, mert regen kis idomokkal rendelkeztem. hat hogy mennyire log vagy sem... magam sem tudom eldonteni, mert ha korombeli nem plasztikazott holgyet latok meztelenul a teveben, ennyire neki is log... mivel vszonylag lassan fogytam, mas testreszemet nem erinti a logo bőr.
1797. Gaby76
2009. okt. 11. 08:22
a 23 kilo 6-7 honap alatt ment le... nem is akartam ettol gyorsabban fogyni, mert felek a visszahizastol es a logo bőrtől
1796. Gaby76 (válaszként erre: 1795. - 64cb523242)
2009. okt. 11. 08:20

szia! nos, készulj fel, hogy biralni fognak azert, hogy csak nyers zoldseget eszel. en nem foglak, mert hozzad kepest sokkal konnyebb voltam, de 106 kilogrammal engem sem erdekeltek a modszerek, csak az, hogy beinduljon a fogyas!

A modszerem nem tul kulonleges. Eloszor az adagokat csokkentettem, na meg kihagytam bizonyos elelmiszerek, foleg a tejtermekeket és a panirozott dolgokat. olajban nem fozok semmit. Csak akkor eszem, ha mar tenyleg agyon ehes vagyok. a reggelim csak egy kave, az ebedet meg probalom kitolni, hatha kibirom 4-ig, akkor mar nem is vacsorazom. Ha nem birom ki, akkor ebed es vacsora. Kenyeret ritkan es keveset, de ugyanezt mondhatom minden tesztarol.

1795. 64cb523242 (válaszként erre: 1793. - Gaby76)
2009. okt. 10. 18:13
Szia Gabi!Gratulálok a fogyásodhoz,szépen meg lett az eredménye,most már csak tartanod kell a súlyod.Én már mondtam,azt hiszem,aug 17.én kezdtem zöldséggel,mást nem eszem,hozzá jött még a duci tréning 1,meg most már 8 km szobakerékpár,Sokat fogytam,a kezdeti jól laktam,de mégis éhen haloktől eljutottam odáig,hogy szeretem a nyers zöldségeket,és jól is lakok tőle,Igaz a héten volt némi kilengésem süti téren,de hagyományosan nem étkeztem azóta.Persze,most is minden szívfájdalom nélkül bekajálnék,de tartom magamat,,,Még nem mértem meg a súlyom,de már jó rám az 5 évvel ezelőtti nadrágom,Most a cél egy farmer,,,még nem volt farmerem.A nyers zöldség étellé nőtte ki magát,és hiányzik is ,kívánom.Egy saláta,vagy egy fél,2-3 sárgarépa,1 uborka,2 lilahagyma,1-2 paprika,peredicsom,olíva,agy marék tök,meg napraforgómag,kis só,Van amikor 2 napig eszem,Teszek még bele egykonzervbabot,szemeset,esetleg kis sajtot,brokkolit ,céklát,gyalulok káposztát,szóval ilyeneket,meg ugye ami van otthon.Próbálom változatossá tenni,de az alap a sárgarépa,hagyma uborka,magvak...a többi csak plusz.........Valamelyik nap főztem spenótot,brokkolit,kelbimbót,és...isteni volt,a nővérem azt mondta fű íze van,Nem merek átváltani a szétválasztóra,félek,hogxy visszaesek,ez most bejött,de azért nem akarok vega lenni,nem mintha nem lenne jó,de azért ennék egyebet is,Megpróbáljam????Gabi mennyi idő alatt ment le a 23 kiló??Nekem 80 a cél,úgy azért,hogy "normális életet élhessek,Anyuka most ki akarja próbálni a gastroyal ételfutárnál a 90 napos diétát,A héten megrendelte a turbó menüt,630kal/nap.Kemény,ahhoz előbb gyomorszükülés kell,alig valami kaja,Reggel gyümölcsleves,délken párolt zöldség este meg zőldségleves,algával,Na ,aki ezt eszi tuti éhkopp,de hihetetlenül finom kis kaják...Anyuka most engem ösztönöz.Ő a nyerszöldséget 3 hónapja kezdte el enni,10kg minusz,igaz neki nem volt olyan nagy a súlya,nála lassabban mentek a kilók,meg most,kicsit lazított,85 kg,de szerintem már nem kéne fogynia,75 akar lenni,Mi a tapasztalat a megereszkedett bőrrel kapcsolatban?Nekem oda a fele mellem,bele vagyok betegedve.Tuti plasztikáztatnom kell majd,Láttátok Lagzi Lajcsi mennyit fogyott???
1794. Dorkinc (válaszként erre: 1793. - Gaby76)
2009. okt. 10. 10:31
milyen módszerrel fogytál és mennyi idő alatt?? :)
1793. Gaby76
2009. okt. 7. 20:06
sziasztok lanyok! en voltam nagyon-nagy lany néven itt a fogyokuras forum indulasakor. Fogytam 23 kilot, nem a 90 napossal, de ha valakinek tudok segiteni, szivesen megteszem
1792. sagievi (válaszként erre: 1791. - 1f9774333a)
2009. okt. 7. 12:32
Szia! Én fehérjenapon megettem a rántott húst és a rántott sajtot is. Igy is sikeres volt a diéta.
2009. okt. 5. 08:59

Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Mikor lehet rántott sajtot enni:)?

Ne röhögjetek ki:))))

Jó fogyis kérdés:)

1790. sagievi (válaszként erre: 1789. - 64cb523242)
2009. szept. 21. 12:31

Szia! Ennek a diétának a lényege, a szétválasztás. Az első és fontos, hogy délig csak gyümölcsöt ehetsz. De ebéd előtt 1 órával már ne egyél azt sem. Első nap a fehérje nap, amikor ehetsz húsokat, tejes dolgokat, tojást. A 2. nap keményítő. zöldségeket (én rizst is szoktam) ehetsz. A 3. nap (kedvencem) szénhidrát, akkor tésztákat, sütit. A 4. nap a gyümölcsnap. akkor egész nap gyümölcs. sok fórumon megtalálod a diétát, meg azt is, hogy milyen napon mit ehetsz. A gomba semleges, azt bármelyik napon eheted. Ja, még van egy második 90 nap is benne, amikor a reggeli gyümölcs, de utána már ehetsz bármit, persze mértékkel.

Az ebéd adag 20 dkg kb, a vacsi ennek a harmada. Volt amikor méregettem az adagot. Főétkezések között nasi nem nagyon megengedett. Ha nagyon éhes vagy rágcsálj mogyorót, mandulát, diót. Ezekből pár darab is laktat már. Végigcsináltam mind a 180 napot és 16 kg-ot fogytam. Neki akartam állni még egyszer, de azt most nem ment. A horoszkópom azt írta, hogy novemberben diétázzak. Majd akkor nekiállok.

Sok sikert kívánok neked és kitartást! Fogyni fogsz biztos lehetsz benne!

2009. szept. 21. 11:52
Sziasztok!Írnátok nekem a 90 napos szétválasztó diétával kapcsolatosan? 5hete nyers zöldségen élek/salátán/Nem tudom hány kiló lehetek,a 150-ig mérő mérleg nem mér meg,de fogytam,látszik.A családom is túlsúlyos,gyerek korom óta kövér vagyok,állandó fogyókúrák mellett.17 évesen sikerült fogynom 30kg.78 lettem,de triplán jött vissza,pedig nem eszem sokat.Voltam kórházi fogyókúrán is 2 hétig, semmi siker.Már nem bírom tovább,se párom se életem.....Segítsetek!!!!!!
1788. sagievi (válaszként erre: 1786. - 8559ed0e1b)
2009. szept. 14. 10:03
Én is irodában dolgozom és mindig 2-3 műanyag dobozzal érkezem. Abban hoztam mindig az ebédet, gyümölcsöt.
1787. sagievi (válaszként erre: 1785. - C8f7404b48)
2009. szept. 14. 09:59
Szia! Nem vagyok kitartó, mert ez a 2. már nem sikerül, látod, abba is hagytam. De én is igy érzem, hogy nem vagyok felkészülve most egy újabb diétára, mert az általában fejben dől el, azt mondják. Sok sikert az új munkahelyen.
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook