Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013 január 1-től fogyókúra. Ki tart velem? fórum

2013 január 1-től fogyókúra. Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2534. Mátimi
2013. máj. 6. 22:17

nembaj Réka a lényeg hogy megy lefele én innen indultam januárban ahol te vagy most és még mindíg 80 fölött vagyok én mit szóljak?


[link]


itt a link :)

2013. máj. 6. 20:58

Kérhetném a linket a fogyi táblázatét ????


Reggel voltam 88,9 .

Lassan megy lefelé :-(

2532. Karolinna
2013. máj. 6. 10:10

Sziasztok!


Nálam maradt az 56 kiló, pihen a szervezetem valószínűleg, de nem siettetem, majd beindul újra a fogyás, amikor a testem készen van rá.


Szép napot mindenkinek! Nagy gratuláció annak, aki fogyott a héten.:-)

2531. Ariettina
2013. máj. 6. 09:19

hahó


én nem tudom, holnap mérek :)


tegnap találtam mentát a kertben (most költöztünk :D) vettem citromot, narancsot, öntöttem rá hideg ásványvizet, nagyon finom volt.


A zöldségeknek is kezd íze lenni, nagyon finom görög salátát csináltam, sült virslivel, mert amit csirkemellnek néztem a fagyasztóban, az nagyon nem az volt :D :D :D


Ma spinning, + itt az eper, sokkal több gyümölcsöt és zöldséget tervezek enni a következő hónapokban.

2530. Mátimi
2013. máj. 6. 08:51

sziasztok mindenki eltűnt hova lettettek ma reggeli súly 84,7 mint a múlthéten mostmáraztán áááááááááááááááááááááááááááááá

már szeretnék 7-est látni azon a rondaságon ti hogy álltok?

2529. Karolinna (válaszként erre: 2524. - *Nempiskóta*)
2013. máj. 3. 09:20
A futást én is beterveztem, igaz csak júniustól, akkor lazább lesz a munka. Kiváncsi vagyok hogy fog menni, régebben élveztem, de biztos kell egy jópár alkalom a visszaállásra.
2528. Karolinna (válaszként erre: 2515. - Lovekills)
2013. máj. 3. 09:15
Mindig csak előre nézz, azon kár bánkódni, hogy az elmúlt időszakban mennyit fogyhattam volna. Soha nem késő! Csináld mától újra és gondolj arra, hogy milyen jó lesz pl.: fél év múlva, amikor túlvagy rajta. Fontos, hogy tervezd meg a fogyási ütemtől a kajákon át a mozgásig, hogy mit fogsz csinálni. Persze csak olyan célokat tűzz ki magad elé, ami hosszú távon menni is fog. A legfontosabb, hogy lelkileg készítsd fel magad és próbáld örömteli kalandnak felfogni az átalakulásodat.:-) Sok sikert hozzá!
2527. Karolinna (válaszként erre: 2513. - Mátimi)
2013. máj. 3. 09:09

A férjem esténként vajas-lekváros kenyeret eszik kakaóval vagy más hasonlóan "kalóriaszegény" kajákat(akár éjfélkor is), de már hozzászoktam, hogy én nem eszek vele és már eszembe sem jut, hogy nekem is ennem kéne valamit.


Csak pár hétig tart, amíg az ember átállítja az agyát, utána már természetessé válik.

2526. *Nempiskóta* (válaszként erre: 2521. - Ariettina)
2013. máj. 2. 20:56

Igen én írtam, hogy nekem egy olcsóbb fajta van. Egy L*dl-s akcióban vettem 6 éve ötezerért, kb. 2 hónapja láttam megint kirakva analizálóst, még mindig ugyanannyiért.

Kilót, zsír-, izom-, víz%-t mér, és napi kalória igényt, 12 tárhelyes.

2525. *Nempiskóta* (válaszként erre: 2522. - Ariettina)
2013. máj. 2. 20:52

Lényeg, hogy a centik jobban csökkennek, nem mindig megy szinkronban a kilókkal, de nyugi, azok is be fognak indulni, ügyes vagy :-)

Egy naplóban olvastam, hogy valakinek egyszer 2 hónapra megállt a fogyása, viszont a ruhamérete 2 számot csökkent közben. Nem adta fel, csinálta tovább a diétát, mozgást, aztán újból beindultak a kilók. Vannak ilyen érdekességek :-)

2524. *Nempiskóta* (válaszként erre: 2512. - Karolinna)
2013. máj. 2. 20:48

Szia Karolinna, örülök hogy vagy, már azt hittem valami baj történt veled. Bár láttam a táblázatba írogattál és gratula az eredményekhez.

Igen, folytatom tovább, épp ma üzemeltem be a következő vonalzómat és még mínusz 5 kiló a cél, de főleg alakformálás, feszesítés.

Innentől már csak "Rékázom".


És ma meg volt az edzéstervből a 3. hét/1. futása is, 4X 5 perc futás, 3 perc séta, hát ez már nem volt olyan frenetikus érzés, de túléltem. Még kicsit hihetetlen, hogy egyszer majd talán élvezni is fogom :-)

2523. Mátimi (válaszként erre: 2522. - Ariettina)
2013. máj. 2. 19:47
az izom nehezebb mint a zsir :) ne aggódj főleg hogy még nagy is :)
2522. Ariettina
2013. máj. 2. 15:40

Továbbra sem értem a testemet...


62-63 kiló között vagyok. Ma felvettem egy nacit, amit tavaly nyáron vettem, amikor 58-60 voltam, és nemhogy nem ér össze, hanem kicsit nagy is :S

2521. Ariettina
2013. máj. 2. 15:39

Hamarosan itt a szülinapom, kíváncsian várom, h párom vagy a családom emlékszik-e a pár hónapja említett kívánságomra, hogy nagyon szeretnék egy digitális mérleget.


Szerintem nem, de nem baj, megveszem majd magamnak. Ugye ti írtátok, akinek van, h nincs semmi baj az olcsóbb változatokkal sem?

2520. Ariettina (válaszként erre: 2518. - Roki)
2013. máj. 2. 15:37
Fogamzásgátló: én szerencsére nem híztam be tőle, de az a pár kiló nem megy le rólam, és mikor nem szedtem, sokkal könnyebben fogytam, úgyhoyg tuti van benne valami :(
2519. Ariettina
2013. máj. 2. 15:37

Képzeljétek ma Rubint Réka is kitette az oldalára a joghurtos fagyasztott gyümölcsöt. Szerinte is update 1es :)


A fagyasztott gyümölcs sajnos viszonylag drága, de mondjuk egy natúr joghurt (nagy) 180 ft volt, 450 g meggy meg 449 a Sp***ban, és ez két este elég nekem. (párom nem akarja az istenért sem megkóstolni, inkább főzzek neki egy pudingot :D :D)


Szóval így 2 alkalomra elosztva kb. 310 Ft, ennyit meg lazán elköltöttem a régi étkezési szokásaimmal naponta pl. fagyira vagy túró rudira.

2518. Roki
2013. máj. 2. 13:20
Köszi lányok a tippeket.Ezentúl vacsira csak tojást, vagy túrót vagy natúr joghurtot fogok enni. Illetve találtam a polcon ultraloss shaket ezt újra inni fogom. Amúgy a folyadékkal szerintem annyira nincs gond napi 2l megvan. Csak szénsavmentes ásványvizet iszom. Semmilyen cukrozott üdítőt nem iszok. Egyébként tegnap de.tiszta depis voltam. Felpróbáltam a tavaly tavasszal hordott cuccaimat, és nem ért be szinte egyik sem. Most istmét azok lettek jók, amiből korábban már kifogytam. Elkeserítő... Pár hónapig szedtem fogamzásgátló tabit is, szerintem nekem az is nagyon bekavart a súlyomba,elsősorban ezért is hagytam abba a szedését.
2517. olvedireka (válaszként erre: 2515. - Lovekills)
2013. máj. 2. 11:53

Ne félj, majd újra beindul a fogyás és majd pörögnek lefelé a kilók.

Én most stagnálok egy kicsit, de nem adom fel, mert még fogyni akarok és menni is fog. Igaz mostanában nem tudok olyan sokat mozogni, mint eddig, de oda figyelek a kajára és sokat iszom.

2516. olvedireka (válaszként erre: 2513. - Mátimi)
2013. máj. 2. 11:46
Akkor ne vegyél a gyerekeknek sem édeset, inkább olyat amit te is ehetsz, müsli, sok gyümölcs, jó reggelt, vagy másféle kaloria szegény édességek.
2515. lovekills
2013. máj. 2. 11:06

Sajna nálam háttérbe szorult a diéta.Másfél hete nem tornáztam,és a mai mérés alapján 100 kiló vagyok.Abban biztos voltam,hogy fogyni nem fogok,de a súlytartásban bíztam...hiába.

Eléggé kiakasztó,hiszen a diétát tartom,sőt,még szigorúbban is,mint eddig.De most is indulok be az egyetemre,és bennt vagyok este 10-ig,tegnap is így volt,mert most nagyon kemény a suli így végzősként.

:( El is sírtam magam mikor ráálltam a mérlegre.Remélem nektek jobban megy,kitartást lányok!

2514. Clare (válaszként erre: 2513. - Mátimi)
2013. máj. 2. 06:52
Nehéz, de meg lehet csinálni. Ne keress kifogásokat!
2513. Mátimi
2013. máj. 1. 21:50

Szia Karolinna örülök hogy újra itt vagy és hatalmas gratula a 12 kg-hoz.

Nagyon nehéz úgy visszafognia magát az embernek hogy van 2 gyerek és mindíg van nasi itthon :/

2512. Karolinna
2013. máj. 1. 10:55

Mátimi: igen, a szénhidrátot vissza kell fogni, leginkább a gyorsan felszívódóakat, mert csak éhségérzetet gerjesztenek (még gyümölcsöket is elsősorban délelőtt eszek csak).


Nempiskóta: Hurrrráááá!! Megvan a cél! Megyek majd olvasni a naplódat, hogy tanuljak.:-) Maradj azért velünk, hogy ösztönözz bennünket, nehogy elkényelmesedjünk.:-)))


Clare: Nálad is fantasztikus lehet már a változás látványban és közel az első cél. Szuperül haladsz , gratulálok! Kitartunk a maradékra! (szerintem kb hasonló paraméterekkel indultunk és hasonló mértékben fogyunk)


Katus73: Biztos vagyok benne, hogy meglesz az erőd a kitartáshoz. (Vigyázni kell, mert hajlamos az ember lánya megelégedni az első eredményekkel, legalábbis én így vagyok és akkor nem figyelek oda olyan szigorúan.) Mit szól a családod, az ismerőseid a változáshoz? Biztos elképed, aki már rég látott.


Olvediréka: nagyon jól indultál, örülök, hogy egy újabb kitartó, lelkesítő tag van itt. Csak így tovább!

2511. Karolinna
2013. máj. 1. 10:26

Üdvözlök mindenkit a megkezdett 5. hónap első napján. :-) Jó olvasni, hogy ennyien kitartunk még és ilyen szépen megy a fogyás.


Nagy-nagy gratuláció mindenkinek, aki fogyott, de leginkább a négy hónapi kitartásért! Büszkék lehetünk magunkra.:-))) (Nem szabad feladni nyár előtt, most elvileg könnyebb is lesz a friss zöldség-gyümölcs kínálat miatt.)


A sok muka miatt nem tudtam jönni pár hétig, de csinálom a fogyit kb heti fél kilós ütemben. Jelenleg 56 kg vagyok (-12kg január 1. óta és még 4 kilót szeretnék leadni) és annyi pozitív visszajelzést kaptam a családtól és ismerősöktől, hogy lelkesedésben továbbra sincs hiány. Nagyon örülök, hogy belevágtam és ezúton is köszönet mindenkinek, hogy segített kitartani.:-)

2510. Clare (válaszként erre: 2505. - Roki)
2013. máj. 1. 07:44

Szerintem estére ne egyél kenyeret. Még akkor sem, ha teljes kiőrlésű. Azt csak reggelre, max. tízóraira. Estére jöhet az Abonett, a puffasztott rizs, Korpovit keksz. Csak megszokás kérdése, és egy idő után kitapasztalod, hogy mit mivel szeretsz enni.


Ha csirkemellet (vagy bármilyen húst) sütsz, próbáld ki, hogy nem pácolod be olívaolajjal, hanem simán beszórod fűszersóval, egy jénai tálba vágsz föl almát, annak a tetejére teszed a húst, lefeded, és bedugod a sütőbe. Csúcsfinom, és teljesen zsiradékmentes.


Amíg be nem indul a fogyás, szerintem kevés, hogy heti kétszer mozogsz. Emellett még otthon is kellene tornáznod, futni, nagy sétákat tenni, bármit.


Amiről nem írtál, hogy mit iszol. Ez is nagyon fontos. Kalóriát ne igyál, ez a lényeg! Tehát víz, víz, víz. Legalább 2-3 liter. Ha nem bírsz ennyit meginni, akkor jöhetnek a különböző teák, amiket leginkább natúran, vagy esetleg édesítővel, citrommal ízesítve iszod. Zöld tea előnyben!


Most ezek jutottak eszembe. :)

2509. Roki (válaszként erre: 2506. - Ariettina)
2013. ápr. 30. 15:49
Nem mértem, de a ruháimon se veszem észre a változást
2508. Katus73 (válaszként erre: 2507. - Csobeka)
2013. ápr. 30. 15:08
Köszi! :) Igyekszem és élvezem az eredményét, bár ugye még most is rettentő kövér vagyok, de lassan a felénél járok és most erőm is van kitartani. (Legalábbis egyenlőre úgy érzem)
2507. csobeka (válaszként erre: 2502. - Katus73)
2013. ápr. 30. 13:42
Hatalmas gratula!nagyon ügyes vagy!!
2506. Ariettina (válaszként erre: 2505. - Roki)
2013. ápr. 30. 13:33

és máshol sem érzed a változást?


mert kilóban nekem is 2 kiló ment le. De ahogy múlt héten írtam, 2 hónapja nem sikerült felhúzni a fenekemre a 36-os szoknyámat, nemhogy becipzározni.


58 kiló voltam, mikor vettem azt a szoknyát, 65-re felhíztam, most 63 vagyok és simán rámjött.


Centiket mértél?

2505. Roki
2013. ápr. 30. 12:14
Ügyesek vagyok csajok. Gratulálok mindenkinek. Én most nagyon el vagyok keseredve. Szerintem nem eszek sokat. Általában reggelire 1db konsptzet eszek valmilyen felvágottal+1 csésze tejeskávé amibe 1db édesítőt teszek. De. néhe megeszek 1db almát vagy natúr joghurtot. Délbe általában főzeléket eszem. Ha rántás vagy habarás kell bele azt is teljes kiörlésú liszttel csinálom. Ha sült husit eszem akkor is főleg csirke mellet, amihez általában ( 90%) salit szoktam enni köretként.Vacsira pedig általában 2szelet piritóst eszem de azt is teljes kiörléses ,vagy rozsos stb kenyérből. Hetente 2x járok sportolni. Szerintetek min kellene változtatni? Kezdek bele fáradni. Egyszerűen semmi nem megy le a kilókból.
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook