Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 napos diéta 2009.október 5.-től fórum

90 napos diéta 2009.október 5.-től (beszélgetős fórum)


2009. okt. 2. 18:32
detto, nekem is gyümölcs nap van, és itthon MÁR kész a rántotthusi....
2009. okt. 2. 18:19
MOST kérnék egy kis támogatást valakitől!!!!Segítség!!Gyümölcsnapom van,de a férjem most kért meg,h.süssek neki rántotthúst.SEGÍTSÉG!!Eddig olyan jól ment a nap...
2009. okt. 2. 17:47

Én is itt vagyok, Moncsi...:)

És várom a hétfőt! Bízom benne, hogy együtt könnyebben fog menni, és a nehéz pillanatokban biztatjuk majd egymást! :)


Üdvözlet mindenkinek, aki belevág a 90 naposba velünk!:)

85. moncsicsi83 (válaszként erre: 84. - Nega1)
2009. okt. 2. 17:41
Várunk szeretettel titeket a hétfői mérlegelésen :)
84. Nega1
2009. okt. 2. 14:03

Sziasztok!


Mi is a kolleganőmmel kezdjük veletek. (Kata, Meli)

2009. okt. 2. 07:52

Jó reggelt!

nekem ma van a gyümölcsnapom:((Remélem hamar elmegy ez a nap...Nektek még jó"bűnözést":)


Boldface!

Szerintem a szétválasztás lesz a lényeg nálad,a mennyiségeket növelheted,(azért a hűtőt ne edd ki:D)úgyis sokat mozogsz.Annyit azért semmi nem ér meg,h.rosszul legyél...Erről is van tapasztalatom:(Én ezért csinálom a 90 napost.

82. moncsicsi83 (válaszként erre: 74. - Mimike23)
2009. okt. 1. 23:38
Nem kell félni, menni fog a fogyás, bízz magadban. Amikor az elsőt kezdtem, én is éreztem ezt. Na jó, most még jobban, félek ettől az őszi kezdéstől, de olyan sokan vagyunk, majd erőt adunk egymásnak! :)
81. moncsicsi83 (válaszként erre: 75. - Kriszta71)
2009. okt. 1. 23:33

Na én is itt vagyok. Örömmel olvasom, hogy szaporodunk :)


Tegnapig öten jelentkeztek:

angi986

mimike23

Kriszta71

ancsyangel

Angyalka1983


Itt vagyok én is, na meg nekem ketten jelezték privátban, hogy velünk kezdenék, illetve nekem egy volt osztálytársam és egy másik oldalról egy csajszi is kezdi velünk! Szóval tegnapi adatok szerint 10 ember. Na meg most utólag: Dorkinc jelentkezett még, illetve csatlakozik hozzánk krisztacska28


Szóval ha a felsorolt emberek közül mindenki kezdi és csinálja együtt, akkor eddig 12-en vagyunk :) Már nincs sok és kezdődik... Már nagyon várom. Persze addig meg ereszd el a hajam van, élvezem a kirándulást :)

2009. okt. 1. 22:29
sziasztok én is csatlakoznék, bár már csinálom 10 napja de beszállok hozzátok! együtt 1xübb :)
79. Boldfaced (válaszként erre: 78. - Krisztacska28)
2009. okt. 1. 21:50

Hali!


köszi:) ezt sejtettem bár a lényeg h az csalásnak számít-e ha a megadott ételekből mindig kicsit többet eszek-e..nemtom h a testem bírni fogja-e ennyi élelmiszerrel az edzéseket sulit stb.. Hát reménykedem:) még 3 nap bűnmentes:P

78. krisztacska28 (válaszként erre: 76. - Boldfaced)
2009. okt. 1. 20:08

Szia!


Én úgy gondolom,h az esti,éjszakai nasikat kellene vhogy elhagynod...Hidd el tudom,h.ez nem könnyű(én is mindig estére éhezem meg)

2009. okt. 1. 20:03
Sziasztok!!Tök jó,h. ennyien elszeretnétek kezdeni a diétát:)Nekem ma van a 11.napom,de szívesen követném,ti hogyan bírjátok majd.Röviden annyit,h.nekem ennyi idő is elég volt ahhoz,h. összes ruhám kényelmesebbé váljon:))Tehát mindenkit csak bíztatni tudok,h.mielőbb kezdje el:))
2009. okt. 1. 17:21

Sziasztok!


Én is elszeretném kezdeni, de pár kérdésem lenne. Mennyire számítanak az adagok? Mivel én focista vok csak most hirtelen megnőtt a hasam és nem tudom hogy ha 20-25dkg hús elég lesz e nekem 1 egész napra,mert azért az nem gyenge 90 perc sprint és a teljesítőképességemet se szeretném rontani. Szerintetek befolyásolni fogja? a Baj nálam ott volt,h suliból haza kaja aztán megint kaja aztán édesség aztán kis kóla/akármilyen innivaló aztán csoki és még kilenckor v ha bulivolt hajnali 1-2kor is nekiálltam vacsizni.


Mindenképp leszeretnék dobni egy pár kilót hisz fiatal vok még a túlsúlyhoz(19).

2009. okt. 1. 15:16
Nekem is jó a mérlegelés így.Hányan vagyunk eddig?
2009. okt. 1. 08:07

Szép jó reggelt.


Még csak egyedül nyilatkozom,de nekem jó ugy a mérlegelés.Félek attól,hogy nem fogok fogyno,7kg-ott kellene fogynom.:)


Szia Angyalka1983!

Mi is babaát szeretnénk,még sajna nálunk sincs eredmény,Tulvagyunk minden vizsgálaton......Irok privátra ha érdekel,hogy mi derült ki nálunk:)

2009. szept. 30. 22:04

Sziasztok!


Örömmel olvasom, hogy még csatlakoznak ketten a diétához. Tök szuper, hogy ennyien csináljuk közösen! Menni fog ez, lemennek a kg-ok! :)


Mindenkinek jó úgy, ha minden második gyümölcsnap után mérlegelünk, víznap meg max 1 hónapban egyszer lesz?

2009. szept. 30. 19:22

Sziasztok!


Én is szeretnék csatlakozni!


Pár hónapja már egyszer végig csináltam( csináltuk a kedvsemmel). Akkor 13 kg ment le. Igazából azért nem folytattuk akkor, mert babát szeretnénk, de mivel azóta sem akar jönni, most megpróbálom újra. Recepteket akkor mi is mindmegettéről vettünk, meg van egy két jó oldal ami kifejezetten a 90 napossal foglalkozik. Ott is jó receptek vannak!

2009. szept. 30. 18:07
Én is abban bizok,hogy sikerülni fog,mert nagyon szeretném leadi még ezt a 7-8 kg-ott.De lehet,hogy egy kicsit rásegitek elötte 1-2 nap gyüminappal
2009. szept. 30. 18:05
Gyorsan irok,mert megyek fél 7-kor dolizni
2009. szept. 30. 18:05

Szia.


Gyere nyugodtan,szuper,hogy többen vagyunk talán jobban is megy majd

2009. szept. 30. 18:01
sziasztok én is szeretnék csatlakozni :)
2009. szept. 30. 07:54

Na bekukkantottam egy kicsit. Kiránduláson még élvezem az ehetek mindent bármikor szitut, aztán hétfőn indulásssssss :)


dady2007:

Gratulálok a babához sok sok egészséget nektek és sok örömet a kis drágához :) Majd azért írj néha a fejleményekkről! Jah és gratula a 9kg mínuszhoz! :)


Kriszta71:

Üdv a csapatban! Gyűlünk szépen, élvezet lesz együtt csinálni és olvasztani le magunkról azt a sok kg-ot :) Már nagyon várom a hétfőt! Juppijéééééééé! Indulunk az egészség és csinosság felé vezető rögös úton :)

2009. szept. 30. 06:59

Sziasztok!

Csatlakoznék a csapathoz,már nagyon tervezgettem a dolgot és az ötödikei kezdés kapóra jött,tovább már nem halogathatom:-)

2009. szept. 30. 02:19

Sziasztok!

Én is csináltam a 90 napost nagyon jónak tartom.

45 nap alatt fogytam 9 kg ez után kiderült,hogy terhes vagyok és abbahagytam,de azóta még lement 2 kg és most 23 hetes terhes vagyok és még nem híztam 1 kg sem.

Ami engem legjobban rávett,a kezdésre az volt,hogy az első terhességem után 16 kg híztam és sehogy sem ment le,szerettünk volna másik babát ami nem akart összejönni és az orvosok is azt javasolták valahogy próbáljak meg egy kicsit fogyni.Mivel nagyon válogatós vagyok ételek terén más diéta szóba sem jöhetett,ez azért is jó,mert mindent ehet az ember csak a meghatározott napon és időbe.

Szerintem a babánkat ennek a fogyókurának köszönhetem és a férjem is nagyon büszke rám,hogy mennyivel csinosabb lettem,igaz még legalább 10-12 kg mehetett volna le,na de majd szülés után újra kezdem és akkor hátha elérem az általm kitűzött célt.

Sok sikert nektek!!!!!!!!!!!!!!Kitartás az elején nagyon rossz,de menni fog.

Valószínűleg anyukám és 2 kolléganője csatlakozik hozzátok.

Itt találtok jó recepteket.

[link]

2009. szept. 29. 09:09

Nyugi majd beindul, nekem sem mindig mozdult a súlyom...

Jók legyetek, vasárnap este jövök, hétfőtől meg indulhat a menet :)


Néha lehet benézek este! Sziasztok

2009. szept. 29. 07:50
Szia angi986!Elmúlt a tegnap esti hasfájásod?Hidd el naprol napra könnyebb lesz betartani a diétát:))))
62. krisztacska28 (válaszként erre: 61. - Moncsicsi83)
2009. szept. 29. 07:38
Jó reggelt!Sajna semmit nem mozdult lefelé a súlyom a gyuminap után:((((De mivel nem szabad csüggedni,inkább úgy fogalmazok,h.nem híztam tőle:))
61. moncsicsi83 (válaszként erre: 60. - Krisztacska28)
2009. szept. 28. 21:13
Nem lehet, hogy a gyümi által bevitt sok víz? De másnap kevesebb vagy nem?
60. krisztacska28 (válaszként erre: 58. - Moncsicsi83)
2009. szept. 28. 21:04
lehet furán hangzik,de én egy gyüminap estéjén nehéznek érzem magam...Szerintem ezért megy ez a nap nehezen.
2009. szept. 28. 21:01

Hali"visszatértem".Csak elugrottam hastáncórára:)

Én se vagyok éhes ma gyüminapon,de nem vagyok valami nagy gyümölcsfan:(Ha nem 90 naposoznék szerintem fél év alatt ennék ennyi gyümölcsöt,mint most egy ilyen napon

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook