Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2019 nyári alak most kezdődik! fórum

2019 nyári alak most kezdődik! (beszélgetős fórum)

1 2
dec. 11. 20:07
Hajrá, minden diéta működik ha az ember minden nap csinálja!
dec. 11. 14:10
Hajjaj...nehezen....koat kezdtem bele új fogyiba.. Ez nagyon passzol hozzám remélem hamar lesz eredmény.
dec. 3. 19:49
Ne is, kitartással és akarattal bármit el lehet érni!
dec. 3. 15:48
Én már a 80nál nagyon el voltam keseredve. Mázlim vol, hogy sikerült megindulni a fogyásnak. Ezt már nem akarom elengedni.

*eluralkodni

bocsi telefonról írtam és onnan mindig elírok mindent

dec. 3. 08:22

Már nincs elipszised?

Hát én pont tegnap borzalkodtam el, hogy hagytam ennyire ekuralkodni a hekyzetet és 100kiló felett miért nem kaptam észbe.

139ről indultam ma reggel 121,6 mértem.

Én mindenhogy várom a változást. Egy 90 kilóig biztos le kellene mennem aztán igazából majd kiderül. Olyan nagyon vékony sose leszek de így ekkora súllyal nem is érzem nőnek se magam.

dec. 3. 07:08
Jó teszed hogy inkább sétálsz! Nekem mennyi lenne a cél? Kilóban vagy centiben vársz változást?
dec. 3. 07:06
Az ellipszis nagyon jó! Volt nekem is kb 10 éve, azzal nagyon szép alakot tudtan magamnak csinálni. (Mondjuk akkor még a kockahas is megvolt...hmmm..régi szép idők 😊)
dec. 2. 21:49

Ügyes vagy! Mind1 az mit mozogsz csak csináld. :)

Már egy nagyobb séta is jó rengeteget segít az is a fogyásban.

Én pl pesten belül gyalog közlekedem jó, a pályaudvartól 2 megálló csak a sulim máshova meg ugyse megyek főleg így bérlet nélkül, de direkt nem is veszek bérletet.

Így aztán heti 3x tuti megvan a jó nagy sétám. :D

Ha meg itthon vagyok ellipszisezek.

dec. 2. 21:41
A héten 2x 7 km-t lefutottam , plusz plank népi 2x 1p. Ennél több egyenlőre ebből nem megy.
dec. 2. 21:40
Én hétfőtől update ebédet rendeltem. Reggelizni nem szoktam, a vacsimat kell majd kordában tartani, bár kenyeret akkor sem eszek.
Nagyon kihalt a fórum. Ki, hogy "éli" túl a decembert?
nov. 25. 11:44

Máshogy kezdtem enni.. El hagytam a kenyeret, tésztát, édességeket..

Rengeteget sétáltam a kisfiammal a parkban, meg mindenhol... Tornáztam is itthon néha. Hasizmoztam, míg rá nem jöttem, hogy sérvem van.. Azóta nem használom a gépet. /2 sérvem van, sajnos, műteni kell, egy hete derült ki/.

Plusz az időszakos böjtölést is csináltam/csinálom.

KB másfél hónap szünet, súlytartás volt. Most újra folytatom...

44. unom (válaszként erre: 43. - A_valtozas_agyban_tortenik)
nov. 25. 11:14

Elkezdek konditerembe járni.

Otthon dolgozom, rengeteg a meló, (szerencsére), az otthoni edzés nem megy most.

Valamelyik nap majd centizek, mert kilókat nem akarok leadni.

nov. 25. 10:13
Na ki hogy áll eddig?
nov. 24. 15:04
Gratulálo!! Ezt a 21 kilót hogy adtad le?
41. Anyucikóni (válaszként erre: 39. - Andi.Bobi)
nov. 21. 10:55
Az nagyon klassz kenne, ha a sérvvel együtt megműtenék a szülés után megmaradt pocit.😉
40. Andi.Bobi (válaszként erre: 38. - Anyucikóni)
nov. 21. 10:53
😉
39. Andi.Bobi (válaszként erre: 35. - Anyucikóni)
nov. 21. 10:52
Így van fejben dől el. Nálam újra kattanás van... Folytatom az utam. - 21,5 kg fogyás idáig. Reggelre végre megmozdult lefelé a mérleg. Másfél hónapja hol fel hol le egy kicsi.. De most figyelek nincs nasi egy kicsi sem, hogy csak lefelé menjen. Muszály, a sérv műtétig fogyni, az is lehet, hogy a hasam megcsinálják alul ami logós lett a terhességtől. Majd kiderul, ha beszélünk a sebésszel... A háziorvos csak annyit mondott erre, hogy lehet hogy megcsinálják tb alapon:)
38. Anyucikóni (válaszként erre: 37. - Andi.Bobi)
nov. 21. 10:51

Már abbahagytam. Decemberben megyek majd vissza egy kontrollra.

Hihii...najah..szépvoltjóvoltennyijárt 😊 de legalább lefogytam.

37. Andi.Bobi (válaszként erre: 35. - Anyucikóni)
nov. 21. 10:47

Már nem kell gyógyszert szedned?

Kis huncut, flört??😄😎😉

nov. 21. 10:43
Ja most nem vagyok nagyon stresszes. 😊
nov. 21. 10:29

így van. Tudom, hogy klisé, de fejben dől el. Ha igazán elhatározza az ember, akkor képes megcsinálni.

Nekem ugyan volt nyár elején pajzsmirigy gondom, arra szedtem gyógyszert, de már el is hagytam. Bár nekem inkább egy laza nyári flört okozta az étvágytalanságot, nem a PM-gyógyszer. :D

nov. 21. 09:24
A tartós stressz okozhat súlyosabb problémákat is mint a fogyás, ugyhogy ha esetleg túl stresszes vagy próbálj ki irányított meditációt. Youtubeon van rengeteg segít ellazulni.
nov. 21. 09:22
a hozzáállás nagyon sokat számít :)
nov. 20. 13:21

Ez így van sajnos.

Tapasztaltam nem egyszer!

Igyekszem nyugis lenni. 😊

nov. 20. 07:12
Lehet. Mondjuk én nagyon meg akarom (és még is fogom) tartani, mert már 3 éve próbálkoztam hiába..
nov. 20. 05:31
Ne idegeskedj ami stressz által megy le az nagy eséllyel vissza is jön.
nov. 19. 12:44

Köszönöm

Hajrá nektek is.

Én is úgy vagyok ha stresszes vagyok fogyok... Na de most idegeskedjek 😁

28. Andi.Bobi (válaszként erre: 25. - 2d3809f178)
nov. 19. 12:30
Ügyes vagy, csak így tovább!
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook