Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 42 évesen egyedül, kissé depisen. Van még valaki így? fórum

42 évesen egyedül, kissé depisen. Van még valaki így? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2021. febr. 28. 09:00
Én azt látom, hogy amelyik fiatalember jó körülmények között él a szülói házban, nem is nagyon sürgeti a nősülést, összeköltözést.És aki 25 - 26 éves koráig tanul akkor 30 körül még alig keresett,alig élt, nagyon szuper nőnek kellene annak lennie, akinek a kedvéért feladja.
89. soyle74 (válaszként erre: 88. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:58
Hmm, és melyik mesében vagy sorozatban van ilyen nő?! :/ Mert a valóságban sajnos ritka az ilyen, mint a fehér holló.
88. Channa* (válaszként erre: 85. - A32f396a94)
2021. febr. 28. 08:54

Persze, hogy van a férfiakkal is gond, a legtöbbet már ránézésre nem nevezem férfinak, azokat sem, akik kigyúrják magukat, de közben meg tahók...


A fiamnak nem magasak a mércéi, mert csak a következők érdeklik: legyen nála fiatalabb néhány évvel, vagy vele egy idős, bár van olyan is, aki tetszik neki, de idősebb nála, de sokkal idősebbet nem akar.

Legyen csinos, azaz ne legyen telt, duci vagy kövér. Legyen helyes az arca és ápolt legyen.

Ja, és azt mondja, hogy az nem zavarja, ha van már gyereke, csak ne egy problémás pasitól, és maximum 1, mert ugye ő is akar gyereket és ismerünk olyat, aki hiába fiatal, de van már 2-3 gyereke és elvált, de többet ő aztán nem szül, vagy max. egyet...


És az egyik legfontosabb, hogy ne legyen problémás, mert nem akar senkit nevelgetni, megváltoztatni és nem akar senki miatt idegeskedni. Lehessen vele beszélgetni, nem csak a műkörmökről, fodrászról és plasztikázásról.

Ne, kelljen a volt exekkel foglalkoznia.

És a céljaik legyenek hasonlóak.


Természetesen, egy éjszakás bármikor van neki, na de 32 évesen már nem erre vágyik, hanem egy társara és gyerekre...

87. soyle74 (válaszként erre: 86. - Epresturmix)
2021. febr. 28. 08:53

Utánanéztem, sajnos nagyon úgy tűnik, hogy csak akkor volt. :/

Bár aki leleményes, az saját maga is gyárthat valahogy otthon ilyen matricát, és kiteszi a kosárra. :)

86. Epresturmix (válaszként erre: 55. - Soyle74)
2021. febr. 28. 08:49
Ez csak Valentin napkor volt így nem? Én is láttam! Tali a húspultnàl! 😀
85. a32f396a94 (válaszként erre: 65. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:43

Igen, a születési dátumomra utal, ezeket tapasztalom én is, amiről írsz, régebben eléggé megviselt, manapság már annyira nem foglalkozok vele. Bár a társadalomban zajló jelenségek mindenesetre érdekelnek. Nekem szintén elég sok ismerősöm, barátom van. Sokszínű társaság.

Aki benne ragad egy olyan kapcsolatban, ahol megalázzák, megverik, azokkal egytől-egyig olyan probléma van, amit kezelni kellene. Kapcsolatfüggők ezek az emberek.

Egyébként szintén van ám itt gond a férfiakkal is. Félreértés ne essék. Vannak még tapasztalatlan ismerőseim és olyan elvárásokat fogalmaznak meg a nőkkel kapcsolatban... Az egyik (tőlem pár évvel fiatalabb, még szűz) srác, komoly kapcsolat reményében regisztrált tinderre(!), persze a legjobb nőket próbálta becserkészni, aztán csodálkozott, hogy nem lett az egészből semmi. Szolidabb lányoknál szerintem sikeresebben próbálkozhatott volna.

Kicsit úgy érzem a mai társadalomban, ahol a fogyasztás, az igények azonnali kielégítése mindent dominál, mintha ez a szemlélet kiterjedne az emberi kapcsolatokra is. Ez jön le a tévéből, az internetről. Ezzel párhuzamosan mindennek a szép oldalát látjuk és mutatjuk.

Holott szerintem egy párkapcsolat akkor lesz jó, ha a felek saját magukon és a kapcsolatukon is folyamatosan dolgounak.

84. soyle74 (válaszként erre: 71. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:33
Hol vannak ezek a kövér nők? Ide velük! :))
83. Charlize (válaszként erre: 71. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:29

Én túlsúlyosan lettem terhes. 6 kg-val lettem könnyebb a teherbeesési súlyomnál szülés után.


Persze, ne válasszon dagadtat a fiad, de azért Palvin Barbi külsejű csajra se várjon sokat!


FI meg gondolkodjon el, mi hiányzik a szikrához. 6 évig bántalmazó kapcsolatban élt, nem? 13. hozzászólás.

Plusz ő biztos, hogy álomnő azért, mert csinos?

82. soyle74 (válaszként erre: 80. - Flóra76)
2021. febr. 28. 08:29
Ne már! :(
81. soyle74 (válaszként erre: 79. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:29
Hát de élelmiszerboltok a plázákban is vannak, bár mondjuk én is olvastam ezekről a tervekről. :/
80. Flóra76 (válaszként erre: 77. - Soyle74)
2021. febr. 28. 08:26
Sajnos várnod kell következő Valentin-napra, mert ez tényleg csak akkor van.:)
79. Channa* (válaszként erre: 76. - Soyle74)
2021. febr. 28. 08:26
A plázák bezárását tervezik/javasolták...
78. Channa* (válaszként erre: 75. - Napsugár8)
2021. febr. 28. 08:25

Egyébként múlt év óta valóban rossz a szingliknek, mert ha össze is ismerkednek a neten, után max. sétálgatni tudnak valahol, de beülni valahová nem.


A plázákba is beszedték az összes padot. Néhány kávézó nyitva van, de csak annyira lehet odamenni, hogy megveszi a kávét, de meginni már máshol kell.


Ha a plázákat is bezárják, akkor már az a lehetőség sem lesz meg...

77. soyle74 (válaszként erre: 74. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:24

Na ezt látod nem tudom. :/

El kell mennem oda, az a biztos. :)

76. soyle74 (válaszként erre: 70. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:23
Hát az élelmiszerboltokat nemigen fogják bezárni, lehet itt akármekkora járvány.
75. Napsugár8 (válaszként erre: 70. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:22

Jaaaa! Akkor marad, ami a nótában van:

"Kicsinosítom magamat,

A fejemet jól feltartom

Majd valaki belém szeret

Odalent a Duna parton"

:))

74. Channa* (válaszként erre: 66. - Soyle74)
2021. febr. 28. 08:22
Ez nem csak Valentin napon volt?
73. soyle74 (válaszként erre: 68. - Birebora)
2021. febr. 28. 08:22
Nem, valós. Csak nem igazán egyértelmű, hogy milyen színű kosarat válasszunk. Kéket vagy rózsaszínt? Ha egy pasi nővel szeretne ismerkedni, akkor rózsaszínt válasszon? Nehogy egy pasi szólítson már le, ha esetleg kéket választok. :D
72. birebora (válaszként erre: 67. - Channa*)
2021. febr. 28. 08:21

Hát igen, a FI 42, tegyük fel megismerkedik álmai hercegével aki normális is, legalább olyan szinten van mint a FI. Egy év múlva jöhet a gyerek jó esetben, mire megszüli 44. Sok ideje nincs.

Elhiszem, hogy el van keseredve.

71. Channa* (válaszként erre: 59. - Charlize)
2021. febr. 28. 08:21

Azért az is fontos lenne.

A jelentkezők minőségét is kell nézni, akkor is, ha már 42 éves.


Ha már írtam a fiamról, és előre tudom, hogy csúnya, amit írok...


A fiam azt meséli, hogy az összes kövér nő őt akarja. A fiamnak viszont nem jönnek be a kövér nők;)


Nem hinném, hogy lejjebb kellene tennie a mércét, mert mekkora lesz, ha szül egy gyereket? Tényleg váljon el, mert a felesége döngő léptekkel megy be a hálószobába?

70. Channa* (válaszként erre: 55. - Soyle74)
2021. febr. 28. 08:18
Erre legalább van lehetőség, hiszen az auchan még nyitva;)
69. Channa* (válaszként erre: 54. - Napsugár8)
2021. febr. 28. 08:17

Csupa jó ötlet...

Kár, hogy most egyik lehetőséggel sem élhet;)

68. birebora (válaszként erre: 66. - Soyle74)
2021. febr. 28. 08:17
Azt hittem poén:)
67. Channa* (válaszként erre: 44. - Birebora)
2021. febr. 28. 08:14

Áááá, nem ez e lényeg, hanem az, hogy a legtöbb még ezer évig szingli akar maradni, csak utazgatni, bulizgatni, vagy benne maradni egy olyan kapcsolatba, ahol semmi jóra nem számíthatnak, ahogy FI is tette, aztán majd meglepődnek 40 körül, hogy hiába szépek, csinosak de nem kellenek már senkinek...


Elnézést FI!

66. soyle74 (válaszként erre: 64. - Pteri)
2021. febr. 28. 08:14

Igen.


[link]

65. Channa* (válaszként erre: 43. - A32f396a94)
2021. febr. 28. 08:12

Igazad van. Ha a 8902 a születésed dátumára utal, akkor egyidős vagy a fiammal, aki nem iszik, csak ritkán, nem drogozik, rendes, dolgozik, jóképű, stb., na de a lányok felhozatala elég érdekes...


Már többször volt olyan helyzetben, hogy a "kiszemelt" lány a drogos/piás exéhez visszament, mert állandóan kereste a lányt.


Olyan is volt, hogy amikor megismerte a fiam a lány hátterét (volt egy kicsi gyerek, ami nem lett volna probléma, na de a gyerek apja, aki C típusú volt és épp sitten ült), inkább nem kért ebből, nem akart a későbbiekben egy agresszív, sittessel balhézni.


Illetve, sok lány valóban nem értékeli, hogy egy fiú normális, hanem vágynak arra, hogy megalázzák őket, féltékenykedjen a párjuk, stb.


Tehát, igen! Nagy gond van a lányokkal, így nem is értem, hogy miért csodálkoznak, ha nem kellenek senkire annyira, hogy normális, hosszútávú kapcsolatot tervezzenek velük...


Persze, nem mondom, hogy a fiam hibátlan és a többi vele egyidős, de sok rendes, jól kinéző fiú van egyedül. A fiam barátiköre elég nagy és hát mind egyedül van a fenti okok miatt.

64. pteri (válaszként erre: 55. - Soyle74)
2021. febr. 28. 08:12
Ez komoly?
63. Napsugár8 (válaszként erre: 61. - Birebora)
2021. febr. 28. 08:12
Miért nem? Ha a plázákban is lehet sétálgatni e célból, + egyébként is lennének jelentkezők, akkor már csak az van hátra, amivel a hsz-emet kezdtem: Az ő döntése, hogyan éli tovább az életét, és ha változtatni akar, neki kell lépnie! A gyakorlatban csak ez az egyetlen megvalósítható. Sem a döntést, sem a kezdő lépést nem fogja helyette megtenni más!
62. birebora (válaszként erre: 59. - Charlize)
2021. febr. 28. 08:11

Szikra szerintem is fontos anélkül még összebújni sem tudnék senkivel. A többiben igazad van.

Régen is összeházasítottak fiatalokat ha tetszett, ha nem. Aztán vagy kialakult a szeretet, tisztelet vagy belerokkantak a felek. Persze így is lehet, manapság már mindent lehet, nem vagyunk egyformák.

61. birebora (válaszként erre: 54. - Napsugár8)
2021. febr. 28. 08:07
Ez elméletben jól hangzik, a gyakorlatban perpillanat nem igazán valósítható meg.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook