Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vége a nyárnak, irány a munka, kezdődik az iskola fórum

Vége a nyárnak, irány a munka, kezdődik az iskola (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
ma 00:01
Amúgy is tervezünk elrepülni Marikám gépével. A fiam komoly veszélyben lehet. Persze a szomszédaim meg akarnak győzni hogy maradjunk. Vehetnék saját magángépet, de arra inkább nem pazarlom a pénzem. Ha meghalok minden vagyonom a fiam kezeltetésére fordítok, hogy ő neki élete végéig teljesen kényelemben tudjon élni. Ha már nem leszek. Persze Miki ezen kiakad ha szóba hozom.
6100. Margaret Margret (válaszként erre: 6099. - Lávli)
tegnap 23:10

Akkor rendben van. Nagyon fontos drágám hogy megőrizzük méltóságunkat.

Kár hogy már nem jönnek ide a többiek. Lehet elhagyom a Hoxát. De most véglegesen. Az a tag jól bekavart anno. Kún is rátett egy lapáttal. Még mindig nem hiszik el hogy létezünk. :(

6099. Lávli (válaszként erre: 6098. - Margaret Margret)
tegnap 06:47

Én nem is tudok különbséget tenni nemek között, Margitom.

Egy ember sem ér annyit, inkább úgy mondanám, hogy a szexualitás miatt vele legyen bárki is, ha az az ember bántalmazó, akár testileg, akár lelkileg.

Persze tudom én, hogy ez csak egy kívánság, a valóság pedig nem erről szól. A puncik és fütykösök kívánalmainak korát éljük, akár bármi áron is.

Lásd Vallomások szekció. 😊

Sajnos.

6098. Margaret Margret (válaszként erre: 6097. - Lávli)
tegnap 00:06
Ha ez így van drágám akkor minden rendben van. Csak tudod nem akartam hogy rosszul bánjanak veled. Egy pasi sem ér annyit.
6097. Lávli (válaszként erre: 6096. - Margaret Margret)
jún. 13. 07:02

Margitom, kérlek, nézd meg rendesen a "vallomások" menüpontot és a hozzá tartozó fórumot, hogy kapcsolódik a kettő, és melyiknek mi a funkciója. Valamint kérlek, gondold át, hogy mi az idézőjel ( " ) szerepe a magyar helyesírásban.

Engem nem bántott a pasim, szerető férjem van. Puszi!

6096. Margaret Margret (válaszként erre: 6095. - Lávli)
jún. 13. 00:01
Koszonjuk dragam. Mi van veled? Ugye ott hagyod a pasid aki bantott? Ne hagyd hogy azt tegye veled. A szerelem neha vak.
6095. Lávli (válaszként erre: 6094. - Margaret Margret)
jún. 12. 11:26

Köszönöm, kiválóan :)

Jó étvágyat kívánok az ebédhez!

6094. Margaret Margret (válaszként erre: 6093. - Lávli)
jún. 12. 11:25
Nem haragszom. Hogy vag amugy?
6093. Lávli (válaszként erre: 6091. - Margaret Margret)
jún. 12. 11:02

Végig se erőm, se időm, ne haragudj!

Anno elolvastam.

jún. 12. 11:01
Mikit kiengedtek. A 2 rosszindulatu szomszedot meglincseltek. Kialltak mellettunk. Most unnepi ebedet keszitek. Mezes, mazsolas krokettet. Delutan kriminezes lesz. A gyilkossag ejfelkor
6091. Margaret Margret (válaszként erre: 6090. - Lávli)
jún. 12. 10:58
Es tetszett? Hallgasd vegig mert remek tortenet.
6090. Lávli (válaszként erre: 6079. - Margaret Margret)
jún. 11. 22:02
Belehallgattam.
jún. 11. 21:11
Miki uvolt! Anyu segits!
jún. 11. 19:45
Elemér segít kiszabadítani a fiam. Azt mondta segít mindenben. Elemér csak azt kéri hogy velünk tarthasson. De mi lesz a házzal és mindennel? Sebaj! Megoldjuk. Veszünk másikat!
6087. Margaret Margret (válaszként erre: 6085. - Unom)
jún. 11. 19:44
egyszerűen irigy vagy rám drágám mert gazdag madam voltam és temérdek pénzem van.
6086. Margaret Margret (válaszként erre: 6085. - Unom)
jún. 11. 19:33
Unomkám! Mit unsz? Bár már úgyis mindegy! Hidd el mi normálisak vagyunk.
6085. unom (válaszként erre: 6082. - Margaret Margret)
jún. 11. 19:33
Csoda, hogy téged kiengedtek.
jún. 11. 19:31
Eddig nem árultam el de most el fogom. Sokkal több a pénzem mint gondoljátok. Ugyan nincs saját magángépem, de egy régi barátnőm azt mondta, ha menekülni kell kölcsönadja. Attól tartok ez hamarosan bekövetkezik. A pénzem különböző bankszámlákon vannak. Természetesen felvázoltam a helyzetet Aranka és Etelka néninek is. Jönnek velünk. Ha menekülni kell akkor sajnos a Hoxáról is távoznom kell. Hamarosan friss hírekkel szolgálhatok, addig várnotok kell.
jún. 11. 19:25
Misi bácsi gyűrűje nem holmi bizsu volt. 50 ezret is megért! Nem fogadta el az a nő. Csupán el kellett volna oldoznia a fiam hogy aztán kivihessem! Nem tehetek mást. Más eszközöket kell bevetnem. És elő kell készíteni a magángépet is.
jún. 11. 19:23
Nem engedik ki a fiam! Hiába ajánlottam pénzt, ékszereket, egyebet! Nem hagyhatom hogy bent tartsák. Miki az én fiam és boldogtalan egy idegen helyen! Még mindig szíjazva van!
jún. 11. 16:28
Nem ismerik a fiam eléggé. Ő a megszokott rendszerét szereti, az ágyát, a plüsskutyusát és az esti meséket. Szeret mesét nézni is, utána a thrillereket. Ha kell ismét megszöktetem!
jún. 11. 16:27
A fiamat elvitte a mentő! Leszíjazták amikor menekülni próbált a késsel. Nem fogta fel mit művelt. Pedig csak piros festékes volt a keze és símaszkban ijesztgette a szomszédokat. Mindenki elfogadó volt, nem erről van szó. Csak 1-1 ember volt akik összefogtak Mikim ellen és most már nem tudom kihozni az intézetből a fiam! Mikim sírva könyörgött hogy ne vigyék el, közben a kés kiesett a kezéből és utánam kiáltott. Délelőtt vitték el, sokan sírtak és megígérték a komaasszonyok hogy segítenek. Mi lesz a megszokott életünkkel ha Mikit végleg bent fogják tartani? A fiam ráadásul játékkést vitt, mert vettem neki egyet az éles helyett.
jún. 10. 15:44

[link]

JÚLIA NÉNI ELÉRHETŐ HANGOSKÖNYV FORMÁJÁBAN. MIKI OLVASTA FEL.

jún. 10. 00:21
A fiamnak kezd megártani a festés. Piros kézzel kente be a kezeit és azt mondta hogy ő lesz a gyilkos. Tegnap éjszaka kiment egy éles késsel és pirosfestékes kézzel és ijesztgette Bogiékat. Fején volt egy szakadt téli sapka amelynek két részét kilyukasztotta hogy a fiam maszkként használhassa. Miki csak nevetett. Azt mondta hogy ő lesz a késes gyilkos. Elég kellemetlen volt, mert Bogi anyja Ilonkám jóban van velem és Bogi 11 éves. Nagyon megijedt. Szerencsére Ilonkám megértő volt. Az is szerencse hogy éjjeli bagoly vagyok így időben érkeztem. Tudjátok a Catherine Millett szexuális életét olvastam az ágyamban amikor neszt hallottam a kertből. Mikim elindult a késsel. :(
6077. Margaret Margret (válaszként erre: 6076. - Sorceress)
jún. 9. 23:41
Cili vitte el. Igaz Erzsébetke távozni akart, mert nehezen viselt bennünket. Nemcsoda, mert az idősek otthonás menekülés megártott neki. De emiatt????
6076. sorceress (válaszként erre: 6075. - Margaret Margret)
jún. 9. 21:36
Szívfacsaró. Miki örökre elmarta maga mellől. :(
jún. 9. 21:31

Hát drágáim nem jöttetek mostanában. Pedig nektek kellett a sóműsor. Akkor hát? Az hogy egyesek sok butaságot összeírnak rólam még nem kell elhinni. Most már ismét itt a nyár, vége a sulinak, kezdődhet a buli.

Erzsébetkét végleg elvesztettük. Sajnos az anyjával külföldre mentek és többé nem jön vissza. Pedig mindent elkövettem annak érdekében hogy a menyem visszatérjen. A gyűrűt elpostázták, illetve egy ügyvéd levelét hogy Erzsébetke és Miki házassága érvénytelen. Vagyis nem nevezhető esküvőnek ami nálam a kertemben zajlott. Pedig igenis igen! :( A fiam összeszedte magát és nem akar lányokkal ismerkedni. Meglepő módon ha nem is azonnal, később elfogadta hogy nincs többé Erzsébetke. Nem egyszer hívtam Ciliéket. Egyik nap Erzsébetke vette fel a kagylót és mondtam neki hogy magas zsebpénzt kap ha visszajön. Sőt! Cilinek adtam volna 2 milliót is amelyet Etelka és Aranka néni hoztak volna össze. Megsúgom, rám fogják hagyni ha meghalnak. + a házukat is. Semmi sem használt. :(

jún. 3. 21:16

[link]

Zsuzsikám újabb adása

jún. 2. 14:32
Vegleg letettem az italt. Szerencsere abba tudtam hagyni. Jo uton haladtam az alkoholizmus fele. A fiamert tettem.
jún. 1. 01:10
A kor is lassan bezarul.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook