Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 hónap alatt -42 kg fórum

5 hónap alatt -42 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 hónap alatt -42 kg

2008. márc. 31. 15:05

Gratula!

Csak az a baj, hogy ha ezt én mind megenném tuti nem szállnék le a WC-ről!A citromlé a paradicsommal még OK, de a paradicsom a joghurttal,na az tuti futás!Ráadásul elég savas a gyomrom és a citromlé éhnyomorra.....!

Sajnos az a fogyókúra csak azoknak való akik a vasszeget is megeszik, mert az érzékeny gyomrúak sajna nem bírják!!!

166. f848559bc2 (válaszként erre: 165. - D88030a7e1)
2008. márc. 31. 14:16
Engem eddig még nem pedig tul vagyok már 3dl-n:))))
2008. márc. 31. 14:08

Benneteket nem hajtott meg a citromlé?:-)

Nem vagyok benne biztos, de lehet hogy az volt a ludas.

164. f848559bc2 (válaszként erre: 162. - Nmarcsy)
2008. márc. 31. 13:50
Okés köszönöm!Hát valahogy én is ugy gondoltam h többször próbálok keveset..csak azt kellenne még rendszereznem majd h éhgyomorra a 2dl citromlé és akkor mindig egy időben igyam ezt meg és akkor jöhet reggelire a pari aztán joghurt aztán ebédre ujra citromlé és így tovább....de hát majd csak beáll ez az egész és belejövök most még uj és furcsa de erős leszek és végig csinálom!!!
163. nmarcsy
2008. márc. 31. 13:45
Ja én olympos citromlét vettem
162. nmarcsy (válaszként erre: 161. - F848559bc2)
2008. márc. 31. 13:44

Szia!

Én még nem tom pontosaan hányszor eszem egy nap, de ugy döntöttem h minnél töbször ha lehet akár 5*-6*-szor. Nekem nagyon rosz az anyagcserém van h 4-5 napig semmi és azt olvastam, ha sokszor eszel keveset akár csak egy parit is akkor elkezd dolgozni a hasad. ugyh most eszem egy almát, peddig 3 órája ettem paradicsomot.

majd mindig beszámolok mit ettem, este meg torna. Tracsi ügyi vagy csak igy tovább szorítok neked!!!

161. f848559bc2 (válaszként erre: 160. - Tracsi)
2008. márc. 31. 13:34

Húú igen tényleg nagyo látszik a változás néztem a képeket..jajj most új erőt kaptam a és én is le akarok fogyni és kibírom megcsinálom!!!!!!!!!!

Sok sikert a továbbiakban neked is és köszönöm h válaszoltál!!!

Most rajta leszek ezen a kúrán és végig csinálom akár miylen áron is és le fogok fogyni!!!!!!!!!!!

160. Tracsi
2008. márc. 31. 13:20
Én a cikkben szereplő kúrát nem tudom vagy inkább nem merem elkezdeni. De a paradicsomlére ráálltam és az nagyon jó! (szóval lehet hogy a citromra is ráfogok állni ha ez a paradicsomlé ennyire jó). A koplalást és bármiféle fogyókúrát nem tudok betartani. Ezért én csak odafigyelek hogy mennyit eszek! Igazából tényleg mindent eszek nem válogatok. De a lényeg hogy 5 után nem és egyszer eszek rendes kaját, a többi étkezés gyümölcs, zöldség és paradicsomlé! Mellette tornászok és ha megnézed a képeimet akkor látszik a változás! Igaz a kaját még csak egy hete csinálom így! :-)
159. f848559bc2 (válaszként erre: 158. - Tracsi)
2008. márc. 31. 12:20
szió!azt szeretném kérdezni h te ebédre akkor mindig azt eszed ami végülius a családod és az mindenféle kaját tartalmaz igaz???vagy akkor is figyelsz h mit és menyniteszel??igazából azt nem tudom h mikor és hányszor egyek..időben ..ma kezdetm el ezt a citromleves paradicsomos joghurtos dolgot és nem tudom h miylen idöközönként egyek és hányszor??
158. Tracsi (válaszként erre: 152. - Nmarcsy)
2008. márc. 31. 12:06
100% paradicsom levet bármelyiket amelyiket éppen megkapom 250-350 Ft-ig max. Drágábbat nem veszek! :-) Enni 5 óra után semmit! Sok gyümölcsöt eszek ha nagyon éhes vagyok iszok 2 dl paradicsom levest. Enni igazából egyszer szoktam délbe valami főtt kaját amit csinálok a családomnak. Ennyi! Te tényleg nem vagyok éhes és ez a leg jobb!
157. f848559bc2 (válaszként erre: 156. - Nmarcsy)
2008. márc. 31. 12:06
Hát az is igaz h abból rengeteg kellenne!De te akkor milyen fajta citromlevet iszol???Hát én most ettem parit szintén spici sóval:)és te h osztod be azidőt az evések között??mikor mit eszel milyen időbeosztást állítottál fel??és egy nap mennyit eszel???vagy nem is az h mennyit hányszor??
156. nmarcsy
2008. márc. 31. 11:29

sztem a kifacsart az igazi, de abból nagyon sok kellene!

Ha megnézed a citromlé csak 20-50%-os és van ami cukrot is tartalmaz!

Én a citromlét simán iszom szeretem, ma ettem egy falat natur husit de tényleg csak egy falat volt, ebéd paradicsom pici sóval, bórssal meg fokhagymával. Uzsi egy alma, legalább is ez a terv!

Neked is sok sikert!:)

155. Madár
2008. márc. 31. 11:28

Sziasztok!

Szépen gyűlik a kis csapat, amióta nem voltam. Ha

valaki tudna segíteni, jó kis házi praktikával egy torokfájós, göthös, náthás, izület fájós madáron ne fogja vissza magát! ( gyógyszer sajnos nem nagyon működik.)

Előre is köszi.

Mág mindíg citromozom nem adom fel!!!

2008. márc. 31. 10:57

Sziasztok!

Az irásaitok hatására bennem is megfogalmazódott az elhatározás,hogy elkezdem ezt a módszert.Ma megyek és bevásárolok a szükséges alapanyagokból.Mondjuk nekem pajzsmirigy alulmüködésem van,emiatt hiztam 10 kilot,és ettől szeretnék megszabadulni.Remélem ezzel a módszerrel sikerülni fog!Holnaptól kezdem,szurkoljatok!

153. f848559bc2 (válaszként erre: 150. - Nmarcsy)
2008. márc. 31. 10:22

Szióka!Na én túl vagyok a 2dl citromlén..hááááát szörnyű volt de lement!!!!!!!!!!!!!!!

melyik a jobb a citromlé vagy a kfacsart citromleve??az egészségesebb gondolom nem???Szorítok neked!!!!!!!!!!!

152. nmarcsy
2008. márc. 31. 10:07
milyen paradicsomlét iszol? Mennyit? És eszel mellette vagy csak azt iszod?
151. Tracsi
2008. márc. 31. 09:27
Gyerekek a paradicsomlé tényleg hat! Ma megint kevesebb vagyok egy kicsit! Ajánlom mindenkinek! :-)))
150. nmarcsy (válaszként erre: 149. - F848559bc2)
2008. márc. 30. 21:10
Szia én is hétfön kezdek remélem sikerül nekem 15-20kg kéne fogynom, de hálisten semmi tünetem nincs csak a háj,de ez már lassan lelki tüneteket okoz!SOK SIKERT NEKED IS!!
149. f848559bc2 (válaszként erre: 103. - Be0f9391c8)
2008. márc. 30. 14:08

Szióka!

Köszönöm h válaszoltál és bocsika h még csak most írok de nem volt időm,és nem is voltunk itthon a napokban!

úgy döntöttem h hétfőn neki látok a dolognak és mindent megpróbálok ugy csinálni ahogy te is leírtad!Citromlé mindennap éhgyomorra 2dl 2hétig aztán havonta egy hétig..és tisztán nem hígítom vízzel..aztán paradicsom joghurt,és víz,gyümölcs este 6ig,este 6után csak zöldség joghurt...ha éhes vagyok ehetek bármikor de csak is paradicsom..igaz??na látod már az agymanban sikerült rendezni talán akkor hétfőtől teljes gőzzel sikerül neki is látnom és ki kell bírnom a cél érdekében!

Nekem nincs különösebben más problémám csak az h nincs rendszeres mensim vagyis nem jön meg csak is gyógyszertől és mióta szedem ezeket a hormonbogyókat nagyon sokat híztam és ennek szeretnék véget venni,és bízok benne h ha sikerül leadnom pár kilot akkor rendeződnek a dolgaim is!Köszönöm szépen h válaszoltál nekem!És szoríts!!!!!

Továbi szép napot!!!

2008. márc. 30. 13:37

Az én sikersztorimról most jelent meg a könyvem.

:) Szívesen megosztom veletek a történetet, de egy kicsit hosszabb. Ezért kellett róla könyvet írnom. De a lényeg a honlapomon is fent van.(Egyébként -40 kg. több évvel ezelőtt.)

www.pszichowellness.hu

147. Tracsi
2008. márc. 29. 14:10

Bár már én is ott tartanék hogy azon kellene gondolkodni hogy plasztikáztassam a hasam. Sanos nekem a melleimmel is kell majd valamit kezdeni. Az jobban izgat mint a hasam pedig három gyerek után az is elég rongyos! :-)

De én még egyenlőre a paradicsomlénél és a tornánál tartok és annál hogy még mindig rengeteg feles kiló van rajtam. De már alakulok! Csatlakozva az előttem szólóhoz: HAJRÁ!!!

146. lombosfa (válaszként erre: 145. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 22:30
Érdemes lenne elolvasnod a hasplasztika fórumozós csajok írásait. Van egy, aki évekkel ezelőtt ugyanazzal a dokival csináltatta a hasát mint én, és neki oylan gyönyörű a vágása, hogy nagyítóval kell keresni. Minden csaj el van ájulva az eredménytől és mindenki csak lelkesíti és bátorítja a többieket. Én világ életemben ellene voltam a plasztikázásnak és el nem tudtam volna képzelni, hogy megtenném, de ez tényleg sorsforduló egy nő életében! Csak előtte tényleg mindenképpen szükséges a fogyás!! HAJRÁ!!!
145. pimpi3 (válaszként erre: 144. - Lombosfa)
2008. márc. 28. 21:40

Most néztük a párommal a képeket!Az-az ő véleménye is,hogy csináltassuk meg ha tényleg sikeerül lefogynom egyszer!Csak arra volt kiváncsi mennyire halványul el a seb!Sajna olyan képet nem találtam akinél már évek teltek el!

Szeintem minden fájdalmat megér akár mi is,ha az ember jobban érzi utána magát tölle!

144. lombosfa (válaszként erre: 138. - Pimpi3)
2008. márc. 28. 21:36

Ma 19 napja, hogy meg volt a műtét és csak jókat tudok mondani. Nem mondon, hogy fájdalommentes a történet, de én már most boldog vagyok az eredménytől.

A fogyásról annyit, hogy minden ember másként reagál minden receptúrára. Nincs olyan módszer ami mindenkinek egyformán bejön. A kulcsszavak: a türelem, a kitartás és a sok mozgás. Én az Atkinssel háromnegyed év alatt fogytam 18 kilót és hát a hasamon lévő kitágult bőrt semmilyen módszerrel nem tudtam eltűntetni, ezért döntötem a hasplasztika mellett. De ez csak a végső megoldás volt. Én szorítok mindenkinek aki megpróbálja szebbé és jobbá tenni a testét és a közérzetét!!

143. Tracsi
2008. márc. 28. 21:21

Itt vannak azok az élelmiszerek amiket a B vércsoportúak ehetnek a vércsoportdiéta szerint! Ami még fontos hogy a különböző élelmiszereket nem lehet keverni. A semleges kajákat lehet enni mindennel viszont a fehérjét és a szénhidrátot nem lehet keverni! Igaz ezek az ételek csak azok amik szerintem felhasználhatók! A könyvben kicsit bővebb de azt nem tudom ide bemásolni.

Remélem tudtam segíteni!


FEHÉRJE

Tojás

Vadnyúl

Szarvas

Házinyúl

Bárány

Máj

Őz

Borjú

Pulyka

Marha

Folyami sügér

Csuka

Hering

Tőkehal

Lazac

Pisztráng

Szardínia

Tonhal

Ponty

Harcsa

Sovány tej

Kecskesajt

Kecsketej

Camambert

Edami sajt

Ementali sajt

Parmezán sajt


SEMLEGES

Túrós sajt Joghurt

Kefir Mozzarella

Juhsajt (feta) Kecskesajt (friss)

Padlizsán Karfiol

Brokkoli Kínai kel

Fejes káposzta Torma

Sárgarépa Paprika

Kelbimbó Cékla

Vöröskáposzta Fehérkáposzta

Laskagomba Csiperkegomba

Újhagyma Foghagyma

Uborka Karalábé

Fejes saláta Csalamádé

Zeller Spárga

Spenót Karotta

Cukkíni Hagyma

Vajbab Zöldborsó

Fejtett bab Ananász

Szilva Vörös áfonya

Szőlő Ringló

Alma savanykás Sárgabarack

Körte Szeder

Földi eper Grépfrút

Áfonya Málna

Bodza bogyó Sárgadinnye

Ribizli (fekete piros) Meggy

Kivi Citrom

Mandarin Narancs

Őszibarack Mazsola

Egres Görögdinnye

Olívaolaj Vaj

Mandula Dió

Petrezselyem Majonéz (könnyű)

Káposztalé Szőlőlé

Zöld tea Vörösbor



SZÉNHIDRÁT

Csicsóka

Burgonya

Vörös bab

Tarkabab

Fehérbab

Banán

Szilva (aszalt)

Alma (édes)

Datolya

Füge

Esseni kenyér

Zabpehely

Puffasztott rizs

Német rozskenyér

Tönkölykenyér

Graham-kenyér

Juharszirup

Méz

Kakaó

Csokoládé

Cukor

142. soványka (válaszként erre: 137. - Nmarcsy)
2008. márc. 28. 21:12

Vércsoport-diéta:

[link]

141. pimpi3 (válaszként erre: 140. - Nmarcsy)
2008. márc. 28. 20:55
Nem ezzel!
140. nmarcsy
2008. márc. 28. 20:42
pimpi3 ezzel a diétával fogytál 4kg-t vagy másikkal? Sok sikert a továbbiakhoz is!!
139. pimpi3
2008. márc. 28. 19:45
Amugy megcsinálták a hivatalos mérlegemet!11.-e óta 4 kilot fogytam!Évek óta nem voltam ennyi!
138. pimpi3 (válaszként erre: 136. - Lombosfa)
2008. márc. 28. 19:43

Sziasztok!

Tényleg örülök,hogy nem bántodtál meg!

Néztem a képedet és olvastam ,hogy rendbeakarod hozni magad teljesen!Szerintem Te már most is jol nézel ki!És nagyon aranyosak a gyerekek is!Nekem is 8 és 11 évesek a lányok!A hasplasztikát mikor csináltattad meg?

Remélem nekem is beválik ez a diéta!Nemtudom miért van,hogy én nem fogyok olyan gyorsan mint a többiek!Pedig nagyon visszafogom magam és még egyszer se bünöztem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook