Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 hónap alatt -42 kg fórum

5 hónap alatt -42 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 hónap alatt -42 kg

77. e12ac2bb5c (válaszként erre: 74. - 28f16f555c)
2008. márc. 26. 12:42
Én nem igy fognám föl, hogy kötekedik . inkább csak a véleményét irja le . de ettől függetlenül fejet hajtok mindenki előtt aki véghez tud vinni egy fogyókurát ,s mindegy milyen módszerrel . Mindenkinek saját magának kell kipuhatolni neki mi a jó . Van jó értelembe vett irigység ,és rossz értelembe . De nem kell irigynek lenni senkinek sem ,mert mindenki számára elérhető dolog csak akarat erő és kitartás kell .
2008. márc. 26. 12:29

Nem vagyok diabetikus,csak azt tudom tanácsolni amit én magam is kiprobéltam,és nem lettem beteg töle csak fogytam!

Tracsinak:igen nyugodtan igyad kaja helyett,és bármikor amikor ugy érzed h vmit ennél.

Kiváltani a kaját?ezt nem igazán értem.sztem probáld ki a c.levet meglátod nem borzaszto,és fogyni is tudsz töle.

Tanítvány:-köszike:),én kezdettöl ettem a győmölcsöt,kivéve a banánt-e kivételével mindent lehet,este6 ig.aztán csak a paradicsomot ettem.

Na és zsanett32-nek:

-nagyon szépen köszönöm h ebben a témában mellém álltál,tudod ha mindenki ilyen pozitív véleménnyel lenne mindenröl,akkor ma már nincs diszkriminácio,nem zárnak ki csoportok szépen divatosan öltözködö gyereket felnöttet az Ö"normális"világukbol,stb...

Köszi:)

75. Tracsi (válaszként erre: 70. - Be0f9391c8)
2008. márc. 26. 12:10

Köszi és remélem azért még itt leszel! :-))

Szóval a paradicsomlevet elkezdtem inni! Sajnos a citromlevet nem merem bevállalani bár ha biztosan tudnám hogy fogynék tőle az is lemenne! :-)) De ez csak akkor derülne ki ha iszonám! Ezzel tisztában vagyok!

Ha étkezés helyett a paradicsomlevet iszom az hatásos ugye?

Koplalni nem tudok! De ha van valami amivel kiválthatnám a kaját az nagyon megfelelne nekem!

74. 28f16f555c (válaszként erre: 70. - Be0f9391c8)
2008. márc. 26. 12:03

Én is ammondó vagyok, hogy ne hallgass azokra akik kötekszenek-csak az irigység beszél belőlük.Kár a szóért is rájuk.


Gyümölcsöt mit lehet enni a fogyi alatt? és te mikor iktattad be?

73. szanád (válaszként erre: 72. - 831ad879a7)
2008. márc. 26. 11:38
milyen igazad van .....
2008. márc. 26. 11:13

Sziasztok!

Ebbe a topikban pont az történt, amitől én is rettegtem húsvétkor..

Hogy majd mindenki cikiz, provokál, hogy mért nem eszek, mért én diétázom, aki a legvékonyabb a családba.

Szerintem az ilyen emberekre, mint Rollcsika fel kellene néznüm, hogy kitartott, és elérte az eredményét!!! Hogy milyen módszer jött be neki, az az Ő dolga, de véghez vitte, azt, amit szeretett vona!!! Hányan vagyunk tök gyengék ehez, kiatlálunk mindenféle kifogást ez mért, az mért nem jó, mert egyszerüen mindíg elcsábít valami finomság, vagy képtelenek vagyunk futni naponta akár egy kört is. És közben meg lefikázzuk azokat, akiknek volt ekkora hatalmas akaraterejük. Mert ezt végigcsinálni, hát valjuk be nem 100 nőből négy, hanem szerintem csak ez az egy hölgy volt képes! Nemértem mért kell mindíg visszahúzni azt, akinek sikerült!! Egyszerüen erőt meríthetnénk a kitartásából! Nekem is egy hasonló topikból sikerült erőt merítenem (erőt,és megtalálni a saját diétámat, nem feltétlenül azt követni), pedig ott is volt olyan, aki a hősnőt le anorexiázta..igen, talán ez egyszerübb, mint elismerni. Olyan szomorú, hogy ilyenek vagyunk mi emberek..

2008. márc. 26. 11:07
Ja :és azért is az a nevem h rolcsikaandriska,mert így hivják a fiaimat,Andriska-16éves,Rolanka12é:)
2008. márc. 26. 11:05

Sziasztok!

Bár azt írtam h nem válaszolok,mégis megteszem,mert nem vagyok túl jó haragtartó!

Senkire nem haragszom,de igaz megbántottnak érzem magam,és nem nevezek nevén senkit.

Sorjában a következö:-tracsi:gyorsan ittam huzora:),és igen a lé is jó!

Pitykéné:-Már nekem is volt a kislányom elött 2 nagy fiam(15,11)évesek,de szerettem volna egy kislányt,hát sikerült.Lehet h nem hiszitek el,de nem marta a gyomrom a c.lé.:)!!!

Na hát akkor maradjunk ennyiben,nem haragszom senkire..

sziasztok:)))

2008. márc. 26. 10:40
Szia Rolcsikaanndriska ! reggel óta azon tépelödök vajon én voltam e aki megsértett. Ha igen akkor elnézést kérek tőled ,nem elöre megfontolt szándékkal tettem . A kitartásodhoz gratulálok. és az is igaz van az én környzetembe olyan ember aki ezt ugyan igy végig csinálta. És olvastam is róla . És a véleményem nem ellenpropaganda akart lenni . Én azt gondolom mindenki úgy csinálja ami jó neki ,és hisz benne . Én hiszek benne mert van rá példa ,hogy hatásos . Az egy más kérdés ,hogy én mégse csinálom .
2008. márc. 26. 10:29

Szia Rolcsikaanndriska!

Szerintem mindenképpen csodálni való a kitartásod. Ha valaki ezt nem így gondolja az fölöslegesen olvasgat itt. Sajnos 3 év kemény diéta után hiába ragaszkodom az egészséges életmódhoz, tudom hogy vannak esetek, amikor csak a drasztikus megvonás segít. Nekem is ezt kellene tannem, csak bennem nincs annyi erő, mint benned.

Most annyi vagyok, amennyivel Te kezdtél és aza az álmom, hogy egyszer sikerül nekem is az ami neked. Nagyon szeretném, mert iszonyú rosszul érzem magam a bőrömben. Nekem már van két gyermekem így a tét nem olyan nagy mint nálad, talán ezért is nem vagyok rá képes.

Mindenestre én örülök, hogy leírtad a történeted, mert számomra hatalmas tanulság volt hogy teljesen mindegy milyen diéta, marja-e a gyomrod vagy nem az a lényeg hogy kitartás kell mindehez!

Még egyszer gratulálok!

67. Tracsi (válaszként erre: 58. - Loch ness)
2008. márc. 26. 10:08

Helló!

És hogy bírtad meginni????

Én még a szagát sem bírom! Szóval ez nálam teljesen kilőve!

De most a pardicsomlével próbálkozom. Mondjuk nagyon szeretem magát a paradicsomot de most még olyan mű íze van hogy inkább a 100%-os paradicsomlevet iszom! Már két napja!!!!! Remélem beválik!

66. Tracsi (válaszként erre: 60. - Be0f9391c8)
2008. márc. 26. 10:05

Habár írtad hogy nem válaszolsz én azért mégis írnék egy pár szót!

Először is ha megsértettelek volna ne haragud nem volt szándékomban! Tiszta szívből gratulálok az eredményeidhez főleg a babádhoz (nekem is van három)!! Én max csak a gyormodat féltettem és hogy a babádnak egészséges anyucija legyen! De mivel minden rendben nálad (mivel teljesen különböző módon viselünk el dolgokat) ez az eredmény csodálatos és követendő példa! Bárhogy is, csinálja utánad valaki és utána kritizáljon! Ez rám is vonatkozik bár én tényleg nem kritizálni akartalak hanem féltettem a babád anyuciját! :-))

Remélem nincs harag és szerintem nyugodtan írhatsz az eredményeidről és adhatsz tanácsot azoknak akiket tényleg érdegel hogy hogy csináltad!

65. Ori26
2008. márc. 26. 07:19

Szia!

Gratulálok neked, ilyen rövid idő alatt és ennyit fogyni, nagyon nagy az akaraterőd. Én is 2 hónapja fogyózok, sikerrel! Mást csinálok, én is magamtól, de még kell. Most kipróbálom a tiédet. Köszi a tippet, adtál nekem egy jó nagy adag erőt!

64. dobos
2008. márc. 25. 16:20

Szia rolcsikaandriska!!!!

Gratulálni tudok a kitartásodért és az akaraterődhöz.

Mindegy, hogy mivel érted el a fogyást és,hogy ki mit mond egy a fontos,hogy sikerült amit Te akartál.

2008. márc. 25. 15:54

Szervusztok. Egyébként mindenki azt ír, amit akar.

NA SZÓVAL: ELMENTEM ÉS BEVÁSÁROLTAM 3 KG CITROMOT. Tehát mennyit kell kicsavarni minden étkezéshez? Előtte vagy utána kell inni? KÖSZÖNÖM A VÁLASZT, A nehezebbik felét nem tudom bevállalni, mert nincs hozzá akaraterőm.

62. Madár (válaszként erre: 60. - Be0f9391c8)
2008. márc. 25. 13:59

Szia!

Szerintem nem akart senki megbántani.Ne vedd a szívedre!!!Csak van akinek más a véleménye, de így kerek a világ! Én a magam nevében csak gratulálni tudok neked!!!! Bár nekem lenne ennyi

erőm, hogy ledobjam a 20 kilócskámat. Hidd el sok embernek erőt, és kitartást ad a sikered!

(Fel a fejjel, lesz ez még így se.)

Üdv: Madár.

61. be0f9391c8 (válaszként erre: 59. - Tracsi)
2008. márc. 25. 13:38
Tökéletes a lé is!
2008. márc. 25. 13:37

Sziasztok kedveskéim!

Elöször is bocs a megszolításért,ha esetleg vkit bántana.

Még mondom őszíntén,hogy nagyon megbántam azt h ki írtam ezt a történetem,mert nem erre számítottam.

Sokan -számomra-bántó hozzászólásokat írtak,de én senkinek nem mondtam,hogy csinálja utánnam,ezt a fogyokurát.Lehet h drasztikus volt,de csak -nekem-ez vált be.Nagyonsokat kiprobáltam elötte,de eredménytelenül.Az igaz h a gyomrom is és én is egészséges volt,és azota is.Nyilván akinek sok a sava vagy van vmi baja a gyomrának,lehet h több lasz a sava,denem hiszem más gondja is lenne a 2 heti citromlé ivástol.Ha pedig vki mégis ki szeretné probánlni meg nyugvásként kárdezzen meg 1 orvost.

Van aki almaecetet,borecetet iszik,vagy hashajtot szed,-egyiksem kíméletesebb mint a citromlé.

De mindenki maga tudja mi az ami beválik neki.

Még csak annyit mondanék h senkit nem akarok bíztatni,felháboritani,de már többet nem válaszolok senkinek.Mégegyszer elnézést.

Nem menekülök,vagy ilyesmi de nekem erre nincs szükségem.Üdv:

59. Tracsi
2008. márc. 25. 13:25
A paradicsom helyett jó a 100%-os paradicsomlé is? Ezt már én is hallottam sőt a családban már van akinek használt hogy paradicsomlevet ivott és fogyott tőle!
2008. márc. 25. 13:09
A citrom helyett vajon beválik az almaecet is? Tavaly azt ittam naponta kétszer, és nagyon jólesett, megnyugtatta a gyomromat. Nem tudom, az is lúgosít-e, de nem marta a gyomromat (persze hígítva ittam). Van valakinek ezzel tapasztalata?
57. Madár (válaszként erre: 56. - Fe6fe7671f)
2008. márc. 25. 12:29

Szia!

Elég naponta csak 3-szor étkezés után egy-egy citrom leve? Ha nálad ilyen jól müködik akkor pláne kedvet kaptam!!! (Hányszor ettél egy nap?)

56. fe6fe7671f (válaszként erre: 52. - Madár)
2008. márc. 25. 12:25
Szia! Nekem sikerült egy hónap alatt 12 kg-ot leadnom, és az egyedüli, amit csináltam, hogy evés után citromos vizet ittam. A magas koleszterin miatt kellett lefogynom, de sikerült rendbehozni.
55. d606bc0fd7 (válaszként erre: 49. - Tracsi)
2008. márc. 25. 12:16

Én is próbáltam már (többször is) a citromkúrát, de semmi bajom nem lett tőle.

Akinek érzékeny a foga, az jobb ha szívószállal és 1 dcl vízzel higitva issza a citromlevet.

54. e004ab8014 (válaszként erre: 28. - C299b9bcdc)
2008. márc. 25. 12:07
Teljesen egyetértek! Csak az nem fér a fejembe, hogy Hoxa mért hagyja, hogy mindenféle drasztikus, egészségtelen diétákat reklámozzanak. Mindenki bedől nekik, mert egyszerűbb pár hétig kínozni magunkat, mint egész életünkben odafigyelni az egészséges étkezésre. Persze, aki akarja, csinálja, de én tuti, hogy nem raknék ki a főoldalra minden héten újabb és újabb ilyen cikket... :(
2008. márc. 25. 09:26

Először is szeretnék gratulálni, mind a fogyáshoz, mind a babócához!

Azokután, hogy elolvastam a történetet elgondolkoztam azon, hogy én ezt biztos, hogy ilyen formában nem bírnám. De a második terhességem alatt én az ég világon semmi mást nem kívántam csak paradicsomot. Annyit fogytam a terhesség alatt, hogy a szülés utáni napon 5 kilóval kevesebb voltam, mint a teherbeesés előtt. Mindenki aggódott értem, miközben született egy makk egészséges 4.5 kg-os kisfiam és én is majd ki csattantam. Mikor megkérdezte a gyerekorovos, hogy milyen vitamint szedtem a férjem csak annyit mondott hogy paradicsomot:-) És valóban, a jótékony hatása biztos hogy kétségtelen.

Most rábeszéltetek a citromra is. Azt hiszem ennél egészségesebb és veszélytelenebb módszer nincs is.

Persze nálam a drasztikus energia megvonás ki van zárva:-)

52. Madár
2008. márc. 25. 09:24
Megpróbálom a citromos vizet,(1 db citrom 2 dl vízbe.) Reggel, délben, este. Mégsem olyan durva, de a citrom legalább benne van! Szerintem nem lesz gáz. Egy hét próbát megér. Augusztusra le kéne dobnom 20 kg-ot. Szóval bele kell húznom!
51. e12ac2bb5c (válaszként erre: 50. - Dóri)
2008. márc. 25. 09:03
Hát biztos igazad van ,és az is igaz nincs két egyforma esett . Mivel nekem savlekötő gyógyszert is kell szednem ,mert refluxom is van . Valószinü nekem ezért mondta . És abban is igazat adok ,hogy a hit az nagyon fontos mert anélkül semmi nem az igazi.
50. dóri (válaszként erre: 48. - E12ac2bb5c)
2008. márc. 25. 08:49
Szerintem az orvos sem tudja jól. Nekem operálták a gyomromat, ki volt lyukadva, és mégis ehettem citromot, savanyú káposzta levét, viszont paradicsomot nem. Egyébként mindenki annak hisz, akiben megbízik, mert egy ilyet kell találni. Az óriási fogyáshoz pedig csak gratulálni tudok. Szerintem mindegy milyen módszerrel fogysz le, az a fontos,hogy tartósan sikerüljön megtartani az elért súlyt, mert az emberek többségének lefogyni sikerül, de megtartani nemigen. Csak irigykedni tudok (jó értelemben).
49. Tracsi
2008. márc. 25. 08:30

Nekem még mindig szörnyűnek hangzik ez a fogyókúra de a hozzászólások elolvasása után meggondolandó! Nem is tudtam hogy a citromnak ennyi pozitív hatása van azt meg hogy lugosítja a szervezetet nem is hittem volna!

Tényleg senkinek nem lett gyomorbaja a kúra után?

48. e12ac2bb5c (válaszként erre: 47. - Madár)
2008. márc. 25. 08:28
Eszedbe ne jusson !!! Nekem is volt vagy van fekélyem mert mostanába sokat fáj a gyomrom . Én kérdeztem orvostól ,és azt mondta meg ne próbáljam . Életmód váltás ennyi az egész pl 5 x keveset enni ,és mozogni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook