Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A szomszéd nő egyedül él 38 évesen állandóan könyvet olvas, inkább menne férjhez, lenne gyereke is. fórum

A szomszéd nő egyedül él 38 évesen állandóan könyvet olvas, inkább menne férjhez, lenne gyereke is. (beszélgetős fórum)


1 2
46. Liza64 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 9. 10:28
És ez feljogosít arra, hogy beleszólj az életébe? Van neked mivel törődni, tedd azt.
ápr. 9. 07:55

De azé, Szokotte , Tud-e főzni, ?

Tiszta, ápolt Hölgy?

ápr. 9. 07:47
Hol??
43. Babi11
ápr. 9. 06:21
Biztos így jó neki.
ápr. 6. 05:39

"Nem bántom én csak furcsálom.

Igen,férjem van 3 gyerekem."


És akkor erre vered magad?

Te vagy a "jó szomszéd"?

ápr. 5. 08:48
mindenki azt csinal a sajat eletevel amit akar!
ápr. 4. 07:55
Ez miért baj?
39. LBO
ápr. 3. 18:20
Pont semmi közöd ahhoz hogy mit csinál!
ápr. 3. 17:12
Ballagj át hozzá, és a személyesen közöld vele a meglátásod...
ápr. 3. 16:47
Irigyled a nyugalmát? :)
36. Epresturmix (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 3. 16:36
Ha meg nyögne az lenne a bajod!
35. srcrss (válaszként erre: 8. - Banános Zselé)
ápr. 3. 15:32
Vagy azért, mert megmondóember.
34. birebora (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 3. 15:28
És unatkozol?
33. Ervina
ápr. 3. 15:18
Miért akarod, hogy rossz legyen neki? :D
ápr. 3. 15:05
“Ez a kiíró olyan szinten mások életével foglalkozik, hogy még vallomást tenni is szükségét érezte róla. Inkább törődne a saját dolgával. 🤔”
ápr. 3. 14:43
Az én szomszédomnak három gyereke van meg egy férje, állandóan veszekednek, agresszívan beszélnek a gyerekekkel, akik állandóan sírnak, többször hallják a f@sz szót egy nap alatt, mint én eddigi életem során, pedig nem vagyok mai csirke. Hát...inkább maradt volna egyedül és olvasott volna könyvet. Egyáltalán nem irigylem (ja, és van egy kamasz gyerekem, és épp nincs párom, mert nemrég lett vége egy közel egy évtizedes kapcsolatomnak, így most gyakran olvasok könyvet is). De nem vagyunk szomszédok, az tuti :D
ápr. 3. 14:21
Elcserélném veled az én minden hétvégén egész nap flexelő, házas, két gyermekes szomszédomra.
ápr. 3. 14:01

Azt mondja már meg valaki, hogy kinek mi a kórság közé van ahhoz, mit csinál a szomszédja.?

Nem mindegy,? ha nem zajong, nem ellenséges, ha bármit csinál is, amivel nem zavar másokat,

28. srcrss
ápr. 3. 13:43
De miért menjen férjhez? Mondjuk a vagyonért? 🤔 Önmagában nem izgat a férjhezmenetel.
27. Channa* (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 3. 13:40

Furcsálod? Biztos, hogy jó szót használsz?


Én azt furcsálom, hogy egyre több olyan ember van, aki beleüti az orrát pl. a szomszédja életébe.

Kinek mi köze van ahhoz, hogy a mellette lakó, hogyan él? Bezzeg, ha verné a párja, akkor senki nem foglalkozna vele, csak becsukná az ablakot, hogy ne hallja...


Nagyon nem bírom az ilyen kotnyeles, akadékosodó szomszédokat.

ápr. 3. 13:36

Két dolgot tehetsz: megkéred, hogy időnként vigyázzon a gyerekeidre, vagy kérj kölcsön egy könyvet. Van egy olyan gyanúm, az a bajod, hogy neked nincs időd olvasni.

Egy szintén 3 gyerekes anya

ápr. 3. 13:24

Mi közöd hozzá?

Lehet, hogy hasznosabb lett volna neked is könyvet olvasni gyerekcsinálás helyett.

Jó, hogy így ráérsz a családod mellett másokkal is foglalkozni.

24. liliom10 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 3. 13:18

Kamerán keresztül látod, hogy állandóan könyvet olvas ? Vagy ő mondta ? Ha csönd van nála, talán valahol épp randija van. Minden percét nem hiszem, hogy elmeséli Neked !

Nekem két gyerekem van, - voltak ők kicsik is - akkor tudtam, mit csinál a szomszéd, ha kint összetalálkoztunk a ház előtt.

23. Alnisa
ápr. 3. 13:16

Vagy inkább ne! Miért is kellene? Hogy kiszolgáljon egy férjet, meg 3 gyereket? Így azt csinál, amit szeretne és boldog, stessz mentes élete van. Miért fáj ez neked?

Egyébként meg nem tudhatod, hogy miért nincs gyereke férje.

22. Panna.33 (válaszként erre: 8. - Banános Zselé)
ápr. 3. 13:09
A rendelkezésre álló információk alapján semmi nem tamasztja alá ezt a feltételezést.
21. 55Judit (válaszként erre: 20. - Andi6020)
ápr. 3. 13:01
👍
20. andi6020 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 3. 12:59
Kérjél tőle kölcsön könyvet
19. Ghost👻 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 3. 12:47

Furcsállod....

Mit? Hogy neki nincs gyerek?

Lehet,hogy ő ìgy boldog!

18. 55Judit (válaszként erre: 17. - 55Judit)
ápr. 3. 12:45
Ó, és nem csak magában nézegeti és bosszankodik, de még fórumot is indít róla. Hihetetlen emberek vannak!
17. 55Judit (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 3. 12:44
3 gyereken és egy férjen kívül mi kellene még ahhoz hogy ne legyen energiád a szomszédon meditálni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook