Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2019 nyári alak most kezdődik! fórum

2019 nyári alak most kezdődik! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
254. Andi.Bobi (válaszként erre: 253. - Patapucs)
2019. febr. 8. 07:48

Az nem jó.. Ne vedd úgy a lelkedre. Még szabad kérdezni mit dolgozol?

Van gyereked?

253. patapucs (válaszként erre: 252. - Andi.Bobi)
2019. febr. 8. 07:15

Régen tejberizs mintájára csináltam, nem volt rossz.

A hajdina nálam most levesbetét volt tészta helyett.

Bulgur nekem nem nagyon ízlik, bár mindenki dicséri.

A hajdina édességként nekem nem jött be, a köles jó.

Ezer éve csináltam kajás naplót, abban talán van hasznosítható recept.

Igazság szerint én is csinálhatnék belőle, de mostanában nincs erőm főzőcskézni.

Totál kikészít a munkahelyem...

2019. febr. 7. 09:36

Tegnap kuszkuszt főztem. Ízlett. Sült csirkecombbal ettem ebédre.

Nagyon jókat olvasok ezekről: bulgur, kuszkusz, köles. Ma a kölest próbálom ki, tegnap vettem a dm ben 1 kg bio kölest.

Nem rizs, nem tészta lehet enni:))


Édességet is ki akarom próbálni ezekből.

Valaki csinált már valami ilyen édességet?

251. Andi.Bobi (válaszként erre: 250. - Reni2)
2019. febr. 7. 09:34
Nekem, rossz szokásom, de majdnem minden reggel rá állok a mérlegre.. Ma 30 dkg val mutatott kevesebbet, de aztán vissza ugrott. Ha ma jól eszek akkor ez meglesz. Szép lassan megy le.
250. Reni2 (válaszként erre: 249. - Patapucs)
2019. febr. 7. 06:08
Hétvégén tervezem én is,hát már nagyon kíváncsi vagyok.Nekem most két hét utáni mérlegelés lesz.. Hát kitartást nekünk 😊
249. patapucs (válaszként erre: 248. - Reni2)
2019. febr. 6. 20:00

Át tudom érezni, szülés után én is híztam kb 15kgt.

Tejleves, stb stressz, zugevés, nincs pénz ezért vajaskenyér, mert az olcsó.

Most is a stressz miatt híztam.

A folyamatos idegesség folyamatos evést eredményez. :-(

Én csak 170cm vagyok, de én is látom, hogy eltorzultam. Ez a legborzasztóbb. Nem elég a külső tényezők miatti feszültség, még utálom is ezt a formát + az egyre erősebb feszültség egyre intenzivebb evést eredményez.

Ahogy egy volt tanárom mondaná, "fából vaskarika".


Hétfő óta "tiszta" vagyok, nem bűnöztem, 1,5-2l vizet, teát iszom és persze fogytam is.

Kíváncsi leszek mennyit mutat majd a mérleg vasárnap vagy hétfőn. Hetente tervezem, szerintem az reális.

A dekákat nem fogom látni, kb 30 éves a mérlegünk. Jó kis retro, virágmintás narancssárga. :-D

248. Reni2 (válaszként erre: 245. - Patapucs)
2019. febr. 6. 14:57
Szia!Sajnos nehéz,persze feljönni könnyen jön 😪A lányom születése után (most 9honapos)76kg voltam.Aztan,a leszaromsag,az éjszakai zabalas meg miegymás... amiről nyilván én tehetek😪csinált belőle 92 kilót... Párom mindig azt mondja majd ő szól,ha kövér vagyok...Ja mondom akkor várjam meg? Édes,de nem érzem már jól magam a bőrömben.Rajtam nyilván mashogy oszlik el,180cm magasságomhoz,de most már úgy döntöttem elég.Magamert és a gyerekemert.18.án kezdtem és lement 1,5 kg..a 20bol
247. patapucs (válaszként erre: 246. - Andi.Bobi)
2019. febr. 5. 20:09

Az elsö hónap nehéz, utána átáll az ember, de tényleg nem egyszerű. Nálam az vált be régen, hogy folyton nantráztam magamban, hogy "nem, nem szabad, nem, nem szabad, nem szabad".

Olyan jól sikerült, hogy pár hónap után ha csak meg kellett kóstolni valamit, minden agysejtem tiltakozott ellene. Mintha mérget akarnának etetni velem. Később persze ettem, de a fogyást segítette, az fix.

Fura dolog a pszichológia. :-)


Most ezt próbálom elérni.


Egyenlőre én is csak mászkálok. Hasonló ellipszis trénerem van, de már a látványa is elfáraszt. Pedig valahogy rá kell vennem magam.

246. Andi.Bobi (válaszként erre: 245. - Patapucs)
2019. febr. 5. 19:51

Szép lassan eléred a célod!


Én csak sétálni szoktam tempósabban, a Norbi duci tréninget csináltam régen. Most nem bírom magam rávenni..


[link]


Egy ilyen gépet néztem ki itthonra.

2019. febr. 5. 19:14

Sziasztok!


Töredelmesen bevallom, nekem 115kgról kell lefogynom.

Ha belegondolok, hogy 5 éve 60kg voltam...akkor 1 év alatt 95kgról mentem le, de most elégedett leszek, ha elérem egy év alatt, hogy 90 alá menjek.

Kipróbáltam a hétvégén a hypoxi trénert. Baromi jó, ha szeretsz bicajozni.

Sajnos nálam kilőve, elkezdtem tőle menseselni.

Most várok, ha rendeződjek, aztán újra kipróbálom máshol. Ha ott is ez lesz, lemondok róla és keresek mást.

Konditerembe tervezek járni, de szigorúan edzővel és edzéstervvel a szemem és a nyaki gerincproblémám miatt.


Ti sportoltok valamit?

244. Reni2 (válaszként erre: 230. - Eperke2019)
2019. febr. 5. 12:59
Szia 😊 nem mértem most,de nagyon nehéz... próbálok kitartani hétvégéig.Kivancsi leszek én is mennyire indul meg,és mikor😪
243. Andi.Bobi (válaszként erre: 242. - Patapucs)
2019. febr. 4. 19:17

Ki kell próbálni:)

Én is majd kísérletezek..

242. patapucs (válaszként erre: 238. - Andi.Bobi)
2019. febr. 4. 06:20

Még nem hallottam erről, de jó ötlet.

Lehet édesen, sósan, belekeverve zöldséget vagy fűszernövényt - ááá, beindult a fantáziám, kezdek éhes lenni. :-D

241. patapucs (válaszként erre: 237. - Andi.Bobi)
2019. febr. 4. 06:18

Nahát, igazán változatos leveseket főzöl.

Jól hangzik, köszi, a hétvégén kipróbálom, a párom mindenevő típus.

2019. febr. 4. 03:26
239. Andi.Bobi (válaszként erre: 236. - Patapucs)
2019. febr. 4. 03:21
Nálam az lett a baj, hogy megengedtem magamnak az édességet. Csak egy kicsit ezt, egy kicsit azt. Most meg nehéz megállni. De annak örülök, hogy hónapok óta tartom a súlyom! Ha végre sikerül lefogyni, és így csinálom tovább ahogy most, az jó lesz:))
2019. febr. 4. 03:19
"Zabgofrit" is szoktam csinálni: egy bögre zab, egy bögre víz. Hagyom, hogy jól beszívja a vizet. Aztán olaj minden nélkül kisütött a gofrisütőben. KB 4 db lesz belőle. Reggelire szendvicsnek, ebéd mellé köretnek szoktam.
237. Andi.Bobi (válaszként erre: 236. - Patapucs)
2019. febr. 4. 03:11

Nagyon egyszerűek ezek a levesek: a cukkinit lereszeltem a nagy lyukú reszelőn./1 kg, a család is eszi:)/ egy hagymát megdinsztelek, rá a cukkini, párolom kicsit, fel öntöm annyi vízzel ami épp hogy elleni, bele teszek egy zöldség leves kockát, petrezselymet. Sót, pici borsot. Puhára párolom. Összeturmixolom kis tejföllel, vagy tejszínnel, vagy creme fressel... Utánna egyet még rottyantok rajta. Kész is😄


Ma brokkoliból csináltam, meg salátából vegyesen. Ebbe egy krumplit is teszek. A kisfiam kedvencei ezek a zöld levesek:)

2019. febr. 3. 21:15

Hogyan csináltad a krémlevest? Leírod?

Igyekszem átállni a levesekre, főzelékekre.

Nekem is az édesség a gyengém, ezért absztinencia van nálam. Olyan nincs, hogy csak megkóstolom, mert akkor folyton azon kattog az agyam. :-D


Tudom, hogy fárasztó egy kisgyerekkel, de kicsit irigyellek miatta. Szerettem, amikor a fiam kicsi volt. Sokat kirándultunk. :-)

Amikor biciklizni tanult, csak peregtek le a kilók. Ő tekert, én meg futottam mellette, hogy elkapjam, ha eldőlne. :-D

235. Andi.Bobi (válaszként erre: 234. - Patapucs)
2019. febr. 3. 21:08

Köszi!

Van még hátra jó pár kiló..

Igen, életmódot váltottam tavaly májusban. Októberig csináltam. Semmi kenyér, zsömle, tészta, krumpli, cukor, édesség....jól ment. Sokat sétáltam a kisfiammal. Játszótér, labdázás.. Volt, hogy 6 órát voltunk a parkban:)


Reggelire ripsz ropszot ettem 3 at szendvicsnek, ebédre kitaláltam valami jót nekem, vacsira ripsz ropsz.. Csináltam sokszor cukkinit, krémlevesnek, rakottnak, fasírtnak.. Pörköltet is ripsz ropszal ettem vagy zabgofrival...


Na ezt szeretném újra.. Csak az édesség a gyengém😁

2019. febr. 3. 18:34

Gratulálok Andi.Bobi, a 22 gyönyörű eredmény.

Életmódot váltottál vagy valami egyéni diátát követsz?


Nálam az ebéd 5 órára átcsúszott, paradicsomlevest csináltam betűtészta helyett hajdinával és édesítővel.

Egész jó lett.


Az Aldiban lehet kapni egy olyan kenyérfélét, aminek Fehérjekenyér a neve. Arra vagyok átállva, szerintem kifejezetten finom. Nálam most ebből 2 szelet a reggeli (5 van egy csomagban). Most átállok a sonkára, sajtra, savanyúkáposztára, stb és kb. ilyenekkel fogom enni.

Másik reggeli örletet olvastam, nekem tetszik.

Egy adag fehérjepor (ebből vannak olyanok, amiket már ismerek), chia mag és kókusztej. Csak össze kell rázni, pihentetni, rázni és kész a reggeli. :-)


Szoktatok ötletet, akár receptet adni egymásnak?

2019. febr. 3. 17:58

Sziasztok! :)


Úgy látom egyre nő a létszám itt:)

Én/már írtam / 22 kg fogytam idáig. Hónapok óta súlyt tartok. Már párszor újra kezdtem, de elcsúsztam az édességen... Most napok óta figyelek ahogy tudok:)


Ma ebédre bulgur főztem tejfölös csirkével. Sok jót olvastam róla, most ettem másodszorra.


Mindenkinek sok sikert kívánok, hogy elérje a célját!!

2019. febr. 3. 14:15

Sziasztok!


Kb 5 éve hoxáztam utoljára, úgy hogy lenne egy kérdésem.

Ez olyan csoport, amit külsősök is látnak, olvashatnak?

Látszik (mobilon vagyok), hogy zárt a fórum vagy sem?


5-6 éve egy év alatt lefogytam (már nem is emlékszem, hogy pontosan mennyiről, indultam, de majd megnézem), de aztán kamatostól visszajött.

Sajnos stressz evő vagyok és stresszből volt bőven...

Szóval be kellett látnom, hogy hiába vágyom arra, hogy reggel felkelve a dagi énem helyett a normális néz szembe velem a tükörben, nem történik meg.

Nekem kell ismét tennem érte, ha tetszik, ha nem.

Már van elképzelésem, hogy mit, hogyan fogok enni, a víz ivás a kritikus (egyszerűen elfelejtek inni, mégha mellettem is van) és a sport.

Az átszoktatásta van 23 napom. Azt mondják, hogy 23 nap kell, hogy egy adott dolog szokássá váljon.


Ki hogyan tervezi elérni az áhított alakot?

Van aki nagyon nagy súlyról indul?

2019. febr. 3. 10:29

Sziasztok!

A nyári alakra "gyúrok" most én is. :D Egy programot csináltam eddig, de a felénél elakadtam. Szeretnék egy olyan zártkörű csoportot indítani, akik 20-30 év kőrül vannak és szintén főleg ülő munkát végeznek.

Sajnos egyedül nem megy a fogyás, nagyon hasznosnak találom az ilyen csoportokat, mint ezt is. Segít a motivációm fenntartásában. :D

Szóval, ha valakinek van kedve hozzám csapódni, akkor írjon rám :D

2019. febr. 3. 10:11
Megvolt a nagy mérlegelés, hát mit mondjak 67,4 kg. 10 dkg-al vagyok kevesebb mint egy hete. Nem baj, folytatom tovább, talán egy hét múlva elindul lefelé a súlyom.
229. Miramate (válaszként erre: 227. - Eperke2019)
2019. febr. 2. 19:36
Tegnap én is pont elebgedtem magam. Se torna és kis nasi is befigyelt. De ma 2x20 percet trénereztem. Fogyást nem érzek igazán. Inkább ki is hagyom a mérést. Combom szoktam cm-ben mérni. Talán ott kicsi változás.
228. Reni2 (válaszként erre: 227. - Eperke2019)
2019. febr. 2. 17:30
Az szép ügyi vagy 😊én nem mérek csak jövő hétvégén.kivancsi leszek
2019. febr. 2. 14:58
Tegnap nagyon belaktam este fél 8kor!🙇 Viszont! Ma tekertem 70 percet! Egyszerűen nem tudtam abbahagyni😊 Holnap ismét mérleg!💪
226. Reni2 (válaszként erre: 223. - Katus73)
2019. febr. 1. 18:38
Még az enyém is 😉 csak így tovább😊
225. Reni2 (válaszként erre: 224. - Rezeda054)
2019. febr. 1. 18:33
Igen, ezzel én is így vagyok.. nagyon nehéz,de reménykedem..és kitartóak.Kitartast neked is,ha elindul az már nagyon jó 🙂
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook