Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 hónap alatt -42 kg fórum

5 hónap alatt -42 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 hónap alatt -42 kg

137. nmarcsy
2008. márc. 28. 19:06

szisztok engem érdekelne, a B-csoporthoz tartozó ételek, ha elküldenéd nagyon megköszönném!


Lombosfa megkérdezhetem, milyen a futopadod mágneses vagy az a másik nem jut eszembe a neve. és mennyi volt? ha nem vagyok indiszkrét. Köszönöm szépen!

136. lombosfa (válaszként erre: 129. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 18:26
Jaj, dehogy bántódtam meg, csak én szeretek ragaszkodni a általam bevált és jónak ítélt dolgokhoz, amiknek ráadásul utána is szoktam olvasni. Én egyébként 5 éve a szénhidtát mentes diétával fogytam 18 kilót, amit azóa nagyjából meg is tartottam, de nagyon oda kell figyelnem, hogy mit eszem. Persze van még néhány kiló feleslegem, ezért érdekel bármilyen megoldás, ami másnak bevált. Én is a mozgásra esküszöm, nekem van egy futópadom, amit heti 2-3 alkalommal használok is, ez is segít, hogy megtartsam a súlyomat. Minden elismerésem azoknak akik ezt a kúrát megcsinálják, mert nem lehet könnyű, de én is ki fogom próbálni, mert amellett, hogy megszabadulsz jó pár kilótól, még méregtelenítheti is a szervezetet.
135. Tracsi (válaszként erre: 133. - Malacka33)
2008. márc. 28. 13:46
Lelkes Callanetics rajongó vagyok. Szóval azokat a gyakorlatokat!
2008. márc. 28. 11:15

sziasztok!

Én is ki írtam a 112. hozzászolásnál a vércsoport szerinti diéta ajánlott és nem ajánlott kajáit!

Ha vkit érdekel nézze meg.

133. malacka33 (válaszként erre: 131. - Tracsi)
2008. márc. 28. 10:39

Szia Tracsi!


Megnéztem a képeidet. Mit csinálsz hasizomerősítőnek?

132. 28f16f555c (válaszként erre: 131. - Tracsi)
2008. márc. 28. 09:46
elküldenéd priviben?
131. Tracsi (válaszként erre: 113. - Be0f9391c8)
2008. márc. 28. 09:27

Szia Mindenkinek!

Nagyon elkanyarodott a téma a diétáról! :-))

A borhoz nincs mit hozzászólnom, habár én is azt hallottam hogy kis mennyiségben a vörösbor vérképző!

A vércsoport diéta azonban jobban érdekel. Nekem van egy könyvem amibe receptek is vannak de olyan kevés hogy azzal nem lehetne sokáig változatosan enni.

A kaják szét vannak osztva vércsoportonként hogy kinek mit lehet és nem lehet! B vércsoportúaknak tudok is szegíteni mert azt leírtam gépen és meg van elektronikusan.

130. 28f16f555c (válaszként erre: 127. - Lombosfa)
2008. márc. 28. 08:58
ne foglalkozz a kötözködőkkel-felesleges.
129. pimpi3 (válaszként erre: 127. - Lombosfa)
2008. márc. 28. 08:58

Szia Lombosfa!

Nem akartalak megbántani!Ez távol álljon töllem!

Én a környezetmbe élökröl írtam,hogy felpüffed az arcuk!És kérdeztem ez igy van e mindenkinél aki iszik mindennap akár csak 1 pohárral is!Én kb másfél éve nem ittam egy kortyot se,de elötte ha elmentünk bulizni és ittam kicsit másnap az én arcom is bedagadt kicsit!2-3 napra is!De lehet ha esténként 1 pohár bort iszol akkor nem!:)

Nemtudom és ezért kérdeztem!És tényleg nem bántásbol!

Amugy én is tudom,hogy mindennap 1 pohár vörösbor jot tesz!Mi borospincék közt lakunk!:))

De hogy a diétára milyen hatással van nemtudom,ezt le is írtam!Amiket én olvastam azokba tiltják!

128. malacka33 (válaszként erre: 127. - Lombosfa)
2008. márc. 28. 08:53

Szép jó reggelt mindenkinek

Szerintem egy pohár vörös bor egyáltalán senkinek nem árt. A dédim minden nap ivott egy pohárkával ás 97 évig élt.(Bár nem biztios, hogy ezért). Az arca sem volt felpuffadva soha, borvirágos sem volt.


Rolcsi! Ma elkezdtem a citrom ivást. Remélem, hogy bírni fogom.



Legyen mindenkinek szép napja.

127. lombosfa (válaszként erre: 125. - Be0f9391c8)
2008. márc. 28. 08:34

Köszönöm a válaszodat!

A többieknek pedig az üzenem, hogy nem vagyok alkoholista, az arcom sem püffedt fel.

Én a manóim születése óta minden este egy pohár vörös száraz bort megiszom, ez még sohasem szállt a fejembe. Nagyon sokat olvatam a kis mennyiségben fogyasztott vörösbor jótékony hatásáról. Talán tegyétek meg ti is!!!

Ja és nem miden fogyókúra tiltja a pohár bort!!! Tán ennek is utána kéne olvasni!!

126. be0f9391c8 (válaszként erre: 119. - D8908b786a)
2008. márc. 28. 07:36

Szia!

Jo a lé is,ugy is ahogy te iszod,de hatásosabb ha natur iszod.

köszi.

125. be0f9391c8 (válaszként erre: 123. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 07:33

SZIASZTOK

Nem hiszem h ártana 1 kis pohár bor,de valoban csak este mert akkor már van vmi ennivalo a gyomorban,igy nem száll a fejetekbe olyan hamar mintha ezt a napfolyamán innátok.

igy van az alkohol is égeti a zsirt,de akkor ahoz enni kellene rendesen pl:kenyeret,h felszivja a piát,különben sztem egésznap mámorosak lennénk.

Én nem ittam ,mert tuti h olyan kevés kaja mellett amit én ettem,a mentö vitt volna el.

én nem javaslom,mint mondtam is,de 1 pohár este még belefér.

124. zsuzsy31 (válaszként erre: 122. - Madár)
2008. márc. 27. 22:33
Én is úgy tudom, hogy a legtöbb fogyiban tilos az alkohol, hogy ebben a diétában mit befolyásol, azt nem tudom :-(
123. pimpi3 (válaszként erre: 122. - Madár)
2008. márc. 27. 22:33

Sziasztok!

Szerintem nemnagyon szabad inni!Bár talán 1 pohár nem nagyon árt meg!De én azt vttem észre a környezetembe,hogy aki csak kicsit is iszik mindennap annak megpuffad az arca!

Nem mindenkinél van ez?

122. Madár (válaszként erre: 121. - Lombosfa)
2008. márc. 27. 22:28

Sziasztok!

Állítólag fogyókúrásoknak nem szabad alkoholt inni, mert gátolja a folyamatot. (De lehet hogy rosszul tudom.)

121. lombosfa (válaszként erre: 120. - Zsuzsy31)
2008. márc. 27. 22:07
na, most komolyan, mehet a pohár bor vagy nem??
120. zsuzsy31 (válaszként erre: 118. - Lombosfa)
2008. márc. 27. 21:54
citromkarikával :D)
2008. márc. 27. 21:11
Helló! Nekem is lenne egy kérdésem. Ha reggeli teába teszem a citrom levét és édesítőt használok hozzá az is hatásos? És még egy, hogy az üveges citromlé is jó? Vagy inkább maradjak a rendes citromnál? Köszi. És én is gratulálok.
2008. márc. 27. 18:12

Sziasztok!

Ez elég őrülten hangzik, de biztos ki lehet bírni!!

Elkezdte már valaki???

A diéta mellett megengedhető este egy pohár száraz vörösbor? Ez a gyengém és úgy tudom ez is égeti ám a zsírt.

2008. márc. 27. 16:06

Sziasztok! Először is gratu Neked!


Már napok óta én is szemezgetek a módszerrel, azt hiszem holnap bevásárolok hozzá és nekilátok....

2008. márc. 27. 15:58

Sziasztok!

Gratulálok a fogyáshoz és a babádhoz is.

Nekem is tetszik ez fajta módszer. Bár nekem csak 10 kg kell fogynom, így egy kicsit ligh-tosabban csinálom. De hál istenek imádom a citromot is és a paradicsomot is.

115. Madár (válaszként erre: 110. - Nmarcsy)
2008. márc. 27. 14:47

Helló!

Én is íztelennek érzem a parit még. De a smatch-ban van 500gr-os koktél pari csomagolt. (Marokkói) Az nagyon finom és nem íztelen. Ha veszel, akor olyat keress amelyikben sötétek a parik! az tuti finom!!!

114. Madár (válaszként erre: 105. - Be0f9391c8)
2008. márc. 27. 14:36

Szia!

Látod milyen népszerü lettél? Csak győzz válaszolni a sok kérdésünkre!( Itt ne hagyj minket!!!) Te lettél a mentorunk!!! Bocsi de nem kaptam még választ a tegnapi üzimre! Az üzijeimnél csak egy 25.-i van.

Amúgy lassan a zöldségesek citrom készlete ki fog fogyni miattunk!!!

2008. márc. 27. 13:50

"0" vércsoport táplálkozása


A "0" vércsoport tagjai energikus vezéregyéniségek, szinte egyetlen pillanat nyugtuk sincs. Ha kénytelenek egyhelyben várakozni, akkor is állandóan izegnek-mozognak. Magabiztos, társaságkedvelő emberek, szinte minden esetben logikusan gondolkodnak.


Ajánlott élelmiszerek:

- Kecskesajt

- Borjú- és marhahús

- Hagymafélék, karalábé, brokkoli

- Bab, rizs, dió, tökmag

- Zöldfűszer, kömény, petrezselyem, bors és fokhagyma ,paradicsom

- Hering, lazac, tonhal ,


Kerülendő tápanyagok:


- Füstölt ételek

- A legtöbb tejtermék

- Búza- és kukoricatartalmú ételek

- Eper, narancs, sárgadinnye

- Avokádó, káposzta, karfiol

- Burgonya, édességek


Az "A" vércsoport táplálkozása


Az "A" vércsoportba tartozó emberek igen találékonyak. Rendkívül igényesek, nem egyszer maximalisták. A stressz, a rossz környezet, s az idegesség nagyon megviseli őket. Táplálkozásukban a zöldségek játszák a legfontosabb szerepet.


Ajánlott élelmiszerek:


- Szója, lencse, bab

- Brokkoli, káposzta, tökfélék ,paradicsom

- Ponty, szardínia, lazac

- Kecsketejből készült tejtermékek

- Zöldfűszerek, mustár, gyömbér

- Áfonya, meggy, mazsola, barack, szilva


Kerülendő tápanyagok:


- Húsfélék, burgonya

- Teljes kiőrlésű liszt, búzakorpa

- Padlizsán, káposzta, paprika

- Kesudió, pisztácia

- Bors


Az "AB" vércsoport táplálkozása


Az "AB" vércsoport szülötte érzelmes és rendkívül szenvedélyes. Barátságos típus, fejlett empatikus képességgel rendelkezik, s általában optimista.


Ajánlott élelmiszerek:


- Nyúl, pulyka, bárány

- Rizs- és búzafélék

- Zöldfűszerek, torma, kömény ,paradicsom

- Sovány tej, kecske- és tehénsajtok

- Szójafélék

- Vanília, fahéj

- Szinte bármelyik zöldség és gyümölcsfélét fogyaszthatja


Kerülendő tápanyagok:


- Borjú, marha, sertés

- Füstölt lazac

- Nemespenésszel érlelt sajtok

- Hüvelyes zöldségek

- Kukorica

- Banán, narancs, tökmag

- Kapribogyó

- Égetett szesz


A "B" vércsoport táplálkozása


A "B" vércsoportúak rendkívül kreatívak, s nem tűrik a korlátokat. Erős szabadságvággyal rendelkeznek, s lelkes szervezők.


Ajánlott élelmiszerek:


- Vadhúsok, bárány

- Tejtermékek

- Lepényhal, pisztráng

- Borsó, bab, padlizsán

- Köles, rozsfélék

- Alma, körte, eper

- Zöldfűszer, gyömbér,paradicsom


Kerülendő tápanyagok:


- Csirke-, sertés- és kacsahús

- Kukoricaliszt, hajdina

- Kagylófélék, tintahal

- Füstölt lazac


Ez nem az ami a kiskegyedben volt azt nem találtam meg.

Ez a netröl van a googleban találtam,de hasonlo ahoz amit az ujságban olvastam.

112. be0f9391c8 (válaszként erre: 109. - Nmarcsy)
2008. márc. 27. 13:41

az enyém 0rhpoz,igen ha gondoljátok ide ki irom az egészet és mindenk a sajázja szerint étkezhet a diéta mellett.


igyis ugyis jo ha tudod akkor ..

111. Tracsi (válaszként erre: 109. - Nmarcsy)
2008. márc. 27. 13:18
A vércsoport diéta majd később engem is érdekelni fog! Most maradok a paradicsomlénél egyenlőre. Már régen csináltam ezt a vércsoport diétát és nagyon bejött. Arra emlékszem hogy ettem egész nap és egyáltalán nem voltam éhes de fogytam tőle. Hogy miért is hagytam abba már nem emlékszem de arra igen hogy használt!
110. nmarcsy
2008. márc. 27. 13:16

Levet na::))

Még egy kérdés elég iztelen még a pari ilyenkor lehet rá szorni egy kis sót meg örölt borsot ugy finomabb?

109. nmarcsy
2008. márc. 27. 13:14

Szia Én is iszom a citromlavat igaz, h én ugy h kb 2dl öntöttem az ásvány vizembe és azt iszom naponta, igy jó, mert ha nem megbírom inni viz nélkül is nekem nem gond.

Írsz a vércsoport diétáról neked milyen a vércsoportod? azt nem olvastam sehol?

108. be0f9391c8 (válaszként erre: 107. - 28f16f555c)
2008. márc. 27. 12:49
igen ,de melyikre gondolsz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook