Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek olyat, aki huszonévesen válogatott a pasikból, jobbat akart mindig. Majd örökre egyedül maradt? fórum

Ismertek olyat, aki huszonévesen válogatott a pasikból, jobbat akart mindig. Majd örökre egyedül maradt? (beszélgetős fórum)


23. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Birebora)
2023. jún. 30. 12:15
hogyne lennének,mint a húgom.nagyon szép volt,szerelmes viszont egyikbe sem volt.
2023. jún. 30. 11:36
en ismerek
2023. febr. 13. 10:49
🍀
2023. febr. 13. 10:45
Tegnap messengeren írogattam a nagynénémmel. Aztán küldött nekem még karácsonyi képeket. A lánya van a képen, a férje, meg a 2 unoka. Annyira nem is vettem magamra, mikor is írta, hogy: "csak azért most küldtem át, mert az ünnepek alatt nem akartam fájdalmat okozni". Ezzel úgy összetört. Hogy ennyire egyértelmű a vacak életem. Közben dicsér, hogy de jó hogy új munkaköröd van, de jó cégnél dolgozol. De közben meg lenéz. Ő is és mindenki. A tesóm azt mondta: "nagyot néznének ha egy igazán jó kapcsolatod volna". Tehát mással már nem tudok elismerést kapni, mert a munka az csak munka.
2023. febr. 13. 10:42
Nem jársz sehova. Akkor mit vársz? Vagy jarj társaságba vagy ismerkedj neten és akkor nem leszel egyedül. Tok mindegy mi volt huszon évesen. Nem amiatt vagy most egyedül, hanem amiatt mert így sok esély sincs.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 3272f5ad6f)
2023. febr. 13. 10:30
35.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Dfc04c70e4)
2023. febr. 13. 10:29
Magányosnak nem érzem magam. Vagyis néha de. Viszont vannak kutyáim. Emiatt nem vagyok egyedül, van kihez szólni. Munkát is adnak.
2023. febr. 12. 16:42
Ismerek, még sosem volt senkije, de még lehetne, ha nagyon akarná. 32 éves.
2023. febr. 12. 16:41
Volt egy tanárnőnk. Ő nem azért maradt egyedül, mert sokáig válogatott, hanem (saját bevallása szerint) tudta, hogy még egy olyat nem fog találni, mint az az egy volt. És ha az az egyetlen nem maradt mellette, más nem kell neki.
2023. febr. 12. 14:57
Biztos sok ilyen van.
2023. febr. 12. 14:42
Nem ismerek ilyen nőt.
12. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 13:54
Ha nem jársz sehová, akkor az esélyed is kevesebb az ismerkedésre. Ha úgy érzed híztál és tennél ellene, beíratkozhatsz egy konditerembe, ott lehet ismerkedni, barátságot kötni.
11. globus
2023. febr. 12. 11:41

Ha nőben gondolkodom, szinte az összes egyedül élő ismerősömmel ez történt.

Férfiben inkább jellemzőbb a mama pici fia jelenség, amiben még egy nőnek nem lehetett szerepe.

10. 55Judit (válaszként erre: 8. - Papája)
2023. febr. 12. 11:25
Én nem vágytam másra, csak egy ilyenre mint én vagyok. Nekem se jött össze.😀
9. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 11:17
Én igen, ismerek olyat, aki még most is válogat és egyedül van. Olyat is, aki válogatás nélkül mindenkivel összejött és már egy idő múlva túl használt lett és nem kell már senkinek. Ez a 2 véglet. Közte bármi előfordulhat. Mi már 50 körül vagyunk. Én is egyedül maradtam, más okból.
8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 11:14

Ismerek ilyen nőt, a kolléganőm volt. Okos, csinos, rátarti, igényes nő volt, akinek csak egy nagyon menő orvos jöhetett számításba. Ez nem sikerült, így pokollá tette a környezete életét. Szétdúlta a húga házasságát, a munkatársakkal utálatos volt, a gyerekesekkel még jobban. Besavanyodott vénasszony lett. Egyetlen öröme maradt csak a húgénak fia, a keresztfia, akiben kélte az anyaságot, majd a nagymamaságot. Neki, érte dolgozott és gyűjtötte a pénzét.

Jól elszúrta az életét, mert ha beérte volna kevesebbel lehetett volna saját boldog családja.

7. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 10:06
Hány éves vagy?
2023. febr. 12. 09:44
Nem.
5. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 09:25
Az, hogy most egyedül vagy (párkapcsolat nélküliségre gondolok), nem azt jelenti, hogy örökre egyedül maradsz. Egyébként pedig az egyedüllét nem jelent egyben magányosságot is. Rengeteg nő él szingliként, mégsem magányos. Tudom, hogy nem magányról írtál, ezt csak azért említem, mert megjegyezted, hogy nem jársz sehová. Ez viszont baj, és ennek következménye lehet a későbbi egyedüllét és akár magány.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 09:08

Ha az a szint csökkent, amit nyújtani tudsz, akkor az igénynek is csökkennie kellene, amit támasztasz.

Nyilván az sem növeli az esélyeidet, hogy nem jársz sehova.

3. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 08:34
A nem jársz sehova a megoldás kulcsa.
2023. febr. 12. 08:31

férfiben ismerek olyat aki sokat válogatott és még most is egyedül van (a késői 30-as éveiben).

Viszont olyan férfit is ismerek aki sokat válogatott és a késői 30-as éveiben talált olyan nőt, amilyenre mindig is vágyott.

Ne aggódj találhatsz bárkit bármikor, ez nem kor függvénye. De próbálkozz te is, mert nem feltétlenül elegendő arra várni, hogy leszólítson valaki.

2023. febr. 12. 08:16
Amikor 20-on éves voltam, kb. bárhol jelentem meg (munkahelyre, képzésre gondolok) mindig akadt 1-1 pasi aki randira hívott. Ők jófiúk voltak, olyanok akik nem tetszettek. Én mindig vagány rosszfiút akartam, azokat néztem ki magamnak. Volt akivel valami lett is, de nagyon rövid volt és csalódás lett. Aztán most meg már nem vagyok olyan mint 20-on évesen, híztam is, a választék is kicsi már, nem is járok sehova. És egyedül maradtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook