Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 hónap alatt -42 kg fórum

5 hónap alatt -42 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 hónap alatt -42 kg

17. Eve20
2008. márc. 22. 13:03
Nagyon komoly akaraterőd lehet, gratulálok! Én is csináltam régen ilyesmit, de mivel mindig visszajött az összes leadott kiló, így most a teljes életmódváltáson fáradozok. Eddig -6 kilónál tartok, igaz, ezt csak 3 hét alatt, de nekem megfelel ez a tempó is, és még meg sem szenvedem:) De ízlések és pofonok.
16. 2577cdcc12 (válaszként erre: 14. - D606bc0fd7)
2008. márc. 22. 11:17
Igazad van, a citrom nem savasít, de tényleg ez az általános hiedelem :o)
2008. márc. 22. 08:28
Gratulálok a fogyáshoz, bár nekem ez a módszer kicsit drasztikusnak tűnik, én az egyenletesebb, lassabb fogyás híve vagyok.
14. d606bc0fd7 (válaszként erre: 13. - Free)
2008. márc. 22. 08:26
Én úgy tudom, hogy a citromlé erősen lúgosít a szervezetben, az csak egy tévhit, hogy savasít.
13. Free
2008. márc. 22. 08:21
Szinte hihetetlen... annyira macerálta a fantáziámat ez a savasodás téma, hogy utánanéztem. A joghurt és a citromlé természetesen savas. De a paradicsomot a lúgos kaják közé sorolták! Ezekszerint egyensúlyban volt a sav-lúg bevitele Rolcsikaandriskának?
12. Tracsi (válaszként erre: 10. - Free)
2008. márc. 22. 07:36

Természetesen én nem akarok pálcát törni senki felett. Sőt örülök hogy sikerült valakinek lefogyni és hogy ez még egy baba is jött ajándékba az a hab a tortán!

Csak nem tudom hogy ennyi idő alatt a szervezetben mi történt ennyi savval? Csak nehogy később visszaüssön. Mondjuk én már megnézem nagyon hogy mit csinálok lehet hogy ez már a korom miatt is így van. A lényeg hogy már tapasztalat hogy minden visszaüt! A picibabának meg egészséges anyuka kell ! Szóval én csak reménykedem hogy minden rendben van és lesz! És megint csak gratulálni tudok!!!

11. pimpi3
2008. márc. 21. 20:33

Elösször is gratulálok!

Én tuti nem birtam volna!Pedig imádom a parit és a jokhurtot is!És szerintem se egészséges,de ha nem lett bajod tölle!Nekem rossz az anyagcserém,ezért se lenne jó!

A babátokhoz is gratulálok!Most mennyi idös?És hogy állsz igy szülés után a kilokkal?Nehéz volt leadni amit hiztál?Vagy nem is hiztál sokat a terhesség alatt?

Örülök,hogy neked sikerült a fogyás és nem lett semmi bajod!

üdv Pimpi

10. Free
2008. márc. 21. 18:58
Ha a szerzőnek megérte, ha Ő most így jól érzi magát, ha csak így lehetett babája, akkor miért törtök pálcát felette?
2008. márc. 21. 16:23

Nem értem ha már fogyókúra, akkor miért kell az rögtön egészségtelen drasztikus változatot választani.


Miért nem lehet egészséges, kiegyensúlyozott, a szervezetnek az összes makro- és mikrotápanyagot kiegyensúlyozott mértékben megadó diétát csinálni. Egy kicsit visszaszorítani az rossz szénhidrátokat, az állati eredetű zsírokat, a gyümölcsöket és zöldségeket elsősorban nyersen enni. És max napi 500 kcal kevesebbet enni, mint az aznapi szükséglet, és vagy inkább 250-el kevesebbet, a másik 250-et meg lemozogni. Sokkal egészségesebb, nincs szédülés, éhezés, kínlódás és mégis működik.


A kitartás tényleg jeles, de a módszert inkább nem osztályoznám. :)

2008. márc. 21. 14:22

Szerintem ez egy nagyon gyilkos módszer! Az eremény vitathatatlan de mi az ára?

Biztos hogy túl élte a gyomrod? Nem marta szét a sok sav?

De mindenesetre gratulálok bár én is itt tartanék hogy elmondhatom hogy 35 kg-val kevesebb vagyok!

7. 175c71a378 (válaszként erre: 6. - Anuta)
2008. márc. 21. 12:35

Mennyivel többet nyerne ha normális életmódváltással csinálná...


Bár a kitartás, akaraterő 5ös!

2008. márc. 21. 11:55

Gratulálok Neked !!

Igen ,egészségügyileg szörnyű,savat csinálhat,minimális kalória a bevitel,betegség kialakulásának veszélye.Akkor nézzük a 20,30,40 és hagy ne folytassam a súlyfelesleget.Magasvérnyomás,agyvérzés veszélye,mozgásszervi betegségek,fulladás,cukorbetegség kialakulása,önértékelési zavarok,depresszió és biztos sokat kihagytam....A mérleg két oldala.Én úgy gondolom aki az első veszélyeket háttérbe tudja szorítani és ezt a drasztikus fogyást csinálja és persze a fejében is eldölt ,akkor csak nyerhet.A vízfogyasztás ami nagyon fontos,mert akkor nem alakulhat ki a test vízháztartásának az összeesése.Én 3 hónapig nem ettem csak vízet ittam,persze ott pszichés trauma volt és nem tudtam szilárd ételt enni.Nem történt semmi,csak veszítettem 25 kg-ot.Az ,hogy utána pár év múlva kezdtek rám jőnni a kilók ,az csak az oda nem figyelésem volt,így megérdemlem a kilóimat:) Most fogyizom és a 90 naposat csinálom ,már egy hónapja .Ezt elterveztem végig csinálom,de utána ,ha nem megy le annyi kiló amennyi kellene a jó közérzetemhez és biztos nem fog:(,akkor belekezdek ebbe drasztikusba....Mégegyszer gratulálok a minuszokhoz,a kitartásodhoz és elsősorban a babádhoz!!!!!!

2008. márc. 21. 11:22
Gratulálok... az eredményhez. De szerintem a módszered egészségügyileg szörnyű
2008. márc. 21. 11:12

Szerintem nem a paradicsom ilyan gyakori evése hangzik túlzásnak, hanem az ilyen mértékű kalóriamegvonása.

Egyébként mikor fejezted be a diétát, és azóta hogy kajálsz?

3. Free
2008. márc. 21. 11:11
Nem lett túl sok a savad a sok citromlétől, joghurttól és paradicsomtól?
2008. márc. 21. 11:09
Hú hát gratulálok az eredményedhez, bár nagyon nehéznek tartom. És én biztos össze estem volna az éhségtől. Kíváncsi lennék a fényképeidre, hogy hogy néztél ki fogyi előtt, és után. Abba hagytad már a diétát? Most rendesn eszel? Nem jön vissza?
2008. márc. 21. 11:03
2006 márciusában döntöttem úgy, hogy elég a szenvedésemből és az önsajnálatból, mától fogyózok. Nagyon nehéz volt az első 2 hét, de az eredmény magáért beszélt: 2hét, -11kg! Nagyon nehéz volt az első pár nap, fejfájás, kis szédülés, de most már tudom, hogy mindennek az életben ára van. Nekem megérte és újból NŐnek érezhettem magam, ezt az érzést nekem semmi sem pótolta akkor.

Ugrás a teljes írásra: 5 hónap alatt -42 kg

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook