Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 januári lombik fórum

2021 januári lombik (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2021. okt. 6. 11:50
Tulvagyok rajta. Maga a biopszia nem fajt. Teli holyag kellett amit teljesitettem is majd kozoltek hogy csuszas van, fel ora. Na ezt a fel orat az ellensegeimnek se. Mar folyt a könnyem. En ilyet meg nem éltem... Barmit bevallottam volna 🙈🙈
561. Csacsogocsibe (válaszként erre: 560. - EszterAusztria)
2021. okt. 6. 07:37

Igen, nekünk is oda küldték, bàr elvileg Németorszàgon belül még Hamburgban csinálnak ilyet.

Àrban mi is pont ugyanennyit fizettünk a klinikànak is kb.

2021. okt. 5. 22:03
Az era emma alict minden esetben spanyolba kuldik. Oda is kell fizetni970 euro. Plusz amit a klinika ratesz. Nalunk ez 200 euro.
2021. okt. 5. 20:31
Igen, csinàljàk, de sztem nem sok helyen és lehet külföldön értékelik ki, de ebben nem vagyok biztos. Egy bnöm a Kàroly Ròbertben végeztette el, amikor mèg magànkòrhàz volt és 350-400 Ft körül volt az àra.
2021. okt. 5. 20:24

Köszi, aranyos vagy. 🙏Igen, fö az optimizmus.

A dràga vizsgàlatokkal kapcsolatban teljesen egyetértek veled, egyenlöre mi sem tervezünk màst. Reméljük így összejön 🥰

2021. okt. 5. 19:41
Ezeket itthon is meg tudom csinálni ezt a három dolgot?
556. EszterAusztria (válaszként erre: 555. - Csacsogocsibe)
2021. okt. 5. 18:02

Szia!


En is csak a neten olvastam a statisztikat a dokim nem mondott semmit, de probalok optimista lenni. Mas vizsgalatot egyenlore nem mondtak, de nagyon dragat mar nem tudunk vallalni.. Igy is mar egy vagyont otthagytunk 😓

Nagyon szurkolok hogy sikeres legyen nalad ❤️❤️❤️

2021. okt. 5. 16:14

@Gibiceg, jövő hét szerdán megyek vissza vérvizsgálatra. Persze, egy embrió is elég a sikerhez, de jobban örültem volna ha több jut el az 5. napra meg egyátalán több termékenyül meg mert elötte sokkal jobb volt az arány.


@Eszter, az era, emma és alicenél néznek baktériumokat is, hogy a jó baciból elég van-e illetve a rosszból pedig nincs e túl sok mert az gyulladáshoz vezet. Illetve az era a legoptimálisabb időpontot mondja a visszaültetésre. Nekem ez pl 12 órával el van tolódva. Az emma vagy alice meg kihozta hogy az egyik jó baciból túl kevés van, így pótolni kellett. De egy bnőmnek például túl sok volt a rossz baciból, antibiotikum kúrát kapott.

Az biztos, hogy ez a vizsgálat megnöveli a sikert, de a 70-90% az kicsit túlzás, bár én is olvastam hasonlót.

Van egy másik vizsgálat, amit Németországban, Mon nem csinálnak ( Ausztriában nem tom) amikor szürik az embriókat és csak azt ültetik be ami nagy valószinűség szerint megtapad. Marha drága vizsgálat, Csehországban tudom h végzik. Ezzel + Erával el tudok kèpzelni egy 90%os sikerrátát.

Neked is a spanyolokhoz küldték az erát?

2021. okt. 5. 10:50

Hat nekem a harmadik sikertelenseg utan mondtak abiopsziat az era, emma, aloce tesztel egybekotve. De jogy pontosan mit takar azt nem tudom. Baratnomnek is megcsinaltak es azt mondta nagyon sok mindent neztek. O januarban szul.

Az endometrio vizsgalat utan 70-90 % os sikert mondanak. Csak hat eleg huzos az ara.

Nekem is eleg stresszes volt a nyar... Kivancsi vagyok befolyasolja e nalam.

A doki bizakodo hogy a kovetkezo ciklusig megjon az eredmeny es akkor kezdhetunk is.

2021. okt. 4. 21:18

Egy is elég a sikerhez. Juhhuu izgulunk akkor erted. Mikor lesz teszt?


Jovo szerdan megyek genetikai tanácsadásra. Elvalik mit mondanak, mit kell nezetni. Közben baratnom mar 14 hetes, egyik ismeros megszult. Lehet menni látogatóba..

Mi peteereskor együtt voltunk, de úgy értem megjon. Évekig megjott, miért pont most ne...


Biopszia vagy micsoda az mi? Nyalkaratya vastagito?

2021. okt. 4. 20:28

Sziasztok lányok!


Mi 3 hete kezdtük a 3. ICSI-t az új központban és hát elèg sok hullámvölgyön vagyunk túl. Múlt hét hétfőn volt a leszívás, 12 petesejtből 2 db termékenyült meg. Eddig a megtermékenyülési ráta 50% volt, szóval ez eléggé sokkolt. Azt mondta a biológus, hogy a legtöbb petesejt vagy éretlen (5db) vagy nem megfelelő minőségű volt. A 2 petesejt közül végül egy fejlődött tovább az 5. napig, azt ültették vissza a hétvégén.


Ezt a katasztrófa megtermékenyülési rátát nem értem. Nem változtattam az életvitelemen semmit, annyi h eléggé sokat melóztam meg emiatt persze volt stressz is, de még élveztem is, hogy nem kattogok a gyerektémán. Még azon is gondolkotam hogy nem-e a központ cseszett-e el vmit.


Nektek mikor lesz a következő próbàlkozás?

2021. okt. 3. 00:31
Szia! Nekem szerdan lesz a biopsziam, megint gond volt a nyalkahartyaval de ugy nez ki most mar a celegyenes jon. Es te?
2021. okt. 2. 20:46
Hogy vagytok?
2021. szept. 20. 18:59

Nekem az lh teszt most ket csíkos. Este akcio.


Szurkolok lanyok

2021. szept. 15. 00:17
En megcsak most kezdtem az estrofemet. 24en megyek a 14 napi ultrahangra es akkor kiderul mikor kezdhetem a progreszteront.
547. Csacsogocsibe (válaszként erre: 546. - EszterAusztria)
2021. szept. 14. 20:49
12 óra eltérést, ami szerintem semmi… neked megjött az eredménye?
546. EszterAusztria (válaszként erre: 543. - Csacsogocsibe)
2021. szept. 14. 09:46
Az Era nalad mutatott valami elterest?
2021. szept. 7. 20:50

Bírni kell a pofont es muszaj menni tovabb, csak így lehet győzni. Ha tudod vedd el aki jar es kozben viseld el a pofonokat. Ne mutogass másra, hogy o vagy o a hibás, ez gyáva duma es Te fiam nem vagy gyáva.


Youtubon van egy motivacio. Háttal van piros felsőben egy kopasz ferfi. En ezt hallgatom

2021. szept. 7. 17:20

Csacsogocsibe sajnalom. Igen, mindenki terhes. Elveteltem es elmentem a legjobb baratnomhoz, közölte terhes.

Megittam masfel üveg bort. Jol leittam magam. Nem bántott, sirt is, hogy nem akar bántani, en a saját vesztesegem miatt borultam ki.

Most jott meg 38napra először a missed ab utan.

Most szulnek par het azok akik januárban lettek velem terhesek. Facebook tele, nagy pocak. Elso lombik akkor volt nekem is. Csak én elveteltem. Gondolhatod, hogy vagyok....


Megyunk 2 babalatogato. Tok jo....

Es majd vizsgálatok hada....


Tudom milyen érzés a kiborulas. Éltem át. Sajnos. Megértelek es szurkolok.

2021. szept. 1. 07:57

Sziasztok!


Mi ebben a ciklusban kezdtük volna a lombikot, azonban eltoltam eggyel. Pont a ciklus első napján felmentem fbra és láttam, hogy megint vki terhes az ismerősi körből. Annyira befordultam, hogy mondtam, hogy így nem kezdek semmit. Teljesen hülyeség. Végülis jól tettem, mert a genetikai vizsgàlat eredménye megjött, holnap megyünk megbeszélni.

@Gibiceg, sajnálom, hogy a melóban beszóltak. Aki nincs benne, csak azt látja, hogy hiányzol. Amikor a fönökömnek mondtam, hogy a következő alkalommal 2-3 hétre kiesek, akkor azt mondta hogy beszéljük meg az igazgatóval. Ez teljesen hülye. Mondtam neki, hogy ez nem lesz így. Nem reklámozom a dolgot, akkor szabit veszek ki. Aztán belátta, hogy tényleg hülyeség. Szóval fel a fejjel.

2021. aug. 31. 18:24
31 nap eddig meg nem jött meg. Három ciklust kell várni utana mehetunk tovabb...a meloba eléggé megkaptam, hogy hianyoztam... kissé szar kedvem van es fogytam 8 kilót.
2021. aug. 31. 10:48

Nalam nincs valtozas. Majd 10 kornyeken kell mennem az intezwtbe es kezdodik a felkeszites az Era ra.

Nalad?

2021. aug. 27. 18:22
Hogy vagytok?
2021. aug. 10. 19:35
Nem eddig semmit. Most lesz autoimmun trombozis...meg még nem tudom mi...
2021. aug. 10. 13:10

Az era teszt azt az időintervallumot mondja meg, amikor a legnagyobb valószinűséggel beágyazódik az embrió. Az emma és alice azt nézi nincs e vmi gyulladás a méhnyálkahártyán, vannak e a jó bacikból megfelelő mennyiségben.

A genetikai meg, hogy a gènekben van e vmi ami miatt a sikertelenség okolható.

Nálam amit nagyon hamar néztek az a véralvadási zavarok ( trombozisra való hajlam) , azt neked vizsgálták?

2021. aug. 10. 12:42

Fogalmam nincs milyen vizsgálatok ezek.


En el akarok menni genetikai tanácsadásra október fele.

Most meg halvany a tesztem.

3om hónapot mondtak varni.

Meg akarok sok mindent nezetni, hogy mi a baj....

2021. aug. 9. 06:45

Köszi, én is remélem.

Nálunk is a spanyol intézetnél kellett jelentkezni. Nagyon gyorsan reagáltak mindenre, írtam egy mailt és kb 5 perc múlva jött a válasz.

Nálunk a klinika csak az erát kérte, a másik kettöt saját döntésre csináltattam meg és milyen jól tettem…

535. EszterAusztria (válaszként erre: 534. - Csacsogocsibe)
2021. aug. 8. 23:34

Szia! Nalam is a 3 lesz (era emma alice) nalunk a spanyol intezetnel kell jelentkezni es a tobbit intezi a klinika. De ok most szabin vannak. Igy csuszik minden szeptemberre sajnos.

Remelem ezek az eredmenyek utan minden rendben lesz nalad!

2021. aug. 8. 22:45

Sziasztok lányok!


Gondoltam újra adok életjelet magamról.

@Gibiceg, visszaolvastam mi történt és rettenetesen sajnálom. Borzalmas ezt olvasni 😞

@Eszter, mit jelent, hogy leadtad a jelentkezést endometriora? Ezaz era?


Mi múlt hónapban voltunk Era teszten (+Emma+Alice). Két dolgot hoztak ki, az erán a beültetési időszak 12 órával el van tolodva. Az Emmánál meg, hogy az egyik jó baciból kicsit kevés van. Ezt most pótolom gyógyszerrel.

Ezenkivül voltunk a párommal genetikai vizsgálaton, ahol megnézik, hogy esetleg a génekben van e vmi, ami miatt nem sikerült eddig. A szívás, hogy 3 hónap múlva van eredmény, és igazából ha találnak is vmit, nem lehet semmit csinálni a génekkel. Az okát vizsgálják a sikertelenségnek, de nem tudnak legtöbbször tenni semmit.

A héten pedig volt méhtükrözés, minden átjárható és szép, nem találtak semmit. Arra jutottunk, hogy nincs értelme megvárni a genetikát, hanem szeptemberben kezdenénk a következő icsi-vel. Részben a melóm miatt is, mert októbertől látom h nálunk bolondok háza lesz a melóban.

2021. aug. 6. 10:11

Sziasztok! Nalam most csak varakozas van. Leadtam a jelentkezest az endometriora de majdcsak szeptember vegen lesz.

Addig munkaba temetkezek. Te hogy vagy?

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook