Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdte még valaki a 90 napos diétát október végén? fórum

Kezdte még valaki a 90 napos diétát október végén? (beszélgetős fórum)


2007. nov. 15. 12:40

hát az kb. 20 kiló túlsúly, ami a 90 napos szempontjából olyan közepesnek számit.


ebből olyan 10-12 kiló körüli fogyásra van esély. attól is függ, melyik verziót csinálod a sok viznapos verziót vagy a sima hagyományos 90 napost?


egyik ismerősőm 23 kilót fogyott hagyományos 90 napossal, de neki rengeteg túlsúlya volt, ja és első hónapban jobban mentek le a kilók, a második hónaptól belassult, néha meg-megállt, ezért adagot csökkentett, és mozgott is mellette. havonta tartott egy viznapot. de első hónapban elég sokat evett, és mégis fogyott.

3. 0ffc89c761 (válaszként erre: 2. - Kisnyussz)
2007. nov. 15. 12:04

Szia!

A kis túlsúly sajnos nálam nem igaz. 162 cm vagyok,és jelenleg 84 kg. Tehát elvileg bőven van mit leadni, de igen keservesen megy sajnos. Ha van esetleg valami hatásosabb ötleted, szívesen veszem. Előre is köszi!

2007. nov. 14. 13:15
Kis túlsúlynál a 90 napos alig-alig működik. Te hány centi vagy és hány kiló?
2007. nov. 14. 11:33

Sziasztok!


Én 10.29-én kezdtem, és arra gondoltam, ha más is indult aznap vagy kb akkor, talán meg tudnánk egymással osztani a tapasztalatainkat és tartani tudnánk egymásban a lelket. Várok mindenkit!!!!!

Szerintem együtt sokkal könnyebb lehet!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook