Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013 január 1-től fogyókúra. Ki tart velem? fórum

2013 január 1-től fogyókúra. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2414. Ariettina
2013. ápr. 12. 09:04
63 jupppiiiiiii
2413. Ariettina (válaszként erre: 2412. - Roki)
2013. ápr. 11. 13:46
bevallom, egy kicsit nyomta a fenekem az ülés :D még ma is érzem :D
2412. Roki (válaszként erre: 2411. - Ariettina)
2013. ápr. 11. 13:41
Örülök, hogy tetszett. Én is nagyon megszerettem, és az azért jó, mert örömmel megy az ember és nem pedíg muszályból
2411. Ariettina (válaszként erre: 2409. - Roki)
2013. ápr. 11. 08:14

sziasztok


nagyon jól éreztem magam spinningen, fel is iratkoztam hétfőre és szerdára is. :)

2410. Mátimi
2013. ápr. 10. 18:13
Köszönöm lányok ez kellett nekem egy kis segberúgás és bátorítás és igen valóban most nem megy ez a diéta ezért nem is erőltetem úgy eszek ahogy akarok és ha én meg akarok enni reggel 1 tk zsömlét vagy kenyeret igenis megeszem mert azt kívánom és este pedig csak szénkidrátmentesen étkezem ahogy eddig is tojás sovány hús saláta ilyesmik.
2409. Roki (válaszként erre: 2408. - Ariettina)
2013. ápr. 10. 15:33
Kiváncsi vagyok,mi lesz a véleményed róla.
2408. Ariettina (válaszként erre: 2405. - Roki)
2013. ápr. 10. 15:14
én ma megyek először spinningre, kíváncsian várom :)
2407. Ariettina (válaszként erre: 2404. - *Nempiskóta*)
2013. ápr. 10. 15:09

hát igazából a fő oka a lustaság... egyszer csináltam otthon céklát, sütőben megsüt, stb.


hihetetlen mekkora koszt voltam vele képes csinálni, mindenhonnan az csöpögött még 1 hét múlva is :D :D :D

2406. Mohika (válaszként erre: 2403. - Ariettina)
2013. ápr. 10. 14:54
Én csináltam már nem volt vele baj,de simán megfőzve is nagyon jó és nyersen reszelve is sárgarépával,kefirrel.Tuti husok mellé vagy rozskenyérre pakolva.
2405. Roki
2013. ápr. 10. 14:32
Hát csajok Ti nagyon ügyesek vagytok.Én most azzal próbálkozom, hogy a fehérlisztes dolgokat kiiktatom az étkezésemből helyette rozsos vagy teljes kiörléses dolgokat eszem. Ha pl főzeléket csinálok, és kell belle rántás akkor azt is teljes kiörlésű liszttel csinálom. Hetente 2x járok mozogni 1x spinningre, 1x walkenergire.Ha jó idő lesz be akarom iktatni a futást is. Kb 1 hónapja csinálom ezt, de semmi eredménye. Egyszer már sikerült lefogynom 10 kg, de azt is 3-4 év alatt.
2013. ápr. 10. 14:28

Ha ecetes cékla, akkor lehet hogy üti ízben a kefír, de próba cseresznye, egy kis adagot keverj be. Talán még ha egy kis mustárt, citromot raksz a kefírbe, úgy talán jobban passzol a savanyúhoz.


Örömmel olvasom, hogy megtörtént nálad is a "nagy kattanás" csak így tovább, heti -fél kiló az szuper!

2403. Ariettina
2013. ápr. 10. 13:51
Szerintetek kefíres céklasalit lehet csinálni bolti, üveges céklából?
2402. Karolinna (válaszként erre: 2399. - Ariettina)
2013. ápr. 10. 09:26
De jó ezt olvasni, hogy heti fél kiló lemegy! Huuuurrráááá! :-)))
2401. Karolinna (válaszként erre: 2395. - Mátimi)
2013. ápr. 10. 09:24

Már annyiszor írtam, de most is csak azt tudom, amit Nempiskóta már meg is írt.


Ha egy-két napig éhezteted magad, utána a szervezeted (ami szerencsére jól működik) visszaköveteli magának a táplálékot. Ezzel inkább hízni, mint fogyni lehet. Ne sanyargasd magad, csak ésszerűen táplálkozz. Keress diétás sütiket és főételeket a neten, rengeteg jó recept van és hosszútávon is lehet csinálni. A kalóriabázison pedig tudnád ellenőrizni is, hogy jól csinálod-e.


Feleennyi szenvedéssel sokkal jobb eredményeket lehetne elérni egy kis odafigyeléssel. Próbáld meg felfedező kalandnak felfogni az életmódváltást, ne túlélőtúrának! Sok sikert és kitartást! :-)))

2400. Karolinna (válaszként erre: 2397. - Lovekills)
2013. ápr. 10. 09:17
A -6,5kg szuper, légy büszke magadra!:-) (ha jól emlékszem egy-másfél hónapja csinálod csak) heti 1kg-nál többet nagy súlyfelesleggel sem szabad fogyni. Hagyj időt a szervezetednek is, hogy átálljon.
2399. Ariettina
2013. ápr. 10. 09:11

Jó reggelt :)


Mátimi: szerintem is túl nehezek ezek a diéták, amiket választasz.


Nekem egy kicsit beindul akkor, amit Nempiskóta ír, h tervezek. és főképp, h eszem mindenfélét csak ésszel. Most úgy tűnik, végre megvan a heti fél kiló az elmúlt 2 hét alapján.

2398. *Nempiskóta* (válaszként erre: 2395. - Mátimi)
2013. ápr. 10. 08:25

Sajnos ez másképp nem megy, csak sziklaszilárd elhatározással és kitartással, és arra koncentrálni ami a vágyad!!!


Próbáld úgy megtervezni ELŐRE az étkezésed, hogy az könnyen beilleszthető legyen a mindennapi életviteledbe, ezek a kampányszerű önsanyargatások csak ideig óráig működnek, mert besokall tőlük az ember.

Sok gyümölcs kell, köretnek zöldség, saláták, amiket ezer és egy féle öntettel megbolondíthatsz, párolt zöldségek, egyszóval rengeteg rost, hogy az anyagcseréd működjön. Ezek szinte nullkalóriásak, és egy emberes adagtól dugig vagy.

Csoki, péksüti, felesleges szénhidrát nincs, ezt meg kell állni! Ha édességre vágysz akkor túrókrémet csinálj édesítővel kikeverve, vagy igyál 2 nagy pohár vizet.


A fogyás 70%-ban az étkezésen múlik, csak 30%-ban a mozgáson!!!


Ezt neked kell végig csinálni, úgy nem működik, ha 2-3 napig tart csak az elhatározás, aztán elgyengülsz. Ha mindezt betartod, akkor sokkal hamarabb eléred a célod, gondolj erre.


Hidd el másnak sem könnyű, mindenkinek vannak nehezebb napjai, nekem is (nálam 3 gyerek nasizik olykor, és simán megállom a cél érdekében). De működik a dolog ha betartod a szabályokat, a dupláját fogynád, és sokkal hamarabb túl lehetnél ezen az egész fogyókúrán.


Remélem nem lett túl erős ez a virtuális "seggbe rúgás", de te kérted, én drukkolok neked, és mostantól igenis erős leszel :-)

2397. lovekills (válaszként erre: 2395. - Mátimi)
2013. ápr. 10. 02:23
Szia,ne keseredj el.Én meg 6 és felet,pedig nekem jóval nagyobb a kezdősúlyom.Ez nem azt jelenti hogy rosszul csináljuk,csak nekünk lassabban megy.Én jelenleg mate fogyi teát iszok,hogy picit serkentse az anyagcserém.Amúgy milyen is ez a diéta amit most kezdtél?
2396. lovekills
2013. ápr. 10. 02:21

Sziasztok csajok! Régen jelentkeztem.Be be szoktam olvasni,de nem mindig van mit írjak.A mai mérés alapján 100,5 kg.Iszonyat közel vagyok a ahhoz hogy végre 9-el kezdődjön.Még mindig nagyon lassan megy lefelé,nem értem miért,de legalább megy.De azt hittem mostanra le fog menni vagy 15 kg,ami még normálisnak lenne mondható,pláne az én horribilis kezdősúlyomból.

Centiben egyedül felülről fogyok.1 hónapja kezdtem mérni,cici 2 cm-el,derék 3-al kisebb.Comb,csipő nem változik.Mostanában elhanyagoltam a mozgást,ilyen olyan okok miatt.Holnaptót keményen! :)

Mindenkinek gratulálok,ügyesek vagytok.Ha így folytatjuk csinik leszünk majd egyszer,szép lassan,ráérünk :))Mondjuk nekem szenély szerint az a legnehezebb,hogy annyira nincs szenvedés.Ha potyognának le a kilók,könnyebb lenne.Mindenhol azt hallom,hogy a fogyizóknak a diéta elején hirtelem megindul a sőly,majd stangál.De nekem meg sem indult hirtelen :( Najó elég a nyafiból,remélem jól vagytok.

2395. Mátimi
2013. ápr. 9. 22:31
lányok kéne egy kis bíztatás meg segberúgás elfogyott a lelkesedésem 2. napja anyagcserediétázom de egyszerűen nincs erőm betartani próbálkozom azt eszem amit kell csak mellette még mást is :( adjatok nekem új löketet mert nagyon el vagyok szontyolódva összessen 4 kilót fogytam jan óta elkeserítő :8
2013. ápr. 9. 18:21

Az fél év! Jó sokáig tart...

De ti nagyon kitartóak vagytok és mindenre elszántak, úgyhogy nem lesz probléma :-)

2393. Electra88 (válaszként erre: 2391. - *Nempiskóta*)
2013. ápr. 9. 14:10
Köszönjük :) Április 15-október 15-ig. Úgy elgondolkoztam rajta, hogy fél év alatt lassan szépen le lehetne fogyni, ha minden összejönne ;)
2392. Mátimi
2013. ápr. 9. 14:09
köszönjük a DRUKKOT ápr 15-indul és októberig tart :)
2013. ápr. 9. 13:38

Fogyiversenyes csajoknak meg hatalmas drukk!

Mettől meddig tart a verseny?

2390. *Nempiskóta* (válaszként erre: 2386. - Olvedireka)
2013. ápr. 9. 13:35
Ügyes vagy Réka, csak így tovább! Vannak időszakok amikor becsapós a mérleget nézni, mert a centik csökkennek jobban.
2389. *Nempiskóta* (válaszként erre: 2387. - Roki)
2013. ápr. 9. 13:31

Szia Roki, üdv a csapatban, sikeres zsírégetést neked is! :-)

Mi nagyrészt január elején kezdtük a fogyit, de sosem késő csatlakozni.

Az eredményeinket itt tudod megnézni (illetve a naplóinkban):


[link]


Sajnos sokan feladták az elején, de akik maradtunk, azok gyűrjük rendületlenül!

Ha van kedved te is beírhatod magad a táblázatba, hétfőnként vannak a mérlegelések.

Te milyen módszerrel fogysz, és milyen magas vagy?

2388. Ariettina
2013. ápr. 9. 09:56

Jó reggelt :)


Roki: én semmilyen sikerről nem tudok beszámolni :(


63-65 között ingok, 60 szeretnék lenni július 1-re, ez meglesz. A végső cél 55, ez talán októberre, novemberre reális.


Számolom a kalóriát, 2-3X mozgok hetente, de mindig elbukok esténként.

2387. Roki
2013. ápr. 9. 09:29

Ki mióta fogyózik? Milyen sikereket értetek el? Kinek mi a célja?

Én 10kg szeretnék leadni, jövő tavaszig. Tudom, hogy ez elég hosszú idő, de magamat ismerve minden kilóval meg kell küzdenem. Sajnos nekem nagyon lassan mennek le a kilók. Pedig viszonylag egészségesen táplálkozo, szerintem nem eszek sokat, és hetente 2x járok ha jobb idő lesz akkor 3x fogok eljárni mozogni. Az én álomsúlyom 58kg.

2013. ápr. 8. 20:30

Nagyon ügyesek vagytok csajok.

Mindenkinek további sok sikert!!! :-D


Reggel mérlegre áltam és 91,8 voltam, pedig a héten már voltam 91,4 is :-(

Na de ennek a nem egész fél kilonak is örülök.

3 Éve voltam ennyi, mint most :-)

Motivált az a csinos farmer naddrág,amit 3 évvel ezelőtt eltettem a szekrény mélyre, mert nem volt jó rám és most meg feljön és kell öv is, mert állandóan lecsúszik a derekamon.

2385. Roki
2013. ápr. 8. 16:00
Sziasztok! Én is szeretnék csatlakozni.
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook