Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2022. dec. 12. 10:32

A császártól nem tartok. A felépülés utána biztos nem lesz kellemes, de kicsit úgy gondolok rá, hogy ez egy rutin beavatkozás és pár millió nő szült már így. A kórház, ahol pedig szülök nagyon szuper, jók az orvosok, jól felszerelt, szóval csak rendben mehet minden. ☺️

De nálad egyenlőre nincs erről szó, igaz?

A magzatvíz a 35. héttől kevés, elvileg a placenta idő előtti meszesedése okozza. Azt viszont sajna nem tudják, h az mitől van.

2022. dec. 9. 21:45

Én is bízom benne, hogy sikerül a baba és egyébként várni kell, de ez tök szimpatikus. Nálunk beültették, nem vártak, nem is sikerült. Ez egy jó pont a klinika részéről. Inkább jövőre, de ha úgy több esély van ki nem kakilja le. Nekem a vörösbor vált be vastagitasra. Esetleg próbáld ki. Egy dl nem literszammal.


Csacsogocsibe ez nagyon durva, lassan karodban lesz a baba. Ez tök szuper. Félsz a csaszartol? Én attól nagyon félek. A magzatvíz hány héttől kevés? Nem tudom miért alakul az ki. De biztosan minden rendben lesz.

2022. dec. 8. 08:05

Sziasztok lányok!


@ Eszter, sajnálom, hogy nem jött össze ebben az évben a beültetés, de ez vhogy azt is mutatja, hogy mennyire figyel mindenre a klinika és szeretnének a teljes sikerre menni. Próbálj meg pihenni, élvezni az ünnepeket és jövőre biztos lesz a siker ❤️


@Gibiceg, te hogy vagy? Január közepe/végén érkezik a baba, igaz? Hogy álltok az előkészületekkel? 🥰


@Kitti, sajnálom, h nem jött össze a beültetés. Tudom hogy iszonyat ideg-és lélekőrlő, de biztos h sikerülni fog ☺️


Mi jól vagyunk, bár kihozták nálam 3 hete, hogy kevés a magzatvíz, így folyamatosan kontrollra kell járnom heti kétszer hol kórház, hol nődoki. A baba egészséges szerencsére, de mivel nem fordult meg így programozott császár lesz dec 20án. Igazából nekem mindegy, csak a baba legyen egészséges.

2022. dec. 3. 20:31
Csacsogocsibe?? Te erre a hónapra vagy kiírva! Mizujs? Mikor pontosan??
2022. nov. 29. 17:08
Sajnálom Eszter. De az új év, új kezdet. Próbálj meg inni vörösbort :) száraz. Nekem attól lett ,15mm. Leszivas után kezdtem beultetesig napi 1dl.
2022. nov. 29. 12:38
Sajnos iden mar nem lesz beultetes nalunk. Nem lett jo a nyalkahartyam.
2022. nov. 28. 17:08
Egy sem sajnos. :(
2022. nov. 27. 08:35
Sajnálom:( ne keseredj el, legközelebb sikerül.
2022. nov. 27. 08:35
4 terhessegbol mennyi gyermek született?
2022. nov. 27. 07:11
Sajnos klasszikus mensim van, enyhe görcsök is voltak tehát nem is hematoma, illetve maga a teny, hogy semmi apro tunetem nincs is fura mert eddig a 4 terhessegnel mindig volt. Hhjaaaj, nem egyszerű ez :(
2022. nov. 26. 18:03
Sajnálom, de 7 napnál még nem tesztelnek. Sztem várj 12 napot.
761. EszterAusztria (válaszként erre: 760. - Kitti686)
2022. nov. 24. 22:17
Ez mar biztos? Megcsak ma vagy a 7. Napon ha jol szamolom.
2022. nov. 24. 17:07
Sajnos nem tapadt meg :(
759. EszterAusztria (válaszként erre: 758. - Kitti686)
2022. nov. 14. 16:39

Juhu!

Nagyon szorítok!

2022. nov. 14. 16:37
Jelentem mara még 3an vannak, mintat is vettek beloluk, szerdara kiderul hanyan koltoznek :)))
757. EszterAusztria (válaszként erre: 756. - Csacsogocsibe)
2022. nov. 14. 16:05

Hat nagyon durva a statisztikajuk. 3 beultetesnel 90%ot mondanak.

Nekünk azert mondtak 50%ot mert meg nem voltam terhes.

Most kaptam meg a kezelesi tervet, és dec 1-jén lesz a beultetes.

Igy munjakezdesre pont tudni fogom az eredményt.

2022. nov. 14. 08:47

Sziasztok lányok!


Ahogy olvasom mindenkinek izgalmasan teltek a napok.


@ Eszter, szuper hír a két lefagyasztott blaszto. Ezeknél a cseh klinikáknál vmi nagyon durva sikerességi rátát is ígérnek, igaz?


@ Gibiceg, mekkora volt a baba? Ezen abszolút ne gondolkodj, ha picit kisebb. Nekem is kisebbet mondtak a legutóbb, de a kislányok sokszor kisebb súllyal születnek. Illetve a végére nagyon durva ütemben nőnek heti szinten (150-200 g) És egyébként meg mérési hiba is lehet.

Én azzal is nyugtatom magam, h könnyebb megszülni egy alacsonyabb súlyú babát, mint egy 4,5 kg-t ☺️ Mikor lesz a kövi uh? 1 hónap?


@ Kitti, drukkolok én is, h sikeres legyen a lombik. A 3 megtermékenyült petesejt jó és tényleg a minőség fontosabb a mennyiségnél. Melyik központban vagy? Első lombik?

2022. nov. 13. 22:42
Köszönöm én is drukkolok mindenkinek! Minden szupi lesz! Reméljük vdak úgy potyognak a babák 9 hónap múlva 😂
2022. nov. 13. 22:26
Eszter szorítok! Remélem karácsonyi szép ajándék lesz 🥰 Neked is Kitti :)
753. EszterAusztria (válaszként erre: 752. - Kitti686)
2022. nov. 13. 16:35

Szurkolok hogy minden rendben legyen!

En is szeretnek ikreket, de Cseh klinikankon nem ültetnek be kettőt.

752. kitti686 (válaszként erre: 751. - EszterAusztria)
2022. nov. 13. 11:59
Genetikai rendellenesség páromnál, eddig 4 terhesség végződött vetéléssel. Közben nekem is kiderült pajzsmirigy alulműködés. A kromoszómarendellenesség miatt PGD lesz, megnézik, hétfőn, hogy, akik addig eljutottam öröklik e. Mi 2t szeretnénk, egészen el tudjuk magunkat képzelbi ikres szülőkként, de termeszezesen egynek os nagyon orulnenk es a jelenlegi allapotokra valo tekintettel kesz csodanak elnem meg ha 1 osszejon 😊 remelem erosek es birjak a kikepzest 😊
2022. nov. 13. 11:35

Sziasztok!

Kitti ne aggodj! A minoseg a fontos nem a mennyiség. Mikor lesz a beultetes? Miert lombikoztok?

Nekunk 2ot sikerult fagyasztani, de nagyon pozitivan allok hozza hogy igazabol csak egyre lesz szuksegunk, sőt mar azt beszeltuk hogyha mar ikrek nem lesznek megyunk a tesoert 🙈

Remelem most nem kesik 10 napot es nem marad el iden a beultetes.

2022. nov. 13. 07:55
Sziasztok, gondoltam beszállok ide hozzátok. Nálunk most az a helyzet, hogy pénteken volt leszívás délután. 7et sikerült ebből azonban szombatra 3 termékenyült meg. Félek, hogy nem lesz kit visszatenni :(
2022. nov. 13. 06:58

Sziasztok!


Hogy vagytok?

Eszter? Sikerült a fagyasztás??


Én voltam uhun, belém is verték az ideget, hogy kisebb a baba, mint eddig. Itthon néztem a táblázatokat, és nem is kisebb, megfelel a méreteknek!

Azt mondták, hogy ne aggodjak, áramlás, minden jó. Annyi, ha 2 hetes lesz a lemaradás akkor kapok méhlepény doppingot!

Remélem 4 hét múlva jó lesz minden.

2022. nov. 6. 21:05

Csacsogocsibe az Eliza is nagyon szép név. Én nem akarok több nevet. Kiírni állandóan...


Eszter megertem az aggodalmad. Én is kicsit megijedtem, hogy ikrek lesznek a magas hcg miatt. Orulok, hogy egy lett, nekem se lesz segítségem, építünk így is meg egy szobát, hogy elferjunk.

Szoval lehet elég az egy és az is osztogat, vagy bevallalod és lesz ahogy lesz.


Az Amélia tetszik nekem is, de remélem nem lesz Ami. Nem akarom így becezni, sőt nekem a becezes se tetszik, és már volt aki jajj akkor Ami lesz. Hát nem...

De nem lehet olyan nevet találni amit nem azonnal becezni akarnak...

747. EszterAusztria (válaszként erre: 746. - Csacsogocsibe)
2022. nov. 6. 10:53
Ők minden esetben egyet mondanak, ha megmaradna 3 akkor gondolkodok a kettőn. Viszont ugye 70%os a sikerarany, igy meggondolando. En szeretnek ikreket, viszont sok minden szol ellene. (pici lakas, csaladi segitseg hianya)
2022. nov. 6. 08:27

Milyen izgalmas most mindkettőtöknél a helyzet ☺️


@ Gibiceg, Akkor ezek szerint otthon is tologatják a szülés várható időpontját, attól függően h mekorra a baba. Nekem péntek a hétforduló. Most vagyok 32 hetes, 2 napos. Az Amélia nagyon szép név.

Nálunk 99% h Eliza lesz. De még gondolkodunk egy 2. keresztnéven.


@ Eszter, megy a drukk h mindegyik embrió elmenjen az 5. napig 🤞 gondolom mindig utána egyet ültetnek vissza, igaz?

745. EszterAusztria (válaszként erre: 743. - Csacsogocsibe)
2022. nov. 5. 15:09
Igen 5 napig. Ma is meg 6an vannak❤️ legkozelebb hetfon szolnak a fagyasztasnal. Most jön a kritikus 4. nap. 🤞
2022. nov. 5. 13:07

Tegnap voltunk, 50db képet kaptunk, irto édes a kicsi. Egészséges, és megyek a menzesz idoponthoz ;)

Eddig 1 het eltérés volt, mostmar 2 nap. Jovo heten a sajatomnal kivancsi vagyok, hogy mit dob a gép.

Eddig csütörtökön volt a hét forduló, most vasárnap vagy hétfő. Már azt se tudom mit mondjak, hogy hány hét és napos vagyok :D


Remelem érthetően írtam le.

A lányom tiszta apja egyébként, a szája egy az egyben.


És marad az Amélia.

Nálatok?

2022. nov. 5. 08:27

Megnéztem az 5d uh-t, tényleg nagyon jó. Nekem akkor ezek szerint 4d-k készültek, de ott is szépen kivehető a baba.


@Eszter, az nagyon jó arány. 5 napig mennek el? Nagyon drukkolok én is 🙏

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook