Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2022. nov. 5. 08:27

Megnéztem az 5d uh-t, tényleg nagyon jó. Nekem akkor ezek szerint 4d-k készültek, de ott is szépen kivehető a baba.


@Eszter, az nagyon jó arány. 5 napig mennek el? Nagyon drukkolok én is 🙏

2022. nov. 4. 12:49
Jujjj, de jó. Jajj ez nagyon izgi :)
2022. nov. 3. 19:36
Tegnap megvolt a leszivas. 8 petesejt, abbol 6 volt erett. Mind a 6 megtermekenyult.
2022. nov. 3. 10:00

En majd decemberben veszem meg az ágyat és a pelenkazot. Addig a ferjem sokat dolgozik. Lassan majd kezdek mosni ilyesmi. De nem szaladok annyira előre. 27 hétben vagyok. Az 5D az mar nagyon szuper fotókat csinal. Az éj dokim csak fekete fehér alig kivehető képeket készít 1db. A babamozi az dvdre lesz rakva egy videó meg képek. Nézz utána, beirod a facéra, hogy 5D ultrahang kidob egy szegedi klinikát. Ott vannak képek.


Orulok, hogy haladtok. Tok jo, hogy vége a melonak és tudsz pihenni és csak az otthoni teendőre koncentrálni. Én eleje óta itthon, ez meg mar unalmas. De annyi a fertőzés most, jó, hogy eljottem a gyerekek közeléből, mert száj, kéz, láb, valami vírus van és nagyon veszélyes a 3dik trimeszterben.


Eszterék is sokasodnak lassan;)

2022. nov. 2. 21:44

Sziasztok lányok!


Én élek és virulok, csak iszonyat leköt a munka és a babára való készülés, ügyintézés és hogy minden meglegyen, mire jön. De márcsak a héten dolgozok és utána szerencsére megkezdődik a csed. ☺️


@Gibiceg, jó olvasni, h minden jó nálatok. Mi a legfontosabb dolgokat már megvettük. Kiságy, babakocsi, ruhák, pelenkázó stb. Kismama fotózás nem lesz nálunk, a férjem nem szeretné, én pedig közepesen akarom. 😅 a hasam nekem is nő, bàr tökre meg szoktam lepődni, ha mondjuk vki látja kabáton keresztül is. Bár tök hülyeség miért ne látná. Nő a hasam, de nem olyan nagy.

Múlt héten voltam a 3.trimeszteres uh-n, 31hét és 1540g a gyerek. A doki szerint egy picit kisebb, mint az átlag, de mondtam neki h ez kislány, ne is legyen hatalmas. 😅 ez az 5D-s uh melyik? Itt a rendes nődoki gépétől függ, de 3-4Dt az enyém tudja, ha a baba is hagyja magát mutogatni ☺️


@ Eszter, nagyon pozitív, amiket írsz a klinikáról. Az h ennyire megvizsgálnak és csak akkor engednek beültetni, ha minden jó, szinte garancia a sikerre. Az meg h kedvesek plussz pont. Bár a lombikközpontban legyenek is, annyi pénzt otthagy az ember 🙈 drukkolok, h kövi hónapban legyen beültetés. 🙏

2022. nov. 2. 21:15
Nagyon szorítok :)
2022. nov. 2. 14:17

Ma megtortent a leszivas es a megtermekenyites. Szerencsere jo lett a sperma igy megkapjuk a 2 blasztocitara a garanciat 🥰

Nagyon kedvesek voltak a klinikan. En csak ucsorogtem es neztem hogy ki lehet a donor anyukank ❤️

736. EszterAusztria (válaszként erre: 735. - Kitti686)
2022. nov. 2. 14:15

Szia!

Nekem 3 stimulaciom volt,

Elsonel nem jutott el egysem az 5ig napig

A masik kettőnél mindig sikerult 8-9et leszivni es 5 napos blasztom is lett (4 es ketto) sajnos egyik se agyazodott be. Probalj meg az elejen ne ragorcsolni, meg annyi kritikus pont var rátok.

Megvan az egesz folyamatnak a "szepsege" is probalj meg arra koncentrálni ☺️

Szurkolok hogy hamar a kezdbe legyen a kis csodatok

2022. nov. 1. 18:23
Sziasztok, én most kezdtem el a lombikot, annyira izgulok, hogy megállás nélkül csak a lombikról olvasok, nagyon félek, hogy csalódni fogunk, eddig 4 spontán terhességem ért véget, ezért van szükség a lombikra. Milyen tapasztalataitok vannak? :) Hány pete érett meg a stimulációval? Rettegek, hogy azt mondják nekem, hogy bocsi de nincs egy használható se...
2022. nov. 1. 11:32

Eszter ez tok jo, hogy odafigyelnek rátok ennyire. Amikor minden tökéletes akkor kapod vissza és reméljük meg is tapadnak vagy tapad a kis cukiság.


Én jól vagyok, elkezdett nőni a hasam, durva, hogy november van már.

Megyunk pénteken 5Dre meg majd megyunk kismama fotozasra.


Kell venni még pár dolgot, ágyat, pelenkazot meg majd lassan mosom a dolgokat, a padlásról le lett hozva sok minden. A régi babakocsi az jo. A kiságy az nem illik a butorokhoz meg az alkatrészek nincsenek meg hozzá, szóval venni kell másikat.

2022. okt. 31. 15:31
Nalunk nem lesz beultetes ebben a honapban mert lett egy dominans tuszom, de legalabb itt figyelnek mindenre. Szerdan lesz a leszivas.
2022. okt. 31. 10:04
Reméljük minden rendben vele, es lassan kapunk hireket. Es te hogy vagy?
2022. okt. 29. 21:47
Csacsogocsibe nagyon elveszett. Remelem minden oké.
2022. okt. 26. 10:46
Csacsogocsibe??
2022. okt. 22. 14:28
Nagyon szorítok:)
2022. okt. 22. 10:13
Szio! Nalunk minden okes. Kb masfel het es megyunk a leszivasra, de csak 6 nappal korabban fognak szolni 🥰
2022. okt. 21. 11:30
Hogy vagytok?
2022. okt. 4. 19:04
Ne aggodj jó lesz minden:) szurkolunk
2022. okt. 3. 11:00
Hat mivel parom dolgozik es kiszamithatatlan a leszivas napja igy minden spontan lesz. Valoszinu a beultetesre mar egyedul megyek 😳
2022. okt. 2. 18:30

Szuper hír. Es akkor Eszter utazgattok, vagy ott vagytok napokat a városban a vizsgálatok alatt??


En rendelgetek ezt azt...szépen lassan.

Igen, mostmar remelem minden rendben lesz :)

2022. szept. 30. 22:58

@ Eszter, nyugi nálad is fog nemsokára rugdosni a baba ;) és milyen csodás szülinapi ajándék lenne a hír ha kiderülne. Az egyik ismerős pár most jelentette be h terhes a lány és ők is Csehországban voltak, szóval még egy pont a klinikának :)


@Gibiceg, abszolút értem h nem vagy teljesen nyugodt. Nekem “csak” sikertelen lombikok voltak, vetélés szerencsére nem, de az első időszakban kb úgy álltam az egész terhességhez, h na meglátjuk mi lesz, de èn nem èlem bele magam. Mostmàr azt gondolom h csak jòl alakulnak a dolgok, annyira a finisben vagyunk. 😅

2022. szept. 30. 18:22

Nagyon izgalmas:) Eszter nálad is vannak izgalmak bőven.


Én nem vagyok teljesen nyugodt. Nem tudom lombikkal lehet e az ember, meg veteles utan...

Remelem mostmar baj nem lesz, de azért nem felhőtlen a dolog.

2022. szept. 30. 12:40

Azert most egy picit irigykedek ratok, csodas érzés lehet a baba mozgása.

En tegnap voltam uhn es meglepoen jol reagaltam az estrofemre. Most 10 nap progipotlas es ha megjon kezdik stimulalni a donort. Ahogy szamoltam oktober vege leszivas mar. A szulinapomra mar fogom tudni hogy sikerült e.

2022. szept. 30. 09:55
A ferjem nekem is itthon lesz 10 napot biztosan. De vállalkozó sokat nem lehet itthon se, mert akkor pénz nem lesz. De onnantól minden nap 16kor már itthon akar lenni. Sok mindenben változtatni akar.
2022. szept. 30. 09:53

Eszter nagyon szorítok, hogy a probaciklus jó legyen.

Irj mindenképp.


Csacsogocsibe azért eltelnek a napok, fozok, sokat pihenek, este seta.

Nekem nem lesz segítségem. 25 km lakunk mindenkitől. Anyuek már idősebbek, meg nem is akarom, hogy más beleszoljon a dolgaimba. A 12 éves lányom lesz q tamaszom, az ő jelenléte sokat számít, nem leszek egyedül. Ferjem sokat dolgozik,este ér haza mostanaban, itt mindenki meghulyul a válás miatt és sok a munka.


22 hetes vagyok. Jön a cukorterheles...igen, lassan celegyenes, de még azért van idő.

2022. szept. 29. 09:09

@ Eszter, ez nagyon szuper, hogy ennyire gyorsan haladnak a dolgok nálatok. Igen, a próbaciklus tényleg erre tökéletes, hogy kipróbálják a gyógyszerezést és utána tökéletes legyen élesben. Írj, hogy hogyan alakulnak a dolgok! Szoritok❤️


@ Gibiceg. Én holnap lépek a 28. hétbe. A baba nálam kevésbé aktív. Vannak fázisok amikor nagyon érzem utána napokig kb semmi. A dokim azt is mondta, hogy lehet úgy van fordulva, hogy a háta van a hasam felé.. mindegy amíg aktívkodik néha addig minden jó. Az uncsizás részétől én is tartottam az utolsó időszakban, de kijön szerencsére anyukàm 2 hétre novemberben, utána meg nem sok van hátra. Segítség lesz az elején, a férjem 3 hetet itthon marad ( 30 nap szabija van és 2 hónap apaságit tud kivenni) és utána anya váltja szintén pár hétre. Illetve itt egy elég jó védőnői rendszer van, az elején naponta fog ő is jönni. Neked lesz segítség?

2022. szept. 28. 21:23

Sziasztok!

Az ido itt is pocsek, a hegytetok mar havasak.

En mar csinalom a probaciklust, holnap megyek ellenorzo uhra. Kivancsi vagyok mert eddig ennyi estrofem keves volt. De aztmondtak nem baj, ezert van a probaciklus.

Ti mar mindjart a celegyenesben vagytok ❤️

2022. szept. 28. 13:30

Wooww, de jó Nektek! Én sokat vagyok itthon egyedül, kissé már unalmas. Ferjem sokat dolgozik.

Elkezdtem újra fáradékony lenni, de itt elég ramaty az ido mostanaban.


A baba mozgékony nagyon, rengeteget mozog. 22 hétbe léptem.

Akkor lassan pihenes jon Neked is.

Mar nincs sok hátra decemberig.

Segítséged lesz a baba korul?


Eszter, hogy vagy?

2022. szept. 28. 10:57

Szia!

Mi a héten eljöttünk Prágába kikapcsolódni, még így kettesben baba nélkül.

Utána még 5 hetet dolgozok és megkezdődik a csed. A babának kezdjük lassan beszerezni a legfontosabb dolgokat.

Amúgy minden jó, sokkal energikusabb vagyok, mint az első trimeszterben. És elkezdtem járni szülésfelkészítő kurzusra. ☺️

Ti hogy vagytok? 😘

2022. szept. 26. 16:57
Hogy vagytok? Meséljetek csajok!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook