Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 újév körüli, januári babák fórum

2017 újév körüli, januári babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯
220. FeketeBoszorka (válaszként erre: 216. - Lina*)
2016. jún. 29. 15:26

Nagyon sajnálom, ez szörnyű hogy így jártál! Ilyenkor már semmi esély, hogy lehet mégis szív működés? Nem lehet hogy később fogant?


Már a munkából elindult a párom. 17-re hazaér és már indulunk is. Remélem, nem fog sokáig tartani a várakozás majd. Amúgy 12 ezret mondtak hogy annyiba fog kerülni ez a vizsgálat. Nincs is nekünk több pénzünk most az az igazság, tehát remélem nem kerül többe. Holnap meg eljön hozzám anyukám, még sose volt nálam mivel ők külföldön laknak. És meg fognak végre látogatni és megyek vele Budapestre kismama ruhákat venni. Nem tudom hogy ott hol lehet kapni amúgy.


Na majd visszajövök és beszámolok a babámról ha nem túl későn érünk haza akkor még ma este, nagyon izgulok!!

219. Lina* (válaszként erre: 218. - Natta)
2016. jún. 29. 11:11
Köszönöm.Úgy lesz 💖
218. Natta (válaszként erre: 216. - Lina*)
2016. jún. 29. 11:09
Nagyon sajnálom! 😯 Várunk vissza! ❤
217. Mokuspocok (válaszként erre: 212. - FeketeBoszorka)
2016. jún. 29. 11:05
Nekem azt momdta a doki, hogy a "mindjárt megjön" érzés normális, sőt kell is az elején. Én is nagyon paráztam tőle, de nem kell félni tőle, ez természetes.
216. Lina* (válaszként erre: 212. - FeketeBoszorka)
2016. jún. 29. 11:04
Minden rendben lesz.Ne gondolj rossz dolgokra.Én se szívesen írom le de 8+4 napos vagyok és nincs szívműködése a babámnak.Sajnos éreztem már,hogy ez lesz.Jó babázást mindenkinek.Pár hónap és újra itt leszek
215. Mokuspocok (válaszként erre: 212. - FeketeBoszorka)
2016. jún. 29. 11:03

Ne hagyd magad!

Próbáld rávezetni a férjed hogy sokkal nagyobb kiadásokkal járna (és főleg lelkiismeret furdalással a későbbiekben az egész életetekben) ha valami baj lenne és szimplán ezért nem vették volna észre, de egyébként elkerülhető lett volna.


Mi is elég nehéz időszakunkbam vagyunk pénzügyi téren (nem várt kiadások miatt), de én azt mondtam neki, hogy ez az egyetlen olyan vizsgálat, ami "ennyibe kerül", nem minden hónapban kell ezt kiadni, de nem is ellenkezett egy szóval sem hála istennek. Mondjuk én próbáltam pont ezekre az esetekre egy picit "tartalékolni".

214. Natta (válaszként erre: 212. - FeketeBoszorka)
2016. jún. 29. 11:02
Ha jó szemű és tapasztalt a szonografus meg persze mázlid van már azt is megtudod ma hogy milyen színű legyen a gyerekszoba! 😄
213. Natta (válaszként erre: 210. - Lollipops)
2016. jún. 29. 10:59

Sajnos nincs ötletem a csipofajdalomra, esetleg a kismamajoga, arra jövő héttől már mehetsz és ártani nem fog.

Én a 10. hétben vagyok, a család, barátok egy része tudja. A gyerekeim még nem meg a tágabb környezet, de már csak 2 hét ahogy mondtad. 😉

Hol laktok külföldön? Kinn fogsz szülni vagy hazajossz?

212. FeketeBoszorka (válaszként erre: 202. - Lina*)
2016. jún. 29. 10:58

Én is kiváncsi lennék te hány hetesre mész ma?


Akkor ezek szerint ma 3-an megyünk UH-ra.

Most zuhanyoztam le és hajat mostam, persze langyos vízben meg előtte kicsit tevékenykedtem a konyhában.

Most meg olyan megjön érzésem van, kicsit érzek szúrást meg mensis érzést...lehet azért mert most jönne a következő mensim eredetileg, ez a 3. hogy kimaradt terhesség miatt ugyebár. Remélem, minden rendben lesz. Éjszaka is arra a szúró érzésre ébredtem egyébként.

Férjem mondta, hogy megyünk dokihoz, ki tudjuk fizetni, hát remélem is! Ha valami baj lenne a babámmal én most nagyon összetörnék és mindenki engem hibáztatna érte úgy érzem de én ezt nem élném túl! :( De próbálok pozitív lenni, most már hamarosan megtudom hogy van a babucim!

2016. jún. 29. 10:58

Sziasztok


Hajrá a mai uh-soknak.:)

Mi voltunk a szülésznőnknél, akit választottunk,meg szülőszoba látogatáson is, ha már ott voltunk, bevittek, "hadd szokjuk" :D De szenzációs mindkettő :)

Mi most mondtuk el tágabb körben is, a család nagyrésze nagyon örül, van egy-(két) hisztis picsa, aki csak erőlteti az arcára a mosolyt, na az az amit a legmagasabbról sz@rok le, gondolom kitaláljátok ki lehet ez ;)

Mi jövőhéten kedden megyünk uh-ra, már alig bírok magammal, olyan türelmetlen vagyok.

Nekem is csillapodtak a kezdeti erősebb tünetek, egy hét volt olyan "semmit nem érzek", most már nekem is fájdogál a hasam is (nyúlnak a szalagok) néha, meg a hasonfekvést próbálom mellőzni, és az oldaltfekvéstől igencsal elzsibbad a csípőcsontom. De nyilván meg lehet szokni majd.

210. Lollipops (válaszként erre: 209. - Natta)
2016. jún. 29. 10:09
Natta, hamar eltelik a 2 het. Nekem meg kb. egy het van, jovo csutortok. Koszi a valaszt a csipofajdalomra. Nem tudsz valami tanacsot amivel enyhithetem? Igen, mar alig varom hogy mondjam Anyunak de csak holnap este tudom mondani mert a ferjem ma este nem lesz otthon. Hat nem tudom hogy birom ki. :) Ne aggodj had szaladjon a lakas, van most fontosabb :) amugy nalam is szalad bar a ferjem rengeteget segit es kimel minket :) Hanyadik hetben vagy? Te mar elmondtad a csaladodnak, baratoknak?
209. Natta
2016. jún. 29. 09:58

Jó reggelt! Írjátok ma akik mentek uhra! 😊 Nekem még 2 teljes hét. Irigy is vagyok! 😄

Lolli a csipofajdalom azért is lehet mert nyúlnak a szalagok, tok normális, a relaxin hormon okozza hogy lazul a rendszer. Anyukád biztos nagyon fog örülni! 😊

Lassan mintha múlna a rosszullét, fáradtság, már nagyon várom. Szalad a lakás de nincs erőm utána vetni magam. 😕

208. Lollipops (válaszként erre: 207. - Millenia6)
2016. jún. 29. 09:40
Majd ird meg hogy sikerult az uh! Most nekem elmult a mellfajdalom ami eddig volt rendesen. Remelem minden ok. Epp ma leptem a 11. hetbe. A csipofajdalom lehet hogy a megvaltozott alvaspoziciomtol van. Eddig hason aludtam de mar probalok atszokni haton vagy oldalt alvasra. Lehet hogy azert, de amugy fogalmam nincs. Nalunk most kezd izgi lenni, mert mostantol fogjuk elmondani. Anyukam epp most erkezett meg a repterre (kulfoldon lakunk), en otthon varom (szabin vagyok keddig) es nem tud semmit. (Apukam nek tudott jonni sajnos). Elvileg a holnapi szuletesnapomra jon. Nem tudja hogy o is kap ajandekot :DDD De meg milyet!!! Aztan folytatjuk a ferjem szuleivel, majd nagyszulok, nagyneni, nagybacsi es baratok a kovetkezo hetekben.
207. millenia6 (válaszként erre: 201. - Lollipops)
2016. jún. 29. 07:56
Köszi Lollipops!amúgy már nekem se sok tünetem van, egy picit ez aggaszt is, de a mellfájdalom azért még megvan, na meg ez a fura étvágy, szóval csak rendben van minden. Biztos nálad is!! Már csak egy hetet kell várni, nyugi. Csípő fájfalomra nem tudok mit mondani, nálam nem volt ilyen.
206. millenia6 (válaszként erre: 200. - FeketeBoszorka)
2016. jún. 29. 07:52
Magán rendelésre mentek, vagy a vérvételt mondod, hogy fizetős? Ezen ne spóroljatok! Egy beteg gyerek sokkal többe kerül!! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!! :-)
205. millenia6 (válaszként erre: 202. - Lina*)
2016. jún. 29. 07:49
Jujj én már tiszta izgalomban vagyok. Te hány hetesre mész?
204. millenia6 (válaszként erre: 198. - Lina*)
2016. jún. 29. 07:48
Szerencsém van, mert egyszerre csak keveset tudok enni és az édességet se kivánom. Nem hiztam eddig semmit, sőt. Amúgy régebben mikor magnéziumhiányom volt, akkor volt mindig csillapíthatatlan étvágyam, meg sóéhségem. Lehet, hogy neked is vitaminhiányod van.
203. millenia6 (válaszként erre: 195. - Natta)
2016. jún. 29. 07:45
Gratulálok duplán is Natta! Azért elönyei is vannak az ikreknek :-) gondolj mindig csak ezekre a dolgokra. Én folyamat ennék, kb 2 óránként. Tiszta őrület :-)
202. Lina* (válaszként erre: 199. - Natta)
2016. jún. 28. 21:48

Én ma este minyomot kívántam,muszály volt elmenni venni ☺

Drukkolok mindenkinek holnapra,nekem is drukkoljatok mert én is megyek igaz én nem 12.hetire.Holnap dől el,hogy fejlődik e a babánk.

2016. jún. 28. 20:58
Igen de szuper hogy ennyien vagyunk! FeketeBoszorka es Milenia6 sok sikert holnapra a 12 hetes uhra! Nekem jovohet csutortokon lesz. Amugy lanyok ti hogy csinaljatok hogy ennyit esztek? :D En abszolut nem eszem tobbet mint elotte. Rosszulleteim nem voltak igazan, csak neha volt hanyingerem de az sem tul eros. Amugy neha meg gondolkozom is hogy tenyleg terhes vagyok-e mert szinte nem voltak tuneteil, nagyon enyhek csak. Valakinek nincs csipofajasa? Nekem 5 napja nagyon faj a jobb csipom, menesnel, felallasnal es tobbszor roppan is de hatalmasat. Nem tudom hogy mastol van-e vagy rendezodnek at belul a dolgok? Valakinek valami otlete?
2016. jún. 28. 19:10

Húú, jó sokan lettünk hirtelen! Mindenkinek gratulálok!

Drukkoljatok nekem, holnap megyek a férjemmel erre a fontos ultrahang vizsgálatra este! Majd megírom mi volt.

Egy dolog nagyon bánt, hogy nem mindig őszinte hozzám a párom...mert egyszer azt mondja hogy van pénzünk a vizsgálatra, egyszer meg azt, hogy nincs...most akkor mi van?? Én megőrülök ha nem tudok menni, hiszen ez lesz a legfontosabb vizsgálat!!! :((


Ez a hónap nagyon nehéz nekünk, sok adósságunk volt de azt mondta férjem hogy a következő hónap már könnyebb lesz mert már nincs adósság...remélem tényleg igaz. Olyan hullámzó a mi kapcsolatunk és én elég sokat szoktam szomorkodni az az igazság, annyira szeretnék igazán boldog lenni! Tényleg abban bízom hogy a babámmal minden rendben van és hogy majd ő fog igazán boldoggá tenni! Nagyon kijárna nekem. :(

199. Natta (válaszként erre: 198. - Lina*)
2016. jún. 28. 18:46

Bocs, nem tudtam koncentrálni mert be kellett tolnom két marék málnát, egy tejfölös sajtos kenyeret egy szelet dinnyét meg egy vaníliás karikát. ..😆

Jut eszembe, van itthon marvanysajtos vajkrem.... mennem kell! 😉

198. Lina* (válaszként erre: 195. - Natta)
2016. jún. 28. 16:34
Azt hittem csak én falok egyfolytában.Mondtam is a férjemnek,hogy más kismami egyfolytában émelyeg,hány,enni se bír.Én meg olyan vagyok már mint egy gömbhal és egész nap ennék.60 kilóval kezdtem,kiváncsi leszek mennyi lesz a végére 😆
197. Mokuspocok (válaszként erre: 195. - Natta)
2016. jún. 28. 16:28

Ááá...ne gondold :)

Én a 11.héten voltam így. Egy háromfogásos menüt kétszer egymás után is képes lettem volna benyomni, és még akkor is éhes voltam :)

De hála égnek ez is visszaállt a normális kerékvágásba :)

196. Natta (válaszként erre: 194. - Anci17)
2016. jún. 28. 14:34
Gratulálok és üdv! 🙋
195. Natta (válaszként erre: 193. - Mokuspocok)
2016. jún. 28. 14:32

Igen spontán lettek és az a megerzesem hogy egypetejuek de majd kiderul. Már kezdjük elfogadni a dolgot bár sok mindent kell atszervezni. De minden rendben lesz, jól mondtad. 😊

Lányok csak én ennék folyamatosan?! 😄

194. Anci17
2016. jún. 28. 13:47

Gratulálok minden kismamának! Örülök, h van ilyen fórum.

Én 13+5 hetes vagyok. Múlt héten volt a 12 hetes Uh, előtte én is izgultam, hogy minden rendben legyen, egészséges és cukorfalat. Férjem is velem volt, elolvadtunk attól, ahogy mozgott és integetett nekünk, bár ezt annak köszönhetjük, hogy dokibácsi kicsit megpiszkálta, mert nem jól feküdt és akkor kezdett el igazán felpörögni. :) A szívhangját is hallottuk és fotónk is lett végre. Eddig Jan. 3 volt az időpont, de uh-n előbbre soroltak a méretei alapján, így most pont szilveszteri babánk lesz. Senki ne izguljon, minden rendben lesz, tudják ők ott bent hogy szépen, egészségesen kell fejlődni, és mindig mondogatom neki.

Amúgy a pocakomon már rég látszik(vékony vagyok), sok nadrágom nem jön rám, rosszullétem nem volt, szerencsére egyáltalán semmi, csak éjszakai haspuffadás háromszor és vasárnap reggeli szédülés. Sajnos ennek ellenére jobban kell figyelni, mivel 2013ban trombózisom volt, így most clexant kell adnom magamnak, eddig napi kettőt, de már csak egyszer szurkálom magam.

193. Mokuspocok (válaszként erre: 191. - Natta)
2016. jún. 28. 09:16

Ne agyalj! :)

Minden rendben lesz, és kész! :)

Spontán lettek ketten?

192. Flora05 (válaszként erre: 191. - Natta)
2016. jún. 28. 06:17
De jó, két picúr 😊 Gratula! Biztos macerás az ikerterhesség, de én is szivesen lennék ikres anyuka 😊
191. Natta
2016. jún. 27. 21:37

Köszi csajok, egyenlőre csak be vagyok tojva. 😓 Izgulok hogy minden rendben legyen.

És mindenkinek gratula! 😊

❮❮ ... 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook