Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2017 újév körüli, januári babák fórum

2017 újév körüli, januári babák (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
1210. Pottom_14 (válaszként erre: 1209. - Eperke663)
2016. dec. 30. 16:23
Szerintem nem hordod tul, az nst-n is latszana mar ha huzos lenne odabent a helyzet. Nem? Elhiszem hogy parazol amugy en is paraznek, es nekem sosem szamoltak mas varhato idopontot amugy meg igy sem hogy nagyon nagy a gyerek. Mikor mesz legkozelebb vizsgalatra? Kerdezz erre ra, vagy hivd fel az orvosod es mondd el neki ezt, es nyugtasson meg hogy minden ok! Nem hianyzik az idegeskedes :(
1209. Eperke663
2016. dec. 30. 11:27

hu Pottom jó nagy a lurkó :D :D


Nekünk is nagon jósoltak én elvileg nem császárral szülök, remélem birom majd... holnap leszek 40 hetes... nem tudom említettem-e de az utolsó menses szerint én dec. 12-en szúltem volna de nagyon rendszertelen ciklusaim voltak és az elså 6.heti uh-an januar 6-ra irtak ki majd a 13.-on január 1-re... most kicsit paraztam tegnap hogy mivan ha elszámoltak valamit az uh-an es akkor mar 43 hetes lennék, de logikusan belegondolva ez nem lehetséges mert az uh-on mindig hoztam az jnuar 1-nek megfelelö mereteket. A takroredö is 1,8 mm volt 13 hetesen ami lehetetlen lett volna egy 16 hetes terhességnél nem?


Bocs ha marhaságot kerdezek de mar mindenen parazok :(

1208. Babett8511 (válaszként erre: 1207. - Pottom_14)
2016. dec. 30. 11:14

Huhh, hat tényleg jó súlyban van. Nekünk 2800ra saccolták a 36 héten.


Mi már nagyon várjuk. Ma nem túl aktív, már nagyon lent van egy gombócban es egyre többet keményedek.

1207. Pottom_14
2016. dec. 30. 10:39

Sziasztok!


Voltam ma a szulesznel 36 hetes vizsgalaton, uh is volt, a babam mar 3400 gramm. El sem akartam hinni. Siman lesz 4200-4300 gramm a 40.hetre! Mondjuk csaszarnal semmit sem befolyasol, de ha termeszetesen szulnek most lehet elkezdenek megijedni :)


Egyebkent jol vagyunk mindketten. Jovo heten mar mennunk kell NSTre is :)


Ti hogy vagytok?

2016. dec. 29. 12:29

Nekem enyhe mensis érzéseim szoktak lenni, semmi más extrát nem érzek. Annyi, hogy néha fájni szokott már a derekam is, az okát nem tudom miért van mert eddig ez nem volt.


Egyébként meg olyan jó erőben vagyok: ma kitakarítottam a papagájok ketrecét és utána meg az egyik hörcsögömnek is a csőrendszerrel összekapcsolt két nagy ketrecét! Ez nem kis munka volt, megállás nélkül csináltam, egész délelőttöm ezzel telt el, most ültem le azóta pihenni mert már kevés a forgács, de amúgy ha lenne több kis pihi után folytatnám a többiekkel! :) Most nagy kedvem van hozzá hogy minden állatkám tisztában legyen meg úgy minden a lakásban is. Gondolok arra is hogy bármikor szülhetek és akkor nem biztos hogy egyhamar lesz rá erőm meg úgy időm.

1205. FeketeBoszorka (válaszként erre: 1199. - Mokuspocok)
2016. dec. 29. 12:25

Jajj, de jó már Neked! Gratulálok!

Tegyél fel képet is majd róla! Hányadik hétre született meg egészen pontosan? És mi lett a neve a kislányodnak?

Ird meg milyen volt a szülés meg mindent amint tudod! Kíváncsi vagyok!

1204. Pottom_14 (válaszként erre: 1198. - Eperke663)
2016. dec. 29. 11:14
Eperke, en tegnap este ereztem nyilallast lent a hasam kozepen tobbszor is, es a huvelyembe is bele-bele vag egy egy ilyen kellemes erzes mar par napja. Nem tudom ez minek tudhato be vagy mi eredmenyezi ezt de nem jo erzes :(
1203. Pottom_14
2016. dec. 29. 11:10
Mokuspocok, szivbol gratulalok! En is varom a beszamolot meg mindent irj meg amikor lesz idod es energiad! Remelem mindketten jol vagytok!!! Juhuuuuu az elso babacska!!!! :) :) :)
1202. Babett8511 (válaszként erre: 1199. - Mokuspocok)
2016. dec. 29. 01:12
Szia! Wow, az első poronty! Gratula, ölelés, puszi es várjuk az infót esetleg képet 😊
1201. Lollipops
2016. dec. 28. 23:48
Mokuspocok szuper hir! Gratulalok! Elvezd ki minden percet es igen tessek beszamolni amint tudsz! ja es drukkolj nekunk akik meg hatra vannak! ☺
1200. Eperke663 (válaszként erre: 1199. - Mokuspocok)
2016. dec. 28. 23:03
Szívböl gratulálok Mokuspocok!! 😊😊 Nagyon jo egészséget Nektek és várjuk a beszámolót! 😉
2016. dec. 28. 22:32

Sziasztok,


Nekem ma megszületett a kislányom. Nagyon picike, kicsi a bors de erős :)

Majd később beszámolok.

Hajrá mindenkinek! :)

1198. Eperke663
2016. dec. 28. 20:02

Feketeboszorka nekem is pont ezt mondták még múltkor :D és akkor volt 120-as fájásom pont. A lényeg, hogy minden rendben ment az NST-n.


Ma délután meg inkább a pocakom bal oldalt középen fáj, kicsit nyilall.. Nektek szokott olyan lenni? Mindemellett lent is továbbra is.

2016. dec. 28. 18:37

Nemrég értünk haza az NST vizsgálatról és továbbra is minden rendben volt. Most olyan is volt, hogy a babácskám csuklott közben, na én meg nem győztem nyomogatni a gombot a csuklásainál. :) Ez volt a 3. NST vizsgálat, legközelebb megint egy hét múlva kell menni, ha addig meg nem születik a baba.

Fájásaim nekem még nincsenek, rákérdeztem, mert ugye az a gép azt is kimutatja amit nem érzek még, de nincs semmi. Ettől függetlenül még bármikor beindulhat a szülés, sose attól függ hogy előtte kinek vannak fájásai és kinek meg nincsenek. Mondta a doki, hogy ha beindul nálam a szülés azt majd én érezni fogom! :) Hát gondoltam! :) Jön majd a derült égből a villámcsapás amikor nem is számítok majd rá!


Lehet hogy a legelső álmom lesz igaz, még eleinte én azt álmodtam hogy a 39. héten született meg, egészen pontosan december 31-én. Hát nem tudom, de hogy a 39. hét az lehet, bejön majd? Majd kiderül, ez már 3 napon belül lesz aktuális.

1196. Lollipops
2016. dec. 28. 16:57

@entt: ugyesek legyetek! Drukkolok!


Eperke: neked is megy akkor a drukk.


Tobbieknek kitartast! Nekem az egyetlen bajom hogy nem alszom. Alig par orat alszom az ejszaka. Es delutan is elmegyek akar 2 ora sziesztara es nem birok elaludni. Nekem vizesedes puffadas egyaltalan nincs. Kemenyedesek alig par egy nap. Szerintem egyikunk se banna ha elobb szuletnenek a babak. ☺🍼👣

1195. Pottom_14
2016. dec. 28. 16:45

FeketeBoszorka, igy van en nem bannam ha hamarabb megszuletne a kis manonk mert en nagyon rosszul viselem ezt a kinlodast hogy a talpamat is csak ugy tudom megmosni hogy megfulladok kozben, akkora vagyok mint egy haz :( minden vagyok csak nem pottom :)


Babett hogy vagy? Hanyinger, gorcsok enyhultek? Remelem, ahogy irtal erezheto volt hogy mennyire nem jo most neked :(


Eperke szerintem tuti nem marad bent a picurkad januar 9ig foleg hogy a vedono is azt mondta hogy ez mar a kezdet :) :) jajj olyan izgi lehet par nap es te is irsz hogy a korhazban vagytok!!


Nekem kemenyedik a hasam egymillioszor egy nap es mar nem lehet magneziumozni.. nem orulok neki :(

1194. Eperke663
2016. dec. 28. 14:20

Sziasztok!


@entt gondolok rád és drukkolok nektek! :)


Ma voltunk a védönönél, minden rendben, 2 nap van a kiírt idöpontig... január 9-re pedig kaptam ultrhahangra idöpontot ha addig nem bújna ki Picúr, akkor majd ott eldöntjük, hogy mi legyen.


Nekem a vizesedés enyhült, aludni jól alszok, bár többet járok pisilni, viszont a hasam alján nyilallások nekem is vannak, meg enyhe görcsök, de már nem menstruációsok, a védönö szerint ez már a kezdet.. majd látjuk, remélem nem húzom már jan. 9-ig... a fájásokat nem írom még, felesleges, úgyse rendszeresek. A várakozás már kikészít... :D

1193. Babett8511 (válaszként erre: 1190. - Pottom_14)
2016. dec. 28. 11:15
Hát a fáradékonyság ismerős. Mondjuk én nem is alszom. A baba nagyon aktív, fáj a derekam, a hasam alja és nekem sem nagyon van megint bokám, fogni se tudok. Nálam érezhető görcsök kezdődtek tegnap este óta, meg nagyon erős hányinger kezdődött, ami majdnem állandó.
2016. dec. 28. 10:20
Jaa, amúgy nálam is már úgy van hogy úgy látom lentebb került a pocakom, meg szoktam érezni az ülésnél (persze nem mindig) hogy olyan fura, nehezebb mert nyom ott már a baba és nálam is ott szoktak lenni nyilalások.
2016. dec. 28. 10:16

Sziasztok!


Itt vagyok újra, most már itthonról, tegnap este jöttünk haza és baba megvárta ezt. :) Tehát jól tettük, hogy mentünk, viszont most már nagyon szeretnénk ha kibújna, mert már elegem van a nagy hasból meg abból hogy tisztára pufik lettek a lábaim mert vizesednek, bokám sincs már és engem rettentően zavar! :(( Meg az arcom is pufibb lett a vizesedéstől, utálom!! :((


Egyébként meg teljesen jól vagyok, nem fulladok, nincsenek fájdalmaim vagy ha mégis, akkor nem is nevezném igazán annak olyan gyengék és tele vagyok energiával, kívánom magamnak hogy a szülésnél is ilyen erős legyek, mert majd kicsattanok, semmi bajom nincsen csak ez a pufiság meg nagy has zavar ahogy megváltoztam külsőleg, de majd szülés után helyreáll minden szépen.


Ma megyünk az NST-re este, ez lesz már a 3. alkalom. És most vagyok 38 és fél hetes.


Unokatesóm meg már megszült aki ugyanakkorra várta mint én...pont szenteste született meg a babája.


Entt! Irigyellek és nagyon drukkolok!!


Pöttöm! Neked kitartást kívánok! Úgy még rosszabb lehet, hogy fáradékony is vagy meg ilyenek és még időd is van, de persze gondolom te is örülnél már ha előbb megszületne mint a kiírt dátum.

1190. Pottom_14
2016. dec. 28. 09:05

Csajok ti hogy vagytok? Mindenkinel rendben lecsengett a Karacsony?


FeketeBoszorkarol 25.-e ota nem hallottunk...remelem rendben volt az uttal minden es jol vannak a picikevel..


En annyira faradekony lettem lanyok..3.5 het van meg a kiirtig, tegnap elmentem egy drogeriaba megvettem a korhazi csomagbol hianyzo aprosagokat, de en ugy kifulladtam.. akarmennyit alszom ugy erzem alig aludtam, orokos faradtsag van rajtam... nyugtassatok meg hogy ez nem igy lesz a vegeig :( :(

1189. Pottom_14 (válaszként erre: 1186. - @entt)
2016. dec. 28. 09:02
Hűű @entt, megy a drukk!! Remelem minden rendben lesz! Olyan jo nektek most!!! :)
2016. dec. 28. 07:23

Hű @entt,drukkolunk :)

Nemsokára itt lesznek a csajok, hu de jo nektek.

Gondolunk ratok.:) Ügyesek legyetek.

2016. dec. 28. 02:15
De szuper! Előre is gratula 😊 Kitartást es sok erőt kívánok 😉
1186. @entt
2016. dec. 27. 17:22
Sziasztok. Én már kórházban vagyok és már csak 3 részben megyünk haza. Örülök hogy ti még jól vagytok. Kitartást mindenkinek. Már nincs sok hátra. 😊
1185. Lollipops
2016. dec. 27. 16:29

Mi ma voltunk szulesznonel. Minden rendben. 140 a baba szivverese. Mehszaj zart. A streptococcus b-t is levettek. Nekem csak a 40. Heten januar 16.-an csinaljak elso monitoringot. Tehat gyakorlatilag utolso honapban is csak egyszer vizsgalnak. A 41

. hettol van mindennapos vizsgalat. En se bannam ha januar elejen erkezne a 38-39. Het fele. Hajra mindenkinek!

2016. dec. 27. 13:55

A pocak nálunk is megindult és nyilalgat is odalenn. Itt eszméletlen meleg van, akkorák a lábaim, h alig birok lábra állni.


Jó lenne ha 3ig legkésőbb megszületne, Meg akkor is ha az csak a 38. betöltött hét. 1 hete 2900 grammra saccolták, jó lenne, ha nem 4 kilós lenne. 😊


Mindenkiért izgulunk mi is 😊

2016. dec. 26. 23:23

Nekem kezd erőteljesebben lefelé menni a pocakom, teszek-veszek, de amint leülök, hajjajjj :)

Úgyhogy holnaptól tényleg pihizek. De még meg akartam csinálni mimdent, kivasalni, bepakolni, stb.

Mindekttőnk kis csomagja készvan, úgyhogy tényleg már csak apróságok maradtak a lakásban.

2016. dec. 26. 23:19

Sziasztok


Kitartás mindenkinek :)

Már nem sok van.

Örülök én is, hogy mindenki így vagy úgy, de még jól érzi magát. Maradjon is még egy hangyányit.


Babett, ez valami szuper lehetett. Beszélgess a babával, hogy a tesód is szeretné látni, hátha sikerül 1-2 napot egyezkedni vele. ;)

1181. Eperke663
2016. dec. 26. 13:21

Sziasztok Csajok!


Örülök, hogy mindenkivel minden rendben!


Feketeboszorka: Szerintem nem a nyákdugó volt, nekem szokott ilyen lenni már 2 hónapja. A nyákdugóm ami távozott az barnás, véres volt, de lehet, hogy nem mindenkinél van így.


Èn ma kezdtem az utolsó hetemet. Lehet, hogy a málnalevél teát abbahagyom, mert olvastam olyat, hogy kitolhatja a szülés idöpontját amit nagyon nem akarnék. Ez a várakozás kikészít amúgy...


Babett: Jó volt olvasni az örömödröl és szurkolok, hogy a testvéred tudjon találkozni a babátokkal :)


Továbbra is fájdogálok, de semmi extra mióta iszom a teát azóta mintha enyhültek volna a fájások, de lehet csak bemesélem magamnak. Picur kicsit kevesebbet mozog, de ez normális nem? Szerdán megyek a védönöhöz és megbeszéljük hogyan tovább.

❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook