Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2022. szept. 2. 09:26

Huh, hàt azért nem kell mindent elhinni, amit a médiában mondanak 😅

Az energia àrak emelkedni fognak, de azt még nem tudjuk mennyivel. Lesznek valòszinüleg megszorítàsok, hogy kevesebbet szabad pl gàzbòl fogyasztani, de ezt elsőkörben közintézményekben és cégeknél hozzák be. A lakosságnál még ilyenről nincs szó.

De a rémhírek amiket eddig hallottam a magyar médiából, hogy Németországban meg fognak fagyni meg gyertyával fűtenek, meg szomszèdok költöznek össze hatalmas kamu. 😅 politikai fogás, hogy megnyugtassák otthon az embereket és az otthoni problémákról eltereljék a figyelmet

2022. szept. 1. 18:31

Na az sem rossz, meg izgi a babaszoba kialakítása.


Nekem az Amélia tetszik. De nem szeretem, ha beceznek egy nevet és félő Ami es Lia lenne és sose lenne Amélia. Egyebkent nehéz, még nem nézegettem a nevek után annyira.

Fiú Dávid talán.


A Te neveid is szépek. Nemeto mi újság van?? Állítólag alig lehet majd fűteni...de lehet csak a média.

2022. aug. 31. 20:30

Akkor te sem unatkozol 😅 igen egy hàz körül mindig van tennivaló, az tuti.

Mi lakàsban lakunk, nem is vàgyok most hàzba. Mi csak festettünk, meg egy minimàl ùjítàst akarok bùtorok terén, meg még a babaszobàt berendezni.

Mi vmi internacionàlis néven gondolkodunk, hogy ki tudjàk a németek is ejteni 😅 eddig a favorit Eliza és Adél.

Neked van màr neved?

2022. aug. 27. 12:08

Nekem Ab- ferjem B+ szóval pont ellentét. Remelem semmi baj nem lesz a végéig az összeférhetetlenség miatt. Lanyom B+ és nem termelt ellenanyagot, egyenlőre most sincs baj.


Nagyon szorítok, hogy sikerüljön.


Csacsogocsibe de jo, hogy home officeba vagy, én sajnos nem tudok a munkám nem olyan. Gyerekekkel kellene lenni. Nem vállaltam be. Covid van, kicsik is emelni kell őket, feszt betegek, most rota virus volt q csoportban és 4en voltak korhazba. Nem hiányzik nekem ez most.

Itthon vagyok, majd ha kész a lanyom szobaja lehet pakolni mint allat...


De a többit nem újítjuk fel. 60nm a haz. Es a mi szobánk is kellene kiglettelni...annyi por, hova teszem a cuccom...szóval lemondtam erről. Ferjem csinal majd még egy szobát, mert kell, építünk a házhoz és akkor, ha át tudunk menni abba a szobaba akkor bevallalom, de így nem...akkor lesz hullámos addig a fal...


4 éve házban lakunk úgy viszi a pénzt mint a lombik... borzalom. Allandoan valami. A kert meg még gatya...



Igen érzem par napja. Képzeld tegnap a kezem ratettem a hasamra és megnyomta, és látni ahogy mozog a hasamnal. Elég hamar van 17 het közepe, fura, hogy már. 2dik gyerek mondjuk.

Téli babak lesznek :) neve van??

709. EszterAusztria (válaszként erre: 708. - Csacsogocsibe)
2022. aug. 27. 10:25

Hajszin, szemszin, magassag kg, iskolai vegzettseg munkahely, hobbi par jellemző. A vercsoport nalunk nem fog egyezni mert mindkettonke ritka es arra sokat kene varni.

Nalunk a súly döntött mert en nagyon vekony vagyok.

2022. aug. 27. 08:46

Eszter, ezek tènyleg szuper hírek és örülök, hogy ennyire gyorsan mennek a dolgok. Milyen infokat adnak meg a donorvàlasztàsnàl illetve nektek mik fontosak? Teljesen igazad van, hogy a környezet / nevelés a legfontosabb és ti alakitjàtok. Egy fénykép talàn még màshogy is befolyàsolna, mert egy kép alapjàn sokszor akaratlanul is betesszük a màsikat egy kategoriàba. Drukkolok nagyon 🤞


Gibiceg, igen a fàradtsàg, amit leírsz ismerös. Ma màr nem annyira, de az elején néha tényleg du 6kor már lötték a pizsit 🤣 nekem már mocorog, de nem érzem minden nap. Nèha azt gondolom kick-boxosnak készül, màskor csak kicsit érzem. Te màr érzed?

Én még dolgozok, de irodàn vagyok illetve 5böl 4nap home office van. Így ki tudom bírni, ha minden nap be kéne járni nehèz lenne. Nekem mostanàban a derekám fàj, ilyenkor pl. szuper h vègigdolgozom a napot az àgybòl fekve. Ha bírom magam, november elsö hetéig fogok dolgozni.

Én december 31re vagyok kiírva, hidd el az is nagyon messzinek tünik 😂

2022. aug. 26. 16:48

Eszti ezek nagyon jó hírek. Nagyon szurkolok.


Csacsogocsibe örülök neked, hogy minden rendben. Ez mind szuper hír

En extra faradt vagyok, az sajnos megmaradt. Eszem akkor pihenni kell, meg ha nem pihenek napközben akkor nagyon fáradt vagyok este.

Erdekes ez a terhesseg, teljesen más mint a lányommal.

Mocorog már?

Neked mivel telnek a napjaid? Úgy tudom, emlékszem, Te sem dolgozol..


Nalunk felujitunk, ajtó csere meg lanyom szobaja lett szerverve.

Olyan messzinek érzem január 29et

706. EszterAusztria (válaszként erre: 705. - Csacsogocsibe)
2022. aug. 26. 09:36

Orulok hogy minden rendben veled is!

Mar megkaptuk a donor jelolteket csak ki kene valasztani, konnyebb lenne fotó alapján de probalom ugy felfogni hogy csak egy sejt, majd ugyis mi formaljuk.

Szeptember kozepen indul a probaciklusom es oktoberben mar a beultetes, eleg flottul megy eddig minden.

2022. aug. 25. 21:33

Sziasztok lányok!


Én most kezdem a 23. hetet, már elég látványos a hasam, bár eddig csak 3 kg-t híztam. Szerencsére jól bírom magam, néha fáradtság van, de amúgy minden jó.

Megvolt a 2. trimeszteres nagy UH, mindent rendben találtak.


@ Gibiceg, örülök, hogy jól vagy te is és nincsenek rosszullétek már. Fura, hogy nem értik az orvosok, hogy lombiknál pontosan meg lehet mondani mikor volt megtermékenyítés. Nálam egyből ezt vették figyelembe. Ha picit kisebb a baba, mint kéne az nem baj. Az enyém is mindig picit kisebb volt, de a doki azt mondta hogy teljesen jól fejlődik. Mostanra nagyjából utolérte magát.


@ Eszter, neked hihetetlenül szorítok én is. Sok jót hallottam Brno-ról. Mik a következő lépések? El kell küldenetek, hogy milyen donort szeretnétek és a klinika ajánl vkit?

2022. aug. 25. 09:19
Maradt ki dup....ton és cyc...est gyogyszer, akinek szüksége van rá kérem írjon.
2022. aug. 22. 12:49

17 hetes vagyok lassan. Menzesz és a tényleges között 4 nap eltérés van. Picit kisebb 4 nappal a baba mint a menzesz. Nem értik, hogy lombik. Mindegy. Egyébként 1 het elteres sincs tok jók vagyunk.

Kislányunk lesz úgy néz ki.

Mar nem hányok, picit jobb, progit abbahagytam. Csak a clexane megy.


Neked nagyon szorítok, írj ott milyen q lombik, kíváncsi vagyok.


Csacsogocsibe??

2022. aug. 21. 09:35

Sziasztok!


Nekunk most volt brnoval telefonos konzultacionk.

Kovetkezo honap probaciklus es oktoberben kezdjuk ott. Nalad mi a helyzet?

2022. aug. 19. 18:31

Sziasztok!


Hogy vagytok lanyok?? Nagyon nagy a csend.

2022. júl. 27. 14:56

Voltam a 12 hetesen. Minden tökéletes. Vervetelen nem voltam ami genetikai. Csak ultrahangon. Ott úgyis látnak mindent. Az autizmust sajnos vérbol sem szűrik ki.


Nekem két vetelesem volt tavaly ezért ez a protokoll. 16 hétnél kezdem elhagyni. Kb egy het sztem mire elhagyom teljesen.


A verhigitot itt aki elkezdi kapni mindenki végig kapja. Pedig nekem semmi trombozis bajom nincs. Ki lettünk vizsgálva. De mindegy. Kibírom

2022. júl. 26. 14:21

Nekem a 12. hétig kellett a progeszteront szedni. A vérhigitót elvileg elhagyhatom már.

A proginál sok embertől hallottam fura mellékhatásokat, remélem jobb lesz neked utána.

Genetikai vizsgálatra mész?

Én most a 20. heti nagy UH elött állok, remélem minden rendben lesz

2022. júl. 25. 18:43

Végig szurni kell. Szulesig. Vagy ha császár meg tovább.


16 hétig megy a progi. Utana jon a leepites.


Sokan nincsenek rosszul ahogy nezem es hallom. En egy jóízűt hetek óta nem tudok enni. Fogytam is most.


De remelem a progi leepitese után jobb lesz.

2022. júl. 25. 15:00

Huh, hát igen, mondjuk ha mindig rosszul vagy és hányni kell, az úgy tényleg nem a legjobb…

Én az elején amiatt aggódtam, h nincs semmi hányingerem. Aztán a doki megnyugtatott, hogy minden terhesség más és teljesen normális ez is 😅

Azt mondtad, hogy a lombik alatt vérhigitot kellett szúrnod, mert otthon ez a protokoll, ha több sikertelen lombikon voltál túl. Még mindig szúrod?

Nekem is ez volt, illetve a trombofilia eredményén az állt, hogy a 16. hétig kell, illetve akkor újból meg kell vizsgálni. Ha nem lesz semmilyen eltérés, akkor abbahagyhatom.

2022. júl. 22. 17:57

Még mindig rosszul vagyok. Sokat hanytam az elején, ket napja megint.

Nem sokat eszem, faradt vagyok. Rengeteg progeszteront szedek, 16 hétig kell. Sztem addig tart a rosszullet. De nagyon rossz, így nincs nagy élvezete a terhessegnek :)

2022. júl. 21. 12:29

Sziasztok!


@ Gibiceg, Wow, hatalmas gratula :) minden rendben ment az első 12 hétben? Nem voltak rosszulléteid?


Én most vagyok 17 hetes, holnap kezdődik a 18. hét. Jól vagyunk, a baba szépen fejlődik és vmi mini pocak is látszik már 🙂 a genetikai vizsgálaton túl vagyunk, szerencsére egészséges ez alapján is a kicsi. Nekünk már biztos, hogy kislányunk lesz ☺️

2022. júl. 20. 19:27

Sziasztok!


Megvolt a 12 hetes uhu minden rendben :) lánynak néz ki, de nem 100%


Hogy vagytok Csajok???

693. tina027
2022. jún. 21. 23:57
Sziasztok! Cetrotide injekció nincs valakinek esetleg elfekvőben? Hiánycikk sajnos.
2022. jún. 20. 08:33

Szerencsére nem voltam rosszul.

Igazából néha szédülés volt, illetve nagyon fáradékony vagyok. És a mellem kezdett el veszettül nőni. 🙈

2022. jún. 19. 17:22
Wooww akkor minden szuperül halad. Nem vagy rosszul??
2022. jún. 19. 12:00

Sziasztok!


Én most vagyok a 13. hétben és minden jó. Két hete volt az utolsó uh és a baba szépen nő, látták h mozog és szívhangot is néztek. Most itthon vagyunk Magyarországon és elkezdtük a családnak is elmondani a jó hírt ☺️

Veletek mizujs?

2022. jún. 14. 19:36

Hogy vagytok?

Csacsogocsibe??

2022. máj. 22. 07:26

Köszi, aranyos vagy ☺️


35 múltam márciusban. 32 voltam, amikor a központban az első megbeszélésünk volt.

És igen, egy darab pozitív tesztem sem volt. Illetve egyszer, de azaz ovitrielle hatása volt.

Marha sok pénz, sírás és stressz van mögöttünk. Múlt évben nagyon befordultam a sikertelenségektől. Aztán vettünk egy cicát és ez a kis cukiság helyrebillentette a lelkemet. Eljutottam az úgyis sikerül állapottól egészen addig, hogy lehet nem fog soha, de akkor tuti macskás öregasszony leszek 😂

2022. máj. 21. 23:14

Lombik a lombik, tehát az et és fet. Icsivel vagy nélküle...


Orulok, hogy sikerült. Bakker nem semmi. Es ez volt az első pozitiv teszt? Bakker, mennyi küzdelem.. hány éves is vagy?


Rengeteg pénz lehetett....meg minden más...egy Hős vagy!

2022. máj. 21. 06:19

Igen és két inszem. Szóval nem én vagyok a legjobb példa, hogy hamar sikerül.

De a magyar nyelvben nemcsak a hormonális megtermékenyítést ( icsi, ivf stb) hívják lombiknak? Itt Németországban az eljárás nevét használják ( icsi, fagyasztott stb.)

2022. máj. 20. 20:48
Csacsogocsibe 8lombik volt? Jól értem. 4 et 4 fet.
2022. máj. 19. 21:16

Holnap megyek, a hivatalos hetfon lenne de ha 11 napra nem indul be akkor nem lesz semmi. Ha hetfon mennek a klinikat csak kedd delutan tudnam ertesiteni, addig nem tomnem magam gyogyszerrel.

Fel fogom venni tobb klinikaval a kapcsolatot, igazabol nalunk inkabb az lesz a befuto amit meg lehet oldani tavkapcsolat utjan is. ( hogy eleg legyen csak leszivas es beultetesre menni)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook